http://kariera.mk

Klopp dhe Kovaç të acaruar pas ndeshjes në ‘UCL’, sqarohet gjithçka nga trajnerët

para 3 muajve - GazetaBlic

Tekniku i Liverpoolit, Jurgen Klopp dhe homologu i Bayern Munichut, Niko Kovaç, kanë diskutuar për përballjen e tyre pas barazimit të mbrëmshëm në Ligën e Kampionëve. Klopp u duk i zemëruar dhe tundi gishtin...

Klopp flet për përplasjen me Kovac: Kroati e pranoi gabimin kërkoi dy herë falje

para 3 muajve - Albeu

Jurgen Klopp dhe Niko Kovac u përplasën së bashku menjeherë pasi përfundoi ndeshja Liverpool-Bayern Munich. Trajneri i Liverpoolit deklaroi se reagimi nuk ishte shkaku i festës së lojtarëve të Bayernit,...

Jurgen Klopp sqaron incidentin me Niko Kovac në fund të Liverpool-Bayern Munchen

para 3 muajve - Gazeta e re

Jurgen Klopp dhe Niko Kovac u përplasën së bashku menjëherë pasi përfundoi ndeshja Liverpool-Bayern Munchen. Trajneri i Liverpoolit deklaroi se reagimi nuk ishte shkaku i festës së lojtarëve të Bayernit,...

Klopp shpjegoi grindjen me Kovacin: Kroati e pranoi gabimin, kërkoi dy herë falje

para 3 muajve - Zhurnal

Jurgen Klopp dhe Niko Kovaç paksa u fjalosen menjëherë pas fishkëllimës finale të ndeshjes Liverpool dhe Bayern Munich në Ligën e Kampionëve (0:0). Më vonë, trajneri gjerman i klubit anglez u përpoq ta...

Klopp shpjegoi grindjen me Kovacin: Kroati e pranoi gabimin, kërkoi dy herë falje

para 3 muajve - Telegrafi

Jurgen Klopp dhe Niko Kovaç paksa u fjalosen menjëherë pas fishkëllimës finale të ndeshjes Liverpool dhe Bayern Munich në Ligën e Kampionëve (0:0). Më vonë, trajneri gjerman i klubit anglez u përpoq ta...

Përplasja Klopp-Kovac, kroati i kërkoi dy herë falje gjermanit për gjestin e pahijshëm

para 3 muajve - Periskopi

Jurgen Klopp dhe Niko Kovac u përplasën së bashku menjëherë pasi përfundoi ndeshja Liverpool-Bayern Munchen. Trajneri i Liverpoolit deklaroi se reagimi nuk ishte shkaku i festës së lojtarëve të Bayernit,...

Spektakël pa gola, Klopp e Kovac “shah” edhe në konferencë

para 3 muajve - BalkanWeb

Spektakël në mënyrën e interpretimit të lojës, ritëm i çmendur por i pa qartë në finalizim. Bayern zhvilloi një ndeshje perfektë në aspektin taktik, ishin të kujdesshëm në çdo detaj, i lejuan pak hapësira...

Klopp tregon që është trajner i madh – shikoni se çfarë ndodhi menjëherë pas ndeshjes me Bayernin

para 3 muajve - GazetaBlic

Jurgen Klopp ka shpjeguar reagimin e tij të zemëruar ndaj Niko Koac në fund të barazimit 0-0 të Liverpoolit me Bayern Munchen të martën. I pyetur nëse ai ishte i nervozuar pas përfundimit të ndeshjes,...

Jurgen Klopp sqaron incidentin me Niko Kovac në fund të Liverpool-Bayern Munchen

para 3 muajve - KosovaPress

Trajneri i Liverpoolit deklaroi se reagimi nuk ishte shkaku i festës së lojtarëve të Bayernit, por festimi i trajnerit kroat pas ndeshjes. “Kam dashur menjëherë t’ia zgjas dorën, por ai shkoi në mesin...

​Klopp dhe Kovac e sqarojnë zënkën e tyre

para 3 muajve - Gazeta Express

Jurgen Klopp dhe Niko Kovac e patën një konfrontim që dukej i ashpër, pas barazimit pa gola mes Liverpoolit dhe Bayern Munichut. Por, që të dy trajnerët thanë se ai incident kishte qenë vetëm keqkuptim....

Klopp zbulon gjithçka për “zënkën” me Kovacin pas ndeshjes

para 3 muajve - Insajderi

Jurgen Klopp dhe Niko Kovac duket se patën një shkëmbim fjalësh menjëherë pas fishkëllimës finale të ndeshjes Liverpool – Bayern Munich në Ligën e Kampionëve (0:0). Më vonë, trajneri gjerman i Liverpoolit...

Spektakël pa gola, Klopp e Kovac “shah” edhe në konferencë

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Spektakël në mënyrën e interpretimit të lojës, ritëm i çmendur por i pa qartë në finalizim. Bayern zhvilloi një ndeshje perfektë në aspektin taktik, ishin të kujdesshëm në çdo detaj, i lejuan pak hapësira...

Kovac: Janë të rralla skuadrat që nuk pësojnë gol në Liverpool

para 3 muajve - KosovaPress

Aq më tepër që Bayern Munchen do ta luajë në shtëpi ndeshjen e kthimit, ku do të kërkojë kualifikimin në çerekfinalet e Championsit para tifozërisë së vet. Trajneri i bavarezëve, Niko Kovac, e arriti atë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK