http://kariera.mk

Interi nuk beson te Icardi, e dërgon të kryejë analizat për dëmtimin

para 3 muajve - SuperSport

Një javë më parë Interi vendosi t’i heqë shiritin e kapitenit, sulmuesit Mauro Icardi dhe që prej atëherë ky i fundit nuk është stërvitur asnjëherë me grupin, duke akuzuar një problem në gjurin e djathtë....

Inter merr vendim shokues për Icardin

para 3 muajve - OraInfo

Interi ka marrë vendim shokues për sulmuesin, Mauro Icardi. Mauro Icardi-t i është thënë se ai nuk do ta marrë sërish epitetin e kapitenit te Interi. Raportet në Itali sugjerojnë që sulmuesi argjentinas...

Icardi-t nuk do t’i kthehet shiriti i kapitenit

para 3 muajve - Klan Kosova

Mauro Icardi-t i është thënë se ai nuk do ta marrë sërish epitetin e kapitenit te Interi. Raportet në Itali sugjerojnë që sulmuesi argjentinas është duke i humur shokët e tij në San Siro,pasi që vetëm...

Inter me lajm shokues për Icardin

para 3 muajve - Lajmi.net

Inter e ka shikuar edhe një herë rastin e Mauro Icardit për ta rimarrë shiritin e kapitenit. Inter ka vendosur që mos t’i rikthejë shiritin e kapitenit Mauro Icardit. Skuadra italiane ditë më parë vendosi...

Inter i jep fund sot dilemave për Icardin

para 3 muajve - GazetaBlic

Mauro Icardi festoi 26-vjetorin në një klimë aspak të qetë në kampin e Interit, aty ku argjentinasi nuk është më kapiten i zikaltërve dhe prej dy ndeshjes qëndron në tribunë me arsyetimin se ka një inflamacion...

Icardit nuk do t’i kthehet shiriti i kapitenit

para 3 muajve - Ekonomia Online

Mauro Icardi-t i është thënë se ai nuk do ta marrë sërish epitetin e kapitenit te Interi. Raportet në Itali sugjerojnë që sulmuesi argjentinas është duke i humur shokët e tij në San Siro,pasi që vetëm...

Interi me ofertën e fundit për Ikardin

para 3 muajve - Alsat-M

Interi do t’i ofroj Mauro Ikardit, një kontratë të re të vlefshme deri në vitin 2024. Sipas të përditshmes italiane, “Calciomercato” drejtori sportiv i klubit italian, Xhiuzepe Marota është i gatshëm të...

Inter me ofertë të re drejt Icardit

para 3 muajve - Zhurnal

Interi do t’i ofroj Maurer Icardit, -ish-kapitenit dhe golashënuesit më të mirë, një kontratë të re të vlefshme deri në vitin 2024. Sipas të përditshmes italiane, “Calciomercato” drejtori sportiv i klubit...

​Lojtari që po e zëvendëson Icardin në Inter: Shpresojmë se ai do të kthehet

para 3 muajve - Gazeta Express

Lautaro Martinez ka thënë se është duke shpresuar që bashkëkombësi dhe bashkëlojtari i tij, Mauro Icardi, do të kthehet sa më shpejt në skuadrën e klubit zikaltër. Problemet rreth Icardit kanë shpërthyer...

Inter me ofertë të re drejt Icardit

para 3 muajve - Telegrafi

Interi do t’i ofroj Maurer Icardit, -ish-kapitenit dhe golashënuesit më të mirë, një kontratë të re të vlefshme deri në vitin 2024. Sipas të përditshmes italiane, “Calciomercato” drejtori sportiv i klubit...

Icardi stërzgjat çështjen e dëmtimit, Inter i jep fund sot dilemave

para 3 muajve - Sovrani

Mauro Icardi festoi 26-vjetorin në një klimë aspak të qetë në kampin e Interit, aty ku argjentinasi nuk është më kapiten i zikaltërve dhe prej dy ndeshjes qëndron në tribunë me arsyetimin se ka një inflamacion...

Inter me ofertë të re drejt Icardit

para 3 muajve - Gazeta Observer

Interi do t’i ofroj Maurer Icardit, -ish-kapitenit dhe golashënuesit më të mirë, një kontratë të re të vlefshme deri në vitin 2024. Sipas të përditshmes italiane, “Calciomercato” drejtori sportiv i klubit...

Wanda mohon shkrimet e mediumeve për kushtëzimet në lidhje me rikthimin e Icardit, lojtari të mërkurën teste

para 3 muajve - Telegrafi

Wanda Nara i ka mohuar pretendimin e Gazzetta dello Sport se ajo e ka kërcënuar Interin, duke kërkuar që Mauro Icardit t’i kthehet  mbrapa shiriti i kapitenit. Gazeta në një shkrim të publikuar sot ka...

Wanda Nara sulmon ?La Gazzeta Dello Sport?

para 3 muajve - Albeu

Wanda është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes këtë herë duke sulmuar gazetën e famshme italiane “La Gazzeta Dello Sport ”, shkruan Albeu.com Kjo gazetë paraditen e sotme, kishte publikuar një lajm...

U kry! Këtë fanellë do ta vesh Icardi

para 3 muajve - OraInfo

Nuk është një dhuratë për ditëlindje. Para së gjithash, është një premtim për t’u respektuar. Beppe Marotta e ka konfirmuar se do të bënte një propozim të ri për kontratën e Mauro Icardi përcjell ORAinfo....

Reagon Wanda, pas lajmeve se Icardi s’do të luajë më për Interin pa iu kthyer shiriti i kapitenit

para 3 muajve - Gazeta Express

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, i ka hedhur poshtë lajmet se ajo i kishte dhënë ultimatum Interit që t’ia kthejë shiritin e kapitenit sulmuesit argjentinasit ose ky i fundit nuk...

Mauro Icardi kryen testet mjekësore te Interi

para 3 muajve - Albeu

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi , do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimit. Siç raporton "Gazzetta dello Sport" gjuri dhe nyja e këmbës të Mauro Icardit...

Icardi iu nënshtrohet testeve mjekësore

para 3 muajve - Gazeta Express

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimeve. Gazzetta dello Sport raporton se gjuri dhe nyja e këmbës të Mauro Icardit do...

E ardhmja e Mauro Ikardi-t akoma në dyshim

para 3 muajve - Alsat-M

Mundja e krahut mes Vanda Nara, bashkëshortja-menaxhere e sulmuesit, dhe administratorit të deleguar të zikaltërve, Beppe Marotta, vazhdon. Vendimi i klubit për t’i hequr shiritin e kapitenit ka qenë një...

Interi e uron, Ikardi s’kthehet në ekip pa shiritin e kapitenit

para 3 muajve - BalkanWeb

Klubi e ka uruar, ëanda i ka dedikuar një mesazh plot dashuri dhe Maurito, nga ana e tij ka publikuar një foto të tij me bashkëshorten në liqenin e Komos. Por pavarësisht këtyre postimeve, a sot në shtëpinë...

Wanda Nara sulmon “La Gazzeta Dello Sport”

para 3 muajve - Sovrani

Wanda është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes këtë herë duke sulmuar gazetën e famshme italiane “La Gazzeta Dello Sport”, shkruan Albeu.com Kjo gazetë paraditen e sotme, kishte publikuar një lajm...

Icardi iu nënshtrohet testeve mjekësore

para 3 muajve - Tetova Sot

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimeve. Gazzetta dello Sport raporton se gjuri dhe nyja e këmbës të Mauro Icardit do...

Icardi nuk luan për Interin pa ia kthyer shiritin e kapitenit

para 3 muajve - Telegrafi

Kriza e madhe mes Interit dhe Mauro Icardit edhe pse është zvogëluar paksa në ditët e fundit, ka ende tension. Lajmi i fundit që transmetohet nga Gazzetta dello Sport është se argjentinasi nuk do të dal...

​Zbulohen detajet e ofertës së re të Interit për Mauro Icardin

para 3 muajve - Albeu

Drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, i kishte garantuar bashkëshortes dhe agjentes së Mauro Icardit , Wanda Naras, se di do t’ia sjellje një propozim tjetër për një kontratë të re. Ky propozim...

Mauro Icardi do të testohet nesër

para 3 muajve - Arbresh

Mauro Icardi do t’i nënshtrohet nesër testeve për të mësuar gjendjen e pjesës së lënduar të tij. Bazuar në një raport nga Gazzetta dello Sport , gjuri i sulmuesit të Interit dhe kyçi i këmbës do të ekzaminohen...

Icardi mbush 26 vjeç, por as ditëlindja nuk mjafton për të bërë paqe me Interin

para 3 muajve - SuperSport

Mauro Icardi feston sot përvjetorin e tij të 26, por kjo ditëlindje e gjen sulmuesin argjentinas në një nga momentet më të vështira të karrierës së tij, shkaktuar nga vendimi i Interit për t’i hequr shiritin...

Icardi iu nënshtrohet testeve mjekësore

para 3 muajve - Sovrani

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, do t’i kryejë testet mjekësore të mërkurën, në mënyrë që ta kuptojë shkallën e lëndimeve. Gazzetta dello Sport raporton se gjuri dhe nyja e këmbës të Mauro Icardit do...

Inter: Nuk ka kapiten, nuk ka as Icardi?

para 3 muajve - GazetaBlic

Wanda Nara i ka thënë Interit të rivendosë kapitenin Mauro Icardi, ose sulmuesi kurrë nuk do të luajë për klubin më. Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, Wanda ka kërkuar gjithashtu Interit që të kërkojnë falje...

​Pa shiritin e kapitenit, Icardi nuk pranon të luajë për Interin

para 3 muajve - Gazeta Express

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, i ka dhënë ultimatum Interit që t’ia kthejë shiritin e kapitenit sulmuesit argjentinasit ose ky i fundit nuk do të luajë më asnjë ndeshje për klubin....

Wanda – Interit: Kthejeni shiritin e kapitenin ose Icardi nuk luan më

para 3 muajve - Lajmi.net

Wanda Nara i ka dhënë një paralajmërim të ashpër Interit. Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit, Wanda Nara, e ka paralajmëruar Interin. Agjentja e sulmuesit argjentinas i ka bërë me dije skuadrës...

Wanda Nara ultimatum Interit: Nëse nuk i kthehet shiriti, nuk luan më

para 3 muajve - Koha Jone

Nuk ka “paqe” në shtëpinë e Interit me Mauro Icardin. Pas heqjes së shiritit të kapitenit dhe deklaratave nga të gjitha palët në Itali, sot ka ardhur dhe një “ultimatum” nga Wanda Nara, bashkëshortja dhe...

Wanda Nara godet Interin: Ose kthejani shiritin ose nuk do e shihni më duke luajtur për ju

para 3 muajve - Sovrani

Wanda Nara i ka thënë Interit të rivendosë shritin e kapitenit tek Mauro Icardi, ose sulmuesi kurrë nuk do të luajë për klubin përsëri, transmeton Sovrani.info. Sipas Gazzetta dello Sport, Wanda ka kërkuar...

Wanda Nara godet Interin: Ose kthejani shirtin ose nuk do e shihni më duke luajtur për ju

para 3 muajve - Sovrani

Wanda Nara i ka thënë Interit të rivendosë shritin e kapitenit tek Mauro Icardi, ose sulmuesi kurrë nuk do të luajë për klubin përsëri, transmeton Sovrani.info. Sipas Gazzetta dello Sport, Wanda ka kërkuar...

Në Itali plas “bomba”, Icardi nuk kthehet në fushë pa shiritin e kapitenit

para 3 muajve - Newsport

Mauro Icardi është kthyer në një çështje shumë serioze tek skuadra e Interit. Sulmuesi së fundmi vuan edhe nga një dëmtim në gjurin e tij të djathtë dhe nesër do të kryejë vizitat mjekësore për të kuptuar...

Inter vendos se çfarë do të ndodhë me Icardin

para 3 muajve - Koha.mk

Pasi që Inter i mori titullin e kapitenit, e ardhmja e Icardit u bë ende me e paqartë por megjithatë, se argjentinasi do të mbetet te ziekaltrit, trasnmeton Gazeta Metro. Inter po vazhdon të insistojë...

​Zbulohen detajet e ofertës së re të Interit për Icardin

para 3 muajve - Gazeta Express

Drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, i kishte garantuar bashkëshortes dhe agjentes së Mauro Icardit, Wanda Naras, se di do t’ia sjellje një propozim tjetër për një kontratë të re. Ky propozim është...

​Pa shiritin e kapitenit, Icardi nuk pranon të luajë për Interin

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, i ka dhënë ultimatum Interit që t’ia kthejë shiritin e kapitenit sulmuesit argjentinasit ose ky i fundit nuk do të luajë më asnjë ndeshje për klubin....

Inter vendos se çfarë do të ndodhë me Icardin

para 3 muajve - Lajmi.net

Inter po vazhdon të insistojë në kontratën e re të Mauro Icardit. Inter dëshiron që Mauro Icardi ta vazhdoj kontratën. Skuadra italiane i mori shirin e kapitenit para pak ditësh argjentinasit, duke ia...

Inter vendos se çfarë do të ndodhë me Icardin

para 3 muajve - Ekonomia Online

Pasi që Inter i mori titullin e kapitenit, e ardhmja e Icardit u bë ende me e paqartë por megjithatë, se argjentinasi do të mbetet te ziekaltrit. Inter po vazhdon të insistojë në kontratën e re të Mauro...

Reagon pronari i Interit pas lajmit për transferimin e Icardit në Juventus

para 3 muajve - Iliria News

Pronari i Interit, Steven Zhang, i ka hedhur poshtë mundësitë për transferimin e sulmuesit argjentinas, Mauro Icardit, në Juventus, përkundër problemeve që janë shfaqur gjatë kohës së fundit. Problemet...

Nuk ka pushim për Icardin edhe për datëlindje, lojtari “i përvishet” punës

para 3 muajve - Newsport

Mauro Icardi ditën e sotme feston datëlindjen e tij të 26-të. Mirëpo, për argjentinasin nuk ka pushim. Sikurse raporton “Sky Sport”, sulmuesi i është nënshtruar një fizioterapie për të trajtuar inflamacionin...

Ikardi te Juventusi? Bosi i Interit i vë vulën!

para 3 muajve - Shprehja.com

Steven Zhang i mbyll dyert Juventusit, të paktën për sulmuesin Mauro Ikardi. Kohët e fundit argjentinasi është kthyer në një çështje në klubin zikaltër, teksa u vendos edhe t’i hiqej shiriti i kapitenit....

​Reagon pronari i Interit pas lajmit për transferimin e Icardit në Juventus

para 3 muajve - Gazeta Express

Pronari i Interit, Steven Zhang, i ka hedhur poshtë mundësitë për transferimin e sulmuesit argjentinas, Mauro Icardit, në Juventus, përkundër problemeve që janë shfaqur gjatë kohës së fundit. Problemet...

​Zbulohen detajet e ofertës së re të Interit për Icardin

para 3 muajve - Arbresh

Drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, i kishte garantuar bashkëshortes dhe agjentes së Mauro Icardit, Wanda Naras, se di do t’ia sjellje një propozim tjetër për një kontratë të re. Ky propozim është...

​Zbulohen detajet e ofertës së re të Interit për Icardin

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Drejtori ekzekutiv i Interit, Beppe Marotta, i kishte garantuar bashkëshortes dhe agjentes së Mauro Icardit, Wanda Naras, se di do t’ia sjellje një propozim tjetër për një kontratë të re. Ky propozim është...

Inter-Juve, luftë totale për Icardin, në Itali bëhet çështje kombëtare!

para 3 muajve - Koha Jone

Nuk ka paqe ndërmjet Interit dhe Juvetusit, këtë herë “mollë sherri” bëhet Mauro Icardi. Reagimi i parë vjen nga shtëpia ziklatër, presidenti Zhang është i prerë: “Nuk do ta shesin kurrë Icardin tek Juventus....

Inter-Juve, luftë totale për Icardin, në Itali bëhet çështje kombëtare!

para 3 muajve - BalkanWeb

Nuk ka paqe ndërmjet Interit dhe Juvetusit, këtë herë “mollë sherri” bëhet Mauro Icardi. Reagimi i parë vjen nga shtëpia ziklatër, presidenti Zhang është i prerë: “Nuk do ta shesin kurrë Icardin tek Juventus....

Presidenti i Interit, Zhang: Icardi nuk ka asnjë shans të bashkohet me Juventusin

para 3 muajve - InfoShqip

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka insistuar se nuk ka asnjë shans që sulmuesi Mauro Icardi të bashkohet me Juventusin. Spekulimet që lidhin Icardin me një kalim shokues te Juventusi janë intensifikuar...

Presidenti i Interit, Zhang: Icardi nuk ka asnjë shans të bashkohet me Juventusin

para 3 muajve - Telegrafi

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka insistuar se nuk ka asnjë shans që sulmuesi Mauro Icardi të bashkohet me Juventusin. Spekulimet që lidhin Icardin me një kalim shokues te Juventusi janë intensifikuar...

Icardi tek Juve? Flet presidenti i Inter

para 3 muajve - OraInfo

Icardi ka ngecur në bisedimet me skuadrën e tij. Presidenti i Inter, Steven Zhang ka hedhur poshtë të gjitha mundësitë që Icardi të kalojë tek Juventus. Sot kanë qarkulluar disa zëra se sulmuesi argjentinas...

Icardi tek Juve? Presidenti i Inter hedh poshtë të gjitha mundësitë

para 3 muajve - Lajmi.net

Presidenti i Inter, Steven Zhang ka hedhur poshtë të gjitha mundësitë që Icardi të kalojë tek Juventus. Sot kanë qarkulluar disa zëra se sulmuesi argjentinas i Inter mund të kalojë tek rivalët e Serie...

Marotta “thumbon” Paraticin: “Icardin nuk e shesim, kujdesuni për Dybalan”

para 3 muajve - Ina

MarottaDeri në fund të edicionit të kaluar ishte drejtor i Juventusit, por tani gjërat kanë ndryshuar.Fjala është për drejtorin e ri të Interit, Giuseppe Marotta, shkruan GazetaBlic.Ky i fundit po përgatitet...

Marotta “thumbon” Paraticin: “Icardin nuk e shesim, kujdesuni për Dybalan”

para 3 muajve - GazetaBlic

Deri në fund të edicionit të kaluar ishte drejtor i Juventusit, por tani gjërat kanë ndryshuar. Fjala është për drejtorin e ri të Interit, Giuseppe Marotta, shkruan GazetaBlic . Ky i fundit po përgatitet...

Marotta i kundërpërgjigjet Paraticit të Juventusit: Nuk e shesim Icardin, për Dybalan shohim në verë

para 3 muajve - Telegrafi

Drejtori i Interit, Giuseppe ‘Beppe’ Marotta ka akuzuar ish-bashkëpunëtorin e tij, Fabio Paratici, për deklaratat në lidhje me Mauro Icardin dhe paralajmëroi se do të shohin çfarë do të ndodh në verë me...

Interi, çështja “Ikardi” dhe largimi i tij drejt Juventusit: Zhang i sqaron të gjitha

para 3 muajve - Shprehja.com

Interi po kalon një moment të mirë me rezultatet që ka marrë në ndeshjet e fundit, teksa ka tre fitore radhazi. Gjithsesi, gjërat jashtë fushe nuk po shkojnë ashtu siç duhet për ekipin zikaltër, mjafton...

Presidenti i Interit, Zhang: Icardi nuk ka asnjë shans të bashkohet me Juventusin

para 3 muajve - Arbresh

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka insistuar se nuk ka asnjë shans që sulmuesi Mauro Icardi të bashkohet me Juventusin. Spekulimet që lidhin Icardin me një kalim shokues te Juventusi janë intensifikuar...

Presidenti i Interit: Icardi kurrë nuk shkon te Juventusi

para 3 muajve - Koha Jone

Mauro Icardi është kthyer në një çështje të nxehtë në shtëpinë e Interit. Vendimi i drejtuesve të Interit për t’i hequr atij shiritin e kapitenit, është shndërruar në një temë dite në futbollin italian...

Presidenti i Interit: Icardi s`ka për ta veshur kurrë fanellën e Juves

para 3 muajve - Flaka

“Nuk kemi për ta shitur kurrë Icardin tek Juventusi”. Ka qenë kjo deklarata e bërë nga presidenti i Interit, Steven Zhang, që ka ndërhyrë në lidhje me situatën e ndërlikuar ku ndodhet aktualisht sulmuesi...

Juve-Inter, tashmë është luftë! Morata: Ne duam Dibalën

para 3 muajve - BalkanWeb

Nuk është pritur aspak mirë në shtëpinë zikaltër deklarata e drejtorit juventin, Fabio Paratiçi, që deklaroi se do të presin se çfarë do të ndodhë në verë dhe më pas do të veprojnë sa i takon sulmuesit...

Flet Presidenti i Interit: Icardi kurrë nuk shkon te Juventusi

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

COMO, ITALY - NOVEMBER 28: Chairman of Suning holdings group Zhang Jindong (R) and Mauro Icardi of FC Internazionale chat at the club's training ground at Appiano Gentile on November 28, 2016 in Como,...

Inter, presidenti Zhang: Ikardi kurrë tek Juve

para 3 muajve - Gazeta Tema

Icardi-Inter-kontrata-Juventus: është dita e përgjigjeve. Nga shtëpia e Nerazzurrit, presidenti i Zhang shprehu qartë se sulmuesi argjentinas nuk do të shitet kurrë tek ekipi rival i tyre, Juventus: “Ne...

Inter, presidenti Zhang: Ikardi kurrë tek Juve

para 3 muajve - Lexo

Icardi-Inter-kontrata-Juventus: është dita e përgjigjeve. Nga shtëpia e Nerazzurrit, presidenti i Zhang shprehu qartë se sulmuesi argjentinas nuk do të shitet kurrë tek ekipi rival i tyre, Juventus: “Ne...

Juve-Inter, tashmë është luftë! Morata: Ne duam Dibalën

para 3 muajve - Lexo

Nuk është pritur aspak mirë në shtëpinë zikaltër deklarata e drejtorit juventin, Fabio Paratiçi, që deklaroi se do të presin se çfarë do të ndodhë në verë dhe më pas do të veprojnë sa i takon sulmuesit...

Zhang flet për çështjen Icardi dhe bën një premtim për tifozërinë zikaltër

para 3 muajve - SuperSport

Prej disa ditësh çështja Icardi dhe vendimi i drejtuesve të Interit për t’i hequr atij shiritin e kapitenit, është shndërruar në një temë dite në futbollin italian dhe jo vetëm. Është folur jo pak se për...

Icardi te Juventusi? Presidenti i Interit jep këtë përgjigje zyrtare

para 3 muajve - AlbPortali

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka hedhur poshtë çdo mundësi për transferimin e Icardit drejt Juventusit. “Nuk do ta shesim kurrë Icardin te Juventusi. Ne besojmë që do të vazhdojmë bashkëpunimin me...

Icardi te Juventusi? Presidenti i Interit jep këtë përgjigje zyrtare

para 3 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka hedhur poshtë çdo mundësi për transferimin e Icardit drejt Juventusit. “Nuk do ta shesim kurrë Icardin te Juventusi. Ne besojmë që do të vazhdojmë bashkëpunimin me...

Wanda Nara: Mauros sikur i kanë prerë këmbën, s’duam…

para 3 muajve - Gazeta Shqip

Javë e vështirë në shtëpinë e Mauro Icardit, tashmë ish-kapiten i Interit, që sfidën ndaj Sampdorias e ndoqi në tribunë bashkë me Wanda Naran. Ishte pikërisht bashkëshortja e tij, që në emisionin sportiv...

Momenti kur Wanda shpërtheu në lot teksa tregonte se sa shumë po vuan Icardi: I kam kërkuar ndihmë edhe Morattit

para 3 muajve - Gazeta Express

​Wanda ka bërë të ditur se i ka kërkuar ndihmë ish-presidentit, Massimo Moratti, për Mauro Icardin, i cili po kalon nëpër një periudhë shumë të vështirë te klubi italian. Wanda Nara, bashkëshortja dhe...

Icardi kurrë nuk do të transferohet te Juventusi

para 3 muajve - Gazeta Observer

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka dhënë një deklaratë interesantë në lidhje me të ardhmen e Mauro Icardit. “Nuk do ta shesim kurrë Icardin te Juventusi. Ne besojmë që do të vazhdojmë bashkëpunimin...

Icardi te Juventus!

para 3 muajve - OraInfo

Icardi mund të përfundojë te Juventusi. Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e ka konfirmuar se Zonja e Vjeter ishte interesuar për transferimin e Mauro Icardi-t. Icardi është lidhur ngushtë...

Icardi te Inter!

para 3 muajve - OraInfo

Icardi mund të përfundojë te Juventusi. Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e ka konfirmuar se Zonja e Vjeter ishte interesuar për transferimin e Mauro Icardi-t. Icardi është lidhur ngushtë...

Drejtori i Juves konfirmon interesimin për Icardi-n

para 3 muajve - Klan Kosova

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, e ka konfirmuar se Zonja e Vjeter ishte interesuar p0ër transferimin e Mauro Icardi-t. Icardi është lidhur ngushtë me një largim nga San Siro, dhe javën e...

Flet Wanda Nara: Icardit sikur i kanë prerë njërën këmbë

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Wanda Nara është jo vetëm bashkëshortja menaxhere e Mauro Icardit, por edhe moderatorja e emisionit sportiv “Tiki Taka”. Por mbrëmë pas mesnate, modelja argjentinase, e cila fillimisht nuk kishte vendosur...

Dzeko apo Higuain, cili do të jetë zëvendësuesi i Icardit?

para 3 muajve - Lajmi.net

Mauro Icardi do t’i ndajë rrugët në verë me Interin. Pasi i morën shiritin e kapitenit, Mauro Icardi ka filluar përplasjet me Interin. Skuadra italiane kërkon 110 milionë euro nga shitja e argjentinasit,...

Presidenti i Interit: Icardi KURRË në Juventus, merkatoja e verës do të jetë…

para 3 muajve - Sovrani

Interi sot ka zyrtarizuar bashkëpunimin me sponzorin e ri të quajtur LionRock Capital dhe në vigjilje të kësaj ngjarje ka folur presidenti zikaltër Steven Zhang ku potencuar objektivat e klubit, merkaton...

“Bomba” e drejtuesit të Juventusit: Interesohemi për Icardin, por …

para 3 muajve - Koha Jone

Pas ndërhyrjes ditën e djeshme në emisionin “Tiki-Taka” të Beppe Marotta-s, është folur shumë për të ardhmen e Mauro Icardit, për të cilin ende nuk është rëndë dakord për rinovimin e kontratës. Drejtuesi...

Momenti kur Wanda shpërtheu në lot teksa tregonte se sa shumë po vuan Icardi: I kam kërkuar ndihmë Morattit

para 3 muajve - Gazeta Observer

Wanda ka bërë të ditur se i ka kërkuar ndihmë ish-presidentit, Massimo Moratti, për Mauro Icardin, i cili po kalon nëpër një periudhë shumë të vështirë te klubi italian. Wanda Nara, bashkëshortja dhe agjentja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK