http://kariera.mk

Berisha me Atalantan nuk i frikësohet asnjë ekipi në Serie A

para 3 muajve - Koha.net

Etrit Berisha është kthyer në një titullar të padiskutueshëm tek Atalanta dhe shpreson që këtë sezon të kapë një vend në Europë. Ëndrra është Championsi, por ajo humbje me Milanin i ka komplikuar gjërat....

Etrit Berisha flet për skuadrën e Atalnatas, ka një mesazh për tifozët

para 3 muajve - GazetaBlic

Etrit Berisha është kthyer në një titullar të padiskutueshëm tek Atalanta dhe shpreson që këtë sezon të kapë një vend në Europë. Ëndrra është Championsi, por ajo humbje me Milanin i ka komplikuar gjërat.Ditën...

Etrit Berisha: Atalanta mund të përballet me çdo ekip

para 3 muajve - Infokusi

Etrit Berisha është kthyer në një titullar të padiskutueshëm tek Atalanta dhe shpreson që këtë sezon të kapë një vend në Europë. Ëndrra është Championsi, por ajo humbje me Milanin i ka komplikuar gjërat....

Etrit BERISHA injoron Milanin, mesazh për tifozët italianë të Atalantës

para 3 muajve - Newsport

Etrit Berisha po kalon një formë të mrekullueshme dhe këtë e ka treguar në ndeshjet e tij me skuadrën e Atalantës. Portieri kuqezi ishte i ftuar ditën e djeshme në dyqanin zyrtar të klubit italian, ku...

Berisha: Atalanta mund të përballet me çdo ekip

para 3 muajve - Periskopi

Etrit Berisha është kthyer në një titullar të padiskutueshëm tek Atalanta dhe shpreson që këtë sezon të kapë një vend në Europë. Ëndrra është Championsi, por ajo humbje me Milanin i ka komplikuar gjërat....

Milani kërkon mesfushor, shigjeton yllin e Atalantës

para 3 muajve - Albeu

Milan po kërkon të përforcojë mesfushën për sezonin e ardshëm teksa së fundmi kuqezinjtë kanë piketuar mesfushroin e Atalantës Timothy Castagne . 23 vjecari është protagonist kryesor i Atalantës këtë...

Etrit Berisha: Atalanta mund të përballet me çdo ekip

para 3 muajve - KosovaPress

Ëndrra është Championsi, por ajo humbje me Milanin i ka komplikuar gjërat. Ditën e djeshme, “gardiani” i Kombëtares së Shqipërisë ka qenë i ftuar në dyqanin zyrtar të Atalantës dhe ka dhënë autografe për...

Gara për Ligën e Kampioneve, 5 ekipe në luftë për dy vende

para 3 muajve - Albeu

Gara për Ligën e Kampioneve , 5 ekipe në luftë për dy vende Gara për të zënë nje vend në Ligën e Kampioneve sezoni e ardhshëm është bërë mjaft e luftuar dhe e bukur për tu parë, shkruan Albeu.com. Janë...

Juventusi kampion mirëpo lufta në Itali për këtë pozitë nuk ka përfunduar

para 3 muajve - Gazeta e re

Gara për të zënë një vend në Ligën e Kampioneve sezoni e ardhshëm është bërë mjaft e luftuar dhe e mirë për tu parë. Janë plot 5 ekipe Interi, Roma, Milani, Lazio dhe Atalanta, që luftojnë për vendin e...

Juventusi kampion mirëpo lufta në Itali për këtë pozitë nuk ka përfunduar

para 3 muajve - KosovaPress

Janë plot 5 ekipe Interi, Roma, Milani, Lazio dhe Atalanta, që luftojnë për vendin e 3 dhe të 4 në renditje për të siguruar sezonin e ardhshëm një vend në Champions. Gjithcka mund të vendoset në përballjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK