http://kariera.mk

Khedira pas ndërhyrjes kirurgjike në zemër, një muaj jashtë fushave të blerta

para 11 muajve - Telegrafi

Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira do të kthehet brenda një muaji në fushat e blerta pas ndërhyrjes së suksesshme në zemër. Gjermani nuk është ftuar në ndeshjen e parë të 1/16 së finales së Ligës së...

Pas problemeve me zemër, zbulohet se sa do të mungojë Khedira

para 11 muajve - Lajmi.net

Juventus ka marrë një lajm aspak të mirë nga Samir Khedira. Sami Khedira ka patur probleme me zemër pas stërvitje te Juventus. Mesfushori gjerman pas stërvitjeve ka shkuar në qendrën mjekësore të skuadrës...

Ja sa do të mungojë Sami Khedira

para 11 muajve - GazetaBlic

Mesfushori i Juventusit – Sami Khedira mund të jetë jashtë fushave për më shumë se një muaj, pasi ai iu nënshtrua një operimi – pasi u diagnostikua me një rrahje të parregullt të zemrës, sipas njoftimeve...

Khedira me probleme serioze, ja çfarë po ndodh me gjermanin

para 11 muajve - GazetaBlic

Mesfushori i Juventusit Sami Khedira do të kthehet brenda një muaji pasi problemi i tij i zemrës u trajtua me sukses. Khedira u largua para ndeshjes me Atletico Madrid për arsyje se kishte rrahje të parregullt...

Nuk udhëtoi për ndeshjen e “Championsit”, “ylli” i Juventusit diagnostikohet me probleme në zemër

para 11 muajve - Lexo

Sami khedira do të jetë mungesa e madhe e Juventusit për ndeshjen që bardhezinjtë do të luajnë sonte kundër “Atletico Madrid” në “Champions League”. Mesfushori gjerman, i cili në vitet e fundit ka qenë...

Problemet me zemrën, Khedira rrezikon operacionin

para 11 muajve - BalkanWeb

Në shtëpinë e Juventusin janë në ankth për gjendjen e Sami Khediras. Mesfushori gjerman ndaloi stërvitjen pak ditë më parë por problemi ishte ndryshe, nuk kishte të bënte me ndonjë dëmtim, por si pasojë...

Khedira probleme me zemrën, rast i ngjashëm me Lichtsteiner

para 11 muajve - Koha Jone

Sami Khedira u detyrua që të ndalej në Torino, duke mos udhëtuar me ekipin, pas disa shqetësimeve që shfaqi në zemër. Menjëherë u shqetësuan të gjithë në kampin bardhezi. Lojtari ndjeu rrahje të parregullta...

ZYRTARE/ Lojtari kryen operacion në zemër, ja sa do mungojë Sami KHEDIRA

para 11 muajve - Newsport

Sami Khedira ka kryer mëngjesin e sotëm një operacion në zemër dhe lojtari do të kthehet në stërvitje pas rreth një muaji. Lajmi konfirmohet nga vetë klubi i Juventusit, që tashmë do i bëjë llogaritë në...

Sami Khedira nuk udhëtoi për Madrid, shkak problemet në zemër

para 11 muajve - SuperSport

Sami Khedira nuk udhëtoi me Juventusit për ndeshjen e Championsit me Atleticon për një arsye shumë të rëndësishme që ka të bëjë me shëndetin e tij. Mesfushori gjerman u detyrua të bënte një “pit stop”...

Tërmet tek juventusi, ylli i ekipit ka probleme me zemrën

para 11 muajve - Albeu

Një lajm aspak i mirë vjen për Juventusin në ndeshjen e sotmë ndaj Atletico Madridit. Bardhezinjtë nuk kanë grumbulluar Sami Khedirën, i cili ka mbetur në Torino për t’iu nënshtruar analizave mjekësore,...

E dhimbshme: Ylli i Juventusit ka probleme me zemër

para 11 muajve - OraInfo

Ylli i Juventusit Sami Khedira thuhet se i nënshtrohet të njëjtës operacion që Stephan Lichtsteiner iu nënshtrua në 2015. Khedira është diagnostikuar me një gjendje të zemrës të quajtur arrhythmia atriale...

Tronditet Juventusi. Ylli i mesfushës ka probleme në zemër, rrezikon operacionin

para 11 muajve - Infokusi

Një rrufe në qiell të hapur për Juventusin dhe, mbi të gjitha, për Sami Khedira. Mesfushori gjerman u detyrua të bënte një “pit stop” për shkak të një shqetësimi në zemër (atrial arrhythmia), ndaj nuk...

Khedira mbetet jashtë fushave për shkak të problemeve me zemër

para 11 muajve - Klan Kosova

Mesfushori i Juventusit, Sami Khedira, është diagnostitifikuar me një çrregullim të rrahjeve të zemrës. Kështu që ai do të mbetet jashtë fushave derisa t’i nënshtrohet trajtimit mjekësor, shkruan BBC,...

Sami Khedira probleme me zemër, nuk udhëton me skuadrën në Madrid

para 11 muajve - Telegrafi

Sami Khedira nuk është ftuar për ndeshjen me Atletico Madridin që do të zhvillohet në Wanda Metropolitano të mërkurë, për shkak të një problemi me zemër. Ka qenë vetë trajneri Massimiliano Allegri që ka...

Juventus/Sami Khedira ka probleme me zemrën!

para 11 muajve - Java News

Konferenca e fundit e Maks Alegrit në prag të sfidës kundër Atletiko Madridit në “Vanda Metropolitan” ka hedhur dritë për dy lojtarët që trajneri juventin nuk i kishte marrë me vete në ekip. Duglas Kosta...

Tronditet Juventusi, ylli i skuadrës del me probleme në zemër!

para 11 muajve - BalkanWeb

Konferenca e fundit e Maks Alegrit në prag të sfidës kundër Atletiko Madridit në “Vanda Metropolitan” ka hedhur dritë për dy lojtarët që trajneri juventin nuk i kishte marrë me vete në ekip. Duglas Kosta...

Juventusi me dy mungesa të mëdha kundër Atletico Madridit

para 11 muajve - Gazeta Express

Juventusi ka udhëtuar drejt Madridit me dy mungesa të mëdha, për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Atletico Madridit. Kampioni italian konfirmoi se do të përballët me Atleticon pa prezencën e Douglas...

TRONDITËSE/ Futbollisti i JUVENTUSIT me frikë për jetën, vuan nga sëmundje E RREZIKSHME

para 11 muajve - Newsport

Mesfushori i Juventusit Sami Khedira nuk u grumbullua për takimin e nesërm të Champions League ndaj Atletico Madridit për shkak se është diagnostikuar me probleme në zemër. Mediat italiane raportojnë se...

Juventusi me dy mungesa të mëdha kundër Atletico Madridit

para 11 muajve - Tetova Sot

Juventusi ka udhëtuar drejt Madridit me dy mungesa të mëdha, për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Atletico Madridit. Kampioni italian konfirmoi se do të përballët me Atleticon pa prezencën e Douglas...

Khedira dhe Costa jashtë ndeshjes Atletico – Juve

para 11 muajve - Arbresh

Juventusi ka konfirmuar se ata do të luajnë kundër Atletico Madridit pa shërbimet e Douglas Costas dhe Sami Khediras, i cili është diagnostikuar me rrahje të parregullta të zemrës. Raporti mjekësor nga...

Juventusi me dy mungesa të mëdha kundër Atletico Madridit

para 11 muajve - Gazeta Observer

Juventusi ka udhëtuar drejt Madridit me dy mungesa të mëdha, për ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Atletico Madridit. Kampioni italian konfirmoi se do të përballët me Atleticon pa prezencën e Douglas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK