http://kariera.mk

Është në formë të mirë, ylli italian nuk ftohet nga kombëtarja

para 2 muajve - OraInfo

Ndonëse është në një formë mjaft të mirë tk Marseille, Mario Balotelli nuk po figuron në emrin e lojtarëve që do ta përfaqësojnë Italinë në Euro 2020. Roberto Mancini ka publikuar sot listën për dy ndeshjet...

Përkundër formës së mirë, Balotelli nuk ftohet me kombëtaren

para 2 muajve - Lajmi.net

Roberto Mancini ka publikuar sot listën për dy ndeshjet e para të Italisë, në kuadër të kualifikimeve të Euro 2020. Në mesin e 29 emrave të ftuar nga Mancini, aty nuk figuronte emri i Mario Balotellit,...

U kërkua nga Milani, “bomberi” merr ftesë nga Mancini

para 2 muajve - OraInfo

Menaxheri i ekipit kombëtar italian Roberto Mancini ka emëruar skuadrën që do të përdorë për të u përballur ,e Lihtenshtein dhe Finlandën. Derisa Mario Balotelli dhe Andrea Belotti nuk janë thirrur, ylli...

Përkundër formës së mirë, Balotelli nuk ftohet me kombëtaren

para 2 muajve - Tetova Sot

Roberto Mancini ka publikuar sot listën për dy ndeshjet e para të Italisë, në kuadër të kualifikimeve të Euro 2020. Në mesin e 29 emrave të ftuar nga Mancini, aty nuk figuronte emri i Mario Balotellit,...

Mancini grumbullon 29 lojtarë për eliminatoret, jashtë Balotelli e Belotti

para 2 muajve - SuperSport

Roberto Mancini ka publikuar listën e futbollistëve që ka kërkuar të ketë në dispozicion për dy sfidat e para të eliminatoreve të Euro 2020, përballë Finlandës dhe Lichtenshtainit. Tekniku i “të kaltërve”,...

Italia, Mancini publikon listën e të grumbulluarve

para 2 muajve - GazetaBlic

Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet e para të “Axurrëve” në kualifikueset e Euro 2020. Italia do të luajë më 23 mars kundër Finlandës dhe...

Zyrtare: Zaniolo dhe Kean ftohen nga Mancini

para 2 muajve - Lexo

Roberto Mancini ka zbuluar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjet e marsit, që Italia i zhvillon me Finlandën dhe Lihtenshtajnin. Sulmuesi 19-vjeçar i Juventusit, Moise Kean dhe mesfushori i talentuar...

Përkundër formës së mirë, Balotelli nuk ftohet me kombëtaren

para 2 muajve - Gazeta Observer

Roberto Mancini ka publikuar sot listën për dy ndeshjet e para të Italisë, në kuadër të kualifikimeve të Euro 2020. Në mesin e 29 emrave të ftuar nga Mancini, aty nuk figuronte emri i Mario Balotellit,...

Mançini publikon listën, Balotteli dhe Belotti ngelen jashtë

para 2 muajve - Newsport

Trajneri i Italisë, Roberto Mançini pa publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy sfidat e marsit ndaj Finladnës dhe Liteshtenjit. Në sy bie mungesa e Balottelit që edhe pse është duke luajtur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK