http://kariera.mk

Kontratat e Rashford dhe De Gea varen nga e ardhmja e Solskjaer

para 2 muajve - Klan Kosova

E ardhmja afatgjatë e Marcus Rashofrd dhe David De Gea varet shumë se kush do ta drejtojë klubin në verën tjetër. Dyshja raportohet se janë afër nënshkrimit të kontratave në Old Trafford, shkruan Goal,...

E ardhmja e Solskajer i bënë me kontratë De Gean dhe Rashfordin

para 2 muajve - GazetaBlic

Ole Gunnar Solskajer duket se do ta mbajnë lojtarët në postin e trajnerit. Dy yjet e skuadrës, Marcus Rashford dhe David De Gea duket se janë lidhur ngushtë me trajnerin norvegjez. Sipas ‘MailOnline’ e...

Kontrata e Rashford dhe De Gea varët nga e ardhmja e Solskjaer

para 2 muajve - Lajmi.net

Ole Gunnar Solskajer duket se do ta mbajnë lojtarët në postin e trajnerit. Dy yjet e skuadrës, Marcus Rashford dhe David De Gea duket se janë lidhur ngushtë me trajnerin norvegjez. Sipas ‘MailOnline’ e...

Solskajer kërcënon Barcelonën: I dua këto ndeshje

para 2 muajve - BalkanWeb

Ole Gunar Solskjaer nuk është një nga ata që u trembet sfidave. Ish-sulmuesi i Mançcester Junajtid, autor i atij goli historik në finalen e vitit 1999 kundër Bajernit të Mynihut, tani kërkon të udhëheqë...

Rikthehet në Barcelonë pas 20 vitesh: “Do ta mbaj mend gjatë atë mbrëmje”

para 2 muajve - Gazeta Observer

Një shprehje popullore thotë se jeta nuk matet me minuta, orë, ditë apo muaj; jeta matet me moment. E njëjta gjë vlen edhe për futbollistët, karriera e të cilëve matet me aksionet, golat dhe momentet më...

Rikthehet në Barcelonë pas 20 vitesh, Solskjaer: “E dija që do të ndodhte!”

para 2 muajve - Sovrani

Një shprehje popullore thotë se jeta nuk matet me minuta, orë, ditë apo mua; jeta matet me moment. E njëjta gjë vlen edhe për futbollistët, karriera e të cilëve matet me aksionet, golat dhe momentet më...

​Soskjaer për përballjen me Barcelonën: I duam ndeshjet e këtij niveli

para 2 muajve - KosovaPress

Shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve ka vënë përballë dy gjigantët e futbollit evropian, Manchester United dhe Barcelonën. Favorit në letër llogaritet Barcelona, por kurrë nuk duhet hequr nga...

Shorti i rezervoi Barcelonën, Solskjaer reagon: Jam 99 % ndryshe nga të tjerët

para 2 muajve - Koha Jone

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka komentuar shortin e Champions League që e vendosi skuadrën e tij përballë Barcelona-s. “Ne i duam këto ndeshje kundër klubeve dhe ekipeve të mëdha....

Ole Gunnar Solskjaer reagon ndaj shortit të Ligës së Kampionëve

para 2 muajve - GazetaBlic

Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, pranon se po shijon një rikthim të kohës në stadium që i dha atij ‘natën më të mirë në futboll’. Shorti i hedhur sot nga zyrtarët e Ligës së Kampionëve...

Kontrata e Rashford dhe De Gea varët nga e ardhmja e Solskjaer

para 2 muajve - Gazeta Observer

Ole Gunnar Solskajer duket se do ta mbajnë lojtarët në postin e trajnerit. Dy yjet e skuadrës, Marcus Rashford dhe David De Gea duket se janë lidhur ngushtë me trajnerin norvegjez. Sipas ‘MailOnline’ e...

Barcelona-Manchester United, ja çfarë thotë Solskjaer për sfidën e ‘ferrit’

para 2 muajve - Fakti Ditor

Shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve ka vënë përballë Manchester United dhe Barcelonën. Favorit në këtë sfidë shihet Barcelona, por kurrë nuk duhet hequr nga lista një ekip si United dhe aq më...

Barcelona-Manchester United, ja çfarë thotë Solskjaer për sfidën e ‘ferrit’

para 2 muajve - AlbPortali

Shorti i çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve ka vënë përballë Manchester United dhe Barcelonën. Favorit në këtë sfidë shihet Barcelona, por kurrë nuk duhet hequr nga lista një ekip si United dhe aq më...

Trajneri i Manchester United ka dy fjalë për Barcelonën

para 2 muajve - Tetova Sot

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka komentuar shortin e Champions League që e vendosi skuadrën e tij përballë Barcelona-s. “Ne i duam këto ndeshje kundër klubeve dhe ekipeve të mëdha....

Pogba ka vendosur se ku dëshiron të luajë

para 2 muajve - Lajmi.net

Manchester United është duke marrë në vazhdimësi lajme të mira. Manchester United është duke kaluar nëpër një formë të mirë në këtë vit, gjersa ka filluar t’i blindojë disa lojtarë. ‘Djajtë e Kuq’ kanë...

Pogba e njofton Man Utd rreth të ardhmes

para 2 muajve - Lajmi.net

Manchester United është duke marrë në vazhdimësi lajme të mira. Manchester United është duke kaluar nëpër një formë të mirë në këtë vit, gjersa ka filluar t’i blindojë disa lojtarë. ‘Djajtë e Kuq’ kanë...

Pogba ka vendosur se ku dëshiron të luajë

para 2 muajve - Gazeta Observer

Manchester United është duke marrë në vazhdimësi lajme të mira. Manchester United është duke kaluar nëpër një formë të mirë në këtë vit, gjersa ka filluar t’i blindojë disa lojtarë. ‘Djajtë e Kuq’ kanë...

Pogba ka vendosur se ku dëshiron të luajë

para 2 muajve - Arbresh

Manchester United është duke marrë në vazhdimësi lajme të mira. Manchester United është duke kaluar nëpër një formë të mirë në këtë vit, gjersa ka filluar t’i blindojë disa lojtarë. ‘Djajtë e Kuq’ kanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK