http://kariera.mk

Rockets dërrmojnë Jazz

para 2 muajve - Klan Kosova

Houston Rockets e ka fituar ndeshjen e parë të serisë së Playoff-it ndaj Utah Jazz me rezultat të thellë, 122-90. James Harden pati më së shumti pikë tek klubi teksan, gjithsej 29, shtuar këtu edhe 10...

Bucks dhe Rockets e nisin me fitore bindëse play off-in

para 2 muajve - RTV 21

Dominim i skuadrave vendase në ndeshjet e zhvilluara mbrëmë në NBA Në katër sfida sa u zhvilluan mbrëmë, katër skuadra vendase e kanë nisur me fitore fazën play off të NBA. Dueli i vendit të parë të Lindjes...

Bucks e nisi Playoff-in me fitore bindëse

para 2 muajve - Klan Kosova

Milwaukee Bucks po udhëheq 1:0 në serinë e Playoff-it ndaj Detroit Pistons pas tiroes prej 121-86. Giannis Antetokounmpo me 24 pikë e 17 kërcime udhëhoqi vendësit drejt fitores, ndërkaq te Pistons më së...

NBA/Antetokounmpo dhe Harden shkëlqejnë në sfidat e para play off

para 2 muajve - Lajm

HOUSTON, TX - APRIL 14: James Harden #13 of the Houston Rockets shoots the ball against the Utah Jazz during Game One of Round One of the 2019 NBA Playoffs on April 14, 2019 at the Toyota Center in Houston,...

Fitore të lehta nga Houstoni dhe Milwaukee, zhgënjen Oklahoma

para 2 muajve - Epoka e Re

Vijon faza çerekfinale e “play-off”-it në NBA, me Houston që korri një fitore të lehtë ndaj Utah Jazz me rezultatin 122-90. Ndeshje e dominuar nga ekipi teksan, që pati epërsi në fushë gjatë gjithë kohës....

Bucks dhe Rockets e nisin me fitore bindëse play off-in

para 2 muajve - KosovaPress

Në katër sfida sa u zhvilluan mbrëmë, katër skuadra vendase e kanë nisur me fitore fazën play off të NBA. Dueli i vendit të parë të Lindjes me të tetin ishte ndeshje që nuk pati shumë histori. Milwaukee...

Hjustoni nuk lejon befasi, Portlandi mund Oklahomën

para 2 muajve - Alsat-M

Vijon faza çerekfinale e play off-it në NBA, me Hjustonin që korri një fitore të lehtë ndaj Juta Xhazit me rezultatin 122-90, me të zakonshmin Harden që bëri diferencën, autor i 29 pikëve e 10 asist. Në...

Milwaukee, Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma

para 2 muajve - Medial

Milwaukee, Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma Ka vazhduar edhe mbrëmë spektakli në NBA, kur janë zhvilluar ndeshjet e para të fazës ‘Play Off’. Houston Rockets,...

Houston dhe Milwaukee fitore të lehta në play off, zhgënjen Oklahoma

para 2 muajve - GazetaBlic

Vijon faza çerekfinale e play off-it në NBA, me Houston që korri një fitore të lehtë ndaj Utah Jazz me rezultatin 122-90. Ndeshje e dominuar nga ekipi teksan, që pati epërsi në fushë gjatë gjithë kohës....

NBA/Antetokounmpo dhe Harden shkëlqejnë në sfidat e para play off

para 2 muajve - SuperSport

Në NBA ka nisur prej disa ditësh faza play off, ndërsa radhën për të zbritur në parket e kishte skuadra më e mirë e sezonit të rregullt, Milwaukee Bucks, që priste në “Fiserv Forum” të Milwaukee-t Detroit...

Milwaukee, Boston dhe Rockets e nisin me fitore rrugëtimin në ‘Play Off’, humb Oklahoma

para 2 muajve - Lajmi.net

Ka vazhduar edhe mbrëmë spektakli në NBA, kur janë zhvilluar ndeshjet e para të fazës ‘Play Off’. Houston Rockets, Milwaukee Bucks dhe Boston Celtics kanë përjashtuar çdo befasi duke vazhduar formën e...

Nis “playoff”-i në NBA. Fitojnë Golden State e San Antonio

para 2 muajve - Top Channel

Faza e “playoff”-it në NBA nisi në mënyrën më të mirë të mundshme për kampionët në fuqi të Golden State, që fitoi ndeshjen e parë në derbin kalifornian me Los Angeles Clippers 121-104. Skuadra e Warriors...

Trajneri legjendar vendos rekordin e fitoreve në NBA

para 2 muajve - Java News

Trajneri i San Antonio Spurs, Gregg Popovich, ka vendosur sot një rekord të jashtëzakonshëm në karrierën e tij legjendare në NBA. Ai është trajneri me më shumë fitore në historinë e NBA, duke mbledhur...

Nis “playoff”-i në NBA. Fitojnë Golden State e San Antonio

para 2 muajve - Koha.net

Faza e “playoff”-it në NBA nisi në mënyrën më të mirë të mundshme për kampionët në fuqi të Golden State, që fitoi ndeshjen e parë në derbin kalifornian me Los Angeles Clippers 121-104. Skuadra e Warriors...

NBA: ÇEREKFINALET FILLOJNË ME SURPRIZA

para 2 muajve - Klan Macedonia

Fitojnë Brooklyn dhe Orlando Në kampionatin amerikan të basketbollit NBA, në mëngjesin e sotëm janë zhvilluar ndeshjet e para çerekfinale të play off-it, ku nuk kanë munguar surprizat sidomos në Konferencën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK