http://kariera.mk

Sermaxhaj ‘godet’ Ballkanin: Ndarja erdhi pas propozimit të kryesisë

para 2 muajve - GazetaBlic

Sami Sermaxhaj ka sqaruar ndarjen e tij me Ballkanin, që erdhi pas humbjes 2:1 nga Trepça ’89. Trajneri prishtinas u nda sot me suharekasit, të cilët pohuan se divorci erdhi në pajtueshmëri të të dyja...

Shkarkohet trajneri i njohur

para 2 muajve - OraInfo

Sami Sermaxhaj është shkarkuar nga posti i trajnerit të Ballkanit. Klubi i Ballkanit ka shkëputur bashkëpunimin me trajnerin Sami Sermaxhaj. Lajmi bëhet i ditur nga klubi kosovar që përmes një njoftimi...

ZYRTARE: Klubi nga Superliga dhe trajneri i njohur i ndajë rrugët

para 2 muajve - Infokusi

Klubi i Ballkanit dhe trajneri, Sami Sermaxhaj, i kanë ndarë rrugët gjashtë xhiro pa përfunduar sezoni, shkruan Gazeta inFokus. Rezultatet jo të mira kanë ndikuar që “Xhebrailat” ta nderpresin bashkpunimin...

Ballkani largon Sermaxhajn, skuadra i besohet Sejdiut

para 2 muajve - SuperSport

Qëndrimi i Sami Sermaxhajt te Ballkani ka zgjatur vetëm 7 muaj. Pas humbjes së fundit me Trepçën 89, kryesia e klubit dhe trajneri kanë patur një ballafaqim dhe me marrëveshje kanë vendosur që të shkëputin...

Sermaxhaj më nuk është trajner i Ballkanit

para 2 muajve - Koha.net

Sami Sermaxhaj është larguar nga posti i trajnerit të skuadrës së Ballkanit, ka njoftuar ekipi nga Suhareka të hënën, raporton “Koha Ditore”. Largimi i Sermaxhajt vjen dy ditë pas humbjes së Ballkanit...

Zyrtare: Ballkani shkarkon trajnerin!

para 2 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Ballkanit ka njoftuar para pak minutave se ka shkëputur kontratën me trajnerin e tyre, Sami Sermaxhaj. Klubi nga Suhareka ka njoftuar se kanë shkëputur kontratën me trajnerin Sermaxhaj, për shkak...

Sermaxhaj sqaron ndarjen me Ballkanin

para 2 muajve - Epoka e Re

Trajneri Sami Sermaxhaj nëpërmjet një postimi në “Facebook”, ka thënë se ishte i gatshëm të vazhdoj punën në skuadrën e Ballkanit, por përfundimi i bashkëpunimit me skuadrën nga Suhareka erdhi pas propozimit...

Ky është bilanci i Sami Sermaxhaj si trajner i Ballkanit

para 2 muajve - Insajderi

Sami Sermaxhaj dhe KF Ballkani kanë ndërprerë bashkëpunimin e tyre pas 24 xhirosh në IPKO Superligën e Kosovës. Ish trajneri i Prishtinës ishte emëruar trajner i KF Ballkanit pas xhiros së tretë të Superligës,...

Ky pritet të jetë trajneri i ri i Ballkanit

para 2 muajve - Epoka e Re

Skuadra e Ballkanit nga Suhareka sot i ka ndarë rrugët me trajnerin Sami Semaxhaj. Gazeta mëson se trajneri i ri i kësaj skuadre do të jetë Gani Sejdiu. Skuadra që po lufton për mbijetesë në elitën e futbollit...

Trajneri që u largua nga klubi për shkak se nuk pranoi t’i dënohen lojtarët

para 2 muajve - Ekonomia Online

Sami Sermaxhaj sot u nda me Ballkanin. Derisa Ballkani e konfirmoi ndarjen me trajnerin Sami Sermaxhaj, duke e konsideruar si “ndarje me marrëveshje të dyanshme”, trajneri i njohur kosovar thotë diçka...

Mungonin rezultatet, klubi i Superligës shkarkon trajnerin

para 2 muajve - Newsport

Klubi i Ballkanit ka shkëputur bashkëpunimin me trajnerin Sami Sermaxhaj. Lajmi bëhet i ditur nga klubi kosovar që përmes një njoftimi bën me dije që sot ka ardhur fundi i bashkëpunimit. Duke i uruar suksese...

Ballkani largon trajnerin Sermaxhaj

para 2 muajve - Epoka e Re

Trajneri Sami Sermaxhaj nuk do të jetë më në krye të shtabit teknik në skuadrën e Ballkanit, pasi kontrata e tij është shkëputur me marrëveshje të dyanshme. Skuadra nga Suhareka përmes një njoftimi në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK