http://kariera.mk

Zidane u rikthye te Reali, por ai nuk “njeh” katër lojtarë!

para 2 muajve - Koha.mk

Zinedine Zidane u rikthye në stolin e Real Madridit dhe ka numëruar 11 ndeshje deri tani. Gjithsesi gjatë kësaj kohe ai nuk ka mundur të ketë në dispozicion 4 lojtarë, për shkak të dëmtimeve apo për shkak...

Super-lojtari e do rikthimin tek Real Madridi, kjo është përgjigja e skuadrës

para 2 muajve - OraInfo

Duket se një nga lojtarët më të mirë, e do rikthimin tek Real Madridi. Real Madrid është në dijeni se Raul de Tomas e do rikthimin në skuadër. Talenti është aktualisht në huazim te Rayo Vallecano, gjersa...

Lojtari e do rikthimin te Real Madrid

para 2 muajve - Lajmi.net

Real Madrid mund ta humbet një lojtar tejet të rëndësishëm. Real Madrid është në dijeni se Raul de Tomas e do rikthimin në skuadër. Talenti është aktualisht në huazim te Rayo Vallecano, gjersa ka shënuar...

U rikthye te Reali, por Zidane nuk “njeh” katër lojtarë

para 2 muajve - Lexo

Zinedine Zidane u rikthye në stolin e Real Madridit dhe ka numëruar 11 ndeshje deri tani. Gjithsesi gjatë kësaj kohe ai nuk ka mundur të ketë në dispozicion 4 lojtarë, për shkak të dëmtimeve apo për shkak...

U rikthye te Real Madridi por Zidane nuk “njeh” katër lojtarë

para 2 muajve - InfoShqip

Zinedine Zidane u rikthye në stolin e Real Madridit dhe ka numëruar 11 ndeshje deri tani. Gjithsesi gjatë kësaj kohe ai nuk ka mundur të ketë në dispozicion 4 lojtarë, për shkak të dëmtimeve apo për shkak...

U rikthye te Reali, por Zidane nuk “njeh” katër lojtarë

para 2 muajve - Java News

Zinedine Zidane u rikthye në stolin e Real Madridit dhe ka numëruar 11 ndeshje deri tani. Gjithsesi gjatë kësaj kohe ai nuk ka mundur të ketë në dispozicion 4 lojtarë, për shkak të dëmtimeve apo për shkak...

Vinicius: Kur Zidane flet, duhet të dëgjosh

para 2 muajve - Telegrafi

Vinicius Junior (Foto: Denis Doyle/Getty Images/Guliver)

Zidane: Shumë lojtarë të Realit mund të shiten

para 2 muajve - Telegrafi

Zinedine Zidane (Foto: Catherine Ivill/Getty Images/Guliver)

Zidane: Shumë lojtarë të Realit mund të shiten

para 2 muajve - Koha Jone

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, i ka përgënjeshtruar pohimet se Karim Benzema do të zëvendësohet me një sulmues tjetër në Santiago Bernabeu në sezonin e ardhshëm. Ai ka folur edhe për të ardhmen...

Carvajal e konsideron të dështuar sezonin e tij

para 2 muajve - Telegrafi

Dani Carvajal (Foto: David Ramos/Getty Images/Guliver)

Real Madrid zbulon emrat që do të largohen këtë sezon

para 2 muajve - OraInfo

Zinedine Zidane ka folur me mediat përpara ndeshjes së Real Madrid me Leganes dhe ai ka zbuluar mbi planet e transferimit të klubit, duke paralajmëruar për ndryshimet e ardhshme . Madje janë shfaqur edhe...

Carvajal lavdëron Zidanen: Ai është i guximshëm që u rikthye në skuadër

para 2 muajve - Medial

Mbrojtësi i Real Madrid, Dani Carvajal, ka dhënë disa komente pozitive për trajnerin e tij, Zinedine Zidane. Mbrojtësi spanjoll ka thënë se francezi ishte shumë i guximshëm që vendosi të kthehet në ‘Santiago...

Vinicius e pranon se lojtarët e Real Madrid nuk ndihen rehat para Zidane

para 2 muajve - Lajmi.net

Anësori i Real Madrid, Vinicius JR, ka zbuluar diçka interesante rreth raporteve të lojtarëve të Real Madrid me trajnerin Zinedine Zidane. Sipas Vinicius, lojtarët akoma nuk janë të lirshëm me trajnerin...

Zidane: Ka shumë lojtarë këtu që mund të shiten

para 2 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka thënë që te ky klub ka shumë lojtarë që mund të shiten, mirëpo me arsyen se janë shumë të mirë. “Ka shumë lojtarë këtu që mund të shiten sepse të gjithë janë...

Zidane: Shumë lojtarë të Realit mund të shiten

para 2 muajve - Arbresh

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, i ka përgënjeshtruar pohimet se Karim Benzema do të zëvendësohet me një sulmues tjetër në Santiago Bernabeu në sezonin e ardhshëm. Ai ka folur edhe për të ardhmen...

Carvajal lavdëron Zidanen: Ai është i guximshëm që u rikthye në skuadër

para 2 muajve - Politiko

Mbrojtësi i Real Madrid, Dani Carvajal, ka dhënë disa komente pozitive për trajnerin e tij, Zinedine Zidane. Mbrojtësi spanjoll ka thënë se francezi ishte shumë i guximshëm që vendosi të kthehet në ‘Santiago...

Carvajal lavdëron Zidanen: Ai është i guximshëm që u rikthye në skuadër

para 2 muajve - Lajmi.net

Mbrojtësi i Real Madrid, Dani Carvajal, ka dhënë disa komente pozitive për trajnerin e tij, Zinedine Zidane. Mbrojtësi spanjoll ka thënë se francezi ishte shumë i guximshëm që vendosi të kthehet në ‘Santiago...

“Zidane u tregua i guximshëm që u kthye në Real Madrid”

para 2 muajve - Koha.mk

Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal, ka thënë se Zinedine Zidane u tregua u guximshëm që i rimori përgjegjësitë e trajnerit në klubin madrilen kah fundi i një sezoni turbulent 2018/19. Real Madridi...

Unitedi e paralajmëron agjentin në lidhje me transferimin e Pogbas

para 2 muajve - Telegrafi

Paul Pogba (Foto: Catherine Ivill/Getty Images/Guliver)

Carvajal lavdëron Zidanen: Ai është i guximshëm që u rikthye në skuadër

para 2 muajve - Gazeta Observer

Mbrojtësi i Real Madrid, Dani Carvajal, ka dhënë disa komente pozitive për trajnerin e tij, Zinedine Zidane. Mbrojtësi spanjoll ka thënë se francezi ishte shumë i guximshëm që vendosi të kthehet në ‘Santiago...

Zidane i bën me dije lojtarit të Real Madridit se nuk është në planet e tij

para 2 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane do t’i largojë disa lojtarë nga Real Madrid me të përfunduar ky sezon. Zinedine Zidane tashmë ka bërë llogaritë e tij për lojtarët që do të qëndrojnë dhe ata që do të largohen. Trajneri...

Vinicius Junior: Zidane? Ai bën gjithçka për ne

para 2 muajve - Albeu

Për herë të parë që pas rikthimit të Zinedine Zidane në Real Madrid , ka folur talenti brazilian, Vinicius Junior . Vinicius Junior ishte lojtari më i mirë i Realit në sezonin e ‘humbur’ të madrilenëve....

Edhe ky super lojtar i Realit në ‘fshesën’ e Zinedine Zidane

para 2 muajve - OraInfo

Zidane i bën me dije lojtarit të Realit. Zinedine Zidane do t’i largojë disa lojtarë nga Real Madrid me të përfunduar ky sezon. Zinedine Zidane tashmë ka bërë llogaritë e tij për lojtarët që do të qëndrojnë...

Zidane i bën me dije lojtarit të Real Madridit se nuk është në planet e tij

para 2 muajve - Lajmi.net

Zinedine Zidane do t’i largojë disa lojtarë nga Real Madrid me të përfunduar ky sezon. Zinedine Zidane tashmë ka bërë llogaritë e tij për lojtarët që do të qëndrojnë dhe ata që do të largohen. Trajneri...

Zidane: Benzema është i paprekshëm te Reali

para 2 muajve - Koha.mk

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e ka pranuar se do të ketë ndryshime në verë, duke theksuar se shumë lojtarë mund të shiten. Megjithatë, Zidane e mohoi se Benzemanë do ta zëvendësojë me një...

“Janë tre lojtarë të mirë që mund t’i blejë Reali, këtë e di Zidani”

para 2 muajve - InfoShqip

Capello beson se me blerjen e tre futbollistëve gjatë verës, Real Madridi do të ndryshojë dhe do të rikthehet të luftojë sërish për trofe. Me largimin e Cristiano Ronaldon në verën e vitit 2018, por edhe...

Vinicius: “Nganjëherë bëhemi nervoz kur duhet të flasim me Zidanen”

para 2 muajve - Arbresh

Për herë të parë që pas rikthimit të Zinedine Zidane në Real Madrid, ka folur talenti brazilian, Vinicius Junior. Vinicius Junior ishte lojtari më i mirë i Realit në sezonin e ‘humbur’ të madrilenëve....

Zidane i bën me dije lojtarit të Real Madridit se nuk është në planet e tij

para 2 muajve - Gazeta Observer

Zinedine Zidane do t’i largojë disa lojtarë nga Real Madrid me të përfunduar ky sezon. Zinedine Zidane tashmë ka bërë llogaritë e tij për lojtarët që do të qëndrojnë dhe ata që do të largohen. Trajneri...

Zidane paralajmëron revolucion: Shumë futbollistë mund të shiten

para 2 muajve - Aktuale

Derisa ka folur për rëndësisë që disa futbollistë kanë për të, trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e ka pranuar se do të ketë ndryshime në verë, duke theksuar se shumë lojtarë mund të shiten. Duke...

Zidane: Benzema është i paprekshëm te Reali

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e ka pranuar se do të ketë ndryshime në verë, duke theksuar se shumë lojtarë mund të shiten. Megjithatë, Zidane e mohoi se Benzemanë do ta zëvendësojë me një...

Pyetet për të ardhmen e Kroos, Zidane jep këtë përgjigje interesante

para 2 muajve - Sovrani

Trajneri i Real Madridit Zinedine Zidane refuzoi të konfirmojë nëse Toni Kroos do të jetë ende në klubin e sezonit të ardhshëm, duke deklaruar se “do të ketë ndryshime” në fund të fushatës aktuale, transmeton...

Zidane: Reali ka shumë lojtarë që mund të sjellin para kesh

para 2 muajve - InfoShqip

Pas 3 vitesh Real Madrid do të luajë një ndeshje në La Liga ditën e hënë. Do të jetë transferta ndaj Leganes që do mbyllë këtë javë të kampionatit spanjoll. Në prag të kësaj sfide trajneri Zinedine Zidane...

Zidane paralajmëron revolucion: Shumë futbollistë mund të shiten

para 2 muajve - Gazeta Monitor

Derisa ka folur për rëndësisë që disa futbollistë kanë për të, trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e ka pranuar se do të ketë ndryshime në verë, duke theksuar se shumë lojtarë mund të shiten. Duke...

Zidane konfirmon spastrimet te Reali: Shumë lojtarë do largohen

para 2 muajve - Periskopi

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka mohuar idenë e zëvendësimit të Karim Benzemës me një sulmues tjetër në ‘Santiago Bernabeu’ sezonin e ardhshëm. ”Benzema është i mirë me të gjithë, sepse ai mund...

Pogba ose Erikseni zëvendësojnë Kroosin në Real

para 2 muajve - Epoka e Re

Toni Kroos tashmë e ka shprehur hapur dëshirën për t’u larguar nga Reali i Madridit. Sipas asaj që raporton spanjollja “AS”, gjermani kërkon largimin nga kampionët e Evropës, duke pasur parasysh nisjen...

Zidane: Shumë lojtarë mund të shiten. Isco? Do të shohim

para 2 muajve - Newsport

Trajneri i Real Madrid, në konferencën për mediat është shprehur përpara ndeshjes me Leganes në transfertë ka folur në lidhje me situatën e lojtarëve të tij. Tekniku është shprehur se shumë skuadra të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK