http://kariera.mk

Barça heq dorë nga Coutinho, zëvendësuesi i tij kushton 100 mln euro

para 2 muajve - Koha.mk

Philippe Coutinho nuk bën më pjesë në planet e Barcelonës, që ka piketuar edhe zëvendësuesin e tij. Sipas të përditshmes britanike “Daily Mirror”, skuadra blaugrana është gati të paguajë 100 milionë euro...

Barcelona me ofertë të majme për Rashfordin

para 2 muajve - Medial

Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e Marcus Rashford. Barcelona është duke tentuar që ta transferojë Marcus Rashfordin nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Skuadra katalonase...

Barcelona kërkon yllin e “Djajve të Kuq” për Koutinjon

para 2 muajve - Alsat-M

Filipe Koutinjo është gati të largohet nga Nou Kamp, pasi drejtuesi e skuadrës katalonase kanë filluar të mendojnë për zëvëndësimin e tij. Sipas “Daily Mirror”, Barcelona është gati të paguajë 100 milionë...

Barcelona e vendosur për largimin e Coutinho, gati 100 mln euro për zëvendësuesin

para 2 muajve - Albeu

Philippe Coutinho nuk bën më pjesë në planet e Barcelonës, që ka piketuar edhe zëvendësuesin e tij. Sipas të përditshmes britanike "Daily Mirror", skuadra blaugrana është gati të paguajë 100 milionë euro...

Barcelona me ofertë të majme për Rashfordin

para 2 muajve - GazetaBlic

Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e Marcus Rashford. Barcelona është duke tentuar që ta transferojë Marcus Rashfordin nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Skuadra katalonase...

Barcelona me ofertë marramendëse për yllin e Manchester Unitedit

para 2 muajve - OraInfo

Skuadra e Barcelonës e do me ҫdo kusht Marcus Rashford. Barcelona është duke tentuar që ta transferojë Marcus Rashfordin nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Skuadra katalonase është e...

Barcelona me ofertë të majme për Rashfordin

para 2 muajve - Lajmi.net

Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e Marcus Rashford. Barcelona është duke tentuar që ta transferojë Marcus Rashfordin nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Skuadra katalonase...

Barcelona 100 milionë paund për të kryer transfertën nga Anglia

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e “yllit” të Manchester United, Marcus Rashford. Sipas tabloidit britanik “Mirror”, katalanasit gjatë verës pritet të bëjnë çmendurinë duke ofruar 100 milionë...

Barça heq dorë nga Coutinho, zëvendësuesi i tij kushton 100 milionë euro

para 2 muajve - Sovrani

Philippe Coutinho nuk bën më pjesë në planet e Barcelonës, që ka piketuar edhe zëvendësuesin e tij. Sipas të përditshmes britanike “Daily Mirror”, skuadra blaugrana është gati të paguajë 100 milionë euro...

Barcelona me ofertë të majme për Rashfordin

para 2 muajve - Sovrani

Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e Marcus Rashford. Barcelona është duke tentuar që ta transferojë Marcus Rashfordin nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Skuadra katalonase...

Barcelona me ofertë të majme për Rashfordin

para 2 muajve - Gazeta Observer

Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e Marcus Rashford. Barcelona është duke tentuar që ta transferojë Marcus Rashfordin nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të verës. Skuadra katalonase...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK