http://kariera.mk

Reali afër nënshkrimit me pasardhësin e Benzemas

më 5.2019 - GazetaBlic

Real Madrid do të finalizojë blerjen e sulmuesit të Eintracht Frankfurt, Luka Jovic, javën e ardhshme. Këtë të shtunë, Frankfurt do të përballet me Bayern Munich në ndeshjen e fundit të kampionatit, që...

​Jovic do të zyrtarizohet te Reali javën tjetër

më 5.2019 - RTV 21

Sulmuesi i Eintracht Frankfurtit do të transferohet në Madrid gjatë verës Real Madridi do të bëjë ndryshime të mëdha në skuadër për sezonin e ardhshëm. “Los Blancos”, tashmë kanë arritur marrëveshje me...

Joviq do të zyrtarizohet te Reali javën tjetër

më 5.2019 - Flaka

Sulmuesi i Eintracht Frankfurtit do të transferohet në Madrid gjatë verës. Real Madridi do të bëjë ndryshime të mëdha në skuadër për sezonin e ardhshëm. “Los Blancos”, tashmë kanë arritur marrëveshje me...

Zyrtarizimi i Jovicit nga Reali, pas përfundimit të Bundesligës

më 5.2019 - Albeu

Bisedimet mes palëve janë mbyllur e tashmë pritet vetëm përfundimi i Bundesligës që sulmuesi i talentuar serb të bëhet zyrtarisht futbollist i "Los Blancos". Këtë të shtunë, Eintracht Frankfurti do të...

Zyrtarizimi i Jovicit nga Reali, pas përfundimit të Bundesligës.

më 5.2019 - SuperSport

Bisedimet mes palëve janë mbyllur e tashmë pritet vetëm përfundimi i Bundesligës që sulmuesi i talentuar serb të bëhet zyrtarisht futbollist i “Los Blancos”. Këtë të shtunë, Eintracht Frankfurti do të...

Real Madrid bën blerjen e radhës, ja kur bëhet zyrtarizimi

më 5.2019 - Newsport

Real Madrid thuajse e ka siguruar sulmuesin Luka Joviç. Sikurse raporton prestigjozja AS, zyrtarizimi bëhet javën e ardhshme, atëherë kur edhe përfundon Bundesliga. Frankfurti ndeshjen e fundit do e luajë...

Reali javën e ardhshme zyrtarizon bomberin serb

më 5.2019 - Koha Jone

Real Madrid javën e ardhshme do të zyrtarizojë goditjen e parë në merkaton e verës. Bëhet fjalë për Luka Jovic, i cili do të përforcojë repartin e avancuar pasi ka shkëlqyer në sezonet e fundit te skuadra...

Joviq do të zyrtarizohet te Reali javën tjetër

më 5.2019 - KosovaPress

Real Madridi do të bëjë ndryshime të mëdha në skuadër për sezonin e ardhshëm. “Los Blancos”, tashmë kanë arritur marrëveshje me sulmuesin Luka Joviq dhe sipas gazetës AS, ai do të zyrtarizohet si blerja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK