http://kariera.mk

A do të pensionohet Casillas, tregon Presidenti i Portos

para 2 muajve - OraInfo

Duket se për portierin spanjoll, Iker Casillas tashmë ka ardhur fundi i karrierës. Ai do të detyrohet të largohet nga futbolli, pas sulmit në zemër që ka pësuar. Pak ditë më parë, legjenda spanjolle shokoi...

Porto gjen zëvendësuesin e Iker Casillas?

para 2 muajve - GazetaBlic

Sulmi në zemër duket se do të ndikojë në karrierën e portierit të mirënjohur spanjoll, Iker Casillas. Portieri legjendarë i që Real Madrid pësoi pak javë më parë një sulm në zemër, teksa ishte në një seancë...

Pësoi atak kardiak, Porto po mendon të zëvendësoi Casillas?

para 2 muajve - Shekulli

Atakut kardiak duket se do të ndikoj në karrierën e portierit të mirënjohur spanjoll, Iker Casillas. Portieri legjendarë i që Real Madrid pësoi pak javë më parë një sulm në zemër, teksa ishte ën një seancë...

Casillas tërhiqet zyrtarisht nga futbolli, Porto kërkon portier të ri

para 2 muajve - Infokusi

Iker Casillas do të tërhiqet zyrtarisht nga futbolli. Spanjolli pësoi një sulm në zemër disa ditë më parë dhe mjekët i kanë ndaluar atij të luajë futboll. Kështu Porto tashmë duket e dorëzuar që Casillas...

Sulmi në zemër mund t’i kushtojë shtrenjtë, Porto merr vendimin për Casillas

para 2 muajve - Standard

Sulmi në zemër mund t’i kushtojë shtrenjtë portierit legjendar të Realit të Madridit, Iker Casillas. Spanjolli pësoi një sulm në zemër pak ditë më parë, teksa gjendja e tij është stabilizuar tashmë dhe...

Casillas tërhiqet zyrtarisht nga futbolli, Porto kërkon portier

para 2 muajve - Flaka

Iker Casillas do të tërhiqet zyrtarisht nga futbolli. Spanjolli pësoi një sulm në zemër disa ditë më parë dhe mjekët i kanë ndaluar atij të luajë futboll. Kështu Porto tashmë duket e dorëzuar që Casillas...

Ataku kardiak, Porto merr vendimin për Casillas

para 2 muajve - Koha Jone

Sulmi në zemër mund t’i kushtojë shtrenjtë portierit legjendar të Realit të Madridit, Iker Casillas. Spanjolli pësoi një sulm në zemër pak ditë më parë, teksa gjendja e tij është stabilizuar tashmë dhe...

Sulmi në zemër, Porto vendos për Iker Casillas

para 2 muajve - Opinion

Ish-portieri Realit të Madridit, Iker Casillas pak ditë më parë pësoi sulm në zemër, ndërsa momentalisht gjendja e tij është stabilizuar tashmë dhe është jashtë rrezikut për jetën. Por kjo nuk i bind drejtuesit...

Pësoi goditje në zemër, Porto merr vendim për Iker Casillas

para 2 muajve - Java News

Skuadra e Portos po kërkon një portier të ri për të zëvendësuar Iker Casillas që pak ditë më parë pësoi një sulm të rëndë në zemër. Portugezët kishin firomosur një kontratë me ish-portierin e Realit, por...

Icer Casillas tërhiqet zyrtarisht nga futbolli

para 2 muajve - InfoShqip

Iker Casillas do të tërhiqet zyrtarisht nga futbolli. Spanjolli pësoi një sulm në zemër disa ditë më parë dhe mjekët i kanë ndaluar atij të luajë futboll, shkruan Albeu.com. Kështu Porto tashmë duket e...

Casillas tërhiqet zyrtarisht nga futbolli, Porto kërkon portier

para 2 muajve - Albeu

Iker Casillas do të tërhiqet zyrtarisht nga futbolli. Spanjolli pësoi një sulm në zemër disa ditë më parë dhe mjekët i kanë ndaluar atij të luajë futboll, shkruan Albeu.com. Kështu Porto tashmë duket e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK