http://kariera.mk

Igli Tare drejtor i ri sportiv i Milanit?

më 5.2019 - GazetaBlic

Drejtori sportiv i Milanit ka anulluar të gjitha postimet e tij të mediave sociale këtë pasdite. Braziliani ka lënë vetëm një post të Instagram-it të ndarë në vitin 2017: një foto që e tregon atë të festojë...

Leonardo me këtë veprim jep sinjale se po largohet nga Milani

më 5.2019 - OraInfo

Drejtori sportiv i Milanit ka anulluar të gjitha postimet e tij të mediave sociale këtë pasdite. Braziliani ka lënë vetëm një post të Instagram-it të ndarë në vitin 2017: një foto që e tregon atë të festojë...

Në Itali e shohin Taren pasues të Leonardos

më 5.2019 - Koha.mk

Duket një lajmi pabesueshëm, por shumë u bukur për shqiptarët. Igli Tare mund të zëvendësojë Laonardon te Milani. Të paktën kështu shkruajnë medet nga përtej Adriatikut, që u referohen zhvillimeve në klubin...

Iglit Tare mund të përfundojë këtë verë te Milani

më 5.2019 - Koha Jone

Igli Tare mund të zëvendësojë Laonardon te Milani. Të paktën kështu shkruajnë medet nga përtej Adriatikut, që u referohen zhvillimeve në klubin kuqezi. Nëse “Djalli” nuk arrin të kualifikohet në Champions...

Igli Tare të marrë pozitë të rëndësishme te gjiganti evropian

më 5.2019 - Periskopi

Milani raportohet se ka bërë kontakte me drejtorin sportiv të Lazios, Igli Tare. “Rossonerët” thuhet se janë duke e përcjellur me vëmendje punën e drejtorit aktual të tyre, Leonardo, transmeton Persikopi....

Ingli Tare po arrin majat si Drejtor Sportiv, Milani e sheh si zëvendësuesin e Leonardos

më 5.2019 - Albeu

Milani nuk ka ndërmend të bëjë një merkato lojtarësh këtë afat kalimtar, por në brodin drejtues të klubit ka gjasa. Pozicioni i Leonardos është në rrezik. Puna e drejtuesve të Milanit do të vlerësohet...

Leonardo rrezikon postin. Milani, me sytë nga Igli Tare

më 5.2019 - Ekonomia Online

Te Milani s’ka asnjë të sigurtë. Tashmë, edhe Leonardo rrezikon pozicionin te klubi kuqezi. Drejtori teknik është nën vëzhgim nga grupi “Elliott” që drejton Milanin. Disa blerje si Higuain apo Laxalt nuk...

Në Itali e shohin Igli Taren pasues të Leonardos te Milani

më 5.2019 - SuperSport

Duket një lajmi pabesueshëm, por shumë u bukur për shqiptarët. Igli Tare mund të zëvendësojë Laonardon te Milani. Të paktën kështu shkruajnë medet nga përtej Adriatikut, që u referohen zhvillimeve në klubin...

Leonardo rrezikon postin. Milani, me sytë nga Igli Tare

më 5.2019 - Top Channel

Te Milani s’ka asnjë të sigurtë. Tashmë, edhe Leonardo rrezikon pozicionin te klubi kuqezi. Drejtori teknik është nën vëzhgim nga grupi “Elliott” që drejton Milanin. Disa blerje si Higuain apo Laxalt nuk...

Leonardo rrezikon postin. Milani, me sytë nga Igli Tare

më 5.2019 - Koha.net

Te Milani s’ka asnjë të sigurtë. Tashmë, edhe Leonardo rrezikon pozicionin te klubi kuqezi. Drejtori teknik është nën vëzhgim nga grupi “Elliott” që drejton Milanin. Disa blerje si Higuain apo Laxalt nuk...

Milan, Igli Tare i rrezikon postin Leonardos

më 5.2019 - BalkanWeb

Jo vetëm Gattuso por dhe Leonardo rrezikon postin te Milan. Disa afrime si Higuain apo Laxalt, nuk janë pritur mirë nga fondi Elliott, fundja kur bëhet fjalë për llogari dhe shpenzime, fondi anglo-amerikan...

E bujshme/ Igli Tare mund të zëvendësojë Leonardon si drejtor i Milanit

më 5.2019 - Fakti Ditor

Pozicioni i Leonardos është në rrezik. Puna e drejtuesve të Milanit do të vlerësohet me kujdes nga fondi “Elliot” në fundin e këtij sezoni. Bëhet fjalë për disa blerje që kanë rezultuar dështim, duke nisur...

E bujshme/ Igli Tare mund të zëvendësojë Leonardon si drejtor i Milanit

më 5.2019 - AlbPortali

Pozicioni i Leonardos është në rrezik. Puna e drejtuesve të Milanit do të vlerësohet me kujdes nga fondi “Elliot” në fundin e këtij sezoni. Loading... Bëhet fjalë për disa blerje që kanë rezultuar dështim,...

“Bomba” nga Italia: Igli Tare zë vendin e Leonardos, zhvillime dhe prapaskena nga Milan

më 5.2019 - Gazeta Tema

Leonardo është në rrezik për t’u shkarkuar në fund të këtij sezoni. Përgjegjës për dështimin në afrimin disa lojtarëve, përfshirë Higuain dhe Laxalt, pronarët e Elliot po shqyrtojnë emrat që kanë në tavolinë...

Milani ka gati një propozim për Igli Taren, drejtuesit kuqezinj po shqyrtojnë situatën

më 5.2019 - Java News

Igli TARE (D.S. Lazio) (Foto Bartoletti) Leonardo është në rrezik për t’u shkarkuar në fund të këtij sezoni. Përgjegjës për dështimin në afrimin disa lojtarëve, përfshirë Higuain dhe Laxalt, pronarët e...

Igli Tare kalon tek Milani – zë vendin e Leonardos

më 5.2019 - GazetaBlic

Leonardo është në rrezik për t’u shkarkuar në fund të këtij sezoni. Përgjegjës për dështimin në afrimin disa lojtarëve, përfshirë Higuain dhe Laxalt, pronarët e Elliot po shqyrtojnë emrat që kanë në tavolinë...

Bombë nga Italia: Igli Tare drejtor sportiv i Milanit

më 5.2019 - OraInfo

Milan pritet ta largojë Leonardon nga pozita e drejtorit sportiv, pas dështimit të sjelljes së lojtarëve të nevojshëm për ekipin. Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, mund ta zëvendësojë Leonardon në...

Leonardo rrezikon postin. Milani, me sytë nga Igli Tare

më 5.2019 - Sovrani

Te Milani s’ka asnjë të sigurtë. Tashmë, edhe Leonardo rrezikon pozicionin te klubi kuqezi. Drejtori teknik është nën vëzhgim nga grupi “Elliott” që drejton Milanin. Disa blerje si Higuain apo Laxalt nuk...

Gazeta e madhe italiane: Igli Tare, drejtor sportiv i Milanit

më 5.2019 - Lexo

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, mund ta zëvendësojë Leonardon në pozitën e drejtorit sportiv të Milanit, pasi që pronarit e kuqezinjve nuk janë të lumtur me punën që po e bën aktualisht Leonardo....

Tare pranë super skuadrës italiane…

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Mediat italiane shkruajnë se shqiptari, Igli Tare aktualisht drejtor sportiv i Lazios është kandidat për të zënë vendin e Leonardos te Milani. “Calciomnercato” thekson se presidenti Singer e pëlqen shumë...

E BUJSHME/ Drejtuesit e MILANIT të pakënaqur, “projektohet” Igli TARE

më 5.2019 - Newsport

Igli Tare mund të zëvendësojë Leonardon si drejtor sportiv te Milani, pasi drejtuesit kuqezi nuk janë të kënaqur. Sipas “calciomercato”, blerja e Gonzalo Higuain dhe Diego Laxalt rezultuan si të gabuara....

Milan, Igli Tare i rrezikon postin Leonardos

më 5.2019 - 24 ore

Jo vetëm Gattuso por dhe Leonardo rrezikon postin te Milan. Disa afrime si Higuain apo Laxalt, nuk janë pritur mirë nga fondi Elliott, fundja kur bëhet fjalë për llogari dhe shpenzime, fondi anglo-amerikan...

Igli Tare zë vendin e Leonardo, zhvillime dhe prapaskena nga Milan

më 5.2019 - Sovrani

Leonardo është në rrezik për t’u shkarkuar në fund të këtij sezoni. Përgjegjës për dështimin në afrimin disa lojtarëve, përfshirë Higuain dhe Laxalt, pronarët e Elliot po shqyrtojnë emrat që kanë në tavolinë...

E BUJSHME/ Igli TARE në listën e gjigantit EUROPIAN

më 5.2019 - Newsport

Krizës që ka kapur skuadrën legjendare të Milanit pritet të mos i shpëtojë as drejtori sportiv i kuqezinjve, Leonardo. Dështimet për të sjell futbollist cilësor te skuadra nga “San Siro” duket se kanë...

Bëhuni gati rossonerë, Leonardo po e sjell yllin e madh te Milan

më 5.2019 - OraInfo

Gjigantët e Serie A, AC Milan kanë qenë të impresionuar nga shfaqjet e yllit të Atalantat, Timothy Castagne, i cili ka luajtur një rol kyç këtë sezon. 23-vjeçari belg mund të luajë në të dyja anët dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK