http://kariera.mk

Guardiola kthehet në Spanjë këtë verë, sipas ish-yllit të Barcelonës

më 5.2019 - Iliria News

Legjenda braziliane Rivaldo ka pohuar se trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, do ta braktisë Premierligën këtë verë dhe do të kthehet në kampionatin spanjoll La Liga. Në mars, Guardiola hodhi poshtë...

BBC: PSG ‘i gjiuhet’ Liverpoolit për top-lojtarin e tyre

më 5.2019 - Sovrani

Paris Saint-Germain po konsideron një lëvizje për sulmuesin e Liverpoolit Roberto Firmino, raporton BBC. Megjithatë, Reds nuk kanë interes në shitjen e brazilianit apo ndonjë nga lojtarët e tyre të mëdhenj...

“Bomba” e Rivaldos: Guardiola mund të kthehet që këtë verë në Spanjë

më 5.2019 - Gazeta Tema

Ish-lojtari i Barcelonës, braziliani Rivaldo, ka dhënë një intervistë për “Betfair”, ku ai është ambasador, duke u shprehur se Pep Guardiola, me të cilin ka luajtur te Barcelona, mund të kthehet në Spanjë,...

Rivaldo: Guardiola mund të rikthehet këtë verë në Spanjë

më 5.2019 - Koha Jone

Legjenda braziliane, Rivaldo, është shprehur se strategu aktual i Manchester City-it, Pep Guardiola mund të rikthehet në Spanjë që këtë verë. Në një intervistë për “Betfair”, ai ka hedhur hipotezën e një...

Guardiola kthehet në Spanjë këtë verë, sipas ish-yllit të Barcelonës

më 5.2019 - Tetova Sot

Legjenda braziliane Rivaldo ka pohuar se trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, do ta braktisë Premierligën këtë verë dhe do të kthehet në kampionatin spanjoll La Liga. Në mars, Guardiola hodhi poshtë...

Rivaldo hedh “bombën”: Guardiola mund të kthehet në Spanjë

më 5.2019 - Koha.mk

Rivaldo, ish-lojtar i Barcelonës, i ka dhënë një intervistë portalit të basteve “Betfair”, kopmani për të cilën është ambasador. Kampioni i botës me Brazilin beson se është i mundur kthimi i Pep Guardiolës...

Rivaldo: Guardiola largohet nga Anglia, Spanja i intereson shumë

më 5.2019 - Shprehja

Legjenda braziliane, Rivaldo, foli për mediat britanike për ish-partnerin e tij në mesfushë, Pep Guardiola, duke thënë se me shumë gjasa, strategu spanjoll do të largohet nga Mançester Siti: “Pep gjithmonë...

Rivaldo: Guardiola mund të kthehet në Spanjë këtë verë

më 5.2019 - Telegrafi

Pep Guardiola (Foto: Laurence Griffiths/Getty Images/Guliver)

Rivaldo trondit me deklaratën Guardiola mund të kthehet këtë verë në Spanjë

më 5.2019 - Albeu

Ish-lojtari i Barcelonës, braziliani Rivaldo , ka dhënë një intervistë për "Betfair", ku ai është ambasador, duke u shprehur se Pep Guardiola, me të cilin ka luajtur te Barcelona , mund të kthehet në Spanjë,...

“Bomba” e Rivaldos: Guardiola mund të kthehet që këtë verë në Spanjë

më 5.2019 - SuperSport

Ish-lojtari i Barcelonës, braziliani Rivaldo, ka dhënë një intervistë për “Betfair”, ku ai është ambasador, duke u shprehur se Pep Guardiola, me të cilin ka luajtur te Barcelona, mund të kthehet në Spanjë,...

Rivaldo: Guardiola këtë verë mund të kthehet në Spanjë

më 5.2019 - Fakti Ditor

Legjenda braziliane, Rivaldo, ka thënë se Pep Guardiola mund të largohet nga Manchester City këtë verë dhe të kthehet në Spanjë, por pa përmendur emra skuadrash. Arsyet që gjen Rivaldo, te një lëvizje...

Rivaldo: Guardiola këtë verë mund të kthehet në Spanjë

më 5.2019 - AlbPortali

Legjenda braziliane, Rivaldo, ka thënë se Pep Guardiola mund të largohet nga Manchester City këtë verë dhe të kthehet në Spanjë, por pa përmendur emra skuadrash. Loading... Arsyet që gjen Rivaldo, te një...

Rivaldo: Guardiola mund të kthehet që këtë verë në Spanjë

më 5.2019 - LajmiFundit

Ish-lojtari i Barcelonës, braziliani Rivaldo, ka dhënë një intervistë për “Betfair”, ku ai është ambasador, duke u shprehur se Pep Guardiola, me të cilin ka luajtur te Barcelona, mund të kthehet në Spanjë,...

Rivaldo: Guardiola mund të kthehet në Spanjë këtë verë

më 5.2019 - Arbresh

Legjenda braziliane, Rivaldo, ka thënë se Pep Guardiola mund të largohet nga Manchester City këtë verë dhe të kthehet në Spanjë. Trajneri spanjoll që në muajin mars ka thënë se do ta vazhdojë qëndrimin...

Rivaldo hedh “bombën”: Guardiola mund të kthehet në Spanjë…

më 5.2019 - Sovrani

Rivaldo, ish-lojtar i Barcelonës, i ka dhënë një intervistë portalit të basteve “Betfair”, kopmani për të cilën është ambasador. Kampioni i botës me Brazilin beson se është i mundur kthimi i Pep Guardiolës...

Lajm “bombë”, Coutinho kthehet në Liverpool

më 5.2019 - OraInfo

Coutinho mund ta bëjë një kthim dramatik në Liverpool Liverpool duhet të eksplorojë mundësinë e rikthimit të Philippe Coutinho, thotë Phil Thompson. Ish-kapitenin i Reds zbulon se braziliani mund të vesh...

Ish-lojtari i Liverpoolit: Coutinho duhet të kthehet në Anfield

më 5.2019 - Telegrafi

Philippe Coutinho(Foto: Aitor Alcalde/Getty Images/Guliver)

Ideja e çmendur e ish-kapitenit: Liverpool duhet ta rikthejë Coutinho-n

më 5.2019 - GazetaBlic

Liverpool duhet të eksplorojë mundësinë e rikthimit të Philippe Coutinho, thotë Phil Thompson, me ish-kapitenin e “Reds” që beson se kjo marrëveshje me Barcelonën ka në themel “rrahje zemre”. Ndërkombëtari...

Ish-lojtari i Liverpoolit: Coutinho duhet të kthehet në Anfield

më 5.2019 - Sovrani

Ish-lojtari i Liverpoolit, Phil Thompson, ka thënë se Philippe Coutinho duhet të rikthehet në Anfield Road, pasi e njeh filozofinë dhe lojën e skuadrës edhe pse u largua në mënyrë të turpshme në vitin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK