http://kariera.mk

Shaqiri me mesazh lamtumirës për Ribery dhe Rafinha: Gjithë të mirat për të ardhmen vëllezërit e mi

më 5.2019 - Klan Kosova

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni....

Franck Ribery nuk i mban lotët në konferencën lamtumirëse të Rafinhas

më 5.2019 - Telegrafi

Rafinha dhe Franck Ribery (Foto: Getty Images/Guliver/Twitter)

Lojtari njofton largimin nga Bayern Munich, Ribery ‘shpërthen’ në lot

më 5.2019 - OraInfo

Duket se Bayern Munich po përballet me shumë largime nga skuadra. Përveç Arjen Robben dhe Franck Ribery, largimin nga Bayern Munich e ka konfirmuar edhe Rafinha. Mbrojtësi i krahut të djathtë ka konfirmuar...

Shaqiri mesazh emocionues lojtarëve të Bayern Munich

më 5.2019 - RTV 21

Ribery dhe Rafinha nga  Bayerni do të largohen në fund të këtij sezoni Dy lojtarët e njohur, Franck Ribery dhe Rafinha do t’i thonë lamtumirën Bayern Munichut në fund të këtij sezoni, pas një dekade në...

Ribery ‘shpërthen’ në lot derisa lojtari njofton largimin nga Bayern Munich

më 5.2019 - Neshesh

Përfundimi i sezonit në Bundesligë do të sjellë largimin e disa legjendave nga Bayern Munich. Përveç Arjen Robben dhe Franck Ribery, largimin nga Bayern Munich e ka konfirmuar edhe Rafinha. Mbrojtësi i...

Ribery ‘shpërthen’ në lot derisa lojtari njofton largimin nga Bayern Munich

më 5.2019 - Tetova1

Përfundimi i sezonit në Bundesligë do të sjellë largimin e disa legjendave nga Bayern Munich. Përveç Arjen Robben dhe Franck Ribery, largimin nga Bayern Munich e ka konfirmuar edhe Rafinha. Mbrojtësi i...

Shaqiri mesazh emocional legjendave të Bayern Munich: Gjithë të mirat vëllezërit e mi

më 5.2019 - Tetova Sot

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni....

Xherdan Shaqiri me mesazh emocional për dy legjendat e Bayern Munich

më 5.2019 - Arbresh

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni....

Shaqiri mesazh emocional legjendave të Bayern Munich: Gjithë të mirat vëllezërit e mi

më 5.2019 - InfoMagazin

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni....

Xherdan Shaqiri me mesazh emocional për dy legjendat e Bayern Munich

më 5.2019 - Insajderi

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni....

Shaqiri mesazh emocional legjendave të Bayern Munich: Gjithë të mirat vëllezërit e mi

më 5.2019 - Gazeta Observer

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni....

Shaqiri: Gjitha të mirat për vëllezërit e mi

më 5.2019 - Epoka e Re

Xherdan Shaqiri ua ka uruar gjithë të mirat ish-bashkëlojtarëve te tij te Bayern Munich, Franck Ribery dhe Rafinha, të cilët e kanë konfirmuar largimin nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni....

Nisin negociatat Bayern – Man. City për operacionin e madh

më 5.2019 - Sovrani

Bayern Munich raportohet se ka bërë një hulumtim serioz për Leroy Sane, sulmuesin e Manchester Cityt, transmeton Sovrani.info. 23-vjeçari ka luajtur një rol të rëndësishëm në City duke fituar dy tituj...

Frymëzuar nga stadiumi, ja uniformat e reja fantastike të Bayernit

më 5.2019 - Koha Jone

Bayern Munich ka zbuluar fanellën e re për sezonin 2019/20 nëpërmjet një postimi të bërë në profilin zyrtar të klubit. Uniforma e re do të përdoret nga bavarezët në ndeshjen e fundit të këtij sezoni në...

Ribery ‘shpërthen’ në lot derisa lojtari njofton largimin nga Bayern Munich

më 5.2019 - Gazeta Observer

Përfundimi i sezonit në Bundesligë do të sjellë largimin e disa legjendave nga Bayern Munich. Përveç Arjen Robben dhe Franck Ribery, largimin nga Bayern Munich e ka konfirmuar edhe Rafinha. Mbrojtësi i...

Sane refuzon rinovimin me Manchester City-n, Bayern nis kontaktet me agjentin e lojtarit

më 5.2019 - Albeu

Leory Sane objektivi kryesor i Bayern Munich per sezonin e ardhshem. Anësori i Manchester City-t Leory Sane , ka refuzuar rinovimin me klubin anglez, shkruan Albeu.com. Sipas "Daily Record", nga kjo situatë...

Bayern hap bisedimet me City-n për Sane

më 5.2019 - Klan Kosova

Bayern Munchen i ka hapur bisedimet me Manchester City-n për transferimin e Leroy Sane, raporton Daily Record. Sane ishte lënë jashtë formacionit startues të Pep Guardiolës, dhe Qytetarët ia kanë dhënë...

Robben: Jam gati të festoj kundër Bayern-it

më 5.2019 - InfoMagazin

Aventura e gjatë e Arjen Robben me Bayern Munich është drejt fundit. “Akoma nuk kam marrë një vendim në lidhje me skuadrën e ardhshme”, ka thënë holandezi. “Jam i përqendruar për të dhënë maksimumin në...

Robben konsideron pensionimin

më 5.2019 - Klan Kosova

Arjen Robben ka pranuar se nuk e përjashton mundësinë e pensionimit pas largimit nga Bayern Munich në fund të sezonit. 35 vjeçari ka vendosur që të largohet nga Allianz Arena pas një dekade qëndrimi, por...

Sane drejt Bayernit

më 5.2019 - Koha.net

Sulmuesi i krahut, Leroy Sane mund të largohet nga skuadra e Manchester Cityt gjatë kësaj vere për t'u kthyer në Bundesligë. Mediumet angleze kanë raportuar të mërkurën se Bayern Muencheni tashmë ka nisur...

Sane i pakënaqur tek City, Bayern nis negociatat

më 5.2019 - Top Channel

Bayern Munich ka filluar negociatat me Manchester Cityn për një transferim të mundshëm gjatë merkatos së verës të 23-vjeçarit gjerman Leroy Sane. Leroy Sane ka shfaqur prej kohësh pakënaqësinë e tij tek...

Robben tërhiqet nga futbolli ?

më 5.2019 - Albeu

Arjen Robben tashmë në moshën 35 vjeçare do të largohet nga Bayern Munich në fund të sezonit. Ai ka shumë oferta por për holandezin nuk përjashtohet tërheqja përfundimtare nga futbollit. "Është një opsion...

Bayern Munich gati për “bombën” e radhës, avancojnë bisedimet me yllin e Cityt

më 5.2019 - Newsport

gati për “bombën” e radhës, avancojnë bisedimet me yllin e Cityt Bayern Munich kërkon Leroy Sane. Sikurse raporton Daily Record, bavarezët kërkojnë shërbimet e gjermanit dhe tashmë kanë nisur bisedimet....

Bayern Munchen po ia merr yllin e madh City-it

më 5.2019 - OraInfo

Bayern Munchen ka hapur bisedime me Manchester Cityn mbi një lëvizje për Leroy Sane, raporton Daily Record. Sane shpesh ishte lënë jashtë XI fillimit të Pep Guardiola këtë sezon dhe City i ka dhënë Bayernit...

Bayern nis bisedimet me City për Sane

më 5.2019 - Klan Kosova

Leroy Sane mund të largohet nga Manchester City. The Citizens do të mund të detyrohen që ta shesin gjermanin nëse ai nuk pajtohet për kontratën e re. Është Bayern Munich që ka hapur bisedimet me kampionin...

Bayern Munich edhe më afër transferimit të Sanes, City i lejon bisedimet

më 5.2019 - Telegrafi

Foto: (GettyImages/Guliver)

Bayerni në bisedime me Leroy Sane, kërkon ta transferojë në verë

më 5.2019 - KosovaPress

Te Bayern Munichu ka nisur një revolucion në ekip, ku disa nga veteranët e skuadrës kanë zyrtarizuar largimin e tyre në përfundim të stinorit. Arjen Robben, Franck Ribbery dhe Rafinha, janë tre futbollistët...

Bayern nis bisedimet me City për Sane

më 5.2019 - GazetaBlic

Leroy Sane mund të largohet nga Manchester City. The Citizens do të mund të detyrohen që ta shesin gjermanin nëse ai nuk pajtohet për kontratën e re. Është Bayern Munich që ka hapur bisedimet me kampionin...

Bayern hap bisedimet me City-n për Sane

më 5.2019 - Ekonomia Online

Bayern Munchen i ka hapur bisedimet me Manchester City-n për transferimin e Leroy Sane, raporton Daily Record. Sane ishte lënë jashtë formacionit startues të Pep Guardiolës, dhe Qytetarët ia kanë dhënë...

Bayern nis bisedimet me City për Sane

më 5.2019 - Gazeta Observer

Leroy Sane mund të largohet nga Manchester City. The Citizens do të mund të detyrohen që ta shesin gjermanin nëse ai nuk pajtohet për kontratën e re. Është Bayern Munich që ka hapur bisedimet me kampionin...

Sane i pakënaqur tek City, Bayern nis negociatat

më 5.2019 - Infokusi

Bayern Munich ka filluar negociatat me Manchester Cityn për një transferim të mundshëm gjatë merkatos së verës të 23-vjeçarit gjerman Leroy Sane. Leroy Sane ka shfaqur prej kohësh pakënaqësinë e tij tek...

Robben: Jam gati të festoj kundër Bayern-it

më 5.2019 - Tetova Sot

Aventura e gjatë e Arjen Robben me Bayern Munich është drejt fundit. “Akoma nuk kam marrë një vendim në lidhje me skuadrën e ardhshme”, ka thënë holandezi. “Jam i përqendruar për të dhënë maksimumin në...

Robben: Jam gati të festoj kundër Bayern-it

më 5.2019 - GazetaBlic

Aventura e gjatë e Arjen Robben me Bayern Munich është drejt fundit. “Akoma nuk kam marrë një vendim në lidhje me skuadrën e ardhshme”, ka thënë holandezi. “Jam i përqendruar për të dhënë maksimumin në...

Rafinha zyrtarizon largimin nga Bayerni

më 5.2019 - KosovaPress

Pas Arjen Robben dhe Franck Ribery që para pak ditësh zyrtarizuan largimin nga Bayern Munichu në fund të stinorit, sot të njëjtën gjë e bënë edhe Rafinha. Mbrojtësi 33-vjeçar, që është pjesë e Bayernit...

Nuk po ndalen ikjet nga Bayerni – Rafinha i bashkohet dyshes Robben dhe Ribery

më 5.2019 - GazetaBlic

Mbrojtësi i djathtë i Bayern Munich, Rafinha, ka konfirmuar se do të largohet nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni. Duke folur në një konferencë për media të martën, 33-vjeçari e pranoi se...

Edhe Rafinha largohet nga Bayerni

më 5.2019 - Koha.net

Pas largimit të Arjen Robbenit dhe Franck Riberys tashmë nga klubi gjerman do të largohet edhe Rafinha. Në fakt lajmin e kishte konfirmuar vet mbrojtësi por sot u zyrtarizua nga Bayern në faqen zyrtare...

Rafinha konfirmon largimin nga Bayern

më 5.2019 - Klan Kosova

Mbrojtësi i Bayern Munchen, Rafinha, e ka konfirmuar largimin nga ky klub në fund të stinorit. 33 vjecari e ka pranuar që koha e tij me bavarezët do të marrë fund në korrik kur edhe i skadon kotnrata....

Zyrtare: Rafinha largohet nga Bayern Munich në fund të sezonit

më 5.2019 - Telegrafi

Foto:(Rafinha/ Bayern Munich TV)

Pas Ribery dhe Robben, edhe një lojtar tjetër e konfirmon largimin nga Bayern Munich

më 5.2019 - Tetova Sot

Mbrojtësi i djathtë i Bayern Munich, Rafinha, ka konfirmuar se do të largohet nga gjiganti i Bundesligës në fund të këtij sezoni. Duke folur në një konferencë për media të martën, 33-vjeçari e pranoi se...

Zyrtare: Pas Robben dhe Ribery, një tjetër yll largohet nga Bayern Munich

më 5.2019 - Albeu

Pas largimit të Robben dhe Ribery tashmë nga klubi gjerman do të largohet dhe Rafinha. Në fakt lajmin e kishte konfirmuar vetë mbrojtësi por sot u zyrtarizua nga Bayern në faqen zyrtare në "Twitter"....

Shaqiri mund t’i shkaktojë probleme Liverpoolit këtë verë

më 5.2019 - Iliria News

Në një shkrim të grupit të tifozëve të Liverpoolit, Rousing the Kop, parashikohet se Xherdan Shaqiri do t’i shkaktojë probleme Liverpoolit gjatë afatit kalimtar të verës, pasi që klubi anglez do ta ketë...

Futbollisti përlotet derisa tregon se po largohet nga Bayern Munich

më 5.2019 - AlbPortali

33 vjeçari i ishte bashkuar Bayern Munich në vitin 2011 për gjashtë milionë euro nga italianët e Genoas. Loading... Braziliani iu bashkohet Arjen Robben dhe Franck Ribery, që po ashtu do të largohen nga...

Futbollisti përlotet derisa tregon se po largohet nga Bayern Munich

më 5.2019 - Fakti Ditor

33 vjeçari i ishte bashkuar Bayern Munich në vitin 2011 për gjashtë milionë euro nga italianët e Genoas. Braziliani iu bashkohet Arjen Robben dhe Franck Ribery, që po ashtu do të largohen nga Bayern Munich...

Edhe Rafinha largohet nga Bayerni

më 5.2019 - Ekonomia Online

Pas largimit të Arjen Robbenit dhe Franck Riberys tashmë nga klubi gjerman do të largohet edhe Rafinha. Në fakt lajmin e kishte konfirmuar vet mbrojtësi por sot u zyrtarizua nga Bayern në faqen zyrtare...

Pas Robben dhe Ribery, një tjetër yll largohet nga Bayern Munich

më 5.2019 - KosovaPress

Në fakt lajmin e kishte konfirmuar vetë mbrojtësi por sot u zyrtarizua nga Bayern në faqen zyrtare në "Twitter". Pas 8 vitesh Brazilani do ti thotë kështu lamtumirë bavarezëve ku fitoi gjithcka. "Tetë...

Robben refuzon zyrtarisht Kinën: Dua të luaj në nivele të larta

më 5.2019 - Albeu

Arjen Robben do të largohet në fund të sezonit nga Bayern Munich pas një dekade te kampionët gjermanë. Ai ka marrë disa oferta por deri më tani e ardhmja e tij ngelet mister. Por për kanalin TV "ESPN",...

Robbeni refuzon transferimin në Kinë

më 5.2019 - Epoka e Re

Ylli holandez, Arjen Robben do të largohet nga Bayern Munchen në fund të këtij edicioni. 35-vjeçari që është pjesë e Bayernit që dhjetë vjet ka refuzuar transferimin në Kinë, pasi ende dëshiron të luaj...

Shaqiri mund t’i shkaktojë probleme Liverpoolit këtë verë

më 5.2019 - Gazeta Observer

Në një shkrim të grupit të tifozëve të Liverpoolit, Rousing the Kop, parashikohet se Xherdan Shaqiri do t’i shkaktojë probleme Liverpoolit gjatë afatit kalimtar të verës, pasi që klubi anglez do ta ketë...

Shaqiri mund t’i shkaktojë probleme Liverpoolit këtë verë

më 5.2019 - Ekonomia Online

Në një shkrim të grupit të tifozëve të Liverpoolit, Rousing the Kop, parashikohet se Xherdan Shaqiri do t’i shkaktojë probleme Liverpoolit gjatë afatit kalimtar të verës, pasi që klubi anglez do ta ketë...

Shaqiri mund t’i shkaktojë probleme Liverpoolit këtë verë

më 5.2019 - Sovrani

Në një shkrim të grupit të tifozëve të Liverpoolit, Rousing the Kop, parashikohet se Xherdan Shaqiri do t’i shkaktojë probleme Liverpoolit gjatë afatit kalimtar të verës, pasi që klubi anglez do ta ketë...

“Gnabry dhe Coman mund t’i zëvendësojnë Robbenin dhe Riberyn”

më 5.2019 - Gazeta Observer

Serge Gnabry dhe Kingsley Coman i kanë aftësitë për t’i pasuar Arjen Robbenin dhe Franck Riberyn që në fund të këtij sezoni do të largohet nga Bayern Munichu, sipas ish-sulmuesit të klubit bavarez, Claudio...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK