http://kariera.mk

Hazard nuk do të largohet nga Chelsea, e thotë ish-trajneri i skuadrës

më 5.2019 - OraInfo

Ka kohë që tashmë po flitet për një kalim të mundshëm të Hazardit tek Real Madridi. Mediet si në Spanjë, ashtu edhe në Angli, raportojnë se ylli belg do t’i bashkohet Real Madridit për 100 milionë eiro....

Hazard nuk do të largohet nga Chelsea, e thotë ish-trajneri i Chelseas

më 5.2019 - OraInfo

Ka kohë që tashmë po flitet për një kalim të mundshëm të Hazardit tek Real Madridi. Mediet si në Spanjë, ashtu edhe në Angli, raportojnë se ylli belg do t’i bashkohet Real Madridit për 100 milionë eiro....

Frank Lampard pranë stolit të Chelsea

më 5.2019 - Portalb

Frank Lampard ishte fillimisht një ide në harkun e sezonit plot oshilacione të Chelsea, por në korridoret e pushtetit në ekipin londinez po transfiormohet në një negociatë zyrtare. Aktualisht, ish-mesfushori...

Frank Lampard pranë stolit të Chelsea

më 5.2019 - GazetaBlic

Chelsea nuk do të presë fundin e sezonit dhe finalen e Europa League për të nisur ndryshimet në skuadër dhe këtë do ta fillojë nga pankina. Blutë e Londrës me të gjitha gjasat do të shkarkojnë italianin...

Po largohet Sarri, zbulohet trajneri i ri i Chelseas

më 5.2019 - OraInfo

Duket se së shpejti Sarri do të largohet nga skuadra e Chelseas. Frank Lampard do të marrë përsipër si menaxher të ri të Chelsea, sipas raporteve në Itali. Blues pritet të shkarkojnë Maurizio Sarrin këtë...

Frank Lampard pranë stolit të Chelsea

më 5.2019 - Top Channel

Chelsea nuk do të presë fundin e sezonit dhe finalen e Europa League për të nisur ndryshimet në skuadër dhe këtë do ta fillojë nga pankina. Blutë e Londrës me të gjitha gjasat do të shkarkojnë italianin...

Sarri do të shkarkohet edhe nëse fiton Europa League, ja kush e zëvendëson

më 5.2019 - Koha.mk

Frank Lampard pritet të jetë trajneri i ri i Chelsea-t, sipas raporteve në Itali.  The Blues pritet të shkarkojnë Maurizio Sarri-n këtë verë, edhe nëse ai udhëheq skuadrën drejt trofeut të Europa League. Sipas...

Di Matteo: Kjo është arsyeja pse Hazard nuk do të largohet nga Chelsea

më 5.2019 - Gazeta Observer

Ka disa ditë që raportohet se një marrëveshje për transferimin e Eden Hazard nga Chelsea te Real Madrid është arritur. Mediet si në Spanjë, ashtu edhe në Angli, raportojnë se ylli belg do t’i bashkohet...

Di Matteo: Kjo është arsyeja pse Hazard nuk do të largohet nga Chelsea

më 5.2019 - Gazeta Observer

Ka disa ditë që raportohet se një marrëveshje për transferimin e Eden Hazard nga Chelsea te Real Madrid është arritur. Mediet si në Spanjë, ashtu edhe në Angli, raportojnë se ylli belg do t’i bashkohet...

Sarri drejt shkarkimit nga drejtimi i Chelsea-t, do ta zëvendësojë një legjendë

më 5.2019 - SuperSport

Maurizio Sarri me shumë gjasa nuk do të mbetet trajner i Chelsea-t pas përfundimit të sezonit. Blutë e Londrës pritet ta shkarkojnë italianin për të rikthyer në stadiumin “Stamford Bridge” një legjendë...

Lampard zëvendëson Sarrin te Chelsea

më 5.2019 - Koha.net

Frank Lampard raportohet se do të zëvendësojë Maurizio Sarrin te Chelsea këtë verë. Ish-lojtari i “Bluve”, sipas “Sport Mediaset”, është i preferuari i klubit për ta zëvendësuar italianin që nuk ka kënaqur...

Sarri rikthehet në Itali, gjigantët e Serie A interesohen për teknikun

më 5.2019 - Newsport

Maurizio Sarri me shumë mundësi do të largohet nga Chelsea pas finales së Europa League ndaj Arsenalit. Sikurse raporton Sportmediaset, italiani mund të kthehet në vendlindje. Skuadrat që janë të interesuara...

Largohet Sarri, drejtimin e Chelsea e merr trajneri që e duan shumë tifozët

më 5.2019 - Gazeta Observer

Pavarësisht suksesit në Ligën e Evropës, Maurizio Sarri do të largohet nga Chelsea. Kështu së paku raportojnë mediet në Angli, që e shohin ndarjen mes Chelsea dhe trajnerit italian. Drejtimi i skuadrës...

Frikë për Realin, Chelsea kërkon të mbajë Hazard

më 5.2019 - Albeu

Sipas prestigjozes "The Sun", Eden Hazard i cili ka dëshirë të luajë për Real Madridin , ai tashmë ka frikë se Chelsea mund ta mbajë atë edhe për një vit deri në vitin 2010 për shkak të bllokimit që...

Anglezët të sigurt: Sarri largohet nga Chelsea, e presin në Itali

më 5.2019 - Medial

Siguroi një vend në Champions dhe është në garë për të fituar trofeun e Ligës së Europës. Nëse do t’ia dilte, ky do të ishte I rëndësishëm, por jo i mjaftueshëm për të shpëtuar pankinën e Maurizio Sarri....

Sarri drejt lamtumirës nga Chelsea, dy superklube të Serie A “fërkojnë duart”

më 5.2019 - Koha.mk

Ndjenjat nuk janë pozitive, madje as fitorja në një finale europiane nuk mund të jetë e mjaftueshme për rikonfirmimin. Maurizio Sarri është një “njeri i vdekur që ecën” te Chelsea, në këtë pjesë të fundit...

Frank Lampard pranë stolit të Chelsea

më 5.2019 - KosovaPress

Blutë e Londrës me të gjitha gjasat do të shkarkojnë italianin Maurizio Sarri për të rikthyer në stadiumin “Stamford Bridge” një legjendë të klubit dhe një emër që bashkon të gjithë tifozët, edhe ata më...

Anglezët të sigurt: Sarri largohet nga Chelsea, e presin në Itali

më 5.2019 - BalkanWeb

Siguroi një vend në Champions dhe është në garë për të fituar trofeun e Ligës së Europës. Nëse do t’ia dilte, ky do të ishte I rëndësishëm, por jo i mjaftueshëm për të shpëtuar pankinën e Maurizio Sarri....

Anglezët të sigurtë: Sarri largohet nga Chelsea, e presin në Itali

më 5.2019 - BalkanWeb

Siguroi një vend në Champions dhe është në garë për të fituar trofeun e Ligës së Europës. Nëse do t’ia dilte, ky do të ishte I rëndësishëm, por jo i mjaftueshëm për të shpëtuar pankinën e Maurizio Sarri....

Shkarkohet Sarri ?

më 5.2019 - OraInfo

Gazzetta dello Sport pretendon se Chelsea është gati të shkarkojë Maurizio Sarri, i cili mund të jetë i destinuar ta marrë drejtimin e Romës, Milanin apo edhe Juventusin. Sipas gazetës, pronari i Chelsea...

Sarri drejt largimit, Chelsea gati të emërojë si trajner legjendën e klubit

më 5.2019 - Newsport

Aventura e Maurizio Sarrit në krye të Chelsea duket se ishte vetëm një sezon. Sikurse raporton Sportmediaset, drejtuesit e klubit londinez tashmë po mendojnë për të sjellë si zëvendësuesin e tij Frank...

Chelsea e bën legjendën e klubit kandidatin kryesor për ta zëvendësuar Sarrin

më 5.2019 - Periskopi

Roman Abramovich po planifikon ta shkarkojë Maurizio Sarrin në fund të sezonit nga postI e trajnerit të Chelseat. Sarri po përgatitet që të ndeshet me Arsenalin në finale të Europa Leagues, më 29 maj,...

Vendimi i Chelseat: Ky është trajneri i ri

më 5.2019 - Sovrani

Sport Mediaset njofton se Chelsea ka vendosur ta zëvendësojë Maurizio Sarrin me Frank Lampard këtë verë, transmeton Sovrani.info. Sipas transmetuesit, Chelsea janë të prirur për të emëruar një favorit...

Vendimi i Chelsea: Ky është trajneri i ri

më 5.2019 - Sovrani

Sport Mediaset njofton se Chelsea ka vendosur ta zëvendësojë Maurizio Sarrin me Frank Lampard këtë verë, transmeton Sovrani.info. Sipas transmetuesit, Chelsea janë të prirur për të emëruar një favorit...

Gazetat italiane e bëjnë të kryer, Chelsea shkarkon Sarrin

më 5.2019 - Fakti Ditor

Sipas të përditshmes italiane, presidenti Roman Abramovich ka vendosur ta shkarkojë nga detyra e trajnerit Sarrin për shkak të prishjeve të raporteve me tifozët e klubit. Edhe nëse triumfon në finalen...

Gazetat italiane e bëjnë të kryer, Chelsea shkarkon Sarrin

më 5.2019 - AlbPortali

Sipas të përditshmes italiane, presidenti Roman Abramovich ka vendosur ta shkarkojë nga detyra e trajnerit Sarrin për shkak të prishjeve të raporteve me tifozët e klubit. Loading... Edhe nëse triumfon...

Sarri do të largohet nga Chelsea

më 5.2019 - Koha.net

Tekniku italian Maurizio Sarri nuk do të jetë trajner i skuadrës së Chelseat për edicionin e ardhshëm. "Gazzetta dello Sport", shkruan të mërkurën se Sarri do të shkarkohet nga posti i trajnerit te Chelsea...

“Mos më bëj të qaj”, postimi i fundit i Hazard dëshpëron tifozët

më 5.2019 - InfoMagazin

Eden Hazard është gjithmonë dhe më shumë afër Real-it. Pas finales së Europa League mes Chelsea-t dhe Arsenal-it, që do të luhet më 29 maj, e ardhmja e yllit belg do të jetë më e qartë. Aksi Londër-Madrid...

Chelsea pritet ta shkarkojë edhe Sarrin

më 5.2019 - Ekonomia Online

Gazzetta dello Sport pretendon se Chelsea është duke u përgatitur për ta shkarkuar edhe trajnerin aktual, Maurizio Sarrin, pavarësisht rezultatit në finalen e Ligës së Evropës. Sarri mund të shkojë në...

Sarri drejt lamtumirës nga Chelsea, dy superklube të Serie A “fërkojnë duart”

më 5.2019 - Sovrani

Ndjenjat nuk janë pozitive, madje as fitorja në një finale europiane nuk mund të jetë e mjaftueshme për rikonfirmimin. Maurizio Sarri është një “njeri i vdekur që ecën” te Chelsea, në këtë pjesë të fundit...

Chelsea mendon shkarkimin e Sarrit

më 5.2019 - Arbresh

Rikthimi në Ligë të Kampionëve falë vendit të tretë në Premierë Ligë, finalja e Kupës së Ligës së humbur në penalti kundër Man City dhe finalja e Evropa Ligës që do të zhvillohet kundër Arsenalit mund...

Eden Hazard në Real Madrid: Dështon transferimi i ëndërruar i belgut?

më 5.2019 - Arbresh

Eden Hazardi ka frikë që bllokimi i Chelseas për të bërë transferime do të shkatërrojë ëndrrën e tij për transferim për 100 milionë funta te Real Madridi. Suspendimi nga FIFA për dy merkato është dërguar...

ZBULOHET më në fund, ja kur Hazard prezantohet si lojtar i Realit

më 5.2019 - OraInfo

Real Madrid njofton zyrtarisht se do ta nënshkruajë Eden Hazard një ditë pas ndeshjes së fundit të sezonit të Chelseas. Futbollisti belg konfirmoi se kjo do të jetë sezona e tij përfundimtare në Stamford...

“Mos më bëj të qaj”, postimi i fundit i Hazard dëshpëron tifozët

më 5.2019 - Tetova Sot

Eden Hazard është gjithmonë dhe më shumë afër Real-it. Pas finales së Europa League mes Chelsea-t dhe Arsenal-it, që do të luhet më 29 maj, e ardhmja e yllit belg do të jetë më e qartë. Aksi Londër-Madrid...

Postimi i fundit i Hazard dëshpëron tifozët e Chelseas

më 5.2019 - GazetaBlic

Eden Hazard është gjithmonë dhe më shumë afër Real-it. Pas finales së Europa League mes Chelsea-t dhe Arsenal-it, që do të luhet më 29 maj, e ardhmja e yllit belg do të jetë më e qartë. Aksi Londër-Madrid...

Hazard Te Real Madridi, Zyrtarizimi Çështje Ditësh

më 5.2019 - Gazeta Liria

Eden Hazard së shpejti pritet të zyrtarizohet si lojtari më i ri i Real Madridit. Kalimi i yllit belg të Chelseat, Hazard te Real Madridi thuhet se tashmë është çështje e ditëve. Sipas mediumit francez...

“Mos më bëj të qaj”, postimi i fundit i Hazard dëshpëron tifozët

më 5.2019 - Sovrani

Eden Hazard është gjithmonë dhe më shumë afër Real-it. Pas finales së Europa League mes Chelsea-t dhe Arsenal-it, që do të luhet më 29 maj, e ardhmja e yllit belg do të jetë më e qartë. Aksi Londër-Madrid...

Hazard shumë shpejt “mbret”

më 5.2019 - Klan Kosova

Kalimi i Eden Hazard ne Real Madrid raportohet se është pothuajse punë e kryer. Belgu pritet që të largohet nga Chelsea në drejtim të Bernabeut për 86 milionë funta, sipas L’Equipe, transmeton Klan Kosova....

Gazeta franceze e vesh Hazardin me fanellën e Realit

më 5.2019 - Lajm

Eden Hazard te Reali i Madridit. Është çështje ditësh, por gazeta “L’Equipe” e ka veshur belgun me fanellën e skuadrës “galaktike”. Palët duket se kanë arritur marrëveshjen dhe zyrtarizimi do të bëhet...

Hazard shumë shpejt “mbret”

më 5.2019 - InfoMagazin

Kalimi i Eden Hazard ne Real Madrid raportohet se është pothuajse punë e kryer. Belgu pritet që të largohet nga Chelsea në drejtim të Bernabeut për 86 milionë funta, sipas L’Equipe. Gjithçka pritet që...

Sarri nuk e di nëse Hazardi do të qëndrojë te Chelsea

më 5.2019 - Koha.net

Trajneri i Chelseat, Maurizio Sarri, ka përsëritur se s’di asgjë për të ardhmen e yllit Eden Hazard. Belgu u dërgoi puthje tifozëve të Chelseat pas barazimit pa gola me Leicesterin në xhiron e fundit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK