http://kariera.mk

Neymari e dëshiron Coutinhon te PSG

më 5.2019 - Portalb

Ylli brazilian, Neymar, u ka kërkuar drejtuesve të Paris Saint-Germainin që ta blejnë Philippe Coutinhon. Sulmuesi 27-vjeçar po mundohet ta bindë kampionin francez ta transferojë bashkëkombësin e tij,...

Neymari e dëshiron Coutinhon te PSG

më 5.2019 - Telegrafi

Philippe Coutinho dhe Neymar (Foto: Buda Mendes/Getty Images/Guliver)

“Griezmanni nuk është zëvendësues i Coutinhos te Barça”

më 5.2019 - Koha.net

Antoine Griezmann nuk do ta zëvendësojë Philippe Coutinhon te Barcelonës në fund të këtij sezoni, sipas agjentit të yllit brazilian. Coutinho ka dështuar të tregojë formën e lart te Barça që nga transferimi...

Ky pritet të jetë ekipi i Barcelonës për vitin e ardhshëm

më 5.2019 - GazetaBlic

Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë...

265 milionë halle për Barcelonën, katalanasit me “dhembje koke”

më 5.2019 - BalkanWeb

Një operacion i përcaktuar dhe dy për t’u përfunduar. Barcelona ende pa u mbyllur muaji maj, është protagonistja absolute e merkatos. De Jong ka firmosur, De Ligt dhe Grizman janë pranë firmës dhe mund...

Barcelona duhet të arkëtojë 265 milionë euro nga shitjet

më 5.2019 - Koha Jone

Matthijs De Ligt dhe Antoine Griezmann janë dy futbollistët e tjerë që shumë shpejt mund të zyrtarizohen nga klubi katalanas, aq shumë të kërkuar edhe nga një mori ekipesh të tjera gjigante. Klubi blaugrana...

De Jong thërret De Ligt te Barcelona: Vendimi i takon atij, do të ishte bukur nëse do të luanim sërish bashkë

më 5.2019 - Newsport

De Jong ka mbyllur aventurën e tij me Ajax me trofeun e kampionatit. Mesfushori holandez do të transferoet te Barcelona dhe kjo tashmë është zyrtare. Por, nëse De Jong ka zgjedhur të ardhmen e tij, kapiteni...

Neymari e thërret Coutinhon në PSG

më 5.2019 - GazetaBlic

Ylli brazilian i ka kërkuar drejtuesve të klubit ta blejnë Philippe Coutinhon. Neymar po mundohet të bindë Paris Saint-Germainin ta transferojë bashkëkombësin e tij Philippe Coutinho. Gazeta Sport, raporton...

De Jong fton De Ligt te Barcelona: Vendimi i takon atij, do të ishte bukur nëse do të luanim sërish bashkë

më 5.2019 - Newsport

De Jong ka mbyllur aventurën e tij me Ajax me trofeun e kampionatit. Mesfushori holandez do të transferoet te Barcelona dhe kjo tashmë është zyrtare. Por, nëse De Jong ka zgjedhur të ardhmen e tij, kapiteni...

Neymar e do Coutinhon t’i bashkohet te PSG

më 5.2019 - Tetova Sot

Ylli brazilian i ka kërkuar drejtuesve të klubit ta blejnë Philippe Coutinhon. Neymar po mundohet të bindë Paris Saint-Germainin ta transferojë bashkëkombësin e tij Philippe Coutinho. Gazeta Sport, raporton...

Ky pritet të jetë ekipi i Barcelonës për vitin e ardhshëm

më 5.2019 - Tetova Sot

Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë...

Griezmann “përzë” Coutinhon nga Barça? Agjenti i brazilianit sqaron gjithçka

më 5.2019 - Koha.mk

Largimi i Griezmann nga Atlético Madrid ka çuar në thashetheme të pafundme se cili do të jetë destinacioni i tij i ardhshëm. Shkuarja e mundshme e francezit te Barcelona mund të vërë në situatë delikate...

Ky pritet të jetë ekipi i Barcelonës për vitin e ardhshëm (SKEMA)

më 5.2019 - InfoMagazin

Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë...

Coutinho po rikthehet në Serie -A dhe tifozët e Interit do t’a shikojnë me neveri tek sa luan atje

më 5.2019 - Sovrani

Philippe Coutinho dhe Barcelona, një marrëdhënie që mund të përfundojë shumë shpejt. Në fakt, tashmë në verë, nëse nuk duhet të ketë surpriza, atëherë do të ketë një lamtumirë për brazilianin, transmeton...

Arsyeja pse Liverpooli nuk dëshiron asesi që Barça ta shesë Coutinhon

më 5.2019 - Periskopi

Disfata turpëruese e Barcelonës kundër Liverpoolit në gjysmëfinale të Champions Leagues, duket të jetë vetëm fillimi i një vere shumë, shumë të gjatë. Një vit pasi pësoi një humbje të ngjashme kundër Romës...

​Neymar e do Coutinhon t’i bashkohet te PSG

më 5.2019 - RTV 21

Ylli brazilian i ka kërkuar drejtuesve të klubit ta blejnë Philippe Coutinhon Neymar po mundohet të bindë Paris Saint-Germainin ta transferojë bashkëkombësin e tij Philippe Coutinho. Gazeta Sport, raporton...

​Neymar dëshiron që Coutinho t’i bashkohet PSG-së

më 5.2019 - RTV 21

Ylli brazilian i ka kërkuar drejtuesve të klubit ta blejnë Philippe Coutinhon Neymar po mundohet të bindë Paris Saint-Germainin ta transferojë bashkëkombësin e tij Philippe Coutinho. Gazeta Sport, raporton...

Neymar insiston te PSG për Coutinho-n

më 5.2019 - Klan Kosova

Neymar po tenton që ta bindë klubin e tij, Paris Saint-Germain, që ta transferojë bashkëkombësin e tij, Philippe Coutinho, pohon Sport. Dyshja braziliane gëzojnë një shoqëri të ngushtë dhe janë të etur...

Coutinho, pasardhës i Hazardit në Chelsea?

më 5.2019 - InfoMagazin

Futbollisti brazilian ka zhgënjyer me të madhe me paraqitjet e tij në Barcelonë Philippe Coutinho ishte transferuar në Barcelonë si yll i madh nga Liverpooli, Mirëpo, futbollisti brazilian ka zhgënjyer...

Ky pritet të jetë ekipi i Barcelonës për vitin e ardhshëm

më 5.2019 - Alsat-M

Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë...

Semedo konsideron largimin nga Barcelona

më 5.2019 - Klan Kosova

Mbrojtësi i Barcelonës, Nelson Semedo, po e konsideron mundësinë e largimit nga ky klub pas interesimit për të nga Anglia dhe Italia, pohon Marca. 25 vjeçari iu bashkua kampionit spanjoll dy vjet më parë,...

‘GODET’ Barcelona, transferon tri bishat qe po e ‘çmendin’ gjithë botën

më 5.2019 - OraInfo

Barcelona pritet të bëjë kërdi në tregun e transferimeve të verës. Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë...

11-shja e Barcelonës që mund të dominojë europën vitin tjetër

më 5.2019 - Koha.mk

Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë...

Ky pritet të jetë ekipi i Barcelonës për vitin e ardhshëm

më 5.2019 - InfoShqip

Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë...

E bëri namin te Ajaxi, ja ku po transferohet De Beek

më 5.2019 - OraInfo

Barcelona dhe Real Madrid janë vendosur të luftojnë për nënshkrimin e mesfushorit të Ajaxit, Donny van de Beek, raporton Mundo Deportivo. 22-vjeçari holandez ka shënuar 17 gola këtë sezon dhe ka luajtur...

Çfarë po ndodhë kështu? Tjetër zhvillim befasues mbi të ardhmen e De Ligt

më 5.2019 - Sovrani

Matthijs de Ligt ka vënë Barcelonën në lëvizje, raporton Mundo Deportivo. Mbrojtësi holandez do të largohet nga Ajaxi në fund të sezonit, por ende nuk ka marrë një vendim për klubin e tij të ardhshëm,...

Kush mund ta ndalë Barcelonën e sezonit të ardhshëm?

më 5.2019 - InfoShqip

Barcelona kërkon me çdo kusht rikthimin e lavdisë evropiane sezonin e ardhshëm, pas katër viteve mungesë. Për këtë arsye priten blerje të fuqishme. ‘Bluagranasit’ e zyrtarizuan muaj më herët blerjen e...

11-shja e Barcelonës që mund të dominojë europën vitin tjetër

më 5.2019 - GazetaBlic

Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë...

Po vjen Griezmann? Lajmërohet agjenti i Coutinho-s

më 5.2019 - Sovrani

Antoine Griezmann nuk do të zëvendësojë Philippe Coutinhon në Barcelonë në fund të sezonit, sipas agjentit të brazilianit, transmeton Sovrani.info. Pavarësisht nga një fillim inkurajues për jetën në Barça,...

FOTO/ Do ta kishte frikë çdo kundërshtar! Formacioni i Barçës me blerjet e mëdha

më 5.2019 - Lexo

Barcelona është gati për të bërë një merkato të madhe. Pas afrimit të De Jongut, tashmë është radha e Antoine Griezmann i cili pritet të nënshkruajë me Barcelonën. Mbrëmjen e sotme “ylli” francez zyrtarizoi...

Barcelona paguan për De Ligt, por mbrojtësi bën “të vështirin”

më 5.2019 - Medial

Pas Frenki De Jong, Barcelona është gati të rrëmbejë një tjetër yll të sezonit fantastik të Ajax Amsterdam. Matthijs De Ligt prej kohësh mban vendin e parë në listën e blerjeve të klubit “blaugrana”, që...

Neymar po e nxit PSG-në ta blejë Coutinhon

më 5.2019 - Klan Kosova

Philippe Coutinho mund të kalojë këtë verë në Paris Saint-Germain. Për këtë është duke u angazhuar shumë ylli i parisienëve, Neymar i cili është duke provuar që t’i bindë drejtuesit e klubit që të nënshkruajnë...

Barcelona paguan për De Ligt, por mbrojtësi bën “të vështirin”

më 5.2019 - BalkanWeb

Pas Frenki De Jong, Barcelona është gati të rrëmbejë një tjetër yll të sezonit fantastik të Ajax Amsterdam. Matthijs De Ligt prej kohësh mban vendin e parë në listën e blerjeve të klubit “blaugrana”, që...

De Ligt tek Barcelona – Ja cili klub anglez po e kërkon holandezin

më 5.2019 - GazetaBlic

Një mori klubesh janë të prirur që të firmosin me kapitenin Ajax, Matthijs de Ligt. De Ligt – si 19 vjeçar, luajti një rol kyç për skuadrën e Ajaxit në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve dhe me këtë tregoi...

Neymar e do Coutinhon t’i bashkohet te PSG

më 5.2019 - KosovaPress

Neymar po mundohet të bindë Paris Saint-Germainin ta transferojë bashkëkombësin e tij Philippe Coutinho. Gazeta Sport, raporton që Neymar ka biseduar me pronarin Nasser Al Khelaifi të cilit i ka kërkuar...

Kush mund ta ndalë Barcelonën e sezonit të ardhshëm?

më 5.2019 - Fakti Ditor

‘Bluagranasit’ e zyrtarizuan muaj më herët blerjen e mesfushorit të Ajax, Frenkie de Jong, i cili cilësohet si një nga talentët më premtues në futboll. Antoine Griezmann, që njoftoi largimin nga Atletico...

Kush mund ta ndalë Barcelonën e sezonit të ardhshëm?

më 5.2019 - AlbPortali

‘Bluagranasit’ e zyrtarizuan muaj më herët blerjen e mesfushorit të Ajax, Frenkie de Jong, i cili cilësohet si një nga talentët më premtues në futboll. Loading... Antoine Griezmann, që njoftoi largimin...

Barça refuzon ofertën e Benficës për portierin holandez

më 5.2019 - SuperSport

Barcelona refuzon ofertën e parë për Jasper Cillessen. Është Benfica që dëshiron të mbyllë sa më shpejt blerjen e portierit holandez, por oferta prej 12 milionë Euro është konsideruar e pamjaftueshme,...

U KRY! De Ligt arrin marrëveshje me skuadrën gjigante

më 5.2019 - OraInfo

Barcelona ka rënë dakord për një tarifë me Ajax për ta transferuar Matthijs de Ligt. Holandezi është mbrojtur si një objektiv për skuadrat Paris Saint-Germain, Juventus, Bayern Munich, Liverpool dhe Barca...

Barcelona mbetet me “gishta në gojë”, kjo është fanella e re e Coutinhos

më 5.2019 - OraInfo

Chelsea dëshiron ta transferojë Philippe Coutinho në dritaren e transferimit të verës. Blutë besohet se janë kthyer te braziliani për një zëvendësim për Eden Hazard të lidhur me Real Madridin, kalimi i...

Ky pritet të jetë ekipi i Barcelonës për vitin e ardhshëm

më 5.2019 - Gazeta e re

Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë...

Ky pritet të jetë ekipi i Barcelonës për vitin e ardhshëm

më 5.2019 - KosovaPress

Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë publikisht marrëveshjet me lojtarë të rinj, akoma pa u hapur merkato. I fundit që lajmëroi largimin ishte Antoine Griezmann,...

Neymar i bën thirrje PSG:Transferojeni këtë lojtar

më 5.2019 - OraInfo

Neymar e do Coutinhon te PSG. Neymar po përpiqet të bindë skuadrën e tij Paris Saint-Germain për të transferuar, Philippe Coutinho, përcjell ORAinfo. Dyshja braziliane ka një miqësi të ngushtë dhe është...

Barcelona i vendos çmim Philippe Coutinhos

më 5.2019 - Arbresh

Barcelona është vendosur për të shitur mesfushorin Philippe Coutinho këtë verë për 100 milionë euro. Siç duket, një si lloj loje shahu ka nisur mes klubit katalunas dhe reprezentuesve të brazilianit, ku...

11-shja e Barcelonës që mund të dominojë Europën vitin tjetër

më 5.2019 - Sovrani

Nëse vite më parë duhet të prisnim verën apo janarin për lajme rreth merkatos, tani gjithçka ka marrë përmasa të tjera. Lojtarët po zyrtarizojnë largimet e tyre në çdo ditë të vitit, klubet po pranojnë...

Barcelona i thotë jo Benficas për Cillessen

më 5.2019 - KosovaPress

Portieri i dytë i Barcelonës, Jasper Cillessen ka bërë me dije se dëshiron të largohet në verë për të gjetur një skuadër ku do të mund të luajë më shumë stinorin tjetër. Mes ekipeve të interesuara ishte...

Klubet në Serie A pas Semedos

më 5.2019 - Arbresh

Mbrojtësi i Barcelonës dhe Portugalisë, Nelson Semedo raportohet të jetë duke u kërkuar nga shumë klube në Serie A. Bazuar në një raport nga Marca , Semedo dëshiron të jetë pjesë e rregullt e formacionit...

Barcelona në sulmin final për de Ligt

më 5.2019 - GazetaBlic

Barcelona ka një plan konkret për të bërë pjesë të saj Mathiijs De Ligt. Delegacioni “blaugrana”, që vizitoi Amsterdamin javën e kaluar, kishte për qëllim arritjen e një marrëveshjeje me klubin holandez...

Neymar po e nxit PSG-në ta blejë Coutinhon

më 5.2019 - Ekonomia Online

Philippe Coutinho mund të kalojë këtë verë në Paris Saint-Germain. Për këtë është duke u angazhuar shumë ylli i parisienëve, Neymar i cili është duke provuar që t’i bindë drejtuesit e klubit që të nënshkruajnë...

Barcelona në sulmin final për De Ligt

më 5.2019 - InfoMagazin

Barcelona ka një plan konkret për të bërë pjesë të saj Mathiijs De Ligt. Delegacioni “blaugrana”, që vizitoi Amsterdamin javën e kaluar, kishte për qëllim arritjen e një marrëveshjeje me klubin holandez...

Barcelona në sulmin final për de Ligt

më 5.2019 - Gazeta Observer

Barcelona ka një plan konkret për të bërë pjesë të saj Mathiijs De Ligt. Delegacioni “blaugrana”, që vizitoi Amsterdamin javën e kaluar, kishte për qëllim arritjen e një marrëveshjeje me klubin holandez...

Ivan Rakitiq në drejtim të Manchester United

më 5.2019 - Klan Kosova

Mesfushori kroat pritet t’i jap lamtumirën katalanasve në verë. Ivan Rakitiç duket se është i destinuar për t’u larguar nga Barcelona në merkaton e kësaj vere, me Interin që është klubi më i përfolur si...

Lajm “bombë”, Coutinho kthehet në Liverpool

më 5.2019 - OraInfo

Coutinho mund ta bëjë një kthim dramatik në Liverpool Liverpool duhet të eksplorojë mundësinë e rikthimit të Philippe Coutinho, thotë Phil Thompson. Ish-kapitenin i Reds zbulon se braziliani mund të vesh...

Gafa/ Drejtori sportiv ia thotë “troç” homologut italian: De Ligt është në kontakt me …

më 5.2019 - Koha Jone

Matthijs de Ligt do të largohet nga Ajax këtë verë. Gjithsesi, e ardhmja e tij mbetet e pasigurt, me Barcelonën që duket se është destinacioni më i mundshëm. Aktualisht, holandezi ka hedhur poshtë një...

Ajax tenton një “vjedhje” nga PSV, lufta nis për një deklaratë

më 5.2019 - Koha.mk

Ajax dhe PSV janë dy klubet më të mëdha në Holandë, rrjedhimisht edhe dy klubet me rivalitetin dhe inatin më të madh mes tyre. Ky sezon po shkon drejt fundit, të dy skuadrat po rivalizojnë për titullin...

Mediat, Matijs De Ligt është i Barcelonës

më 5.2019 - Tetova Sot

Sipas ueb portalit të mirënjohur, Goal.com, skuadra e Barcelonës është pranë nënshkrimit me yllin e Ajaksit, Matijs de Ligt. Ai duket se do të ndjekë bashkëlojtarin e tanishëm, Frenki de Jong, që do të...

Luftë e madh në Holandë për titull dhe Bergvijn

më 5.2019 - Alsat-M

Ajaksi dhe PSV Aind’Hoveni janë dy klubet më të mëdha në Holandë, të cilët përpos rivalitetin , kanë edhe inatin e madhe mes tyre. Të dy skuadrat po rivalizojnë për titullin kampion deri në ditën e fundit...

Betejë spanjolle për yllin e Ajaxit

më 5.2019 - Tetova Sot

Barcelona dhe Real Madridi do të luftojnë për shërbimet e mesfushorit të talentuar të Ajaxit, Donny van de Beek, sipas Mundo Deportivos. Holandezi i ka shënuar 17 gola këtë sezon për Ajaxin de ka luajtur...

Neymar e fton Coutinhon t’i bashkohet atij në PSG

më 5.2019 - Arbresh

Neymar raportohet se dëshiron t’i ndihmojë Philippe Coutinhos që t’i jap fund ankthit të tij në Barcelonë duke e bindur bind atë që t’i bashkohet atij në Paris Saint Germain. Coutinho u transferua në Camp...

Shokohen të gjithë, ja ku përfundon Rakitic

më 5.2019 - OraInfo

Rakitic mund të përfundojë në Premier League. Manchester United është i gatshëm të konkurrojë Interin në një përpjekje për të nënshkruar mesfushorin e Barcelonës Ivan Rakitic, raporton Mundo Deportivo,...

Coutinho, pasardhës i Hazardit në Chelsea?

më 5.2019 - Tetova Sot

Futbollisti brazilian ka zhgënjyer me të madhe me paraqitjet e tij në Barcelonë Philippe Coutinho ishte transferuar në Barcelonë si yll i madh nga Liverpooli, Mirëpo, futbollisti brazilian ka zhgënjyer...

Chelsea shënjestron Coutinho-n

më 5.2019 - Klan Kosova

Shefat e Barcelonës po presin një interesim nga Chelsea për futbollistin e tyre, Philippe Coutinho, shkruan Goal. Ky medium ka marrë vesh që edhe pse braziliani dëshiron që të mbetet në Camp Nou, pavarësisht...

Betejë spanjolle për yllin e Ajaxit

më 5.2019 - Lexo

Barcelona dhe Real Madridi do të luftojnë për shërbimet e mesfushorit të talentuar të Ajaxit, Donny van de Beek, sipas Mundo Deportivos. Holandezi i ka shënuar 17 gola këtë sezon për Ajaxin de ka luajtur...

Barça dhe Reali në “luftë” për Van de Beek

më 5.2019 - Arbresh

Bazuar në një raport së fundmi nga Mundo Deportivo , rivalët në La Liga – Barcelona dhe Real Madridi janë të vendosur për të luftuar këtë verë për nënshkrimin me mesfushorin Donny van de Beek nga gjiganti...

PSG, Neymar do yllin 160 milionë euro

më 5.2019 - Sovrani

Neymar do Philippe Coutinho-n te PSG. Sipas “L’Equipe”, marrëdhënia e mirë që ekziston mes dy brazilianëve do ta ndihmonte klubin francez të siguronte yllin e Barcelona-s. Menaxheri i Coutinho-s, Kia Joorbachian,...

Rakitic po transferohet të rivali i Interit

më 5.2019 - OraInfo

Juventusi duket se po planifikon një pazar në Barcelonë gjatë verës. Don Balon i ka lidhur ato me tre yjet e Barcelonës, për të forcuar anën e tyre në sezonin e ardhshëm ndërsa planifikojnë sulmin e tyre...

Barcelona: Ja sa kushton Coutinho

më 5.2019 - Fakti Ditor

Skuadra katalane ka vendosur në shitje yllin brazilian, Philippe Coutinho. Mediet në Spanjë raportojnë se Barcelona ka ndarë mendjen, për të vendosur në shitje Coutinhon, që në vitin 2018 u transferua...

Barcelona: Ja sa kushton Coutinho

më 5.2019 - AlbPortali

Skuadra katalane ka vendosur në shitje yllin brazilian, Philippe Coutinho. Loading... Mediet në Spanjë raportojnë se Barcelona ka ndarë mendjen, për të vendosur në shitje Coutinhon, që në vitin 2018 u...

Ish-lojtari i Liverpoolit: Coutinho duhet të kthehet në Anfield

më 5.2019 - Telegrafi

Philippe Coutinho(Foto: Aitor Alcalde/Getty Images/Guliver)

De Ligt krejt afër Barcelonës

më 5.2019 - Klan Kosova

Barcelona është afër transferimit të yllit të Ajaksit, matthijs de Ligt, ka marrë vesh Goal. Mbrojtësi është lidhur me një transfeirm te kampioniu spanjoll, pasi këtij klubi iu bashkua edhe bashkëlojtari...

Ajax tenton një “vjedhje” nga PSV, lufta nis për një deklaratë

më 5.2019 - Sovrani

Ajax dhe PSV janë dy klubet më të mëdha në Holandë, rrjedhimisht edhe dy klubet me rivalitetin dhe inatin më të madh mes tyre. Ky sezon po shkon drejt fundit, të dy skuadrat po rivalizojnë për titullin...

Jo vetëm De Jong, Barcelona pranë akordit me super lojtarin e Ajax-it

më 5.2019 - Koha Jone

Barcelona është shumë pranë një tjetër goditje të madhe në merkato. Klubi blaugrana është në detajet e fundit për transferimin e Mathiijs De Ligt. Delegacioni “blaugrana”, që vizitoi Amsterdamin javën...

GOAL: Ja kur pritet prezantimi i De Ligt të Barcelona

më 5.2019 - OraInfo

Matthijs De Ligt gjatë verës do të largohet nga Ajax. Përderisa marrëveshja e plotë nuk është kompletuar ende, Barcelona shpreson se do të arrijë ta zyrtarizojë Matthijs De Ligtin si futbollist të saj...

Juventus i do tre lojtarët e Barcelonës

më 5.2019 - Arbresh

Juventus është duke planifikuar që të peshkojë te Barcelona gjatë afatit kalimtar veror. Don Balon është duke e lidhur ‘Zonjën e Vjetër’ me tre lojtarë të skuadrës katalonase. Torinaasit po planifikon...

Rakitiç drejt largimit nga Barça, e kërkon klubi i Premier Ligës

më 5.2019 - KosovaPress

Ivan Rakitiç duket se është i destinuar për t’u larguar nga Barcelona në merkaton e kësaj vere, me Interin që është klubi më i përfolur si destinacioni i ardhshëm i kroatit. Gjithsesi, sot The Sun ka raportuar...

E KRYER/ De Ligt tek Barcelona, ja shifra e transferimit

më 5.2019 - Newsport

Matthijs de Ligt do të jetë lojtari më i ri i skuadrës së Barcelonës. Sikurse raporton prestigjozja Marca, palët kanë avancuar në bisedime dhe tashmë gjuithçka është vetëm një hap larg marrëveshjes. Gjithçka...

Chelsea interesohet për Coutinho-n

më 5.2019 - RTV 21

Janë drejtuesit e Blaugranave të cilët janë të prirur për ta shitur këtë verë Drejtuesit e Chelsea-s kanë shprehur interesim për Philipe Coutnho, si zëvendësues i Eden Hazard i cili tanimë shihet si lojtar...

Gazeta e Madridit zbulon super përforcimin e Barcelonës

më 5.2019 - Fakti Ditor

Matthijs De Ligt është pranë transferimit te Barcelona. E përditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se qendërmbrojtësi i Ajaxit do të jetë përforcim i ri i gjigantit katalan, gjatë afatit kalimtar...

Gazeta e Madridit zbulon super përforcimin e Barcelonës

më 5.2019 - AlbPortali

Matthijs De Ligt është pranë transferimit te Barcelona. Loading... E përditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se qendërmbrojtësi i Ajaxit do të jetë përforcim i ri i gjigantit katalan, gjatë afatit...

Coutinho, pasardhës i Hazardit në Chelsea?

më 5.2019 - Lexo

Futbollisti brazilian ka zhgënjyer me të madhe me paraqitjet e tij në Barcelonë. Philippe Coutinho ishte transferuar në Barcelonë si yll i madh nga Liverpooli. Mirëpo, futbollisti brazilian ka zhgënjyer...

Barcelona në sulmin final për de Ligt, zyrtarizimi…

më 5.2019 - SuperSport

Barcelona ka një plan konkret për të bërë pjesë të saj Mathiijs De Ligt. Delegacioni “blaugrana”, që vizitoi Amsterdamin javën e kaluar, kishte për qëllim arritjen e një marrëveshjeje me klubin holandez...

Ideja e çmendur e ish-kapitenit: Liverpool duhet ta rikthejë Coutinho-n

më 5.2019 - GazetaBlic

Liverpool duhet të eksplorojë mundësinë e rikthimit të Philippe Coutinho, thotë Phil Thompson, me ish-kapitenin e “Reds” që beson se kjo marrëveshje me Barcelonën ka në themel “rrahje zemre”. Ndërkombëtari...

Mediat, Matijs De Ligt është i Barcelonës

më 5.2019 - Alsat-M

Sipas ueb portalit të mirënjohur, Goal.com, skuadra e Barcelonës është pranë nënshkrimit me yllin e Ajaksit, Matijs de Ligt. Ai duket se do të ndjekë bashkëlojtarin e tanishëm, Frenki de Jong, që do të...

De Ligt shpreh dëshirën për të veshur fanellën e Barcelonës

më 5.2019 - Albeu

Barcelona po avancon bisedimet kapitenin e Ajax-it Mathijs De Ligt . Me udhëtimin në Holandë të premten e kaluar nga të drejtuesve të Barcelonës De Ligt i shprehu dëshirën për të veshur fanellën e Barcelonës...

De Ligt – Barcelona, ky është lajmi i fundit

më 5.2019 - Alsat-M

Barcelona është shumë afër arritjes së marrëveshjes me yllin e Ajaxit, Matthijs se Ligt. Mbrojtësi ka qenë i lidhur me një largim që prej gjysmëfinales së Champions League dhe opsioni më i mundshëm ka...

Barcelona në cep të nënshkrimit me De Ligt

më 5.2019 - Klan Kosova

Barcelona është shumë afër arritjes së marrëveshjes me yllin e Ajaxit, Matthijs se Ligt. Mbrojtësi ka qenë i lidhur me një largim që prej gjysmëfinales së Champions League dhe opsioni më i përafërt  ka...

Mediat, edhe Matijs De Ligt është i Barcelonës

më 5.2019 - Tetova1

Sipas ueb portalit të mirënjohur, Goal.com, skuadra e Barcelonës është pranë nënshkrimit me yllin e Ajaksit, Matijs de Ligt. Ai duket se do të ndjekë bashkëlojtarin e tanishëm, Frenki de Jong, që do të...

Ish-lojtari i Liverpoolit: Coutinho duhet të kthehet në Anfield

më 5.2019 - Sovrani

Ish-lojtari i Liverpoolit, Phil Thompson, ka thënë se Philippe Coutinho duhet të rikthehet në Anfield Road, pasi e njeh filozofinë dhe lojën e skuadrës edhe pse u largua në mënyrë të turpshme në vitin...

Zbulohen detaje të reja për skuadrën e re të De Ligt

më 5.2019 - OraInfo

Konfirmohet se Barcelona është shumë afër transferimit të yllit të Ajaxit, Matthijs de Ligt. Barcelona është shumë afër të nënshkruajë me yllin e ri të Ajax Matthijs de Ligt, ka konfirmuar uebi i besueshëm...

De Ligt gjithmonë e më afër Barcelonës

më 5.2019 - Infokusi

Barcelona po avancon bisedimet kapitenin e Ajax-it Mathijs De Ligt. Me udhëtimin në Holandë të premten e kaluar nga të drejtuesve të Barcelonës De Ligt i shprehu dëshirën për të veshur fanellën e Barcelonës...

Ky është klubi i ri i Cillessen

më 5.2019 - GazetaBlic

Portieri holandez ka kërkuar të largohet nga Barcelona. Jasper Cillessen nuk është i lumtur me minutat që i janë dhënë në dispozicion nga Barcelona në këto vite dhe ka kërkuar të shkojë në një skuadër...

Barcelona në sulmin final për de Ligt, zyrtarizimi…

më 5.2019 - Lajm

Barcelona ka një plan konkret për të bërë pjesë të saj Mathiijs De Ligt. Delegacioni “blaugrana”, që vizitoi Amsterdamin javën e kaluar, kishte për qëllim arritjen e një marrëveshjeje me klubin holandez...

De Ligti në gjurmët de Jong, Barcelona pritet të zyrtarizojë transferimin e tij në ditët në vijim

më 5.2019 - Java News

Marrëveshja e plotë nuk është kompletuar ende, por Barcelona shpreson se do të arrijë ta zyrtarizojë Matthijs De Ligtin si futbollist të saj gjatë ditëve në vazhdim. Qendërmbrojtësi holandez ka qenë i...

Chelsea interesohet për Coutinho-n

më 5.2019 - Infokusi

Drejtuesit e Chelsea-s kanë shprehur interesim për Philipe Coutnho, si zëvendësues i Eden Hazard i cili tanimë shihet si lojtar i Real Madridi-t. Mediet e huaja raportojnë se edhe pse Coutinho dëshiron...

Barcelona në sulmin final për de Ligt, zyrtarizimi…

më 5.2019 - Fakti Ditor

Barcelona ka një plan konkret për të bërë pjesë të saj Mathiijs De Ligt. Delegacioni “blaugrana”, që vizitoi Amsterdamin javën e kaluar, kishte për qëllim arritjen e një marrëveshjeje me klubin holandez...

Barcelona në sulmin final për de Ligt, zyrtarizimi…

më 5.2019 - AlbPortali

Barcelona ka një plan konkret për të bërë pjesë të saj Mathiijs De Ligt. Delegacioni “blaugrana”, që vizitoi Amsterdamin javën e kaluar, kishte për qëllim arritjen e një marrëveshjeje me klubin holandez...

De Ligt gjithmonë e më afër Barcelonës

më 5.2019 - KosovaPress

Me udhëtimin në Holandë të premten e kaluar nga të drejtuesve të Barcelonës De Ligt i shprehu dëshirën për të veshur fanellën e Barcelonës raporton Mundo Deportivo, gazetë e cila ndodhet pranë klubit katalanas....

Chelsea identifikon zëvendësuesin e Hazard, është lojtari i Barcës

më 5.2019 - Ekonomia Online

Barcelona po përgatitet të pranojë ofertë nga Chelsea për Philippe Coutinhos, i cili shihet si zëvendësues i Eden Hazard. Goal ka kuptuar se edhe pse Coutinho dëshiron të mbetet në “Camp Nou” pas një sezoni...

Konfirmohet: Barcelona shumë afër transferimit të yllit të Ajax

më 5.2019 - InfoMagazin

Barcelona është shumë afër të nënshkruajë me yllin e ri të Ajax Matthijs de Ligt, ka konfirmuar uebi i besueshëm Goal. Mbrojtësi ka qenë i lidhur me një kalim larg Holandës, me Barcelonën që duket opsioni...

Chelsea interesohet për Coutinho-n

më 5.2019 - KosovaPress

Mediet e huaja raportojnë se edhe pse Coutinho dëshiron të qëndrojë në Camp Nou, janë drejtuesit e Blaugranave të cilët janë të prirur për ta shitur këtë verë. Braziliani nuk ka lënë përshtypje të mëdha...

Barcelona në cep të nënshkrimit me De Ligt

më 5.2019 - Ekonomia Online

Barcelona është shumë afër arritjes së marrëveshjes me yllin e Ajaxit, Matthijs se Ligt. Mbrojtësi ka qenë i lidhur me një largim që prej gjysmëfinales së Champions League dhe opsioni më i përafërt  ka...

Konfirmohet: Barcelona shumë afër transferimit të yllit të Ajax

më 5.2019 - Gazeta Observer

Barcelona është shumë afër të nënshkruajë me yllin e ri të Ajax Matthijs de Ligt, ka konfirmuar uebi i besueshëm Goal. Mbrojtësi ka qenë i lidhur me një kalim larg Holandës, me Barcelonën që duket opsioni...

Konfirmohet: Barcelona shumë afër transferimit të yllit të Ajax

më 5.2019 - Arbresh

Barcelona është shumë afër të nënshkruajë me yllin e ri të Ajax Matthijs de Ligt, ka konfirmuar uebi i besueshëm Goal. Mbrojtësi ka qenë i lidhur me një kalim larg Holandës, me Barcelonën që duket opsioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK