http://kariera.mk

Zbulohet paga e majme e Griezmannit tek Barcelona

më 5.2019 - OraInfo

Duket se skuadrës së Barcelonës do t’i bashkohet Antoine Griezmann. Kjo do të ndodh në qershor dhe të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2024, me një pagë vjetore prej 17 milionë euro, sipas gazetës prestigjioze...

Sky Sports: Griezmann në Barcelonë për 124 milionë euro

më 5.2019 - Iliria News

Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit. Në...

Mësohet klubi i ri i Griezmann, pas largimit nga Atletico Madridi

më 5.2019 - InfoShqip

Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave botërore. Edhe pse vitin e kaluar...

Gazeta franceze e zbulon pagën e majme të Griezmannit në Barcelonë

më 5.2019 - Arbresh

Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës në qershor dhe të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2024, me një pagë vjetore prej 17 milionë euro, sipas gazetës prestigjioze franceze “L’Equipe”. Gazeta...

Griezmann po largohet, këta janë lojtarët që Atletico i kërkon për ta zëvendësuar

më 5.2019 - KosovaPress

Antoine Griezmann dje ka njoftuar se do të largohet në përfundim të stinorit nga Ateltico Madridi dhe destinacioni i tij më i mundshëm mbetet Barcelona. Duke e ditur se po humbasin njërin prej sulmuesve...

Atletico Madrid e dëshiron Dybalan si zëvendësim të Griezmannit

më 5.2019 - Telegrafi

Paulo Dybala . (Photo by Tullio M. Puglia/Getty Images)

Sky Sports: Griezmann në Barcelonë për 124 milionë euro

më 5.2019 - Tetova Sot

Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit. Në...

Pyetet ku do transferohesh, Barça apo PSG? Ja reagimi i Griezmannit

më 5.2019 - Lexo

Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Barcelona e Leo Messit është skuadra që po përflitet se do të marrë shërbimet e kampionit të botës. Mëngjesin e sotëm shumë tifozë dhe gazetarë...

Atletico piketon 3 emra për të zëvendësuar të larguarin Griezmann

më 5.2019 - Albeu

Antoine Griezmann nuk do të jetë më pjesë e "Los Colchoneros", kështu që Ateltico Madridi ka nisur nga puna, duke përpiluar një listë me kandidatë potencialë që do të mbushnin boshllëkun e madh që krijon...

Griezmann largohet nga Atletico Madrid, Barcelona “josh” francezin

më 5.2019 - Opinion

Antoine Griezmann do të largohet nga Atletico Madrid në fund të sezonit. Lajmi është konfirmuar nga vetë francezi përmes një videoje në “Twitter. Griezmann francezi falënderoi tifozët për dashurinë e treguar...

Lamtumira e Griezmann, Atletico piketon “yjet” për ta zëvendësuar

më 5.2019 - SuperSport

Antoine Griezmann nuk do të jetë më pjesë e “Los Colchoneros”, kështu që Ateltico Madridi ka nisur nga puna, duke përpiluar një listë me kandidatë potencialë që do të mbushnin boshllëkun e madh që krijon...

Edhe Bayerni hyn në garë për Griezmannin

më 5.2019 - Tetova Sot

Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi dhe ka gjasa të mëdha t’i bashkohet Barcelonës. Mirëpo, sulmuesit francez ia ka mësyrë edhe Bayern Munichu Barcelona nuk është ekipi i vetëm...

City, Barcelona dhe Bayern gati ofertat për Rodrigon

më 5.2019 - Klan Kosova

Manchester City do të garojë me Barcelonën dhe Bayern Munchen-in në mënyrë që t’i sigurojnë shërbimet e mesfushorit të Atletico Madrid-it, Rodrigo Hernandez, pohon Cadena SER. 22 vjeçari duket se do t’i...

Detaje të reja/ Ja sa po i kushton Griezmann Barcelonës

më 5.2019 - Sovrani

Barcelona do ta blejë Antoine Griezmannin duke e paguar klauzolën e tij të lirimit prej 124 milionë euro, pasi dje sulmuesi francez e njoftoi Atletico Madridit se do të largohet në fund të sezonit. Në...

Ish-futbollisti i Atleticos ‘masakron’ Griezmannin

më 5.2019 - Koha.mk

Antoine Griezmann vendosi të largohet nga Atletico Madrid një vit pasi rinovoi kontratën me “Los Cholchoneros”. Një lajm i bujshëm që ndezi të gjithë opinionin sportiv në Spanjë. Në lidhje me këtë lëvizje...

Griezmann njoftoi largimin, Atletico Madrid gjen menjëherë zëvendësuesin

më 5.2019 - Newsport

Atletico Madrid është hedhur mënjëherë në sulm për të gjetur zëvendësuesin e Antonie Griezmann. Sikurse raporton Corriere del Mezzogiorno, kampionët e Europa League janë të interesuar për anësorin e Napolit,...

Pas Barcelonës edhe Bajerni hyn në garë, për të nënshkruar me francezin Griezmann

më 5.2019 - Gazeta Telegraf

Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid. Pas Barcelonës, së fundmi është edhe Bajerni i Mynihut që ka hyrë në garë për të nënshkruar me francezin. Sipas “Radio Cope”, gjiganti bavarez...

PSG i prish punë Barcelonës, i ofron Griezmann-it 17 milion euro në sezon

më 5.2019 - Albeu

Njoftimi i Antoine Griezmann për lamtumirën e tij ndaj Atletico Madrid në fund të sezonit, ashtu siç pritej në garë pas tij tashmë përvec Barcelonës është future së fundmi dhe Paris Saint Germain. Mediat...

Griezmann largohet nga Atletico, Barcelona shumë afër transferimit të tij

më 5.2019 - Koha.mk

Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave botërore. Edhe pse vitin e kaluar...

Griezmann, lamtumirë Atleticos pas 5 sezonesh

më 5.2019 - Top Channel

Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit dhe...

Dybala – Griezmann: Shkëmbimi më i mirë i mundshëm

më 5.2019 - GazetaBlic

Atletico Madrid njofton se ka vendosur që ta transferojë Paulo Dybala për të zëvendësuar Antoine Griezmann – pasi sulmuesi francez zbuloi se do të largohet nga klubi këtë verë. Griezmann ka ndërmend të...

Sulmuesi i njohur i thotë lamtumirë Atletico-s, e ardhmja te Barça ose PSG

më 5.2019 - Medial

Sulmuesi Antoine Griezmann largohet nga Atletiko Madrid. Pas 5 viteve të kaluar si yll i skuadrës 28 vjeçari ka komunikuar largimin në fund të sezonit për të nisur një sfidë të re. Francezi nuk ka zbuluar...

Sulmuesi i njohur i thotë lamtumirë Atletico-s, e ardhmja te Barça ose PSG

më 5.2019 - Indeks.mk

Sulmuesi Antoine Griezmann largohet nga Atletiko Madrid. Pas 5 viteve të kaluar si yll i skuadrës 28 vjeçari ka komunikuar largimin në fund të sezonit për të nisur një sfidë të re. Francezi nuk ka zbuluar...

Barcelona “dridh” Spanjën, paguan klauzolën 180 milionësh të yllit të madh

më 5.2019 - OraInfo

Barcelona do të paguajë 108 milionë funte për të nënshkruar Antoine Griezmann nga Atletico Madrid këtë verë, thotë Sky Sports. Ylli francez konfirmoi të martën se ai do të largohet nga Spanja, duke qenë...

Atletico në sulm për 3 super yje pas largimit të Griezmann

më 5.2019 - Koha Jone

Antoine Griezmann nuk do të jetë pjesë e Atletico Madrid në sezonin ardhshëm. Francezi ka informuar drejtuesit e klubit dhe tifozët se nuk do të jetë më pjesë e klubit “Los Colchoneros”. Në këtë mënyrë...

Atletico pas Dybalas

më 5.2019 - Indeks.mk

Skuadra e Atletico Madridit edhe zyrtarisht ka shprehur interesim për shërbimet e sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala. "Marca" raporton të mërkurën se Atletico është i gatshëm të paguajë rreth 90 milionë...

Deklaroi largimin nga Atletiko Madrid, zbulohet e ardhmja e Griezmann

më 5.2019 - Newsport

Antoine Griezmann e ka mbyllur përfundimisht aventurën e tij me Ateltiko Madrid. Klubi spanjoll deklaroi ditën e djeshme se lojtari nuk dëshiron të vazhdojë të jetë pjesë madrilenëve sezonin e ri. Në këtë...

Atletico pas Dybalas

më 5.2019 - Koha.net

Skuadra e Atletico Madridit edhe zyrtarisht ka shprehur interesim për shërbimet e sulmuesit të Juventusit, Paulo Dybala. "Marca" raporton të mërkurën se Atletico është i gatshëm të paguajë rreth 90 milionë...

Saga drejt fundit, Barça duhet të vendosë për Griezmann

më 5.2019 - Top Channel

Koha është një ilaç dhe kjo është provuar edhe në Barcelonë, ku mundësia për nënshkrimin me Antoine Griezmann është rikthyer sërish në tavolinë. Poshtërimi i katalanasve në Anfield ishte një faktor kyç,...

Historia po vjen drejt fundit: Barcelona duhet të vendosë për Griezmannin

më 5.2019 - Iliria News

Thënia “Koha i shëron plagët” po vërtetohet në Barcelonë, ku drejtuesit kanë filluar të mendojnë sërish për mundësinë e transferimit të Antoine Griezmannit nga Atletico Madridi. Turpërimi i katalonasve...

Barcelona gati të blerë Griezmann për 120 milion euro

më 5.2019 - Albeu

Barcelona ka vendosur të paguajë klauzolën e lirimit të Antoine Griezman i cili dje u largua nga Atletico Madrid. Francezi tani kërkohet nga Barcelona e cila është e gatshme të pagaujë 120 milion euro...

Atletico gjen zëvendësuesin e Griezmann

më 5.2019 - Fakti Ditor

Ky i fundit e konfirmoi dje largimin nga ‘Los Colchoneros’, me Barcelonën që pritet të paguajë klauzolën e lirimit të tij, edhe pse në momentet e fundit ka dalur në skenë PSG. Sipas Gazzetta dello Sport,...

Atletico gjen zëvendësuesin e Griezmann

më 5.2019 - AlbPortali

Ky i fundit e konfirmoi dje largimin nga ‘Los Colchoneros’, me Barcelonën që pritet të paguajë klauzolën e lirimit të tij, edhe pse në momentet e fundit ka dalur në skenë PSG. Loading... Sipas Gazzetta...

Griezmanni konfirmon largimin nga Atletico Madrid

më 5.2019 - Epoka e Re

Antoinne Griezmann ka vendosur përfundimisht të largohet nga Atletico Madrid në fund të sezonit dhe vendimin e tij ua ka bërë të ditur fillimisht drejtuesve të klubit dhe më pas tifozërisë madrilene, nëpërmjet...

Dybala në Atletico Madrid si zëvendësues i Griezmannit

më 5.2019 - GazetaBlic

Atletico Madrid po synon transferimin e sulmuesin e Juventusit – Paulo Dybala si zëvendësues të Antoine Griezmann që po largohet. Griezmann konfirmoi mbrëmë se ai do të largohet nga Atletico dhe Barcelona...

Zbulohet sa do të jetë rroga e Antoine Griezmann te Barcelona

më 5.2019 - Fakti Ditor

Pas 5 vitesh tek Atletico e Madridit, Antoine Griezmann i ka dhënë dje “lamtumirën” klubit madrilen dhe tifozëve. Përmes një videoje në rrjetet sociale, francezi pas diskutimit me presidencën e klubit,...

Zbulohet sa do të jetë rroga e Antoine Griezmann te Barcelona

më 5.2019 - AlbPortali

Pas 5 vitesh tek Atletico e Madridit, Antoine Griezmann i ka dhënë dje “lamtumirën” klubit madrilen dhe tifozëve. Loading... Përmes një videoje në rrjetet sociale, francezi pas diskutimit me presidencën...

Griezman gati valixhet, firmos për Barcelonën?!

më 5.2019 - Alsat-M

Antoan Grizman ka lajmëruar largimin e tij nga Atletiko Madrid dhe pritet që transferimi i tij te Barcelona pritet të zyrtarizohet së shpejti. Edhe Atletico Madrid ka publikuar një njoftim të shkurtër,...

Griezmann njofton zyrtarisht largimin nga Atletico e Madridit

më 5.2019 - SuperSport

Antoinne Griezmann ka vendosur të largohet nga Atletico e Madridit në fund të sezonit dhe vendimin e tij ua ka bërë të ditur fillimisht drejtuesve të klubit dhe më pas tifozërisë madrilene, nëpërmjet një...

Barcelona ofron 120 milion euro për blerjen e Griezmann

më 5.2019 - LajmiFundit

Barcelona ka vendosur të paguajë klauzolën e lirimit të Antoine Griezman i cili dje u largua nga Atletico Madrid. Francezi tani kërkohet nga Barcelona e cila është e gatshme të pagaujë 120 milion euro...

“Faleminderit për gjithçka”, Griezmann konfirmon largimin nga At. Madrid!Mediat spanjole e çojnë te Barcelona

më 5.2019 - Lajm

Antoine Griezmann ka lajmëruar largimin e tij nga Atletico Madrid dhe pritet që transferimi i tij te Barcelona të zyrtarizohet së shpejti. Edhe Atletico Madrid ka publikuar një njoftim të shkurtër, ku...

Griezmann, lamtumirë Atleticos pas 5 sezonesh

më 5.2019 - Sovrani

Rrugët mes Antoine Griezmann dhe Atletico Madrid do të ndahen në fund të sezonit. Sulmuesi francez zyrtarizoi largimin e tij nga “Los Colchoneros”, duke ua komunikuar atë edhe drejtuesve të klubit dhe...

Griezmann konfirmon largimin nga Atletico

më 5.2019 - Klan Kosova

Antonio Griezmann ka njoftuar se do të largohet nga Atletico Madrid-i në fund të këtij sezoni, raporton BBC, transmeton Klan Kosova. Ai ka konfirmuar largimin e tij pas pesë vjetësh nga Atletico përmes...

Griezmann po largohet nga Atletico, Barcelona shumë afër transferimit të tij

më 5.2019 - Periskopi

Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave botërore. Edhe pse vitin e kaluar...

Griezmann njofton zyrtarisht largimin nga Atletico e Madridit

më 5.2019 - Lajm

Antoinne Griezmann ka vendosur të largohet nga Atletico e Madridit në fund të sezonit dhe vendimin e tij ua ka bërë të ditur fillimisht drejtuesve të klubit dhe më pas tifozërisë madrilene, nëpërmjet një...

Saga drejt fundit, Barça duhet të vendosë për Griezmann

më 5.2019 - Infokusi

Koha është një ilaç dhe kjo është provuar edhe në Barcelonë, ku mundësia për nënshkrimin me Antoine Griezmann është rikthyer sërish në tavolinë. Poshtërimi i katalanasve në Anfield ishte një faktor kyç,...

Griezmann po largohet nga Atletico, Barcelona shumë afër transferimit të tij

më 5.2019 - KosovaPress

Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave botërore. Edhe pse vitin e kaluar nënshkroi kontratë pesëvjeçare me pagë vjetore 25 milionë euro, superylli francez tani ka njoftuar edhe zyrtarisht...

“Kantieri” Atletico Madrid, mbetet me 2 mbrojtës dhe pa Griezmann

më 5.2019 - Sovrani

Atletico Madrid dhe Diego Simeone do të kenë punë të madhe këtë sezon dhe një plan i mirëmenduar po përgatitet në klubin madrilen. Antoine Griezmann zyrtarizoi se do të largohet në fund të këtij sezoni,...

”Faleminderit për gjithçka”/ Griezmann konfirmon largimin nga Atletico, pritet kalimi tek Barça

më 5.2019 - Lexo

Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave spanjole. Edhe pse vitin e kaluar...

Griezmann shpall largimin: me shumë dhimbje, lamtumirë Atletico!

më 5.2019 - Te Sheshi

Sulmuesi francez Antoine Griezmann do të largohet nga Atletico Madrid në fund të këtij sezoni, konfirmoi lojtari. Informacioni u botua gjithashtu nga Ateltico me profilin e saj Twitter. Griezmann i falënderoi...

Atletico gjen zëvendësuesin e Griezmann

më 5.2019 - Ekonomia Online

Atletico Madrid po thuhet se ka shënjestruar yllin e Juventusit, Paulo Dybala si zëvendësim i të larguarit Antoine Griezmann. Ky i fundit e konfirmoi dje largimin nga ‘Los Colchoneros’, me Barcelonën që...

”Faleminderit për gjithçka”/ Griezmann konfirmon largimin nga Atletico, pritet kalimi tek Barça

më 5.2019 - Java News

Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave spanjole. Edhe pse vitin e kaluar...

Griezmann konfirmon largimin: Kanë qenë 5 vite të mrekullueshme

më 5.2019 - Medial

Antoine Griezmann ka konfirmuar se do të largohet nga Atletico Madridi përmes një videoje të publikuar në faqen zyrtare të klubit në Twitter. Edhe pse e kishte rinovuar kontratën e re pesëvjeçare në verën...

Atletico pas Dybalas, e shohin si zëvendësues të Griezmann

më 5.2019 - Arbresh

Atletico thuhet se ka si shënjestër për transferim e Dybalas si një zëvendësues të Antoine Griezmann. Griezmann konfirmoi vonë gjatë mbrëmjes së kaluar se do të largohet nga Atletico Madridi ndërkohë që...

L’Equipe: Messi në pritje të Griezmann

më 5.2019 - Arbresh

Njoftimi nga Antoine Griezmann se do të largohet nga Atletico Madridi në fund të sezonit konfirmoi informatat e raportuara që një kohë rreth tij. FC Barcelona dhe PSG duket se janë dy skuadrat që do të...

Mësohet klubi i ri i Griezmann, pas largimit nga Atletico Madridi

më 5.2019 - Ina

Antoine Griezmann konfirmoi mbrëmjen e së martës se do të largohet nga Atletico Madridi në përfundim të këtij sezoni. Klubi i tij i ri do të jetë Barcelona, sipas mediave botërore. Edhe pse vitin e kaluar...

Griezmann largohet nga Atletico Madridi

më 5.2019 - RTV 21

Griezmann  do të largohet në fund të këtij sezoni Antoine Griezmann i ka njoftuar drejtuesit e Atletico Madridit se do të largohet në fund të këtij sezoni. Sulmuesi francez nuk ka zbuluar  se ku do të...

LAJMI I FUNDIT: Griezmann i thotë “PO” Barcelonës

më 5.2019 - OraInfo

Griezmann do ta vesh fanellën e Barcelonës. Antoine Griezmann ka lajmëruar largimin e tij nga Atletico Madrid dhe pritet që transferimi i tij te Barcelona- të zyrtarizohet së shpejti. Raportet këtë javë...

Kjo është deklarata emocionuese e Griezmannit pas konfirmimit që do të largohet nga Atletico

më 5.2019 - GazetaBlic

Antoine Griezmann do ta luajë ndeshjen e tij të fundit me Atletico Madridit të shtunën pasi që tashmë e ka informuar klubin dhe bashkëlojtarët e tij se do të largohet gjatë kësaj vere, raporton “Marca”....

E BUJSHME/ Greizmann informon Atleticon se do largohet

më 5.2019 - Albeu

Antoine Griezmann do të luajë ndeshjen e tij përfundimtare me Atletico Madrid të shtunën, pas njoftimit të klubit dhe shokëve të tij se ai do të largohet nga klubi këtë verë. Francezi gjatë një takimi...

Griezmanni konfirmon largimin nga Atletico

më 5.2019 - Koha.net

Ylli francez, Antoine Griezmann ka konfirmuar se do të largohet nga Atletico Madridi. Raportohet se klauzolën e tij prej 125 milionë euro është e gatshme që ta paguajë Barcelona, transmeton Koha.net. Përmes...

Griezmann vendos – Barcelona skuadra e vetme për të

më 5.2019 - GazetaBlic

Antoine Griezmann do të luajë të shtunën në Valencian kundër Levantes ndeshjen e tij të fundit me Atletico Madrid. Ylli francez Antoine Griezmann, do të largohet nga Atletico Madrid këtë verë. ‘Marca’...

Atleticos së Madridit i ikën “garda e vjetër”

më 5.2019 - Koha.mk

Tashmë është e konfirmuar dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Pas Godin, “garda e vjetër” e Atleticos së Madridit nuk do të jetë më, pasi edhe Juan Fran me Filipe Luis nuk do të vazhdojnë aventurën me “Los Colchoneros”....

Atletico Madrid projekton të ardhmen me Griezmann, priten dy goditje “big” në sulm!

më 5.2019 - SuperSport

Atletico Madrid planifikon të ardhmen  me Antoine Griezman. Pavarësisht zërave të shumtë që flisnin për një kalim të francezit tek Barcelona, Los Colchoneros po përgatiten që sezonin e ardhshëm ta nisin...

“Faleminderit për gjithçka”, Griezmann konfirmon largimin nga Atletico Madrid!

më 5.2019 - Sovrani

Antoine Griezmann ka lajmëruar largimin e tij nga Atletico Madrid dhe pritet që transferimi i tij te Barcelona- të zyrtarizohet së shpejti. Raportet këtë javë kanë sugjeruar se Barcelona është gati të...

E BUJSHME/ “Tërmet” në futbollin europian, ylli konfirmon largimin nga klubi i madh

më 5.2019 - Newsport

Antoine Griezmann nuk do të jetë më pjesë e Atletico Madridit për vitet e tjera. Vetë ylli francez e konfirmoi lajmin e papritur nëpërmjet një video-je të postuar në faqen zyrtare të klubit spanjoll, ku...

Griezmann largohet nga Atletico Madridi

më 5.2019 - Bota Press

Antoine Griezmann e ka informuar Atletico Madridin se do të largohet në fund të këtij sezoni. Sulmuesi francez nuk ka treguar se ku do të shkojë, por tashmë është e qartë se ai do ta luajë ndeshjen e fundit...

Griezmann informon Atleticon se po largohet

më 5.2019 - Gazeta Observer

Të shtunën kundër Valencias, Antoine Griezmann zhvillon ndeshjen e fundit të tij me fanellën e Atletico Madrid . Ylli francez ka pasur një takim gjatë ditës me Diego Simeonen dhe Miguel Angel Gil Marin...

“Kanë qenë pesë vite të mrekullueshme” – Griezmann konfirmon largimin

më 5.2019 - Arbresh

Antoine Griezmann ka konfirmuar largimin nga Atletico Madridi në një video të postuar në faqen zyrtare të klubit në Twtter. Ylli i Francës nënshkroi kontratë pesë vjeçare me klubin gjatë verës së kaluar,...

Antoine Griezmann vendos për largim nga Atletico

më 5.2019 - Arbresh

Antoine Griezmann i ka treguar zyrtarëve të Atleticos se dëshiron të largohet këtë verë. Sipas një raporti nga Marca , sulmuesi ka njoftuar bashkëlojtarët dhe trajnerin Diego Simeone për vendimin e tij...

Punë e kryer! Ylli i madh i thotë “PO” Barcelonës

më 5.2019 - OraInfo

Griezmann duket se do ta vesh fanellën e Barcelonës. Atletico Madrid do të takohet me Antoine Griezmann këtë javë, me klubin e La Ligës duke u frikësuar se 28-vjeçari tashmë ka pranuar të bashkohet me...

Lojtarët e Atletico Madridit e dinë se Griezmann do të largohet

më 5.2019 - Lexo

Skuadra e Atletico Madridit nuk po e fsheh faktin se Antoine Griezmann mund të largohet nga klubi këtë verë. Lojtarët e Atleticos janë të trishtuar tashmë pas largimit të kapitenit Diego Godin dhe janë...

Lojtarët e Atletico Madridit e dinë se Griezmann do të largohet

më 5.2019 - Tetova Sot

Skuadra e Atletico Madridit nuk po e fsheh faktin se Antoine Griezmann mund të largohet nga klubi këtë verë. Lojtarët e Atleticos janë të trishtuar tashmë pas largimit të kapitenit Diego Godin dhe janë...

Në Spanjë e bëjnë të sigurt, Griezmann ka firmosur me ekipin e ri

më 5.2019 - BalkanWeb

Në Spanjë e bëjnë të sigurt, Antoine Griezmann ka firmosur për Barcelonën, madje zbulojnë edhe detaje nga kontrata e re me klubin blaugrana. Biondi francez pritet të firmos zyrtarisht në fund të sezonit...

Griezmann – Barcelona, vjen lajmi i madh

më 5.2019 - OraInfo

Duket se Antoine Griezmann po largohet nga Atletico Madrid, e kjo nuk po fshihet më. Në dhomat e zhveshjes tashmë e dinë që Diego Godin nuk do të jetë më pjesë e ekipit, ndërsa rrugën e njëjtë mund ta...

Atleticos së Madridit i ikën “garda e vjetër”

më 5.2019 - SuperSport

Tashmë është e konfirmuar dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Pas Godin, “garda e vjetër” e Atleticos së Madridit nuk do të jetë më, pasi edhe Juan Fran me Filipe Luis nuk do të vazhdojnë aventurën me “Los Colchoneros”....

Pas Godin, Atleticos i largohen edhe lojtarë të tjerë

më 5.2019 - Infokusi

Ndryshime të mëdha pritet të bëhen në skuadrën e Diego Simeones. Tashmë është e konfirmuar dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Pas Diego Godin edhe disa lojtarë tjerë të rëndësishëm janë pranë largimit, pasi...

Pas Godin, Atleticos i largohen edhe lojtarë të tjerë

më 5.2019 - KosovaPress

Tashmë është e konfirmuar dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Pas Diego Godin edhe disa lojtarë tjerë të rëndësishëm janë pranë largimit, pasi edhe Juanfran me Filipe Luis nuk do të vazhdojnë me “Los Colchoneros”....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK