http://kariera.mk

Zgjedhjet e 30 qershorit, OSBE shpall thirrjen për vëzhgues

para 3 muajve - Medial

TIRANË, 16 Maj /MEDIAL/ – Zyra e OSBE-së për Institucionet Demokratike dhe të Drejtat e Njeriut (ODIHR) ka shpallur thirrjen për vëzhgues në zgjedhjet lokale të Shqipërisë që do të mbahen më 30 qershor....

OSBE tjetër hap përpara për zgjedhjet lokale

para 3 muajve - Opinion

Pavarësisht nëse do të mbahen zgjedhjet lokale në 30 qershor apo jo, duket se OSBE/ODIHR po përgatitet për to. Në një njoftim zyrtar theksohet se janë krijuar disa vende pune për të vëzhguar procesin para...

OSBE-së nis punën për zgjedhjet lokale të 30 qershorit në Shqipëri

para 3 muajve - Koha.net

Zyra e OSBE-së për Institucionet Demokratike dhe të Drejtat e Njeriut (ODIHR) ka shpallur thirrjen për vëzhgues në zgjedhjet lokale të Shqipërisë, që do të mbahen më 30 qershor. Kjo zyrë është agjencia...

Zgjedhjet e 30 qershorit, OSBE ofron vende pune për të gjithë/ Ja se si mund të përfitoni edhe ju

para 3 muajve - Sot News

Misioni i OSBE në Tiranë ka shpallur thirrje për vëzhgues për zgjedhjet e 30-të qershorit. 'Mbeten vetëm pak ditë për të aplikuar për vende pune programore dhe rajonale në Misionin e OSBE/ODIHR-it, që...

OSBE-ja nis punën për zgjedhjet lokale të 30 qershorit në Shqipëri

para 3 muajve - Ekonomia Online

Zyra e OSBE-së për Institucionet Demokratike dhe të Drejtat e Njeriut (ODIHR) ka shpallur thirrjen për vëzhgues në zgjedhjet lokale të Shqipërisë, që do të mbahen më 30 qershor. Kjo zyrë është agjencia...

PD dhe aleatët kërcënojnë me bllokim, OSBE hap aplikimet për vëzhgues në zgjedhje

para 3 muajve - Java News

Zyra e OSBE-së për Institucionet Demokratike dhe të Drejtat e Njeriut (ODIHR) ka shpallur thirrjen për vëzhgues në zgjedhjet lokale të Shqipërisë që do të mbahen më 30 qershor. Kjo zyrë është agjencia...

Opozita kërcënon me bllokim, OSBE hap aplikimet për vëzhgues në zgjedhje

para 3 muajve - Java News

Zyra e OSBE-së për Institucionet Demokratike dhe të Drejtat e Njeriut (ODIHR) ka shpallur thirrjen për vëzhgues në zgjedhjet lokale të Shqipërisë që do të mbahen më 30 qershor. Kjo zyrë është agjencia...

Opozita kërcënon me bllokim, OSBE hap aplikimet për vëzhgues në zgjedhje

para 3 muajve - Lexo

Zyra e OSBE-së për Institucionet Demokratike dhe të Drejtat e Njeriut (ODIHR) ka shpallur thirrjen për vëzhgues në zgjedhjet lokale të Shqipërisë që do të mbahen më 30 qershor. Kjo zyrë është agjencia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK