http://kariera.mk

De Ligt “injoron” Ronaldon, drejt kalimit në Paris

para 3 muajve - Koha Jone

Barcelona, Juventus dhe Manchester United, pasi në garë për shërbimet e yllit të Ajaxit, Matthijs De Ligt është edhe Paris Saint Germain. Talenti holandez është goditja e parë e brazilianit Leonardo si...

Juventus shumë afër transferimit të mbrojtësit të PSG-së!

para 3 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit është shumë afër transferimit të mbrojtësit të PSG-së, Marquinhos. Matthijs de Ligt i Ajax është në bisedime të avancuara me PSG, andaj ai mundë të hap rrugën për Marquinhos – i cili...

Barcelona dorëzohet për De Ligt?

para 3 muajve - Ekonomia Online

Qendërmbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt, ende nuk ka marrë vendim në lidhje me destinacionin e tij të ardhshëm dhe Barcelona po fillon të frustrohet me mënyrën se si ai po e trajton këtë proces. ‘Blaugranasit’...

PSG djeg konkurencën, De Ligt drejt Kullës Eiffel!

para 3 muajve - SuperSport

Jo vetëm Barcelona, Juventus dhe Manchester United, pasi në garë për shërbimet e yllit të Ajaxit, Matthijs De Ligt është edhe Paris Saint Germain. Mund të jetë pikërisht talenti holandez goditja e parë...

Mësohet më në fund skuadra e re e De Ligt

para 3 muajve - AlbPortali

Mbrojtësi 19 vjeçar pati një sezon të paharruar me Ajax, ku arritën deri në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Kontributi i De Ligt në këtë sukses të Ajax, ka bërë që shumë skuadra të shprehin interesim...

Mësohet më në fund skuadra e re e De Ligt

para 3 muajve - Fakti Ditor

Mbrojtësi 19 vjeçar pati një sezon të paharruar me Ajax, ku arritën deri në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Kontributi i De Ligt në këtë sukses të Ajax, ka bërë që shumë skuadra të shprehin interesim...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

para 3 muajve - Alsat-M

Në mediat e huaja ditë më parë u raportua se Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt për 75 milionë euro. Por si duket kjo nuk ëhstë e vërtetë pari që PSG është futur...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

para 3 muajve - Gazeta e re

Në mediat e huaja ditë më parë u raportua se Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt për 75 milionë euro. Por si duket kjo nuk ëhstë e vërtetë pari që PSG është futur...

Ajaksi gjen zëvëndësimin për De Ligt

para 3 muajve - Alsat-M

Rio Hilen është përforcimi më i ri i Ajaksit, i cili vjen në vend të Matijs De Ligt, për të cilin besohet se do të largohet nga kampionët e Holandës. Për De Ligtin kanë shfaqur interesim të gjithë skuadrat...

Juventusi kërkon qëndërmbrojtësin e PSZH-së

para 3 muajve - Alsat-M

Në kërkesë për një qendërmbrojtës, drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratiçi ka udhëtuar drejt Parisit, atje ku do të tentojë të mbyllë marrëveshjen me klubin kryeqytetas për transferimin e Markinjos....

As Barcelona as Juventus, Raiola e dërgon De Ligt atje ku nuk e ka pritur askush

para 3 muajve - OraInfo

De Ligt pritet të largohet nga Ajax gjatë verës. Sipas Sky Sports, Paris Saint-Germain kanë rritur përpjekjet e tyre për të nënshkruar me kapitenin e Ajax Matthijs de Ligt, përcjell ORAinfo. Kampionët...

De Ligt i befason të gjithë me zgjedhjen e tij!

para 3 muajve - GazetaBlic

U mendua se Barcelona kishte arritur marrëveshjen me Matthijs de Ligt për 75 milionë euro, por jo! PSG është futur në garë dhe i mëshon fort pistës së mbrojtësit. Në kryeqytetin francez duan që të gjejnë...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

para 3 muajve - Infokusi

Në mediat e huaja ditë më parë u raportua se Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt për 75 milionë euro. Por si duket kjo nuk ëhstë e vërtetë pari që PSG është futur...

E kërkojnë në Spanjë e Itali, De Ligt drejt kampionëve të mëdhenj

para 3 muajve - Newsport

E ardhmja e Matthijs de Ligt ka marrë një kthesë të paparashikueshme. Kur u duk se zyrtarizimi i 19 vjeçarit te Barcelona ishte thjeshtë çështje ditësh, në garë për holandezin është futur edhe skuadra...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

para 3 muajve - KosovaPress

Por si duket kjo nuk është e vërtetë pari që PSG është futur furishëm në garë dhe po e mendojnë si zëvendësues të Thiago Silvës. Sheiku i PSG-së, Nasser Al-Kelafi, dëshiron patjetër që këtë sezon të ketë...

PSG fiton garën për De Ligt?

para 3 muajve - Arbresh

Paris Saint Germaini është në prag për të finalizuar transferimin e mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, duke mposhtur kështu Barcelonën dhe Juventusin. Manchester United tashmë është refuzuar nga talenti...

De Ligt ka vendosur…..drejt Parisit

para 3 muajve - Alsat-M

PSZH është futur në garë për holandezin De Ligt dhe i mëshon fort pistës së mbrojtësit. Në kryeqytetin francez duan që të gjejnë zëvendësuesin ideal të Tiago Silvës dhe 19-vjeçari i Ajaksit është emri...

Me Messin apo me Ronaldon?

para 3 muajve - Flaka

Tashmë që sezoni 2018/19 ka përfunduar për mbrojtësin e Ajaxit Matijs de Light, edicioni i ri shoqërohet ende me dilemën se cilën fanellë do të mbajë veshur. Interesi për shërbimet e tij vjen nga të gjitha...

De Ligt ende nuk e di ku do të luajë sezonin e ardhshëm

para 3 muajve - Koha.mk

Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt, ende nuk e di ku do të luajë sezonin e ardhshëm, por këmbëngul se nuk i intereson ana financiare por nëse klubi i ri do të mundë t’ia garantojë atij një vend titullari. De...

De Ligt nuk është i bindur nga Barça, i hap dyer Juves

para 3 muajve - Arbresh

Matthijs de Ligt nuk është i bindur nga oferta e Barcelonës. Bazuar në një raport nga Catalunya Radio , klubi katalunas tashmë ka arritur një marrëveshje me Ajaxin, por mbrojtësi ka shprehur disa dyshime...

Me Messin apo me Ronaldon? De Ligt i dyzuar për të ardhmen e tij

para 3 muajve - SuperSport

Tashmë që sezoni 2018/19 ka përfunduar për mbrojtësin e Ajaxit Matijs de Light, edicioni i ri shoqërohet ende me dilemën se cilën fanellë do të mbajë veshur. Interesi për shërbimet e tij vjen nga të gjitha...

E KRYER: De Ligt me ekip të ri, Ajaxi gjen marrëveshjen dhe mbyll telenovelen

para 3 muajve - Lexo

Matthijs De Ligt duket se më në fund e ka gjetur ekipin e ri. Ajaxi ka rënë dakord dhe ka arritur marrëveshjen me klubin e Barcelonës për 75 milionë euro, e njëjta shumë që përfitoi edhe nga Frenki De...

Nga Spanja: Interi dhe Juventusi në garë për De Ligt

para 3 muajve - GazetaBlic

Tifozët e Ajaxit thuhet se duan që mbrojtësi De Ligt të shkojë tek Manchester United këtë verë, raportojnë gazetat nga Spanja. De Ligt është bërë një nga lojtarët më të rëndësishëm dhe më të kërkuar të...

Befasi nga De Ligt, zgjedh lojtarin me të cilin do luante

para 3 muajve - OraInfo

Ronaldo apo De Jong? De Ligt zgjedh lojtarin me të cilin do luante. Matthijs de Ligt këmbëngul se ai ende duhet të vendosë se në cilin klub do të luajë në muajt e ardhshëm, edhe pse nuk do të lejojë që...

De Ligt e ‘bllokon’ Barcelonën – flet për të ardhmen

para 3 muajve - GazetaBlic

Qendërmbrojtësi i Ajax-it, Matthijs de Ligt, është një nga lojtarët më të kërkuar në merkato ka zbuluar disa detaje të reja në lidhje me të ardhmen e tij. “Ka qenë një sezon spektakolar për mua dhe skuadrat...

Ronaldo apo De Jong? De Ligt zgjedh lojtarin me të cilin do luante

para 3 muajve - Fakti Ditor

Ylli i Ajax është një nga talentët më të kërkuar në futbollin botëror pas një sezoni të jashtëzakonshëm në të cilin ai ndihmoi klubin e tij deri në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Disa nga klubet...

Ronaldo u fut “shkes”, De Ligt tradhton Barcelonën!

para 3 muajve - BalkanWeb

Të gjithë e duan por De Ligt nuk e ka aspak me nxitim të vendos për të ardhmen. Mbrojtësi holandez ka përfunduar në shënjestrën e klubeve më të rëndësishme në Europë, mjafton të zgjedh ku dëshiron të vijoj...

Ronaldo u fut “shkes”, De Ligt tradhton Barcelonën!

para 3 muajve - Medial

Të gjithë e duan por De Ligt nuk e ka aspak me nxitim të vendos për të ardhmen. Mbrojtësi holandez ka përfunduar në shënjestrën e klubeve më të rëndësishme në Europë, mjafton të zgjedh ku dëshiron të vijoj...

Po mahnit Europën, tjetër skuadër në gjurmët e De Ligt

para 3 muajve - Lexo

Paris Saint Germain futet në garë për mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt. Lajmi vjen nga mediat britanike, me “The Independent” që pohon se kampionët e Ligue 1 kërkojnë firmën me 19 vjeçarin. Kampionët...

Po mahnit Evropën, tjetër skuadër në gjurmët e De Ligt

para 3 muajve - Flaka

Paris Saint Germain futet në garë për mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt. Lajmi vjen nga mediat britanike, me “The Independent” që pohon se kampionët e Ligue 1 kërkojnë firmën me 19 vjeçarin. Kampionët...

De Ligt për të ardhmen: Shohim pas pushimit

para 3 muajve - Tetova Sot

Mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt, ka thënë se nuk do ta marrë asnjë vendim të ngutshëm për të ardhmen, duke zbuluar se së pari do të shkojë në pushim dhe të mendojë mirë se ku do të luajë nga sezoni...

Merr fund gjithçka, këtë fanellë do ta bartë De Ligt

para 3 muajve - OraInfo

Barcelona, ka rihapur bisedimet me Mino Raiola mbi temën e klientit të tij Matthijs De Ligt, në një përpjekje të fundit për të bindur yllin e Holandës për të kaluar në Kataloni, zbulon ESPN. Një numër...

De Ligt zbulon se çfarë i kërkoi Ronaldo pas finales në Ligën e Kombeve

para 3 muajve - InfoShqip

Lojtari i Juventus ka biseduar me qendër mbrojtësin e Ajax Amsterdam, Matthijs De Ligt, lidhur me të ardhmen e 19 vjeçarit. Sipas fjalëve të De Ligt, Ronaldo e ka pyetur talentin e ri nëse ai do të transferohet...

De Ligt e pranon: Ronaldo më kërkoi të transferohem te Juventusi!

para 3 muajve - SuperSport

“Cristiano Ronaldo më ka kërkuar të transferohem te Juventusi”, fjalë këto të yllit të ri holandez Matthijs de Ligt i cili ende nuk ka vendosur se te cili klub do ta vazhdojë karrierën. Në fund të finales...

E zbulon De Ligt: Ronaldo më kërkoi të transferohem te Juventusi

para 3 muajve - KosovaPress

Cristiano Ronaldo duket se e dëshiron Matthijs De Ligtin te Juventusi. Kështu të paktën tregon futbollisti holandez, i cili u pa teksa bisedonte me portugezin, pas përfundimit të finales së Ligës së Kombeve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK