http://kariera.mk

Tentativë ekstreme, Chelsea kërkon të mbajë Sarrin në Londër

më 6.2019 - Koha Jone

Në ditët kur pritet që Sarri të lirohet përfundimisht nga Chelsea, nga Anglia vjen një lajm sa i bujshëm por dhe i çuditshëm. Roman Abramovich, presidenti i bluve, nuk ka ndërmend të paguaj 6 milion euro...

Nga Anglia: Chelsea nuk dëshiron ta shkarkojë Sarrin

më 6.2019 - GazetaBlic

Chelsea nuk dëshiron të shkarkojë Maurizio Sarri dhe ka bërë një përpjekje të fundit për të bindur italianin për të qëndruar tek ‘blut’, raporton The Sun. Trajneri italian i ka thënë Blues që ai dëshiron...

Tentativë ekstreme, Chelsea kërkon të mbaj Sarrin në Londër

më 6.2019 - Medial

Në ditët kur pritet që Sarri të lirohet përfundimisht nga Chelsea, nga Anglia vjen një lajm sa i bujshëm por dhe i çuditshëm. Roman Abramovich, presidenti i bluve, nuk ka ndërmend të paguaj 6 milion euro...

Tentativë ekstreme, Chelsea kërkon të mbaj Sarrin në Londër

më 6.2019 - BalkanWeb

Në ditët kur pritet që Sarri të lirohet përfundimisht nga Chelsea, nga Anglia vjen një lajm sa i bujshëm por dhe i çuditshëm. Roman Abramovich, presidenti i bluve, nuk ka ndërmend të paguaj 6 milion euro...

Juve ëndërron, Guardiola mund të largohet nga Man.City!

më 6.2019 - BalkanWeb

Divorci ndërmjet Man.City dhe Pep Guardiolës mund të vijë por jo atëherë kur tifozët e Juves do të dëshironin, nuk mund të vijë këtë sezon por e sigurt është se tekniku spanjoll nuk do të qëndroj gjatë...

Juve ëndërron, Guardiola mund të largohet nga Man.City!

më 6.2019 - Medial

Divorci ndërmjet Man.City dhe Pep Guardiolës mund të vijë por jo atëherë kur tifozët e Juves do të dëshironin, nuk mund të vijë këtë sezon por e sigurt është se tekniku spanjoll nuk do të qëndroj gjatë...

Guardiola rendit shkaqet, pse Premier League është më e vështira

më 6.2019 - GazetaBlic

Pep Guardiola përsëri theksoi vlerën e fitores së titullit në Premier League. Trajneri i “qytetarëve” nënvizon se liga angleze e futbollit është më e vështira, prandaj ka një rëndësi të veçantë, por shton...

Kjo është paga marramendëse që Juventusi i ka ofruar Guardiolas

më 6.2019 - GazetaBlic

Pep Guardiola ka refuzuar një ofertë prej 20 milionë eurosh në vit nga Juventusi. Trajneri spanjoll ka qenë i lidhur ngushtë me Juventusin – pasi që Max Allegri u largua nga stoli i ‘Zonës së Vjetër’....

E bujshme, Chelsea kërkon të mbajë Sarrin, por…

më 6.2019 - SuperSport

Juventusi vazhdon të jetë në pritje të Maurizio Sarrit dhe pasi ka marrë ok-in nga trajneri italian i cili po bën çdo tentativë të mundshme për të marrë lejen e kalimit nga Chelsea dhe për të marrë drejtimin...

Dështon transferimi i Sarrit te Juve?

më 6.2019 - OraInfo

Chelsea, po përpiqet të bindë Maurizio Sarrin që të refuzojë një ofertë nga Juventusi dhe të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani është parë favorit për të zëvendësuar Massimiliano Allegri në krye të...

Guardiola tregon pse Premier Liga është më e vështira

më 6.2019 - Epoka e Re

Pep Guardiola përsëri ka theksuar vlerën e fitores së titullit në Premier Ligë. Trajneri i Manchester City-t ka nënvizuar se liga angleze e futbollit është më e vështira, prandaj ka një rëndësi të veçantë...

“Bomba” nga Anglia/ Chelsea mban Sarrin, Guardiola drejt largimit nga City

më 6.2019 - Koha Jone

Pep Guardiola ka kaluar një sezon fantastik me Manchester City-in, por me shumë mundësi mund të jetë i fundit për të. Gazeta “Daily Star” ka hedhur bombën që strategu ka nevojë për pushim pas një sezoni...

Juventus e kontaktoi, ja çka i tha Guardiola

më 6.2019 - Arbresh

Juventusi ka fituar tetë tituj radhazi të Serie A, por kësaj here ishte koha për një ndryshim këtë verë. Massimiliano Allegri u çlirua nga detyrat e tij, duke i dhënë fund një periudhe të suksesshme. Ai...

Chelsea provon ta bindë Sarrin që të qëndrojë

më 6.2019 - Klan Kosova

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

Sarri – Chelsea, ja çfarë po ndodhë

më 6.2019 - GazetaBlic

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

Chelsea nuk e ka ndërmend ta lëshoj Sarrin

më 6.2019 - KosovaPress

Megjithatë në orët e fundit një prapaskenë e bujshme vjen nga Anglia. Mediat britanike raportojnë se Chelsea ka bërë një tjetër tentativë in extremis për të mbajtur në skuadër edhe për një sezon trajnerin...

Chelsea provon ta bindë Sarrin që të qëndrojë

më 6.2019 - Sovrani

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

Chelsea provon ta bindë Sarrin që të qëndrojë

më 6.2019 - Ekonomia Online

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

E BUJSHME: Chelsea lë thatë Juventusin, ndryshon mendim për Sarrin!

më 6.2019 - Sovrani

Bllokadë! Chelsea ka vendosur të ndalojë kalimin e Maurizio Sarrit te Juventusi. “The Sun” hap gazetën për datën 11 qershor me frazën: Mbahu Sarri ! U mendua se tekniku i Chelseas do të largohej drejt...

S’ka më dilema, ky është trajneri i ri i Chelseas

më 6.2019 - OraInfo

Chelsea duket se ka gjetur trajnerin e ri. Chelsea do të takohet me Frank Lampard për të diskutuar e për t”ia ofruar rolin e menaxherit në Stamford Bridge pasi Juventusi përgatitet të njoftojë emërimin...

“Nuk ka dy pa tre”, Jose Mourinho pranë rikthimit te Chelsea

më 6.2019 - GazetaBlic

Mund të duket e pabesueshme, por sot në sport nuk ka asgjë të pamundur. Trajneri portugez Jose Mourinho mund të rikthehet në stolin e Chelsea. Kjo do të ishte hera e tretë që trajneri 56-vjeçar do të drejtonte...

Jose Mourinho do ta konsideronte rikthimin te Chelsea për herë të tretë

më 6.2019 - Periskopi

Jose Mourinho ka qenë i lidhur me secilin klub të mundshëm të njohur që prej shkarkimit nga pozita e trajnerit të Manchester Unitedit. Pavarësisht gafeve të tij në “Old Trafford”, Mourinho mbetet në mesin...

Mourinho i hapur për t’u kthyer te Chelsea

më 6.2019 - Klan Kosova

Jose Mouirinho do të ishte i hapuar për t’u rikthyer te Chelsea edhe për një epokë të tretë me Të Kaltrit, pohon The Sun. I Veçanti u shkarkua nga Manchester United në dhjetor të vitit të kaluar, dhe është...

Tronditëse: Mourinho i gatshëm për rikthim te Chelsea

më 6.2019 - Arbresh

Jose Mourinho është i hapur për një rikthim tronditës në Chelsea. The Sun thotë se Mourinho është ndër kandidatët potencial për të marrë detyrën në rast se Maurizio Sarri, ashtu siç pritet, zgjedh rikthimin...

Sarri drejt Juventusit, CHELSEA rikthehen legjendën si trajner

më 6.2019 - Newsport

Maurizio Sarri së shpejti mund të jetë trajneri më i ri i Juventusit. Në të njëjtën kohë, edhe drejtuesit e klubit të Chelsea nuk kërkojnë të humbin kohë, dhe duket se kanë gjetur menjëherë zëvendësuesin...

Sarri kërkon të marrë me vete dy yje nga Chelsea

më 6.2019 - Koha Jone

Murizio Sarri është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e Juventusit, por strategu italian nuk kërkon që të shkojë i vetëm në Torino. “Daily Mail” raporton se ai dëshiron që të marrë me vete edhe...

E shkarkuan dy herë, Mourinho rikthehet në Premier League!

më 6.2019 - Medial

Maurico Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të marrë drejtimin e Juventusit. Kampion në fuqi të Europa League dhe me një biletë për Champions sezonin e ardhshëm, Chelsea...

E shkarkuan dy herë, Mourinho rikthehet në Premier League!

më 6.2019 - BalkanWeb

Maurico Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të marrë drejtimin e Juventusit. Kampion në fuqi të Europa League dhe me një biletë për Champions sezonin e ardhshëm, Chelsea...

Jose Mourinho rikthehet sërish në Premierligë

më 6.2019 - Fakti Ditor

Trajneri aktual i ‘Bluve’, Maurizio Sarri është gjithnjë e më afër bashkimit me kampionët e Serie A, Juventusin. Kjo do të thotë se klubi perëndimor i Londrës është në një garë kundër kohës për të gjetur...

E shkarkuan dy herë, Mourinho rikthehet në Premier League!

më 6.2019 - Shenja

Maurico Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të marrë drejtimin e Juventusit. Kampion në fuqi të Europa League dhe me një biletë për Champions sezonin e ardhshëm, Chelsea...

E shkarkuan dy herë, Mourinho rikthehet në Premier League!

më 6.2019 - Sovrani

Maurico Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të marrë drejtimin e Juventusit. Kampion në fuqi të Europa League dhe me një biletë për Champions sezonin e ardhshëm, Chelsea...

Mourinho i hapur për rikthim në Chelsea

më 6.2019 - Klan Kosova

Prej shkarkimit nga Manchester United, Jose Mourihno është i papunë. Por trajneri portugez mund të marrë detyrë në sezonin e ri. Dhe është Chelsea, që sipas Sun ai ka shprehur gatishmëri që të marrë drejtimin...

Jose Mourinho rikthehet në Premierligë

më 6.2019 - Ekonomia Online

Jose Mourinho mund të jetë gati të kthehet në ‘Stamford Bridge’ si menaxher i Chelseat për herë të tretë. Trajneri aktual i ‘Bluve’, Maurizio Sarri është gjithnjë e më afër bashkimit me kampionët e Serie...

E PAPRITUR/ Sulmuesi trondit City-n, konfirmon largimin nga kampionët e Anglisë

më 6.2019 - Newsport

Të shumtë janë futbollistët që kanë lajmëruar tërheqjen nga futbolli në këtë fund sezoni, teksa të tjerë pritet që ta japin në sezonet në vazhdim. E pikërisht, në fundin e sezonit 2019-2020, një tjetër...

Punë e kryer: Juventus arrinë marrëveshje me trajnerin e ri

më 6.2019 - OraInfo

Gjiganti i Serie A, Juventusi ka mbyllur marrëveshjen për të bërë Maurizio Sarri menaxherin e tyre të ri. Italiani tashmë ka pranuar të largohet nga Chelsea këtë verë dhe tashmë ka një marrëveshje me Juventusin,...

Miralem PJANIÇ zbulon trajnerin e ardhshëm të Juventusit: Këtu ka siguri

më 6.2019 - Newsport

Lojtari i Juventusit, Miralem Pjaniç, në një prononcim për mediat ka thënë ndër të tjera se tek Juventusi do të vijë një trajner i madh, mirëpo nuk ka dhënë një emër konkret. “Trajneri i Juventusit? Do...

VIDEO/ Pep GUARDIOLA i përgjigjet Juventusit: Këtu e ardhmja është më e mirë

më 6.2019 - Newsport

Pep Guardiola më në fund ka vendosur të ardhmen e tij, duke qendruar tek Manchester City. Kjo është një përgjigje përfundimtare edhe për Juventusin, me kampionët e Italisë, që ishin shumë të interesuar...

Lojtarët e Chelseat zgjedhin trajnerin e tyre të preferuar

më 6.2019 - Gazeta Observer

Skuadra e parë e Chelseat dhe stafi i stërvitjes do të mirëprisnin kthimin e Frank Lampard si menaxher, me kusht që Maurizio Sarri të vendosë të bashkohet me Juventusin, transmeton Sovrani.info. Sarri...

Lojtarët e Chelseat zgjedhin trajnerin e tyre të preferuar

më 6.2019 - Sovrani

Skuadra e parë e Chelseat dhe stafi i stërvitjes do të mirëprisnin kthimin e Frank Lampard si menaxher, me kusht që Maurizio Sarri të vendosë të bashkohet me Juventusin, transmeton Sovrani.info. Sarri...

Mësohet dita kur Juventusi e do ta zyrtarizojë trajnerin e ri

më 6.2019 - Gazeta Observer

Sipas edicionit të sotëm të Tuttosport, Juventusi do të konfirmojë emërimin e Sarrit si menaxherin e tyre të ri mes të mërkurës dhe të enjtes, transmeton Sovrani.info. Bordi i Zonës së Vjetër dëshiron...

E fundit: Mësohet dita kur Juventusi e zyrtarizon trajnerin e ri

më 6.2019 - Sovrani

Sipas edicionit të sotëm të Tuttosport, Juventusi do të konfirmojë emërimin e Sarrit si menaxherin e tyre të ri mes të mërkurës dhe të enjtes, transmeton Sovrani.info. Bordi i Zonës së Vjetër dëshiron...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK