http://kariera.mk

Mbrojtësi i Chelseas flet për një transferim të mundshëm në Juventus

para 12 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi i Chelseas, Emersson foli në një konferencë për media pasi Italia mposhtin Bosnjën me rezultat final 2:1. Ka shumë thashetheme se Emersson shumë shpejt mund t’i bashkohet Juventusit këtë verë,...

Tentativë ekstreme, Chelsea kërkon të mbajë Sarrin në Londër

para 12 muajve - Koha Jone

Në ditët kur pritet që Sarri të lirohet përfundimisht nga Chelsea, nga Anglia vjen një lajm sa i bujshëm por dhe i çuditshëm. Roman Abramovich, presidenti i bluve, nuk ka ndërmend të paguaj 6 milion euro...

Tentativë ekstreme, Chelsea kërkon të mbaj Sarrin në Londër

para 12 muajve - BalkanWeb

Në ditët kur pritet që Sarri të lirohet përfundimisht nga Chelsea, nga Anglia vjen një lajm sa i bujshëm por dhe i çuditshëm. Roman Abramovich, presidenti i bluve, nuk ka ndërmend të paguaj 6 milion euro...

Nga Anglia: Chelsea nuk dëshiron ta shkarkojë Sarrin

para 12 muajve - GazetaBlic

Chelsea nuk dëshiron të shkarkojë Maurizio Sarri dhe ka bërë një përpjekje të fundit për të bindur italianin për të qëndruar tek ‘blut’, raporton The Sun. Trajneri italian i ka thënë Blues që ai dëshiron...

Tentativë ekstreme, Chelsea kërkon të mbaj Sarrin në Londër

para 12 muajve - Medial

Në ditët kur pritet që Sarri të lirohet përfundimisht nga Chelsea, nga Anglia vjen një lajm sa i bujshëm por dhe i çuditshëm. Roman Abramovich, presidenti i bluve, nuk ka ndërmend të paguaj 6 milion euro...

ORA E FUNDIT: Chelsea lë Juventusin thatë, bllokon trajnerin Sarri!

para 12 muajve - Lexo

Chelsea ka vendosur të ndalojë kalimin e Maurizio Sarrit te Juventusi. “The Sun” hap gazetën për datën 11 qershor me frazën: Mbahu Sarri! U mendua se tekniku i Chelseas do të largohej drejt Juventusit,...

Chelsea me plan të madh për kthimin e legjendave

para 12 muajve - Fakti Ditor

Zyrtarët e ‘Bluve’ janë ulur për të diskutuar me trajnerin aktual të Derbyt për mundësinë e zëvendësimit të Maurizio Sarrit, i cili është në prag të largimit nga klubi. Italiani është gati të kompletojë...

E bujshme, Chelsea kërkon të mbajë Sarrin, por…

para 12 muajve - SuperSport

Juventusi vazhdon të jetë në pritje të Maurizio Sarrit dhe pasi ka marrë ok-in nga trajneri italian i cili po bën çdo tentativë të mundshme për të marrë lejen e kalimit nga Chelsea dhe për të marrë drejtimin...

Dështon transferimi i Sarrit te Juve?

para 12 muajve - OraInfo

Chelsea, po përpiqet të bindë Maurizio Sarrin që të refuzojë një ofertë nga Juventusi dhe të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani është parë favorit për të zëvendësuar Massimiliano Allegri në krye të...

Chelsea provon ta bindë Sarrin që të qëndrojë

para 12 muajve - Klan Kosova

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

Sarri – Chelsea, ja çfarë po ndodhë

para 12 muajve - GazetaBlic

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

Chelsea nuk e ka ndërmend ta lëshoj Sarrin

para 12 muajve - KosovaPress

Megjithatë në orët e fundit një prapaskenë e bujshme vjen nga Anglia. Mediat britanike raportojnë se Chelsea ka bërë një tjetër tentativë in extremis për të mbajtur në skuadër edhe për një sezon trajnerin...

Chelsea provon ta bindë Sarrin që të qëndrojë

para 12 muajve - Sovrani

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

Chelsea provon ta bindë Sarrin që të qëndrojë

para 12 muajve - Ekonomia Online

Chelsea është duke tentuar që ta bindë trajnerin Maurizio Sarri që ta refuzojë ofertën nga Juventus në mënyrë që të qëndrojë në Stamford Bridge. Italiani lidhet me një kalim te kampioni i Serie A, si zëvendësim...

E BUJSHME: Chelsea lë thatë Juventusin, ndryshon mendim për Sarrin!

para 12 muajve - Sovrani

Bllokadë! Chelsea ka vendosur të ndalojë kalimin e Maurizio Sarrit te Juventusi. “The Sun” hap gazetën për datën 11 qershor me frazën: Mbahu Sarri ! U mendua se tekniku i Chelseas do të largohej drejt...

S’ka më dilema, ky është trajneri i ri i Chelseas

para 12 muajve - OraInfo

Chelsea duket se ka gjetur trajnerin e ri. Chelsea do të takohet me Frank Lampard për të diskutuar e për t”ia ofruar rolin e menaxherit në Stamford Bridge pasi Juventusi përgatitet të njoftojë emërimin...

“Nuk ka dy pa tre”, Jose Mourinho pranë rikthimit te Chelsea

para 12 muajve - GazetaBlic

Mund të duket e pabesueshme, por sot në sport nuk ka asgjë të pamundur. Trajneri portugez Jose Mourinho mund të rikthehet në stolin e Chelsea. Kjo do të ishte hera e tretë që trajneri 56-vjeçar do të drejtonte...

Mourinho i hapur për t’u kthyer te Chelsea

para 12 muajve - Klan Kosova

Jose Mouirinho do të ishte i hapuar për t’u rikthyer te Chelsea edhe për një epokë të tretë me Të Kaltrit, pohon The Sun. I Veçanti u shkarkua nga Manchester United në dhjetor të vitit të kaluar, dhe është...

Jose Mourinho do ta konsideronte rikthimin te Chelsea për herë të tretë

para 12 muajve - Periskopi

Jose Mourinho ka qenë i lidhur me secilin klub të mundshëm të njohur që prej shkarkimit nga pozita e trajnerit të Manchester Unitedit. Pavarësisht gafeve të tij në “Old Trafford”, Mourinho mbetet në mesin...

E shkarkuan dy herë, Mourinho rikthehet në Premier League!

para 12 muajve - BalkanWeb

Maurico Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të marrë drejtimin e Juventusit. Kampion në fuqi të Europa League dhe me një biletë për Champions sezonin e ardhshëm, Chelsea...

Sarri kërkon të marrë me vete dy yje nga Chelsea

para 12 muajve - Koha Jone

Murizio Sarri është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e Juventusit, por strategu italian nuk kërkon që të shkojë i vetëm në Torino. “Daily Mail” raporton se ai dëshiron që të marrë me vete edhe...

E shkarkuan dy herë, Mourinho rikthehet në Premier League!

para 12 muajve - Medial

Maurico Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të marrë drejtimin e Juventusit. Kampion në fuqi të Europa League dhe me një biletë për Champions sezonin e ardhshëm, Chelsea...

Tronditëse: Mourinho i gatshëm për rikthim te Chelsea

para 12 muajve - Arbresh

Jose Mourinho është i hapur për një rikthim tronditës në Chelsea. The Sun thotë se Mourinho është ndër kandidatët potencial për të marrë detyrën në rast se Maurizio Sarri, ashtu siç pritet, zgjedh rikthimin...

Sarri drejt Juventusit, CHELSEA rikthehen legjendën si trajner

para 12 muajve - Newsport

Maurizio Sarri së shpejti mund të jetë trajneri më i ri i Juventusit. Në të njëjtën kohë, edhe drejtuesit e klubit të Chelsea nuk kërkojnë të humbin kohë, dhe duket se kanë gjetur menjëherë zëvendësuesin...

Mourinho i hapur për rikthim në Chelsea

para 12 muajve - Klan Kosova

Prej shkarkimit nga Manchester United, Jose Mourihno është i papunë. Por trajneri portugez mund të marrë detyrë në sezonin e ri. Dhe është Chelsea, që sipas Sun ai ka shprehur gatishmëri që të marrë drejtimin...

Jose Mourinho rikthehet sërish në Premierligë

para 12 muajve - Fakti Ditor

Trajneri aktual i ‘Bluve’, Maurizio Sarri është gjithnjë e më afër bashkimit me kampionët e Serie A, Juventusin. Kjo do të thotë se klubi perëndimor i Londrës është në një garë kundër kohës për të gjetur...

E shkarkuan dy herë, Mourinho rikthehet në Premier League!

para 12 muajve - Shenja

Maurico Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të marrë drejtimin e Juventusit. Kampion në fuqi të Europa League dhe me një biletë për Champions sezonin e ardhshëm, Chelsea...

E shkarkuan dy herë, Mourinho rikthehet në Premier League!

para 12 muajve - Sovrani

Maurico Sarri po bën gati valixhet për tu rikthyer në Itali, këtë herë për të marrë drejtimin e Juventusit. Kampion në fuqi të Europa League dhe me një biletë për Champions sezonin e ardhshëm, Chelsea...

Chelsea e vë në dyshim blerjen e përhershme të Kovacic

para 12 muajve - Klan Kosova

Chelsea ka dyshime mbi mundësinë e nënshkrimit me Matteo Kovacic. Krejt kjo lidhjet me largimin e trajnerit Maurizio Sarri i cili pritet të ndodhë, shkruan Daily Star, transmeton Klan Kosova. Klubi ka...

Jose Mourinho rikthehet në Premierligë

para 12 muajve - Ekonomia Online

Jose Mourinho mund të jetë gati të kthehet në ‘Stamford Bridge’ si menaxher i Chelseat për herë të tretë. Trajneri aktual i ‘Bluve’, Maurizio Sarri është gjithnjë e më afër bashkimit me kampionët e Serie...

Punë e kryer: Juventus arrinë marrëveshje me trajnerin e ri

para 12 muajve - OraInfo

Gjiganti i Serie A, Juventusi ka mbyllur marrëveshjen për të bërë Maurizio Sarri menaxherin e tyre të ri. Italiani tashmë ka pranuar të largohet nga Chelsea këtë verë dhe tashmë ka një marrëveshje me Juventusin,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK