http://kariera.mk

Guardiola qartëson të ardhmen e tij: Largohem vetëm nëse …

më 6.2019 - Koha Jone

Asnjë lamtumirë nga City në vitin 2020, asnjë nuk ka dëshirën për të ndryshuar. Pep Guardiola pranishëm në një turne golfi, ka hedhur poshtë të gjithë zërat që e shohin larg Manchesterit. “Lajmet dalin,...

Suksesi në Angli, prioritet para atij në Evropë për Guardiolën

më 6.2019 - Klan Kosova

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka sugjeruar që suksesi me Manchester City-n në Angli është më i rëndësishëm se sa suksesi në Evropë. Këto komente të tij vijnë pasi Qytetarët e siguruan titullin...

City jashtë Champions League, zbardhet data e vendimit të ethshëm

më 6.2019 - Koha.mk

Manchester City do të përballet me një ndër vendimet më të ashpra në histori nga UEFA: Do të përjashtohen për një sezon nga Champions League! Ky është lajmi i kobshëm që tabloidi anglez “The Sun” i ka...

​Manchester City përjashtohet nga Liga e Kampionëve?

më 6.2019 - GazetaBlic

Manchester City është duke u rrezikuar ende që të suspendohet nga Liga e Kampionëve për sezonin e ri edhe pse janë ankuar ndaj UEFA-s. Kampioni i Ligës Premier është ankuar në Gjykatën Sportive të Arbitrazhit...

Lajm i madh për Milanin nga UEFA

më 6.2019 - OraInfo

Milan duhet të jetë në gjendje të luajë në sezonin e ardhshëm të Europa League, pasi ata nuk kanë seancë të caktuar në Gjykatën e Arbitrazhit për Sport përpara 14 gushtit. U njoftua një javë më parë se...

Guardiola rendit shkaqet, pse Premier League është më e vështira

më 6.2019 - GazetaBlic

Pep Guardiola përsëri theksoi vlerën e fitores së titullit në Premier League. Trajneri i “qytetarëve” nënvizon se liga angleze e futbollit është më e vështira, prandaj ka një rëndësi të veçantë, por shton...

Milani mund të luaj në Evropë?

më 6.2019 - Arbresh

Milani mund të jetë në gjendje të luaj në Evropa Ligë sezonin e ardhshëm ndërkohë që janë duke u përgatitur për dëgjimin nga Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) para datës 14 gusht. Një javë më parë është...

Manchester City përjashtohet nga Liga e Kampionëve?

më 6.2019 - KosovaPress

Kampioni i Ligës Premier është ankuar në Gjykatën Sportive të Arbitrazhit (CAS), pasi që shtëpia e futbollit evropian ka dërguar një deklaratë se ata e meritojnë një vit suspendim nga gara. Manchester...

Guardiola tregon pse Premier Liga është më e vështira

më 6.2019 - Epoka e Re

Pep Guardiola përsëri ka theksuar vlerën e fitores së titullit në Premier Ligë. Trajneri i Manchester City-t ka nënvizuar se liga angleze e futbollit është më e vështira, prandaj ka një rëndësi të veçantë...

Publikohen online ndeshjet e xhiros së parë të Premierë Ligës

më 6.2019 - Arbresh

Java e parë e Premierë Ligës raportohet të jetë publikuar online. Duket se sezoni i ri do të fillojë mes finalistit të Ligës së Kampionëve – Tottenhamit dhe skuadrës së re të promovuar në ligë – Norwichit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK