http://kariera.mk

Iphone me 24 karat ari për futbollistët e Liverpullit

më 6.2019 - Alsat-M

Livrepulli fitoi titullin e 6-të në Ligën e Kampionëve, pasi që në finalen e madhe mundi Totenhamin me 2-0. Futbollistët e Liverpullit për titullin e fituar në Madrid, do të përfitojnë iphone më 24 karat...

iPhone nga ari 24 karatësh për futbollistët e Liverpool

më 6.2019 - Albeu

Liverpooli fitoi Ligën e Kampionëve për herë të gjashtë në histori pasi në finale mposhtën Tottenhamin me rezultat 2-0. Pas këtij triumfi, stafi i Liverpoolit mori disa dhurata shumë të bukura . Në një...

Lojtarëve të Liverpoolit iu dhurohet nga një iPhone prej ari 24 karatësh pas triumfit në Ligën e Kampionëve, vlera e secilit katër mijë euro

më 6.2019 - Arbresh

Liverpooli kishte arritur ta mposhte Tottenhamin në finalen e Ligës së Kampionëve me rezultat 2-0. Për këtë fitore, stafit të Liverpoolit i është bërë një dhuratë e veçantë. Partneri i Liverpool, iDesign...

Shaqirit i dhurohet telefon i veçantë, i mbështjellë në ar

më 6.2019 - Bota Press

E gjithë skuadra e Liverpoolit që mori pjesë në finale të Ligës së Kampionëve, përfshirë këtu edhe Xherdan Shaqirit, janë shpërblyer për triumfin e tyre me nga një iPhone X, të mbështjellë në ar 24 karatësh....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK