http://kariera.mk

Guardiola: Nuk largohem nga City, vetëm nëse më shkarkojnë

më 6.2019 - Telegrafi

Pep Guardiola . (Photo by Mike Hewitt/Getty Images)

Guardiola: Nga City largohem vetëm po më shkarkuan

më 6.2019 - SuperSport

Trajneri Pep Guardiola u ka mbyllur dyert klubeve të interesuar a për të, si për këtë verë, ashtu edhe për sezonin e ardhshëm, duke deklaruar se do të respektojë kontratën te Manchester City. “Kam kontratë...

Guardiola mbyll derën Juves: Mirë jam te Siti

më 6.2019 - Alsat-M

Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Ka qenë vetë Pep Guardiola, i cili nga një turne golfi ku merr pjesë, është shprehur se do të respektojë kontratën me Sitin, ndërsa mundësia...

Arteta bën “spiunin” e shefit, zbulon çelësin e suksesit të Guardiolës

më 6.2019 - Koha.mk

Pep Guardiola nuk është vetëm gjeni taktik, por edhe një punëtor i palodhur në prapaskenë, sipas ndihmësit të tij, Mikel Arteta. Trajneri katalanas zëvendësoi Manuel Pellegrini në “Etihad”, në vitin 2016,...

Nuk është Sarri, ky është trajneri i ri i Juventusit

më 6.2019 - OraInfo

Pep Guardiola ka kaluar një sezon fantastik me Manchester City-in, por me shumë mundësi mund të jetë i fundit për të. Gazeta “Daily Star” ka hedhur bombën që strategu ka nevojë për pushim pas një sezoni...

Guardiola: Nga Manchester City do iki kur të më përzënë

më 6.2019 - Lexo

Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i...

Guardiola: Nga Manchester City do të largohem kur të më përzënë

më 6.2019 - Gazeta Observer

Çështja e trajnerit të Juventusit po kthehet në një telenovelë. Nga raportimet e ndryshme në Itali, disa herë duket se nga momenti në moment do të zyrtarizohet Sarri, ndërsa më pas është sërish emri i...

Guardiola te Juventusi? Tekniku spanjoll shuan zërat e merkatos dhe zbulon të ardhmen

më 6.2019 - Newsport

Pep  Guardiola flitet gjithmonë e më shumë për një kalim të tij te Juventusi. Tekniku spanjoll është një nga të preferuarit e presidentit Agnelit për të drejtuar skuadrën sezonin e ri. Por, një gjë e tillë...

Juve ëndërron, Guardiola mund të largohet nga Man.City!

më 6.2019 - BalkanWeb

Divorci ndërmjet Man.City dhe Pep Guardiolës mund të vijë por jo atëherë kur tifozët e Juves do të dëshironin, nuk mund të vijë këtë sezon por e sigurt është se tekniku spanjoll nuk do të qëndroj gjatë...

Juve ëndërron, Guardiola mund të largohet nga Man.City!

më 6.2019 - Medial

Divorci ndërmjet Man.City dhe Pep Guardiolës mund të vijë por jo atëherë kur tifozët e Juves do të dëshironin, nuk mund të vijë këtë sezon por e sigurt është se tekniku spanjoll nuk do të qëndroj gjatë...

Kjo është paga marramendëse që Juventusi i ka ofruar Guardiolas

më 6.2019 - GazetaBlic

Pep Guardiola ka refuzuar një ofertë prej 20 milionë eurosh në vit nga Juventusi. Trajneri spanjoll ka qenë i lidhur ngushtë me Juventusin – pasi që Max Allegri u largua nga stoli i ‘Zonës së Vjetër’....

Pjanic rreth të ardhmes: Kam kontratë të vlefshme me Juven

më 6.2019 - Telegrafi

Miralem Pjanic (Foto by Tullio M. Puglia/Getty Images/Guliver)

“Bomba” nga Anglia/ Chelsea mban Sarrin, Guardiola drejt largimit nga City

më 6.2019 - Koha Jone

Pep Guardiola ka kaluar një sezon fantastik me Manchester City-in, por me shumë mundësi mund të jetë i fundit për të. Gazeta “Daily Star” ka hedhur bombën që strategu ka nevojë për pushim pas një sezoni...

Juventus e kontaktoi, ja çka i tha Guardiola

më 6.2019 - Arbresh

Juventusi ka fituar tetë tituj radhazi të Serie A, por kësaj here ishte koha për një ndryshim këtë verë. Massimiliano Allegri u çlirua nga detyrat e tij, duke i dhënë fund një periudhe të suksesshme. Ai...

Chelsea kërkon qëndrimin e Sarrit

më 6.2019 - Telegrafi

Maurizio Sarri (Foto by Mike Hewitt/Getty Images/Guliver)

Miralem PJANIÇ zbulon trajnerin e ardhshëm të Juventusit: Këtu ka siguri

më 6.2019 - Newsport

Lojtari i Juventusit, Miralem Pjaniç, në një prononcim për mediat ka thënë ndër të tjera se tek Juventusi do të vijë një trajner i madh, mirëpo nuk ka dhënë një emër konkret. “Trajneri i Juventusit? Do...

VIDEO/ Pep GUARDIOLA i përgjigjet Juventusit: Këtu e ardhmja është më e mirë

më 6.2019 - Newsport

Pep Guardiola më në fund ka vendosur të ardhmen e tij, duke qendruar tek Manchester City. Kjo është një përgjigje përfundimtare edhe për Juventusin, me kampionët e Italisë, që ishin shumë të interesuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK