http://kariera.mk

Ky fakt dëshmon gjithçka, De Ligt po firmosë me gjigantin e madh

më 6.2019 - OraInfo

Matthijs de Ligt në bisedimet e avancuara me PSG, prandaj është raportuar se kjo do të hapë derën për Marquinhos për t’u bashkuar me Juventusin. Sky Sport Italia deklaroi mbrëmë se agjenti Mino Raiola...

De Ligt drejt Parisit, PSG në bisedime me menaxherin e lojtarit

më 6.2019 - Albeu

Spekulimet për të ardhmen e kapitenit te qendërmbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, po vazhdojnë ende. Lajmet e fundit që vijnë nga Spanja thonë se menaxheri i Matthijs de Ligtit, Mino Raiola, ishte...

Marquinhos te City nëse PSG blen De Ligt

më 6.2019 - Klan Kosova

Marquinhos mund të transferohet te Manchester City në rast se Paris Saint-Germain nënshkruan me Matthijs de Ligt, sipas raportimeve nga Sport Mediaset. Ata mund ta blejnë holandezin për 71 milionë funte,...

Efekti domino: Empoli kishte shansin të dërgonte De Ligt te Barcelona!

më 6.2019 - Koha.mk

Merkato është e paparashikueshme. Sot mund të ndodhë diçka, nesër një gjë tjetër. Sot mund të arrish akord me një klub, por nesër vjen një klub tjetër që të ofron më shumë. Kështu, deri sa gjithçka të...

De Ligt afër transferimit në PSG, menaxheri i tij mban takim në Paris

më 6.2019 - Gazeta Observer

Spekulimet për të ardhmen e kapitenit te qendërmbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, po vazhdojnë ende. Lajmet e fundit që vijnë nga Spanja thonë se menaxheri i Matthijs de Ligtit, Mino Raiola, ishte...

De Ligt afër transferimit në PSG, menaxheri i tij mban takim në Paris

më 6.2019 - Ekonomia Online

Spekulimet për të ardhmen e kapitenit te qendërmbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, po vazhdojnë ende. Lajmet e fundit që vijnë nga Spanja thonë se menaxheri i Matthijs de Ligtit, Mino Raiola, ishte...

De Ligt “injoron” Ronaldon, drejt kalimit në Paris

më 6.2019 - Koha Jone

Barcelona, Juventus dhe Manchester United, pasi në garë për shërbimet e yllit të Ajaxit, Matthijs De Ligt është edhe Paris Saint Germain. Talenti holandez është goditja e parë e brazilianit Leonardo si...

Juventus shumë afër transferimit të mbrojtësit të PSG-së!

më 6.2019 - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit është shumë afër transferimit të mbrojtësit të PSG-së, Marquinhos. Matthijs de Ligt i Ajax është në bisedime të avancuara me PSG, andaj ai mundë të hap rrugën për Marquinhos – i cili...

PSG djeg konkurencën, De Ligt drejt Kullës Eiffel!

më 6.2019 - SuperSport

Jo vetëm Barcelona, Juventus dhe Manchester United, pasi në garë për shërbimet e yllit të Ajaxit, Matthijs De Ligt është edhe Paris Saint Germain. Mund të jetë pikërisht talenti holandez goditja e parë...

Mësohet më në fund skuadra e re e De Ligt

më 6.2019 - AlbPortali

Mbrojtësi 19 vjeçar pati një sezon të paharruar me Ajax, ku arritën deri në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Kontributi i De Ligt në këtë sukses të Ajax, ka bërë që shumë skuadra të shprehin interesim...

Mësohet më në fund skuadra e re e De Ligt

më 6.2019 - Fakti Ditor

Mbrojtësi 19 vjeçar pati një sezon të paharruar me Ajax, ku arritën deri në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Kontributi i De Ligt në këtë sukses të Ajax, ka bërë që shumë skuadra të shprehin interesim...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

më 6.2019 - Alsat-M

Në mediat e huaja ditë më parë u raportua se Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt për 75 milionë euro. Por si duket kjo nuk ëhstë e vërtetë pari që PSG është futur...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

më 6.2019 - Gazeta e re

Në mediat e huaja ditë më parë u raportua se Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt për 75 milionë euro. Por si duket kjo nuk ëhstë e vërtetë pari që PSG është futur...

As Barcelona as Juventus, Raiola e dërgon De Ligt atje ku nuk e ka pritur askush

më 6.2019 - OraInfo

De Ligt pritet të largohet nga Ajax gjatë verës. Sipas Sky Sports, Paris Saint-Germain kanë rritur përpjekjet e tyre për të nënshkruar me kapitenin e Ajax Matthijs de Ligt, përcjell ORAinfo. Kampionët...

De Ligt i befason të gjithë me zgjedhjen e tij!

më 6.2019 - GazetaBlic

U mendua se Barcelona kishte arritur marrëveshjen me Matthijs de Ligt për 75 milionë euro, por jo! PSG është futur në garë dhe i mëshon fort pistës së mbrojtësit. Në kryeqytetin francez duan që të gjejnë...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

më 6.2019 - Infokusi

Në mediat e huaja ditë më parë u raportua se Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt për 75 milionë euro. Por si duket kjo nuk ëhstë e vërtetë pari që PSG është futur...

E kërkojnë në Spanjë e Itali, De Ligt drejt kampionëve të mëdhenj

më 6.2019 - Newsport

E ardhmja e Matthijs de Ligt ka marrë një kthesë të paparashikueshme. Kur u duk se zyrtarizimi i 19 vjeçarit te Barcelona ishte thjeshtë çështje ditësh, në garë për holandezin është futur edhe skuadra...

Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

më 6.2019 - KosovaPress

Por si duket kjo nuk është e vërtetë pari që PSG është futur furishëm në garë dhe po e mendojnë si zëvendësues të Thiago Silvës. Sheiku i PSG-së, Nasser Al-Kelafi, dëshiron patjetër që këtë sezon të ketë...

PSG fiton garën për De Ligt?

më 6.2019 - Arbresh

Paris Saint Germaini është në prag për të finalizuar transferimin e mbrojtësit të Ajaxit, Matthijs de Ligt, duke mposhtur kështu Barcelonën dhe Juventusin. Manchester United tashmë është refuzuar nga talenti...

Neymari planifikon largimin nga PSG-ja

më 6.2019 - Epoka e Re

Ylli brazilian i Paris Saint Germainit, Neymar, ka prishur çdo raport me drejtuesit e skuadrës franceze dhe e ardhmja e tij me shumë gjasë nuk do të vazhdojë të jetë në Ligën 1. Siç raporton gazeta katalanase...

De Ligt nuk është i bindur nga Barça, i hap dyer Juves

më 6.2019 - Arbresh

Matthijs de Ligt nuk është i bindur nga oferta e Barcelonës. Bazuar në një raport nga Catalunya Radio , klubi katalunas tashmë ka arritur një marrëveshje me Ajaxin, por mbrojtësi ka shprehur disa dyshime...

Neymar “nuk është i lumtur” në PSG

më 6.2019 - Arbresh

Bazuar në një raport së fundmi nga gazeta katalunase SPORT , sulmuesi i Paris Saint Germianit – Neymar e ka informuar klubin se nuk është më i lumtur aty. Deklarata supozohet se ka frustruar presidentin...

E bujshme, Neymar dëshiron largimin nga PSG, projektohet shkëmbimi me…

më 6.2019 - Gazeta Tema

Neymar Jr ka prishur çdo raport me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. Siç raporton gazeta katalanase Sport, braziliani u ka shprehur...

E bujshme, Neymar dëshiron largimin nga PSG, projektohet shkëmbimi me…

më 6.2019 - SuperSport

Neymar Jr ka prishur çdo raport me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. Siç raporton gazeta katalanase Sport, braziliani u ka shprehur...

Neymar afër rikthimit në Barcelonë

më 6.2019 - Klan Kosova

Neymar nuk është i lumtur te Paris Saint-Germain. Prandaj braziliani është duke dashur të kthehet pas te Barcelona, shkruan Sport, transmeton Klan Kosova. Ai thuhet se është i frustruar me dështimin e...

Barcelona përgatit shkëmbimin e bujshëm me PSG-në

më 6.2019 - Fakti Ditor

Neymar ka prishur çdo raport me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. Siç raporton gazeta katalanase “Sport”, braziliani u ka shprehur...

Po mahnit Europën, tjetër skuadër në gjurmët e De Ligt

më 6.2019 - Lexo

Paris Saint Germain futet në garë për mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt. Lajmi vjen nga mediat britanike, me “The Independent” që pohon se kampionët e Ligue 1 kërkojnë firmën me 19 vjeçarin. Kampionët...

Po mahnit Evropën, tjetër skuadër në gjurmët e De Ligt

më 6.2019 - Flaka

Paris Saint Germain futet në garë për mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt. Lajmi vjen nga mediat britanike, me “The Independent” që pohon se kampionët e Ligue 1 kërkojnë firmën me 19 vjeçarin. Kampionët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK