http://kariera.mk

Tare gati për goditjen e radhës

më 6.2019 - Koha.mk

Lacio ka nevojë për përforcime dhe Igli Tare po sheh të gjitha mundësitë për të gjetur ata futbollistë, të cilët do t’i bënin punë skuadrës për sezonin e ri. Pas rinovimit të kontratës me presidentin Lotito,...

Igli TARE forcon Lazion, vjen goditja nga e parë nga Spanja

më 6.2019 - Newsport

Igli Tare ka filluar të mendojë për merkaton e Lazios. Sikurse raportojnë mediat italiane, drejtori sportiv i kryeqytetasve dëshiron në Olimpico talentin 19 vjeçar të Real Betis. Bëhet fjalë për Diego...

Egli TARE forcon Lazion, vjen goditja nga e parë nga Spanja

më 6.2019 - Newsport

Igli Tare ka filluar të mendojë për merkaton e Lazios. Sikurse raportojnë mediat italiane, drejtori sportiv i kryeqytetasve dëshiron në Olimpico talentin 19 vjeçar të Real Betis. Bëhet fjalë për Diego...

Robbeni do t’i bashkohet Lazios

më 6.2019 - Koha.net

Sulmuesi i krahut, Arjen Robben, është afër transferimit te Lazio. "Gazzetta dello Sport" ka bërë të ditur të martën se Robben është i gatshëm ta vazhdojë karrierën në Serie A, pasi Lazio i ka ofruar kontratë...

Robben iu bashkohet tre shqiptarëve te klubi italian

më 6.2019 - Tetova Sot

Arjen Robben është pranë kalimin te Lazio, klubi italian ku luajnë tri yje shqiptare, Valon Berisha, Thomas Strakosha dhe Riza Durmishi. Mediat italian raportuan gjatë fundjavës së Lazios i është ofruar...

Robben pranë kalimit te Lazio

më 6.2019 - Albeu

Arjen Robben është pranë kalimin te Lazio , klubi italian ku luajnë tri yje shqiptare, Valon Berisha, Thomas Strakosha dhe Riza Durmishi. Mediat italian raportuan gjatë fundjavës së Lazios i është ofruar...

Do largohet nga Bayern, Robben merr ofertën e parë

më 6.2019 - Koha Jone

Arjen Robben ka konfirmuar largimin nga Bayern Munich në fundin e sezonit aktual. Lajm që ka mahnitur shumë skuadra, që mund të kenë mundësinë për të firmosur me holandezin fluturues. Të shumta janë skuadrat...

Do largohet nga Bayern, Robben merr ofertën e parë

më 6.2019 - Sovrani

Arjen Robben ka konfirmuar largimin nga Bayern Munich në fundin e sezonit aktual. Lajm që ka mahnitur shumë skuadra, që mund të kenë mundësinë për të firmosur me holandezin fluturues. Të shumta janë skuadrat...

Lazio pas Robbenit

më 6.2019 - Epoka e Re

Lazio duket se është gati të bëjë një goditje të madhe në afatin kalimtar, me parametra zero. Siç bën me dije “Il Messaggero”, Claudio Lotito ka në plan të parë, holandezin Arjen Robben, i cili u largua...

Igli Tare mendon për merkaton, “gjak brazilian” për Lazion e tij

më 6.2019 - Newsport

Pas konfirmimit për të paktën edhe 4 sezone në kryeqytetin italian, drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare ka nisur të mendojë për merkaton. Ish-bomberi i kombëtares shqiptare është i njohur për goditjet...

E BUJSHME/ Del një skuadër në dritë për ROBBEN, holandezi drejt Italisë

më 6.2019 - Newsport

Arjen Robben mund të kalojë në Itali te Lacio. Ish-ylli i Bayern Munich dhe Holandës i ka të gjitha mundësitë të kalojë pa kosto në Romë, pasi i ka skaduar kontrata. “Tuttomercatoweb” raporton se “tulipani”...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK