http://kariera.mk

“S’e di nëse vazhdoj në La Liga”; Griezmann e kthen në “fjalëkryq” të ardhmen

më 6.2019 - Koha.mk

Antoine Griezmann foli për të ardhmen e tij sërish, por pa qartësuar klubin përkatës, madje as ligën. E bëri këtë, pas fitores së mbrëmshme 4-0 kundër Andorrës, e vlefshme për eliminatoret e “Euro 2020”....

Griezmann: Nuk e di nëse do të mbetem në Spanjë

më 6.2019 - Klan Kosova

Antoine Griezmann nuk është i sigurt se do të qëndrojë në La Liga pas largimit nga Atletico Madrid. Në media raportohej se ai mund të transferohej te kampionët e Spanjës, Barcelona, mirëpo edhe Paris Saint-Germain...

Mbappe: S’është koha që tash të flasim për Madridin

më 6.2019 - Klan Kosova

Futbollisti i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, ka thënë se nuk është në diskonim për të folur për spekulimet që e lidhin me Real Madridin. Këtë koment e tha pas fitores së Francës ndaj Andorrës në kuadër...

Reali kërkon Kylian Mbappe? Sulmuesi zbulon si qëndron e vërteta

më 6.2019 - LajmiFundit

Flitet shumë për të ardhmen e tij dhe kjo i ka shërbyer edhe për të bërë pak ironi me gazetarët. Bëhet fjalë për Kylian Mbappe, i cili duket se ka ngjallur interesin e skuadrave më të rëndësishme në Europë,...

Mbappe mbetet te Parisi

më 6.2019 - Koha.net

Sulmuesi francez Kylian Mbappe nuk do të largohet nga Paris Saint-Germaini gjatë kësaj vere. Ai në një intervistë për mediumet franceze të mërkurën ka konfirmuar se do të jetë pjesë e PSG-së, edhe për...

Griezmann: Nuk e di nëse do të mbetem në Spanjë

më 6.2019 - Epoka e Re

Sulmuesi francez Antoine Griezmann nuk është i sigurt se do të qëndrojë në La Liga pas largimit nga Atletico Madrid. Disa medie  kanë raportuar se ai mund të transferohej te kampionët e Spanjës, Barcelona,...

Griezmann: Nuk e di nëse vazhdoj në La Liga

më 6.2019 - GazetaBlic

Antoine Griezmann foli për të ardhmen e tij sërish, por pa qartësuar klubin përkatës, madje as ligën. E bëri këtë, pas fitores së mbrëmshme 4-0 kundër Andorrës, e vlefshme për eliminatoret e “Euro 2020”....

Mbappe i lodhur nga favorizimi i Neymarit nga PSG

më 6.2019 - Arbresh

Ylli i Paris Saint Germainit, Kylian Mbappe është i lodhur nga favorizimi i shfaqur nga klubi ndaj bashkëlojtarit të tij – Neymarit. Derisa presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është duke vëzhguar...

Griezmann: Nuk e di nëse do të mbetem në Spanjë

më 6.2019 - Ekonomia Online

Antoine Griezmann nuk është i sigurt se do të qëndrojë në La Liga pas largimit nga Atletico Madrid. Në media raportohej se ai mund të transferohej te kampionët e Spanjës, Barcelona, mirëpo edhe Paris Saint-Germain...

Shifrat/ Mbappe më i mirë sesa Messi dhe C.Ronaldo

më 6.2019 - Vizion Plus

Është vetëm 20 vjec e 173 ditë, por ka arritur shifra të pabesueshme në karrierë. Bëhet fjalë për Kylian Mbappe, yllin francez I cili po djeg etapat duke shënuar gjithnje më shumë arritje që kanë thyer...

Mbappe mohon raportet rreth kërkesave te PSG

më 6.2019 - Arbresh

Kylian Mbappe pretendon se nuk ka shtruar kërkesa te Paris Saint Germaini dhe të gjitha lajmet rreth tyre janë të rreme. Mbappe është përfolur shumë për transferim në Real Madrid pasi kryesoi listën e...

Kylian Mbappe i lë prapa Messin dhe Ronaldon me rekordin e tij të fundit

më 6.2019 - Iliria News

Kylian Mbappe e shënoi të martën golin e 100-të në karrierën e tij si futbollist profesionist, edhe pse është ende 20-vjeçar. Këtë shifër, Lionel Messi e Cristiano Ronaldo e arritën kur ishin 22-vjeçarë....

Mbappe flet për zërat që e lidhin me Real Madridin

më 6.2019 - Fakti Ditor

Mbappe ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të spekulimeve që e lidhin me gjigantët e La Ligës, dhe ka folur më herët për një lëvizje të mundshme në ‘Santiago Bernabeu’ dhe la të kuptohet se mund të...

Kjo do të jetë skuadra e re e Cavanit

më 6.2019 - Iliria News

Sipas raportimeve të fundit në Spanjë, 30-vjeçari është bërë objektiv kryesor i ‘Los Colchoneros’ në dritaren e transferimeve të verës. Mundo Deportivo ka zbuluar se sulmuesi urguajan është pajtuar për...

Kylian Mbappe i lë prapa Messin dhe Ronaldon me rekordin e tij të fundit

më 6.2019 - Lexo

Kylian Mbappe e shënoi të martën golin e 100-të në karrierën e tij si futbollist profesionist, edhe pse është ende 20-vjeçar. Këtë shifër, Lionel Messi e Cristiano Ronaldo e arritën kur ishin 22-vjeçarë....

Mbape: Nuk është koha të flasim për Realin

më 6.2019 - Alsat-M

Kilian Mbappe nuk duket me humor të mirë, kur i kërkohet të flasë për zërat që e lidhin me Real Madridin. Këtë gjë e la të kuptohej qartë pas fitores kundër Andorës, në kuadrin e kualifikueseve të “Euro...

Gazetarët e pyesin a po transferohet të Real Madrid, Mbappe i befason me përgjigjen

më 6.2019 - OraInfo

Është ndër emrat me të përfolur në mërkaton e verës. Kylian Mbappe ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të spekulimeve që e lidhin me gjigantët e La Ligës, dhe ka folur më herët për një lëvizje të...

Mbappe futet në historinë e futbollit Europian

më 6.2019 - Sovrani

Kylian Mbappe është futur në historinë e Francës. Sulmuesi i talentuar i PSG-së ka realizuar golin numër 100, në fitoren 4-0 që kombëtarja e Francës mori në transfertë ndaj Andorrës. Edhe pse një 20 vjeçar,...

Man United – Antoine Griezmann, kthesë e papritur

më 6.2019 - Arbresh

Manchester United ka tani shpresa në garën për të nënshkruar me sulmuesin Antoine Griezmann pasi francezi pranoi se mund të largohet nga La Liga. Griezmann do të largohet nga Atletico Madridi këtë verë...

Video/ Mbappe futet në historinë e futbollit Europian

më 6.2019 - Newsport

Kylian Mbappe është futur në historinë e Francës. Sulmuesi i talentuar i PSG-së ka realizuar golin numër 100, në fitoren 4-0 që kombëtarja e Francës mori në transfertë ndaj Andorrës. Edhe pse një 20 vjeçar,...

Kylian Mbappe i lë prapa Messin dhe Ronaldon me rekordin e tij të fundit

më 6.2019 - Ekonomia Online

Kylian Mbappe e shënoi të martën golin e 100-të në karrierën e tij si futbollist profesionist, edhe pse është ende 20-vjeçar. Këtë shifër, Lionel Messi e Cristiano Ronaldo e arritën kur ishin 22-vjeçarë....

Mbappe: Nuk është koha për të folur rreth Real Madridit

më 6.2019 - Arbresh

Në mbrëmjen e kaluar (11 qershor), Kylian Mbappe shënoi golin e tij të 100-të në karrierë dhe shumica ishin duke pyetur vetën nëse superylli do të shënojë gola ndonjëherë edhe te Real Madridi. Por, sulmuesi...

Simeone gjen zëvendësimin ideal për Griezmann

më 6.2019 - OraInfo

Atletico Madrid, kanë shprehur interesimin e tyre për sulmuesin e PSG, Edinson Cavani, raporton Cadena Cope. Ekipi spanjoll është në kërkim për të mbushur boshllëkun që së shpejti do të jetë atje pasi...

Griezmann në PSG – Mbappe tek Real Madrid?

më 6.2019 - GazetaBlic

Nëse Antoine Griezmann transferohet në PSG mund të shtyjë Kylian Mbappe për një lëvizje në Real Madrid, raportojnë mediat në Spanjë. Fituesi i Kupës së Botës me Francë, Griezmann fitoi trofeun me Mbappen...

Kylian Mbappe me shumë kërkesa të PSG për të vazhduar qëndrimin në klub

më 6.2019 - Arbresh

Kylian Mbappe është vetëm 20 vjeç por tashmë ka arritur më shumë se shumë futbollistë gjatë gjithë karrierës së tyre. Ai ka fituar Kampionatin Botëror me Francën verën e kaluar dhe ka shënuar katër herë...

Tri kërkesat sensacionale të Mbappes për të qëndruar te PSG

më 6.2019 - Periskopi

Kylian Mbappe është vetëm 20-vjeçar, por tashmë ka arritur më shumë se disa futbollistë në një karrierë të tërë. Ai e fitoi Kupën e Botës me Francën verën e kaluar, derisa shënoi edhe katër gola gjatë...

Le Parisien: Griezmann do luajë në këtë klub sezonin e ardhshëm

më 6.2019 - Fakti Ditor

Francezi konfirmoi se do të largohet nga Atletico Madrid muajin e kaluar dhe ka qenë i lidhur me një kalim te Barcelona ose Paris Saint-Germain. Sipas Le Parisien, Griezmann ka zgjedhur Barcelonën përpara...

Barcelona apo PSG, Griezmann ka marrë vendim t’i bashkohet këtij ekipi!

më 6.2019 - OraInfo

Antonie Griezmann do të largohet gjatë verës nga Atletico Madrid. Francezi konfirmoi se do të largohet nga Atletico Madrid muajin e kaluar dhe ka qenë i lidhur me një kalim te Barcelona ose Paris Saint-Germain....

Le Parisien: Griezmann do luajë në këtë klub sezonin e ardhshëm

më 6.2019 - Arbresh

Antoine Griezmann zbuloi të dielën se ai tashmë e di destinacionin e tij të ardhshëm dhe duket sikur do të qëndrojë në Spanjë. Francezi konfirmoi se do të largohet nga Atletico Madrid muajin e kaluar dhe...

Simeone jep “OK”-in, Atletico gjen zëvendësuesin e Griezmann

më 6.2019 - Sovrani

Pas largimit të sulmuesit francez Antoine Griezmann, skuadra e Atletico Madrid është në kërkim të një zëvendësuesi të denjë. Sipas “Cadena Cope”, drejtuesit e skuadrës madrilène kanë rritur presionin për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK