http://kariera.mk

Lukaku e ka marrë vendimin përfundimtar lidhur me kalimin në Inter!

më 6.2019 - GazetaBlic

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për çështjen e sulmuesit të Manchester United, Romelu Lukaku, shkruan GazetaBlic . Përfaqësuesi belg tash e një kohë të gjatë...

Lukaku: Seria A një ëndërr, unë e kam marrë vendimin tim

më 6.2019 - SuperSport

Romelu Lukaku shënoi dy herë në fitoren 3-0 të Belgjikës përballë Skocisë, mbrëmjen e djeshme në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020-ës, ndërsa tani sulmuesi do të nisë pushimet. Megjithatë...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

më 6.2019 - Portalb

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë...

Lukaku dëshiron transferimin tek Interi

më 6.2019 - Koha.net

Sulmuesi belg, Romelu Lukaku ka treguar se do t’i pëlqente të luante në Serie A. Nuk është më një fshehtësi që belgu është sulmuesi i cili kërkohet nga Antonio Conte për skuadrën e Interit. Vetë belgu...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

më 6.2019 - Medial

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

më 6.2019 - BalkanWeb

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

më 6.2019 - Koha Jone

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë...

Lukaku zbulon trajnerin e ri të Juventusit dhe gëzon Interin!

më 6.2019 - Koha.mk

Romelo Lukaku ka folur pas ndeshjes që Belgjika fitoi ndaj Skocisë për eliminatoret e Euro 2020. Sulmuesi i Manchester United, për “Sportmediaset”, ka dhënë deklarata të forta duke zbuluar të ardhmen e...

Inter negocion me Juven për shkëmbimin Icardi-Dybala

më 6.2019 - Klan Kosova

Inter shpreson që ta tansferojë Paulo Dybala-n dhe ta largojë bashkëvendësin e tij, Mauro Icardi-n. Trajneri i ri i Zikaltërve, Antonio Conte, dëshiron që t’ia tregojë derën 26 vjeçarit, dhe bordi është...

Vjen lajmi “bombë”, ja ku po transferohet Dybala

më 6.2019 - OraInfo

Inter, shpreson të largojë Mauro Icardi në verë dhe po hulumtojnë mundësinë e një marrëveshjeje këmbimi me Juventusin që përfshin Paulo Dybala. Sipas burimeve të afërta me bisedimet, menaxher i ri i Interit,...

Vjen lajmi “bombë”, ja ku po transferohet Icardi

më 6.2019 - OraInfo

Inter, shpreson të largojë Mauro Icardi në verë dhe po hulumtojnë mundësinë e një marrëveshjeje këmbimi me Juventusin që përfshin Paulo Dybala. Sipas burimeve të afërta me bisedimet, menaxher i ri i Interit,...

Lukaku: E kam marrë vendimin e shumëpritur!

më 6.2019 - Sovrani

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë...

Interi dëshiron të shkëmbejë Icardin me Dybalan

më 6.2019 - Lexo

Interi shpreson se do të arrijë ta largojë Mauro Icardin nga skuadra gjatë afatit kalimtar të verës dhe më së shumti duan të arrijnë marrëveshje me Juventusin për ta shkëmbyer sulmuesin e tyre me Paulo...

Lukaku i “shkel” syrin Interit: Conte trajneri më i mirë në botë, unë e kam vendosur të ardhmen time

më 6.2019 - Newsport

Romelo Lukaku është një lojtarët më të kërkuar te Interi. Sulmuesi belg është në krye të listës së dëshirave të Contes dhe drejtuesit kanë nisur nga punë për të bindur Manchester United të lënë të lirë...

Lukaku dëshiron Interin: Conte trajneri më i mirë në botë

më 6.2019 - KosovaPress

Nuk është më një fshehtësi që Romelu Lukaku është sulmuesi i cili kërkohet nga Antonio Conte për skuadrën e Interit. Vetë belgu ka treguar se do të donte të luante në kampionatin italian dhe e ka vlerësuar...

Interi dëshiron ta shkëmbejë Icardin me Dybalan

më 6.2019 - Zhurnal

Interi shpreson se do të arrijë ta largojë Mauro Icardin nga skuadra gjatë afatit kalimtar të verës dhe më së shumti duan të arrijnë marrëveshje me Juventusin për ta shkëmbyer sulmuesin e tyre me Paulo...

Lukaku: është koha për ndryshim të mjedisit

më 6.2019 - Alsat-M

Romelu Lukaku është emri më i nxehtë në merkaton e verës. Sulmuesi i Mançester Junajtedit është projektuar për t’u larguar dhe vetë këtë e konfirmoi në një deklaratë për media pas ndeshjes Belgjikë-Skoci,...

Interi dëshiron ta shkëmbejë Icardin me Dybalan

më 6.2019 - Sovrani

Interi shpreson se do të arrijë ta largojë Mauro Icardin nga skuadra gjatë afatit kalimtar të verës dhe më së shumti duan të arrijnë marrëveshje me Juventusin për ta shkëmbyer sulmuesin e tyre me Paulo...

Lukaku thyen heshtjen, flet për të ardhmen e tij

më 6.2019 - GazetaBlic

Romelu Lukaku bëri thirrje që Manchester United të vendosë të ardhmen e tij. Sulmuesi i United, 26 vjeçar, shënoi 12 herë në Premierligë sezonin e kaluar, por e ardhmja e tij me ‘Djajtë e Kuq’ është në...

Romelu Lukaku flet rreth të ardhmes së tij

më 6.2019 - Arbresh

Romelu Lukaku ka thënë se është në dijeni se ku do të luaj sezonin e ardhshëm duke lënë të kuptohet se e ardhmja e tij qëndron larg nga Manchester United. Interi mësohet të jetë duke u përgatitur për transferimin...

Interi dëshiron ta shkëmbejë Icardin me Dybalan

më 6.2019 - Epoka e Re

Interi shpreson se do të arrijë ta largojë Mauro Icardin nga skuadra gjatë afatit kalimtar të verës dhe më së shumti duan të arrijnë marrëveshje me Juventusin për ta shkëmbyer sulmuesin e tyre me Paulo...

Lukaku e vë në dyshim të ardhmen e tij në Man United

më 6.2019 - Ekonomia Online

Sulmuesi belg i Manchester Unitedit, Romelu Lukaku, ka thënë se ai pret që kjo verë të jetë e ngarkuar, duke hedhur kështu dyshim mbi të ardhmen e tij te “Djajtë e kuq”, mes spekulimeve se ai mund t’i...

Conte i motivuar: Me Interin dua të fitoj trofe

më 6.2019 - KosovaPress

Antonio Conte kudo që ka drejtuar skuadra ka arritur të fitojë. Fillimisht këtë e bëri me Juventusin e më pas edhe me Chelsean në Premier Ligë. Tani që është zgjedhur trajner i Interit, ai kërkon t’i kthejë...

Conte: Interi i vendosur për të fituar, thyejmë dominimin e Juves

më 6.2019 - Koha.mk

Nga 31 Maji Antonio Conte është zyrtarisht trajneri i ri i zikaltërve të Interit, por edhe në kaq pak ditë, puna për të ringjitur këtë skuadër në nivelet më të larta të futbollit europian, është në kulmin...

Conte i vendosur për titull: Interi thyen dominimin e Juventusit

më 6.2019 - Lexo

Antonio Conte është zyrtarisht trajneri i ri i Interit. Ish-tekniku i Juventusit, në një prononcim të fundit për mediat italiane, ka folur për ambiciet e tij tek klubi zikaltër. “Totali i rezultateve të...

Conte: Interi s’ka limite

më 6.2019 - Koha.net

Trajneri i ri i Interit, Antonio Conte beson se skuadra e tij nuk ka limite, derisa ka shpjeguar se pse Interi e zgjodhi atë për ta udhëhequr skuadrën. Conte ka fituar tri herë Serie A gjersa ishte pjesë...

Conte: Interi i vendosur për të fituar, thyejmë dominimin e Juves

më 6.2019 - SuperSport

Nga 31 Maji Antonio Conte është zyrtarisht trajneri i ri i zikaltërve të Interit, por edhe në kaq pak ditë, puna për të ringjitur këtë skuadër në nivelet më të larta të futbollit europian, është në kulmin...

E bujshme nga Italia, Interi dhe Juventusi pranë shkëmbimit të madh

më 6.2019 - Newsport

Mauro Icardi nuk e shikon veten tek Interi në sezonin e ardhshëm. Sikurse raporton Sky Sports, sulmuesi largohet nga zikaltërit, por dëshiron të shkojë tek një klub i madh. Juventusi mbetet një destinacion...

Manchester Unitedi i përgjigjet Interit për Lukakun

më 6.2019 - Tetova Sot

Manchester Unitedi e ka refuzuar ofertën e Interit që përfshinte para ta gatshme dhe Ivan Perisicin për sulmuesin Romelu Lukaku. Përfaqësuesi i Belgjikës është në listën e dëshirave të Antonio Contes,...

Unitedi refuzon ofertën e Interit për Lukakun

më 6.2019 - Epoka e Re

Manchester United e ka refuzuar ofertën e Interit, për Romelu Lukakun. Skuadra italiane ofroi Ivan Perisiçin  dhe para për sulmuesin belg, por “Djajtë” e kanë refuzuar këtë propozim. Siç raporton “The...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK