http://kariera.mk

Ky është shqiptari që e mundësojë transferimin e serbit Jovic në Real Madrid

më 6.2019 - OraInfo

Luka Jovic është prezantuar të Real Madrid. Menaxheri shqiptar, Fali Ramadani ka ndërmjetësuar në transferimin e Luka Jovicit në Real Madrid. Tani ka dal edhe fotoja ku shihet menaxheri i njohur shqiptar...

Menaxheri nga Tetova transferoi Jovicin te Real Madridi

më 6.2019 - Koha.mk

Luka Jovic kompletoi transferimin te Real Madridi, ditën e sotme. Kalimi i testeve mjekësore, prezantimi para mediave, konferenca për shtyp, fjalët e para si lojtar i “mbretërorëve” dhe pastaj një “ekspozitë”...

Mësoni kush është shqiptari që e mundësoni transferimin e serbit Jovic në Real Madrid

më 6.2019 - GazetaBlic

Luka Jovic kompletoi transferimin te Real Madridi, ditën e sotme. Kalimi i testeve mjekësore, prezantimi para mediave, konferenca për shtyp, fjalët e para si lojtar i “mbretërorëve” dhe pastaj një “ekspozitë”...

Jovic prezantohet te Reali, kështu pritet nga tifozët në Bernabeu

më 6.2019 - Albeu

Entuzizëm në Madrid për prezantimin e Luka Jovic . Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezonit fantastik që zhvilloi me fanellën e Eintracht Frankfurt, është prezantuar fillimisht...

Perez flet për një projekt ambicioz, do reagojmë fuqishëm

më 6.2019 - Albeu

Presidenti i Real Madridit , Florentino Perez , e shfrytëzoi prezantimin e sulmuesit të ri, Luka Jovicit, për ta zbuluar projektin e ri ambicioz që dëshiron ta vë në veprim pas dështimit në sezonin 2018/19....

Jovic prezantohet te Real Madridi: E kam ëndërruar që fëmijë!

më 6.2019 - Koha Jone

Luka Jovic më në fund ka kompletuar ëndrrën e madhe për të veshur fanellën e Real Madridit. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezonit fantastik që zhvilloi me fanellën e Eintracht...

Jovic flet si madrilen!

më 6.2019 - Koha.mk

Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp...

Ky është menaxheri shqiptar që e ndërmjetësoi transferimin e Jovicit në Real Madrid

më 6.2019 - Infokusi

Menaxheri shqiptar, Fali Ramadani ka ndërmjetësuar në transferimin e Luka Jovicit në Real Madrid. “Gazeta Express” ka siguruar fotografi ku shihet menaxheri i njohur shqiptar së bashku me futbollistin...

Luka Joviç sot flet si anëtar i ri i madrilenëve

më 6.2019 - Alsat-M

Luka Joviç u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp...

Joviq thotë se është më i lumturi në botë që erdhi te Reali

më 6.2019 - Klan Kosova

Luka Joviq ka thënë që është njeriu më i lumtur në botë pasi më në fund është prezantuar si lojtar i Real Madridit. Ai ka nënshkruar një kontratë gjashtëvjeçare me Mbretërit, të cilët raportohet se kishin...

Ky është menaxheri shqiptar që kompletoi transferimin e Jovic tek Real Madridi

më 6.2019 - GazetaBlic

Sulmuesi më i ri i Real Madridit, Luka Jovic është prezantuar sot në zyrat e klubit spanjoll. Luka Jovic ka kaluar tek Real Madridi për 60 milionë euro nga klubi i Eintracht Frankfurtit – pasi kaloi një...

Festë në “Santiago Bernabeu”, prezantohet përforcimi i ri

më 6.2019 - OraInfo

Luka Jovic, është lojtari më i ri Real Madirdit. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezonit fantastik që zhvilloi me fanellën e Eintracht Frankfurt, është prezantuar fillimisht...

Rrëmujë në prezantim, shikoni si ndryshon fytyra e Luka Jovic

më 6.2019 - Lajm

Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ditë që për sulmuesin serb do të mbetet në kalendar, pasi edhe vetë e pranoi se është djaloshi më i lumtur në botë në këtë ditë. Gjithsesi gjërat...

Prezantohet Jovic, tifozët e presin me entuziazëm!

më 6.2019 - SuperSport

Entuzizëm në Madrid për prezantimin e Luka Jovic. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezonit fantastik që zhvilloi me fanellën e Eintracht Frankfurt, është prezantuar fillimisht...

Jovic flet si madrilen

më 6.2019 - Gazeta Observer

Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp...

Jovic i dërgon mesazh Benzemas para sezonit të ri

më 6.2019 - Sovrani

Luka Jovic veshi fanelën e Real Madridit për herë të parë përballë 4,500 mbështetësve në Santiago Bernabeu dhe në konferencën e tij të parë për shtyp, ai deklaroi se do të dëshironte të luante në sulm...

Joviç prezantohet në Real Madrid: Jam njeriu më i lumtur në botë

më 6.2019 - Gazeta e re

“Para nesh gjendet njëri nga sulmuesit më të mirë evropianë i cili e ka plotësuar ëndrrën e tij”, tha presidenti i “klubit mbretëror”, Perez. Futbollisti i përfaqësueses së Serbisë, Luka Joviç i lindur...

Prezantohet Jovic, tifozët e presin me entuziazëm!

më 6.2019 - Lajm

Entuzizëm në Madrid për prezantimin e Luka Jovic. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezonit fantastik që zhvilloi me fanellën e Eintracht Frankfurt, është prezantuar fillimisht...

Prezantohet Luka Jovic, “Bernabeu” shpërthen nga madrilenët

më 6.2019 - Koha.mk

Luka Jovic po prezantohet si futbollisti më i ri i Real Madridit. Talenti serb ka kaluar vizitat mjekësore sot me klubin madrilen dhe ka dalë në konferencë për shtyp krah presidentit Florentino Perez....

Jovic prezantohet tek Real Madridi, ja deklarata e tij

më 6.2019 - GazetaBlic

Sulmuesi më i ri i Real Madridit, Luka Jovic është prezantuar sot në zyrat e klubit spanjoll. Luka Jovic ka kaluar tek Real Madridi për 60 milionë euro nga klubi i Eintracht Frankfurtit – pasi kaloi një...

Perez paralajmëron rikthim të fuqishëm të Realit

më 6.2019 - Epoka e Re

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e ka shfrytëzuar prezantimin e sulmuesit të ri, Luka Jovicit, për ta zbuluar projektin e ri ambicioz që dëshiron ta vë në veprim pas dështimit në sezonin 2018/19....

Luka Jovic prezantohet te Reali. Fjalët e para si madrilen

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

U zyrtarizua para disa ditësh, por vetëm sot, Luka Jovic është prezantuar si lojtari i ri i Realit të Madridit. Sulmuesi serb ishte sot në zyrat e madrilenëve, ku nënshkroi kontratën dhe tha fjalët e para...

Serbi Joviq prezantohet zyrtarisht te Real Madridi

më 6.2019 - Periskopi

Luka Jovic u prezantua si lojtari më i ri i Real Madridit, ku mijëra tifozë madrilenë ishin mbledhur në “Santiago Bernabeu”, për të ndjekur nga afër prezantimin e talentit serb. Në konferencë për shtyp...

Joviq thotë se është më i lumturi në botë që erdhi te Reali

më 6.2019 - Ekonomia Online

Luka Joviq ka thënë që është njeriu më i lumtur në botë pasi më në fund është prezantuar si lojtar i Real Madridit. Ai ka nënshkruar një kontratë gjashtëvjeçare me Mbretërit, të cilët raportohet se ia...

Reali prezanton Joviqin: Kam bërë zgjedhjen më të mirë

më 6.2019 - KosovaPress

Luka Joviq që u transferua te Real Madridi para pak ditësh, sot është shfaqur për herë të parë me fanellën e Los Blancos në Santiago Bernabeu, ku u prit nga një numër i madh i tifozëve që ishin të pranishëm....

Luka Jovic prezantohet në Bernabeu nga Real Madridi

më 6.2019 - Arbresh

Luka Jovic ka nënshkruar kontratën e tij te Real Madridi dhe ka pozuar me fanellën ikonike të klubit për herë të parë gjatë prezantimit pasditen e sotme (e mërkurë) në Bernabeu. Sulmuesi serb finalizoi...

Luka Jovic arrinë në Madrid për teste mjekësore

më 6.2019 - Arbresh

Lojtari më i ri te Real Madridi, Luka Jovic sapo arritur në kryeqytetin spanjoll derisa vazhdon përgatitjet për kryerjen e testeve mjekësore dhe prezantimit në Santiago Bernabeu. Jovic ka arritur mbrëmjen...

Sulmues i ri për Realin, sot zyrtarizimi

më 6.2019 - Newsport

Futbollisti më i ri i Realit të Madridit, Luka Jovic ka prekur tokën spanjolle. Sulmuesi serb ka arritur akordin me Realin e Madridit deri në vitin 2025, teksa rreth orës 13:00 do të paraqitet në klinikën...

Real Madridi nesër prezanton futbollistin serb Luka Jovic

më 6.2019 - Arbresh

Real Madridi ka konfirmuar se Luka Jovic do të prezantohet në Santiago Bernabeu nesër (12 qershor). Klubi ka lëshuar një deklaratë në uebfaqen zyrtare duke konfirmuar se sulmuesi i ri i transferuar për...

Serbi 21 vjeçar i Real Madridit starton kundër Lituanisë: Për Serbinë i ka shënuar 45 gola deri tash

më 6.2019 - Periskopi

Luka Joviq është lojtari më i përfolur i momentit mes tifozëve kosovarë të futbollit pas kalimit të bujshëm drejt ekipit mbretëror spanjoll Real Madrid për 60 milionë Euro. Ai përflitet jo vetëm për shkak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK