http://kariera.mk

Zyrtare, Teuta blindon krahun e majtë të mbrojtjes!

para 12 muajve - SuperSport

Mungonte vetëm zyrtarizimi por tashmë edhe ai ka ardhur. Alexandros Kouros, mbrojtësi i majtë 25-vjeçar i rritur si futbollist në Greqi ka firmosur kontratën që do ta lidhë me Teutën sezonin e ardhshëm....

ZYRTARE/ Teuta “godet” në merkato, durrsakët “blindohen” në prapavijë

para 12 muajve - Newsport

Alexandrous Kouros është lojtari më i ri i Teutës. Ashtu siç kishim njoftuar ditën e djeshme, mbrojtësi i shqiptar i rritur në Greqi ka gjetur marrëveshjen me klubin durrsak. “Djemtë e Detit” kanë njoftuar...

Teuta nis përgatitjet për Kupat e Europës, në fushë zbret edhe afrimi më i ri në merkato

para 12 muajve - Newsport

Teuta ka nisur ditën e sotme zyrtarisht pregatitjet për Kupat e Europës. Skuadra durrsake u rendit në vendin e 3-të në kampionat dhe do të marrë pjesë në Europë. Ditën e sotme një pjesë e lojtarëve kanë...

Teuta nis pregatitjet për Kupat e Europës, në fushë zbret edhe afrimi më i ri në merkato

para 12 muajve - Newsport

Teuta ka nisur ditën e sotme zyrtarisht pregatitjet për Kupat e Europës. Skuadra durrsake u rendit në vendin e 3-të në kampionat dhe do të marrë pjesë në Europë. Ditën e sotme një pjesë e lojtarëve kanë...

ZYRTARE/ Teuta gjen mbrojtës, një shqiptaro-grek firmos me durrsakët

para 12 muajve - Newsport

Alexandros Kouros është lojtari më i ri i skuadrës së Teutës. Klubi durrsak ende s’e ka prezantuar futbollistin, mirëpo është menaxheri i tij, Vasilis Tzias që ka bërë me dije afrimin më të ri të “Djemve...

Teuta transferon ish-futbollistin e Shkëndijës, klubi durrsak ngatërron moshën!

para 12 muajve - Fakti Ditor

Skuadra e Teutës ka nisur merkaton. Ditën e sotme klubi durrsak ka zyrtarizuar nënshkrimin e firmës me Blagoja Todorovski i cili do të zëvendësojë Erlis Frashërin e larguar. Todorovski e mbylli sezonin...

Teuta vijon përforcimet, nënshkruan me ish mbrojtësin e Shkëndijës

para 12 muajve - SuperSport

Pas rikthimit të qendërmbrojtësit Rustem Hoxha, Teuta vijnë punën për të përforcuar prapavijën, teksa sot ka prezantuar një tjetër afrim në këtë repart. Bëhet fjalë për mbrojtësin e djathtë nga Maqedonia...

Teuta transferon maqedonasin Todorovski

para 12 muajve - Koha.mk

Skuadra e Teutës ka nisur merkaton pas largimeve në masë. Klubi durrsak ka firmos me Blagoja Todrovskin dhe e ka prezantuar në zyrat e klubit. Maqedonasi u afrua për të zëvendësuar Erlis Frashërin e larguar,...

Teuta nuk ndalet në merkato, goditja e 3-të vjen nga kampionati grek

para 12 muajve - Newsport

Teuta duket se nuk ka ndërmend të ndalet në merkaton. Pasi kanë firmosur me Rusten Hoxhën dhe Blagoja Todorovski, klubi durrsak ka bërë dhe goditjen e 3-të. Alexandros Kouros, i lindur në Poliçan, por...

ZYRTARE/ Teuta bën goditjen e dytë në merkato, firmos lojtari i Shkëndijës së Tetovës

para 12 muajve - Newsport

Teuta bën goditjen e dytë në merkato. Pasi kanë zyrtarizuar, Rustem Hoxhën, klubi durrsak ka bërë edhe goditjen e dytë. Mbrojtësi i djathtë, Blagoja Todorovski ka firmosur me Teutën. Todorovski ka qenë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK