http://kariera.mk

Lista e lojtarëve më të vlefshëm në botë: Mbappe e lë shumë prapa Messin e Ronaldon

para 3 muajve - Iliria News

Observatori i futbollit e ka përditësuar listën për futbollistët më të vlefshëm në botë. Aty listohen 100 futbollistët më të vlefshëm nga top pesë ligat evropiane. Tri vendet e para i mbajnë tre sulmues:...

Mbappe e lë shumë prapa Messin e Ronaldon

para 3 muajve - Epoka e Re

Observatori i Futbollit i CIES (Qendra Ndërkombëtare për Studime Sportive) e ka përditësuar listën për futbollistët më të vlefshëm në botë. Aty listohen 100 futbollistët më të vlefshëm nga top pesë ligat...

Mbappe kryeson e Liverpooli dominon listën e lojtarëve më të vlefshëm në treg, sipas CIES

para 3 muajve - Koha.net

CIES Football Observatory ka publikuar listën me 100 lojtarët më të vlefshëm në botë, të cilën e udhëheq ylli i PSG-së, Kylian Mbappe. Mbappe pasohet nga Mohamed Salah, Raheem Sterling, Leo Messi e Jadon...

Lista e lojtarëve më të vlefshëm në botë: Mbappe e lë shumë prapa Messin e Ronaldon

para 3 muajve - Gazeta Observer

Observatori i futbollit e ka përditësuar listën për futbollistët më të vlefshëm në botë. Aty listohen 100 futbollistët më të vlefshëm nga top pesë ligat evropiane. Tri vendet e para i mbajnë tre sulmues:...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK