http://kariera.mk

‘Çmendet’ Manchester United, po ia rrëmben Griezmannin nga duart Barcelonës

para 12 muajve - OraInfo

Manchester United do të përpiqet të rrëmbejë transferimin e shumëpritur të Antoine Griezmann në Barcelonë, pretendon The Sun, përcjell ORAinfo. Reds shpresojnë të përfitojnë nga vonesa e Barçës në bërjen...

Brazili kushton 289 milionë euro më shumë se Argjentina, pavarësisht Messit

para 12 muajve - GazetaBlic

Kombëtarja e Brazilit, me një vlerë tregu të llogaritur në 956.5 milionë euro, ka ekipin më të kushtueshëm të “Copa America”. Selecao është 114 herë më e shtrenjtë se kombëtarja e Bolivisë, me një vlerë...

Griezmann te Barça? United i prish planet me një ofertë të çmendur

para 12 muajve - BalkanWeb

“E kam shumë të qartë se ku do të luaj Griezmann sezonin e ardhshëm, e di që në mars, te Barcelona”. Kjo deklaratë e Migeul Angel Gli Marin, drejtori i deleguar i Atletico Madrid, bëri që të gjithë të...

Griezman te Barcelona? Ja kur merret vendimi

para 12 muajve - Lexo

Sulmuesi francez Antoine Griezmann do të jetë prurja e re e Barcelonës. Sulmuesi i Atletiko Madrid, Antoine Griezmann do të transferohet tek Barcelona këtë merkato vere. Sipas mediave spanjolle këtë fakt...

Brazili kushton 289 milionë euro më shumë se Argjentina, pavarësisht Messit

para 12 muajve - Infokusi

Kombëtarja e Brazilit, me një vlerë tregu të llogaritur në 956.5 milionë euro, ka ekipin më të kushtueshëm të “Copa America”. Selecao është 114 herë më e shtrenjtë se kombëtarja e Bolivisë, me një vlerë...

Suarez e thotë hapur: Dua të largohem nga Barcelona

para 12 muajve - GazetaBlic

Denis Suarez ka konfirmuar dëshirën e tij për t’u larguar ngta Barcelona, por preferenca e tij mbetet La Liga. 25-vjeçari ka luftuar për ta siguruar vendin e tij te katalanasit, që kur u kthye aty në vitin...

E konfirmon drejtori i Atleticos: Griezmann te Barcelona punë e kryer

para 12 muajve - KosovaPress

Antoine Griezmann do të transferohet tek Barcelona në afatin kalimtar veror, pasi javë më parë kishte njoftuar largimin nga Atletico Madridi. Lajmin se Griezmann do të transferohet në Camp Nou, e konfirmon...

Tregu i futbollit

para 12 muajve - Koha Jone

Njihuni me të rejat më të fundit nga bota e madhe e tregut të futbollit, ku ofertat apo zërat për transferime lojtarësh nuk mungojnë asnjëherë. Lukaku shpreh e hapur dëshirën për tu larguar drejt Interit...

Suarez kërkon largimin nga Barcelona

para 12 muajve - Klan Kosova

Denis Suarez s’po do më që të qëndrojë në Barcelonë. Mesfushori i cili sezonin e fundit e kaloi te Arsenal në formë huazimi, është i gatshëm që ta lë kampionin e Spanjës për të kërkuar hapësirë loje. El...

Unitedi shpreson t’ia rrëmbej Barcelonës nga duart Griezmannin, bën ofertë të minutës së fundit

para 12 muajve - Telegrafi

Antoine Griezmann (Foto: Alex Caparros/Getty Images/Guliver)

United hyn seriozisht në garë për Griezmann

para 12 muajve - Klan Kosova

Manchester United do të provojë që të arrijë marrëveshje me Antonie Griezmann. Sipas The Sun, Djajtë e Kuq, kanë krijuar avantazh me francezin e cili prej kohësh përflitet se do t’i bashkohej Barcelonës,...

“BOMBË” nga Anglia, Manchester UNITED lan në “ar” Antoine Griezmann

para 12 muajve - Newsport

Manchester United po përgatit bombën e merkatos së kësaj vere. “Djajtë e Kuq” mësohet se janë gati të ofrojnë 95 mln stërlina për sulmuesin e Atletico Madrid, Griezmann. Barcelona ishte shumë pranë nënshkrimit...

Griezmann tek Barcelona, telenovela mbyllet me 1 korrik

para 12 muajve - Infokusi

Sulmuesi francez Antoine Griezmann do të jetë prurja e re e Barcelonës. Sulmuesi i Atletiko Madrid, Antoine Griezmann do të transferohet tek Barcelona këtë merkato vere. Sipas mediave spanjolle këtë fakt...

Griezmann tek Barcelona, telenovela mbyllet me 1 korrik

para 12 muajve - Top Channel

Sulmuesi francez Antoine Griezmann do të jetë prurja e re e Barcelonës. Sulmuesi i Atletiko Madrid, Antoine Griezmann do të transferohet tek Barcelona këtë merkato vere. Sipas mediave spanjolle këtë fakt...

Suarez kërkon largimin nga Barcelona

para 12 muajve - Ekonomia Online

Denis Suarez s’po do më që të qëndrojë në Barcelonë. Mesfushori i cili sezonin e fundit e kaloi te Arsenal në formë huazimi, është i gatshëm që ta lë kampionin e Spanjës për të kërkuar hapësirë loje. El...

Tregu i futbollit

para 12 muajve - Top Channel

Njihuni me të rejat më të fundit nga bota e madhe e tregut të futbollit, ku ofertat apo zërat për transferime lojtarësh nuk mungojnë asnjëherë. E enjte, 13 Qershor Lukaku shpreh e hapur dëshirën për tu...

“Dua vetëm të iki nga Barcelona, kaq”

para 12 muajve - Sovrani

Denis Suarez e ka bërë të qartë se dëshiron nga Barcelona, transmeton Sovrani.info. Mesfushori, i cili kaloi gjysmën e sezonit të kaluar në huazim në Arsenal, është gati të largohet nga kampionët spanjollë...

Suarez kërkon largimin nga Barcelona

para 12 muajve - Ekonomia Online

Denis Suarez s’po do më që të qëndrojë në Barcelonë. Mesfushori i cili sezonin e fundit e kaloi te Arsenal në formë huazimi, është i gatshëm që ta lë kampionin e Spanjës për të kërkuar hapësirë loje. El...

United me ofertë në minutën e fundit për Griezmannin

para 12 muajve - Arbresh

Manchester Unitedi ende shpreson në transferimin e Antoine Griezmann nga Atletico Madridi. Sulmuesi francez ka deklaruar se do të largohet këtë verë nga Atletico Madridi dhe është lidhur me një transferim...

Suarez dëshiron të largohet nga Barcelona

para 12 muajve - Arbresh

Denis Suarez ka konfirmuar se dëshira e tij është që të largohet nga Barcelona dhe preferenca është që të mbetet në La Liga. 25-vjeçari luftoi për një vend te Barca që kur u kthye në klub në vitin 2016,...

United hyn seriozisht në garë për Griezmann

para 12 muajve - Ekonomia Online

Manchester United do të provojë që të arrijë marrëveshje me Antonie Griezmann. Sipas The Sun, Djajtë e Kuq, kanë krijuar avantazh me francezin e cili prej kohësh përflitet se do t’i bashkohej Barcelonës....

Gjiganti evropian nuk dorëzohet përballë Barçës, oferta marramendëse për Griezmann

para 12 muajve - Sovrani

Manchester United do të përpiqet të rrëmbejë transferimin e shumëpritur të Antoine Griezmann në Barcelonë, pretendon The Sun, përcjellë Sovrani.info. ‘Djajtë e Kuq’ shpresojnë të përfitojnë nga vonesa...

Mediat në Spanjë: Coutinho gjithnjë e më pranë PSG-së

para 12 muajve - BalkanWeb

Sipas asaj që raporton  media franceze ‘Paris United’ agjenti i mesfushorit Coutinho ka takuar disa herë drejtorin sportiv të PSG-së, Antero Henrique për të diskutuar transferimin e lojtarit. Coutinho...

Atletico zyrtarizon të ardhmen e Griezmann: E dimë që në mars ku do të luajë

para 12 muajve - Ina

Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë drejtuesi...

Mediat në Spanjë: Coutinho gjithnjë e më pranë PSG-së

para 12 muajve - Medial

Sipas asaj që raporton  media franceze ‘Paris United’ agjenti i mesfushorit Coutinho ka takuar disa herë drejtorin sportiv të PSG-së, Antero Henrique për të diskutuar transferimin e lojtarit. Coutinho...

Atletico zyrtarizon të ardhmen e Griezmann: E dimë që në mars ku do të luajë

para 12 muajve - Tetova Sot

Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë drejtuesi...

Atletico zyrtarizon të ardhmen e Griezmann

para 12 muajve - Koha.mk

Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë drejtuesi...

Më në fund konfirmohet skuadra e re e Griezmann

para 12 muajve - OraInfo

Duket se më në fund është konfirmuar skuadra e re e Griezmann. Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës. Ylli francez do të realizojë ëndrrën e tij, duke veshur fanellën e Barcelonës, për të luajtur...

Shefi ekzekutiv i Atleticos zbulon destinacionin e Griezmann

para 12 muajve - Albeu

Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin , ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë. Antoine Griezmann tronditi muajin e kaluar kur njoftoi se ka vendosur...

Shefi ekzekutiv i Atleticos konfirmon skuadrën e ardhshme të Antione Griezmann

para 12 muajve - GazetaBlic

Ka qenë njëri nga emrat më të lakuar muajve të fundit. Fjala është për yllin francez të Atletico Madridit, Antoine Griezmann, shkruan GazetaBlic . Kampioni i botës me “Tre-kolorët” tash e një kohë të gjatë...

Atletico tregon të ardhmen e Griezmann

para 12 muajve - Gazeta Observer

Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë drejtuesi...

Shefi ekzekutiv i Atleticos: Griezmann do t’i bashkohet këtij klubi të madh evropian

para 12 muajve - Infokusi

Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë. Antoine Griezmann tronditi muajin e kaluar kur njoftoi se ka vendosur...

‘Griezmann do të luajë te Barcelona’, vjen deklarata e bujshme nga…

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Antoine Griezmann së shpejti do të prezantohet te klubi i ri. Por drejtori ekzekutiv i Atletico Madridit,  Gil Marin, e ka konfirmuar se lojtari do të shkojë te Barcelona. “Ne e dimë që nga muaji mars...

Shefi ekzekutiv i Atleticos: Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës

para 12 muajve - Gazeta Liria

Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë. Antoine Griezmann tronditi muajin e kaluar kur njoftoi se ka vendosur...

Shefi i Atletico Madridit: Po ua zbulojë unë klubin e ri të Griezmann

para 12 muajve - Sovrani

Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë. Antoine Griezmann tronditi muajin e kaluar kur njoftoi se ka vendosur...

Konfirmohet: Kjo do të jetë skuadra e re e Griezmann

para 12 muajve - Periskopi

Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës. Ylli francez do të realizojë ëndrrën e tij, duke veshur fanellën e Barcelonës, për të luajtur përkrah Lionel Messit. Drejtori i Atletico Madrid, Gil Marin,...

E KRYER/ Zbulohet skuadra e re e Antoine Griezmann

para 12 muajve - Newsport

Antonie Griezmann në sezonin e ardhshëm do të luajë për Barcelonën. Sikurse raporton prestigjozja AS, destinacioni i radhës për francezin është skuadra katalanase. Pak javë më parë, anësori njoftoi largimin...

Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re

para 12 muajve - Lexo

Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do...

Griezmann tek Barcelona, palët gjejnë akordin

para 12 muajve - Vizion Plus

Antonie Griezmann do të jetë lojtari më i ri i Barcelonës. Edhe pse deri më tani asnjë nuk është zyrtare, “El Mundo Deportivo” shprehet e bindur se sulmuesi francez do e braktisë Atletico Madrid dhe do...

“S’e di nëse vazhdoj në La Liga”; Griezmann e kthen në “fjalëkryq” të ardhmen

para 12 muajve - Koha.mk

Antoine Griezmann foli për të ardhmen e tij sërish, por pa qartësuar klubin përkatës, madje as ligën. E bëri këtë, pas fitores së mbrëmshme 4-0 kundër Andorrës, e vlefshme për eliminatoret e “Euro 2020”....

Griezmann: Nuk e di nëse do të mbetem në Spanjë

para 12 muajve - Klan Kosova

Antoine Griezmann nuk është i sigurt se do të qëndrojë në La Liga pas largimit nga Atletico Madrid. Në media raportohej se ai mund të transferohej te kampionët e Spanjës, Barcelona, mirëpo edhe Paris Saint-Germain...

Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re

para 12 muajve - Medial

Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do...

Punë e kryer, këtë fanellë do ta vesh Griezmann

para 12 muajve - OraInfo

Griezmann do ta vesh fanellën e Barcelonës. Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”,...

Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re

para 12 muajve - Koha Jone

Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do...

Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re

para 12 muajve - BalkanWeb

Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do...

Griezmann: Nuk e di nëse do të mbetem në Spanjë

para 12 muajve - Epoka e Re

Sulmuesi francez Antoine Griezmann nuk është i sigurt se do të qëndrojë në La Liga pas largimit nga Atletico Madrid. Disa medie  kanë raportuar se ai mund të transferohej te kampionët e Spanjës, Barcelona,...

Griezmann: Nuk e di nëse vazhdoj në La Liga

para 12 muajve - GazetaBlic

Antoine Griezmann foli për të ardhmen e tij sërish, por pa qartësuar klubin përkatës, madje as ligën. E bëri këtë, pas fitores së mbrëmshme 4-0 kundër Andorrës, e vlefshme për eliminatoret e “Euro 2020”....

Griezmann: Nuk e di nëse do të mbetem në Spanjë

para 12 muajve - Ekonomia Online

Antoine Griezmann nuk është i sigurt se do të qëndrojë në La Liga pas largimit nga Atletico Madrid. Në media raportohej se ai mund të transferohej te kampionët e Spanjës, Barcelona, mirëpo edhe Paris Saint-Germain...

Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re

para 12 muajve - Sovrani

Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do...

U largua nga Atletiko Madrid, Griezmann zbulon të ardhmen: Mezi po pres…

para 12 muajve - Newsport

Antuan Griezman deklaroi në fund të sezonit se do të largohej nga Atletiko Madrid. Sulmuesi francez suprizoi jo pak pasi vetëm vitin e kaluar rinovoi një kontratë me shifra faranoike me klubin madrilen....

Antuan Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe do...

Griezmann ka zgjedhur Barcelonën, transferimi në Camp Nou çështje ditësh!

para 12 muajve - SuperSport

Edhe pse është folur se te Barcelona nuk e duan futbollistët e tjerë të skuadrës blaugrana, e ardhmja e Antoine Griezmann sipas të gjitha gjasave do të jetë te Barça. Sulmuesi francez i cili pak ditë më...

Griezman afrohet me Barcelonën, kjo është dëshira e francezit

para 12 muajve - AlbPortali

Antoine Griezman në fund të sezonit njoftoi largimin nga Atletico e Madridit, pasi donte një aventurë të re në një skuadër të re. Barcelona ka qenë ekipi, i cili e ka kërkuar më shumë lojtarin, por deri...

Griezman afrohet me Barcelonën, kjo është dëshira e francezit

para 12 muajve - Fakti Ditor

Antoine Griezman në fund të sezonit njoftoi largimin nga Atletico e Madridit, pasi donte një aventurë të re në një skuadër të re. Barcelona ka qenë ekipi, i cili e ka kërkuar më shumë lojtarin, por deri...

Griezmann lë të kuptohet se do të transferohet te një klub jashtë La Ligës

para 12 muajve - Iliria News

Antoine Griezmann nuk është i sigurt nëse dëshiron të qëndrojë në La Liga, mes spekulimeve se kampioni i Ligue 1, Paris Saint-Germaini, i ka bërë atij ofertë edhe më të mirë sesa Barcelona. Ylli francez...

Griezmann ka zgjedhur skuadrën ku do të transferohet

para 12 muajve - Gazeta e re

Sulmuesi francez ka njoftuar që do të largohet nga Atletico Madridi. E ardhmja e Antoine Griezmann është një çështje shumë e diskutuar në Spanjë, pasi deri më tani nuk dihej se ku do të transferohej. Por...

Griezmann ka zgjedhur skuadrën ku do të transferohet

para 12 muajve - KosovaPress

E ardhmja e Antoine Griezmann është një çështje shumë e diskutuar në Spanjë, pasi deri më tani nuk dihej se ku do të transferohej. Por duket se tashmë ai ka vendosur dhe ekipi i tij i radhës do të jetë...

Bie ndjeshëm vlera e Neymarit në tregun e transferimeve

para 12 muajve - Gazeta Observer

Transferimi i Neymarit para dy vitesh nga Barcelona te Paris Saint-Germain, e ka bërë atë lojtarin më të shtrenjtë në histori të futbollit. Ylli brazilian dëshironte të shpëtonte nga hija e Lionel Messit...

Man United – Antoine Griezmann, kthesë e papritur

para 12 muajve - Arbresh

Manchester United ka tani shpresa në garën për të nënshkruar me sulmuesin Antoine Griezmann pasi francezi pranoi se mund të largohet nga La Liga. Griezmann do të largohet nga Atletico Madridi këtë verë...

Neymari planifikon largimin nga PSG-ja

para 12 muajve - Epoka e Re

Ylli brazilian i Paris Saint Germainit, Neymar, ka prishur çdo raport me drejtuesit e skuadrës franceze dhe e ardhmja e tij me shumë gjasë nuk do të vazhdojë të jetë në Ligën 1. Siç raporton gazeta katalanase...

Neymar “nuk është i lumtur” në PSG

para 12 muajve - Arbresh

Bazuar në një raport së fundmi nga gazeta katalunase SPORT , sulmuesi i Paris Saint Germianit – Neymar e ka informuar klubin se nuk është më i lumtur aty. Deklarata supozohet se ka frustruar presidentin...

Griezmann në PSG – Mbappe tek Real Madrid?

para 12 muajve - GazetaBlic

Nëse Antoine Griezmann transferohet në PSG mund të shtyjë Kylian Mbappe për një lëvizje në Real Madrid, raportojnë mediat në Spanjë. Fituesi i Kupës së Botës me Francë, Griezmann fitoi trofeun me Mbappen...

U ble për 222 mln euro nga PSG-ja, nuk do e besoni sa vlen sot Neymar

para 12 muajve - Medial

Neymar është aktualisht futbollisti më i shtrenjtë në botë, pasi verën e vitit 2017 u transferua nga Barcelona te PSG-ja për shifrën rekord, 222 mln euro. Braziliani u largua nga Barcelona për të dalë...

E bujshme, Neymar dëshiron largimin nga PSG, projektohet shkëmbimi me…

para 12 muajve - Gazeta Tema

Neymar Jr ka prishur çdo raport me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. Siç raporton gazeta katalanase Sport, braziliani u ka shprehur...

E bujshme, Neymar dëshiron largimin nga PSG, projektohet shkëmbimi me…

para 12 muajve - SuperSport

Neymar Jr ka prishur çdo raport me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. Siç raporton gazeta katalanase Sport, braziliani u ka shprehur...

Barcelona përgatit shkëmbimin e bujshëm me PSG-në

para 12 muajve - Fakti Ditor

Neymar ka prishur çdo raport me drejtuesit e Paris Saint Germain dhe e ardhmja e tij me shumë gjasa nuk do të vazhdojë të jetë në Ligue 1. Siç raporton gazeta katalanase “Sport”, braziliani u ka shprehur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK