http://kariera.mk

Ylber Ramadani kërkon falje: Më besoni që nuk kontrollova dot emocionet, asnjë qëllim të keq

para 3 muajve - Gazeta Tema

Ylber Ramadani arriti të shënonte një gol mjaft të bukur në ndeshjen ndaj Moldavisë duke gjetur cepin e portës me një goditje nga jashtë zone. Ky ishte goli i parë në karrierë me fanellën e Kombëtares...

Ramadani reagon për hedhjen e fanellës: Ishte e papranueshme …

para 3 muajve - Koha Jone

Mesfushori i kombëtares sonë, Ylber Ramadani u bë protagonist në ndeshjen eliminatore ndaj Moldavisë duke shënuar golin e dytë në minutën e dytë shtesë. Në momentin e festimit, ai hoqi fanellën dhe më...

Goditi me shqelm fanellën, reagon Ylber Ramadani

para 3 muajve - Lexo

Ylber Ramadani, futbollisti i Kombëatres, realizoi një nga dy golat e fitores të martën kundër Moldavisë, por përveç golit një tjetër detaj bëri shumë përshtypje. Mesfushori gjatë festës për golin e shënuar...

E goditi me këmbë fanellën e Kombëtares, Ylber Ramadani kërkon falje

para 3 muajve - KosovaPress

Ylber Ramadani realizoi një gol të bukur në minutat e fundit të takimit ndaj Moldavisë të cilin Shqipëria e fitoi 2-0. Gjatë festës së golit ai nuk kontrolloi emocionet duke hequr fillimisht fanellën e...

Goditi me shkelm fanelën e KOMBËTARES, Ylber RAMADANI reagon publikisht: Gjest i papranueshëm, por s’kisha qëllim të keq

para 3 muajve - Newsport

Edhe ai vetë s’do ta kishte menduar kurrë që një gol me Kombëtaren do të shndërrohej në temë debati në vendin tonë, mirëpo jo gjithçka shkon sipas parashikimeve. Ylber Ramadani është “masakruar” në kritika...

Goditi fanellën me shkelm, video që po “kryqëzon” Ylber Ramadanin!

para 3 muajve - Gazeta Tema

Shqipëria mori një fitore mjaft të rëndësishme në takimin e luajtur ditën e djeshme kundër Moldavisë në “Elbasan Arena” me rezultatin 2-0. Një fitore që i jep ende shpresë kuqezinjve për të shpresuar tek...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK