http://kariera.mk

Chelsea nuk do të nënshkruajë kontratë me Kovaçiq

më 6.2019 - Klan Kosova

Chelsea ka vendosur që të mos e transferojë në mënyrë permanente Mateo Kovaçiqin, sipas raportimeve nga Daily Mail. Mesfushori i Real Madridit e kaloi sezonin e kaluar në huazim në “Stamford Bridge”, por...

Chelsea vendos përfundimisht për Kovacic

më 6.2019 - Klan Kosova

Chelsea ka vendosur që të mos e përdorë opsionin për blerjen e përhershme të sulmuesit Mateo Kovacic. Kroati ishte bashkuar me skuadrën nga Stamford Bridge në sezonin e kaluar si huazim një vjeçar, por...

Konte thotë “po”, Interi pranë një rikthimi të bujshëm

më 6.2019 - Koha.mk

Antonio Konte ka aprovuar rikthimin e Mateo Kovaçiç tek Interi. Mefushori kroat këtë sezon luajti me Çelsin si i huazuar, por londinezët nuk e kanë blerë dhe ai është detyruar të kthehet te Reali. Siç...

Conte vjen me transferim gjigant nga Real Madrid

më 6.2019 - OraInfo

Mateo Kovaçiç thuhet se do të kthehet në Inter pas përfundimit të sezonit të tij te Chelsea, pasi nuk ka vend për të në Real Madrid. Mesfushori e kaloi këtë sezon me kredi në Stamford Bridge dhe bëri...

Conte thotë po, Kovacic më pranë rikthimit te Interi

më 6.2019 - SuperSport

Mateo Kovacic është gjithnjë e më pranë rikthimit te Interi. Zikaltrit në mesfushë nuk do të përforcohen vetëm me talentin e kombëtares italiane Nicolo Barella por edhe me nënkampionin e botës i cili është...

Interi synon të rikthejë Mateo Kovacic

më 6.2019 - KosovaPress

Mesfushori kroat këtë sezon luajti me Chelsean si i huazuar, por londinezët nuk e kanë blerë dhe ai është detyruar të kthehet te Reali i Madridit. Siç raporton “Tuttosport”, Interi kërkon që ta risjellë...

Kovaçiq drejt rikthimit tek Interi

më 6.2019 - Koha.net

Mesfushori kroat, Mateo Kovaçiq mund të rikthehet tek Interi pas huazimit që pati te Chelsea nga Real Madridi që nuk ka vend për të. Kovaçiq nuk është në planet e Zinedine Zidanet dhe pritet të largohet...

Kovacic rikthehet në Serie A!

më 6.2019 - GazetaBlic

Mateo Kovacic mund të kthehet në Inter pas përfundimit të huazimit tek Chelsea, pasi nuk ka vend për të në Real Madrid. Chelsea nuk pritet të marrë opsionin për të blerë kroatin, ndërsa Real Madridi nuk...

Kovaçiq drejt këtij super ekipi!

më 6.2019 - Sovrani

Kovaçiq drejt këtij super ekipit, Inter FC! Mesfushori kroat, Mateo Kovaçiq mund të rikthehet tek Interi pas huazimit që pati te Chelsea nga Real Madridi që nuk ka vend për të. Kovaçiq nuk është në planet...

Kovaçiq drejt rikthimit tek Interi

më 6.2019 - Ekonomia Online

Mesfushori kroat, Mateo Kovaçiq mund të rikthehet tek Interi pas huazimit që pati te Chelsea nga Real Madridi që nuk ka vend për të. Kovaçiq nuk është në planet e Zinedine Zidanet dhe pritet të largohet...

Conte shfrenon fantazinë, kërkon një “ISH” te Interi

më 6.2019 - Newsport

Jo vetëm Barella. Inter po kërkon një tjetër përforcim në mesfushë dhe sipas “Tuttosport”, emri më i lakuar në shtëpinë zikaltër është i një ish-i. Gazeta torineze shkruan se Antonio Conte kërkon një ish-futbollist...

Conte po bën ‘ҫmendurinë’, po transferon katër lojtarë të Real Madridit

më 6.2019 - OraInfo

Duket skuadra e Interit do të bëjë super-transferime. Antonio Conte duket se u ka bërë të qartë drejtuesve të skuadrës së Inter për të sjellë emra cilësorë në ‘San Siro’, nëse dëshirojnë të rikthehen konkurrues...

Conte transferon në Inter katër lojtarë të Real Madridit

më 6.2019 - Ekonomia Online

Antonio Conte duket se u ka bërë të qartë drejtuesve të skuadrës së Inter për të sjellë emra cilësorë në ‘San Siro’, nëse dëshirojnë të rikthehen konkurrues në Serie A. Trajneri italian së fundi ka marrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK