http://kariera.mk

Zbulohen përfitimet marramendëse të Ibrahimovic në Amerikë

para 3 muajve - Fakti Ditor

37-vjeçari Ibrahimovic, i cili fitoi një çmim relativisht modest 1.5 milionë dollarë vitin e kaluar, thyen rekordin e mëparshëm të Sebastian Giovinco të Torontos, i cili kishte kompensim total prej 7.1...

Ibrahimoviq më i paguari në histori të MLS

para 3 muajve - Klan Kosova

Vendimi i Zlatan Ibrahimoviq për të qëndruar në kampionatin amerikan të futbollit, e bën atë futbollistin që më së shumti është paguar ndonjëherë aty. 37 vjeçari pritet që pas vazhdimit të kontratës me...

Ibrahimovic nuk ndalet, 37-vjeçari vendos tjetër rekord në MLS

para 3 muajve - Infokusi

Paga e Zlatan Ibrahimoviç prej 7.2 milionë dollarësh është një rekord i ri në MLS, duke tejkaluar 7.1 milionë dollarët e paguar për Sebastian Giovinco në vitet 2017 dhe 2018. Ylli suedez, 37 vjeç, u bashkua...

Ibrahimoviq më i paguari në histori të MLS

para 3 muajve - Ekonomia Online

Vendimi i Zlatan Ibrahimoviq për të qëndruar në kampionatin amerikan të futbollit, e bën atë futbollistin që më së shumti është paguar ndonjëherë aty. 37 vjeçari pritet që pas vazhdimit të kontratës me...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK