http://kariera.mk

Paolo Maldini bën goditjen e parë, Milani “sulmon” fort në merkato

para 3 muajve - BalkanWeb

Ditë të rëndësishme për Milanin, që po kristalizon projektin për të ardhmen në shenjën e Paolo Maldinit. Në pritje të konfirmimeve të bashkëpunëtorëve të tij në klub, Ricky Massara dhe Zvonimir Boban,...

Milan arrin Arsenalin dhe Napoli në garën për yllin e Serie A

para 3 muajve - OraInfo

Pas nënshkrimit të Rade Krunic të Empolit, Milan i ri është gati të marrë formë. Qëllimi duket mjaft i qartë: të punojë për lojtarë që janë funksionalë në projekt dhe për të trajnuar me Marco Giampaolo,...

Milan afër të zyrtarizojë edhe transferin e dytë brenda një ditë

para 3 muajve - OraInfo

Milan janë duke revolucionarizuar mesfushën e tyre dhe ka haupr bisedimet për Stefano Sensi, por Sassuolo po kërkon 20 milionë euro plus bonuset 5 milionë euro. Interesimi i tyre në Itali është i njohur...

Zbulohet: Ja sa i kushtojë Milanit transferi i parë i kësaj vere

para 3 muajve - OraInfo

Milan ka siguruar shërbimet e Rade Krunic nga Empoli për sezonin e ardhshëm. Kontrollet mjekësore të lojtarit pritet të kryhen shumë shpejt para nënshkrimit të lojtarit me rosonerë. Ndërkohë, është zbuluar...

“Bomba” e ditës: Boban bën blerjen e parë për Milanin

para 3 muajve - OraInfo

Milan ka arritur është marrëveshje Rade Kruniç. Mesfushori boshnjak do të nënshkruajë një kontratë 4-vjeçare me Rossonerët dhe do t’i nënshtrohet kontrolleve mjekësore javën e ardhshme. Një operacion i...

Milani fillon kontaktet për Sensin

para 3 muajve - Gazeta Observer

Pas transferimit të Krunic nga Empoli, Milani vazhdon të punoj për të përmirësuar mesfushën e tyre përpara sezonit të ardhshëm. Një emër që po qarkullon në media është ai i Sensit të Sassuolos, shkruan...

Milani bën goditjen e parë në merkato, vjen një boshnjak për mesfushën

para 3 muajve - Koha.mk

Në pritje të prezantimit të organigramës së re të drejtuesve, Milani ka bërë edhe goditje ne parë në merkato, duke veshur kuqezi mesfushorin boshnjak të Empolit, Rade Krunic. Ky i fundit ka bërë një sezon...

Milani bën goditjen e parë në merkato, vjen një boshnjak për mesfushën

para 3 muajve - SuperSport

Në pritje të prezantimit të organigramës së re të drejtuesve, Milani ka bërë edhe goditje ne parë në merkato, duke veshur kuqezi mesfushorin boshnjak të Empolit, Rade Krunic. Ky i fundit ka bërë një sezon...

Zyrtare: Milani përforcohet me futbollistin 8 milionësh të Empolit

para 3 muajve - GazetaBlic

Milani nuk ka arritur të kualifikohet për në Champions. Kësisoj priten ndryshime të shumta gjatë verës në kampin “kuq e zi”, shkruan GazetaBlic . Kjo pasi, Rossonerët po monitorohen vazhdimisht nga UEFA...

Një mesfushor dhe një mbrojtës: Zbulohen objektivat e Milanit në merkato

para 3 muajve - Fakti Ditor

Mesfushori i Sassuolos, Stefano Sensi duket gjithnjë e më pranë Milanit. Agjenti i futbollistit, Giuseppe Riso, i cili mbron edhe interesat e mbrojtësit të Atalantës, Gianluca Mancini, u takua me Paolo...

Merkato e papritur nga Milan, kuqezinjtë bëjnë një “goditje” surprizë

para 3 muajve - Gazeta Observer

Në pritje për të emëruar drejtorin e ri sportiv, Milani bën goditjen e tij të parë në këtë merkato. Shumë pranë transferimit te Milani nga Empoli është Rade Krunic . Boshnjaku mendohet të ketë kushtuar...

Milan gati të prezantojë drejtuesit e rinj, dy emra të rinj për merkaton

para 3 muajve - SuperSport

Në shtëpinë e Milanit ka filluar numërimi mbrapsht, pasi të premten, ose maksimumi të shtunën, pritet të prezantohet organigrama e re e klubit, me njerëz të zgjedhur nga Ivan Gazidis. Kështu Paulo Maldini...

Merkato e papritur nga MILAN, kuqezinjtë bëjnë një “goditje” surprizë

para 3 muajve - Newsport

Në pritjë për të emëruar drejtorin e ri sportiv, Milani bën goditjen e tij të parë në këtë merkato. Shumë pranë transferimit te Milani nga Empoli është Rade Krunic . Boshnjaku mendohet të ketë kushtuar...

E konfirmon klubi italian: Lojtari ynë tashmë i takon Milanit

para 3 muajve - Sovrani

Milan e ka mposhtur Genoan për nënshkrimin e mesfushorit kreativ të Empolit, Rade Krunic. “Ne do ta mbyllim marrëveshjen për 8 milion euro”, tha Presidenti Fabrizio Corsi, transmeton Sovrani.info. Ai do...

S’ka “hajgare” me Milanin, po firmosë me mesfushorin e madh

para 3 muajve - OraInfo

Milan është afër transferimit të yllit të madh Beppe Riso, agjent i Stefano Sensi, po takon Giovanni Carnevali përpara një lëvizje të mundshme të Milanit, raporton Sky Sport. Riso u takua dje me Paolo...

Sensi dhe Mancini dy objektivat primarë të Milanit

para 3 muajve - Koha.mk

Mesfushori i Sassuolos, Stefano Sensi duket gjithnjë e më pranë Milanit. Agjenti i futbollistit, Giuseppe Riso, i cili mbron edhe interesat e mbrojtësit të Atalantës, Gianluca Mancini, u takua me Paolo...

Milani interesohet për dy lojtarët e Kombëtares italiane

para 3 muajve - Lexo

Mesfushori i Sassuolos, Stefano Sensi, duket gjithnjë e më pranë Milanit. Agjenti i futbollistit, Giuseppe Riso, i cili mbron edhe interesat e mbrojtësit të Atalantës, Gianluca Mancini, u takua me Paolo...

Sensi dhe Mancini dy objektivat primarë të Milanit

para 3 muajve - SuperSport

Mesfushori i Sassuolos, Stefano Sensi duket gjithnjë e më pranë Milanit. Agjenti i futbollistit, Giuseppe Riso, i cili mbron edhe interesat e mbrojtësit të Atalantës, Gianluca Mancini, u takua me Paolo...

Milan godet në merkato, firmos mesfushori italian

para 3 muajve - Sovrani

Goditja e parë në merkaton e verës së Milanit e ka emrin, Stefano Sensi. Sipas “Corriere dello Sport”, 23 vjeçari italian ka arritur akordin me kuqezinjtë për 5 sezonet e ardhshme, për një pagë që kap...

Milan godet në merkato, firmos mesfushori italian (DETAJET)

para 3 muajve - Newsport

Goditja e parë në merkaton e verës së Milanit e ka emrin, Stefano Sensi. Sipas “Corriere dello Sport”, 23 vjeçari italian ka arritur akordin me kuqezinjtë për 5 sezonet e ardhshme, për një pagë që kap...

U KRY! Ky është përforcimi i ri i Milanit

para 3 muajve - OraInfo

Milan është afruar shumë në nënshkrimin e Stefano Sensi pasi agjenti i tij konfirmoi se takim me Paolo Maldini shkoi shumë mirë. Sipas Gazzetta dello Sport, Milan i ka ofruar një kontratë pesëvjeçare...

Dy lojtarë tek Milani, Maldini mbyll takimin prej 40 minutash me agjentin italian

para 3 muajve - Koha.mk

Agjenti Giuseppe Riso ka qenë në Casa Milan, aty ku qëndroi për 40 minuta dhe pati një takim me Paolo Maldinin. Tema e bisedimeve mes dy përfaqësuesve ka qenë së pari për mesfushorin Stefano Sensi, i cili...

“Ndezë motorët” Milan, yjet e para po zbarkojnë në “San Siro”

para 3 muajve - OraInfo

Agjenti i mesfushorit të Sassuolos, Stefano Sensi dhe mbrojtësi i Atalanta, Gianluca Mancini ka arritur në zyrat e Milanit për bisedime me Paolo Maldini. Beppe Riso u pa në Casa Milan të martën pasdite...

Dy lojtarë te Milani, Maldini mbyll takimin prej 40 minutash me agjentin italian

para 3 muajve - GazetaBlic

Agjenti Giuseppe Riso ka qenë në Casa Milan, aty ku qëndroi për 40 minuta dhe pati një takim me Paolo Maldinin. Tema e bisedimeve mes dy përfaqësuesve ka qenë së pari për mesfushorin Stefano Sensi, i cili...

Dy lojtarë tek Milan, Maldini mbyll takimin prej 40 minutash me agjentin italian

para 3 muajve - Sovrani

Agjenti Giuseppe Riso ka qenë në Casa Milan, aty ku qëndroi për 40 minuta dhe pati një takim me Paolo Maldinin. Tema e bisedimeve mes dy përfaqësuesve ka qenë së pari për mesfushorin Stefano Sensi, i cili...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK