http://kariera.mk

Casillas thotë “Mjaft”

para 12 muajve - Alsat-M

Iker Casillas është gati të varë dorezat në gozhdë. Sipas të përditshmes portugeze ‘O Jogo’, portieri spanjoll në të vërtetë ka vendosur që të mos u kthehet fushave të lojës pas infarktit të pësuar në...

Casillas thotë “Mjaft”

para 12 muajve - Koha.mk

Iker Casillas është gati të varë dorezat në gozhdë. Sipas të përditshmes portugeze ‘O Jogo’, portieri spanjoll në të vërtetë ka vendosur që të mos u kthehet fushave të lojës pas infarktit të pësuar në...

Casillas thotë “Mjaft”

para 12 muajve - Top Channel

Iker Casillas është gati të varë dorezat në gozhdë. Sipas të përditshmes portugeze ‘O Jogo’, portieri spanjoll në të vërtetë ka vendosur që të mos u kthehet fushave të lojës pas infarktit të pësuar në...

Casillas thotë se vetëm pas përfundimit të kontrolleve mjekësore vendos për të ardhmen e tij

para 12 muajve - Koha.net

Portieri spanjoll, Iker Casillas ende nuk ka marrë një vendim për të ardhmen e tij. Iker Casillas ka reaguar menjëherë pas raportimeve të mediave portugeze se ai do të pensionohet nga futbolli. 38-vjeçari...

Buffon te Porto për të zëvendësuar Casillasin

para 12 muajve - Albeu

Legjenda e Juventusit, Gianluigi Buffon mund të bëjë një lëvizje interesante pasi që nuk vazhdoi kontratën me PSG. Veterani italian është duke u përmendur se mund ta zëvendësoj Casillasin te Porto , pasi...

Mediat njoftojnë tërheqjen e Iker Casillas, portieri përgënjeshtron

para 12 muajve - BalkanWeb

Nuk ende një zyrtarizim, por në Portugali janë të sigurtë se karriera sportive e Iker Casillas ka përfunduar. E përditëshmja më e madhe sportive në vend “O Jogo” bën të ditur se portieri spanjoll nuk ka...

PORTUGALI: CASILLAS DETYROHET TA MBYLLË KARRIERËN!

para 12 muajve - Klan Macedonia

Iker Casillas njëri ndër portierët me më shumë trofe të fituara është gati ta mbyllë me futbollin. E përditshmja portugeze O JOGO raporton se portieri legjendar ka vendosur të mos kthehet më në fushë,...

Vendosin mjekët, Casillas detyrohet të largohet nga futbolli

para 12 muajve - GazetaBlic

Iker Casillas është gati ta mbyllë me futbollin e luajtur. E përditshmja portugeze O JOGO raporton se portieri legjendar ka vendosur të mos kthehet më në fushë, pas infarktit pësuar 2 majin e shkuar në...

Vendosin mjekët, Casillas detyrohet ta braktisë futbollin

para 12 muajve - Epoka e Re

Iker Casillas është gati ta mbyllë me futbollin e luajtur. E përditshmja portugeze “O JOGO” raporton se portieri legjendar ka vendosur të mos kthehet më në fushë, pas infarktit pësuar 2 majin e shkuar...

U raportua se do të pensionohet, Casillas mohon gjithçka

para 12 muajve - KosovaPress

Iker Casillas ka reaguar menjëherë pas raportimeve të mediave portugeze se ai do të pensionohet nga futbolli. 38-vjeçari që luan me Porton me datën 1 maj kishte pësuar një sulm në zemër është ende duke...

A do të pensionohet Casillas

para 12 muajve - Arbresh

Iker Casillas ka mohuar raportimet se do tërhiqet nga futbolli pasi pësoi një sulm në zemër gjatë stërvitjeve me Porton muajin e kaluar. Ish-portieri i Real Madridit dhe Spanjës pësoi një infarkt miokardi...

Casillas detyrohet ta mbyllë me futbollin e luajtur!

para 12 muajve - Lajm

Iker Casillas është gati ta mbyllë me futbollin e luajtur. E përditshmja portugeze O JOGO raporton se portieri legjendar ka vendosur të mos kthehet më në fushë, pas infarktit pësuar 2 majin e shkuar në...

Vendosin mjekët, Casillas detyrohet ta mbyllë me futbollin e luajtur!

para 12 muajve - Infokusi

Iker Casillas është gati ta mbyllë me futbollin e luajtur. E përditshmja portugeze O JOGO raporton se portieri legjendar ka vendosur të mos kthehet më në fushë, pas infarktit pësuar 2 majin e shkuar në...

Buffon në Porto për të zëvendësuar Casillasin

para 12 muajve - Ekonomia Online

Legjenda e Juventusit, Gianluigi Buffon mund të bëjë një lëvizje interesante pasi që nuk vazhdoi kontratën me PSG. Veterani italian është duke u përmendur se mund ta zëvendësoj Casillasin te Porto, pasi...

Buffon zëvendëson Casillas te Porto

para 12 muajve - Sovrani

Portieri Gianluigi Buffon mund të bashkohet me Porton këtë verë, pasi dështoi që të vazhdonte kontratën te Paris Saint-Germain. 41 vjeçari kaloi në Parc des Prines një vit më parë nga Juventus, por që...

Buffon zëvendëson Casillas te Porto

para 12 muajve - Klan Kosova

Portieri Gianluigi Buffon mund të bashkohet me Porton këtë verë, pasi dështoi që të vazhdonte kontratën te Paris Saint-Germain. 41 vjeçari kaloi në Parc des Prines një vit më parë nga Juventus, por që...

Buffon zëvendëson Casillas te Porto

para 12 muajve - Epoka e Re

Portieri italian Gianluigi Buffon mund të bashkohet me Porton këtë verë, pasi dështoi që të vazhdonte kontratën me Paris Saint-Germain. 41 vjeçari kaloi në ‘Parc des Prines’ një vit më parë nga Juventus,...

Bëhet “nami”, ja ku po transferohet Buffon

para 12 muajve - OraInfo

Gianluigi Buffon, mund t’i bashkohet FC Porto këtë verë pasi nuk arriti të fitonte një kontratë të re në Paris Saint Germain , raporton Tuttosport. Portieri 41-vjeçar u transferua në Parc des Prince për...

Buffon zëvendëson Casillas te Porto

para 12 muajve - Ekonomia Online

Portieri Gianluigi Buffon mund të bashkohet me Porton këtë verë, pasi dështoi që të vazhdonte kontratën te Paris Saint-Germain. 41 vjeçari kaloi në Parc des Prines një vit më parë nga Juventus, por që...

Buffon vazhdon karrierën në këtë klub të madh evropian

para 12 muajve - KosovaPress

Siç raportojnë mediat italiane, Buffon është synimi kryesor i Portos për këtë merkato verore, përcjellë KosovaPress. 41-vjeçari nuk arriti ta vazhdojë karrierën me skuadrën e PSG-së, dhe me shumë mundësi...

Porto, favorite për Buffonin

para 12 muajve - Koha.net

Ish-portieri i Përfaqësueses së Italisë, Gianluigi Buffon, pritet që karrierën ta vazhdojë në Portugali, pasi është pranë marrëveshjes me Porton. Mediumet italiane kanë njoftuar se Porto tashmë i ka bërë...

“Çmenduria” e Buffon në moshën 41 vjeçare, portieri pranë skuadrës së tij të re

para 12 muajve - Sovrani

Gianluigi Buffon mund të jetë portieri i ri i Portos. Sikurse raporton Sportmediaset, “gardiani” nuk dëshiron ende të tërhiqet nga futbolli, edhe pse është 41 vjeç. Nënkampionët e Portugalisë janë një...

Ky është ekipi i ri i Buffonit

para 12 muajve - OraInfo

Buffon nuk do të jetë më pjesë e Psg. Gianluigi Buffon mund të vijojë karrierën te skuadra e Portos. Pas një sezoni të komplikuar në Paris, ish-portieri i Juventusit mund të zërë vendin e mikut të tij,...

Buffon drejt kalimit te Porto, do të zërë vendin e Casillas

para 12 muajve - Koha Jone

Gianluigi Buffon mund të vijojë karrierën te skuadra e Portos. Pas një sezoni të komplikuar në Paris, ish-portieri i Juventusit mund të zërë vendin e mikut të tij, Iker Casillas, i ndalur pas një problemi...

“Çmenduria” e Buffon në moshën 41 vjeçare, portieri pranë skuadrës së tij të re

para 12 muajve - Newsport

Gianluigi Buffon mund të jetë portieri i ri i Portos. Sikurse raporton Sportmediaset, “gardiani” nuk dëshiron ende të tërhiqet nga futbolli, edhe pse është 41 vjeç. Nënkampionët e Portugalisë janë një...

Media italiane: Buffon, në vend të Casillas-it te Porto

para 12 muajve - Te Sheshi

Portieri i njohur italian Gianluigi Buffon u largua nga Paris Saint-Germain pas vetëm një sezoni, por nuk ka ndërmend të tërhiqet edhe pse është 41 vjeç Pas largimit zyrtarisht nga PSG, ai spekuloi se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK