http://kariera.mk

Superkompjuteri parashikon fituesin dhe tabelën e Premierligës për sezonin e ardhshëm

para 3 muajve - Zhurnal

Pasi u publikua orari i ndeshjeve për sezonin 2019/2020 të Premierligës, superkompjuteri i SportNation.Bet ka parashikuar se Manchester City do të jetë sërish kampion i Anglisë, por e ka parashikuar edhe...

PREMIER LEAGUE: HIDHET SHORTI PËR SEZONIN 2019/20

para 3 muajve - Klan Macedonia

Është hedhur sot shorti për sezonin 2019/2020 në Premier League dhe starti është “bombë”, me supersfidën Mançester Junajted -Çelsea. Mançester City do të takohet me West Hamin, ndërsa Liverpool do të pres...

Derbi që në xhiron e parë në Premierligë (Komplet orari)

para 3 muajve - Koha.mk

Është hedhur shorti i Premierligës për sezonin 2019/20. Që në javën e parë do të ketë ndeshje interesante, siç edhe vetë liga angleze është. Në xhiron e parë Manchester United pret në Old Traford Chelsean....

Ka pak shpresë për Liverpoolin, herën e fundit kur filluan sezonin ndaj Norwichit, fituan titullin!

para 3 muajve - GazetaBlic

Liverpool ishte shumë afër fitimit të Premierligës sezonin e kaluar. Reds kishin një sezon të shkëlqyer, duke humbur vetëm një herë gjatë 38 ndeshjeve të tyre të ligës, shkruan GazetaBlic. Tashmë, Liverpool...

Arsenalin e pret ‘ferri’, dy super derbi në muajin gusht në Premierligë!

para 3 muajve - GazetaBlic

Skaudrën e Unai Emery – Arsenal e pret një tjetër start i frikshëm në Premier League – pasi në muajin gusht do t’i zhvillojë dy derbi me rival direkt. Arsenali fillon sezonin me një udhëtim në St James...

Orari i ndeshjeve të Chelseat për sezonin e ardhshëm të Premierligës

para 3 muajve - Iliria News

“Të kaltrit” e mbyllën sezonin e kaluar në pozitën e tretë të Premierligës, ndërsa sezonin e ardhshëm do të shpresojnë se do të arrijnë të shpallen kampionë. Chelsea e shijoi radhitjen në pozitën e tretë...

Premier League i prish pushimet tifozëve, sezoni ri nis më 9 gusht

para 3 muajve - BalkanWeb

Tifozët e futbollit anglez nuk duhet të presin gjatë. Sezoni i ri 2019/2020 i Premier League nis shumë shpejt dhe me “fishekzjarre”. Liga Angleze e Futbollit publikoi kalendarin e ndeshjeve, të cilat nisin...

Hidhet shorti i Premier League, java e parë nis me një super ndeshje

para 3 muajve - Koha Jone

Paraditen e sotme është hedhur shorti për edicionin 2019-2020 i cili do të nisë me një super sfidë. Java e parë do të mbyllet të dielën në orën 17:30 me atë shqiptare me një duel zjarri pasi Manchester...

“Super-kompjuteri” parashikon fituesin e Premierligës për edicionin 2019/20

para 3 muajve - GazetaBlic

Manchester City do të fillojë mbrojtjen e titullit të Premier League në West Ham. City ka fituar dy tituj të njëpasnjëshëm të Premier League dhe ka marrë tre pikë në Londrën lindore në tre sezonet e fundit...

Zyrtare: Ja kur do të zhvillohet derbi Liverpool – Manchester City

para 3 muajve - GazetaBlic

Gjithçka tashmë është zyrtare sa i përket orarit të edicionit të ardhshëm të Premierligës. Kampionati anglez do të fillojë me 9 gusht, me sfidën Liverpool – Norwich që do të hap stinorin e ri 2019/20,...

Publikohet orari i Ligës Premier për sezonin 2019/20, java e parë nis me derbin United-Chelsea

para 3 muajve - Telegrafi

Trofeu i Ligës Premier (Foto: Michael Regan/Getty Images/Guliver)

Hidhet shorti i sezonit të ri, Premier League nis me një superndeshje!

para 3 muajve - SuperSport

Sezoni i ri i Premier League nis me emocione dhe spektakël. Është hedhur paraditen e sotme shorti për edicionin 2019-2020 i cili do të nisë me një supersfidë. Java e parë do të mbyllet të dielën në orën...

Hidhet shorti i Premier League, hapet me superfidën Manchester United-Chelsea

para 3 muajve - Albeu

Është hedhur sot shorti për sezonin 2019/2020 në Premier League dhe starti është "bombë", me supersfidën Manchester United -Chelsea. Manchester City do të vizitojë West Hamin, ndërsa Liverpool do të presë...

Zyrtare: Ja me kë do të luajë Liverpooli në xhiron e parë të Premierligës

para 3 muajve - GazetaBlic

Premier League ka hedhur shortin e ndeshjeve për edicionin e ardhshëm. Kampionati më i madh në botë, Premierliga sot ka hedhur shortin për sfidat e ekipeve angleze në kampionatin e ri 2019/20, shkruan...

Ndeshjet hapëse të Premier Ligës dhe ndryshimet e mëdha në sezonin 2019/20

para 3 muajve - Koha.net

Janë mësuar përballjet e Premier Ligës për sezonin 2019/20, sezon në të cilën do të ketë edhe ndryshime mjaft të mëdha. Përveç VAR-it që do të jetë pjesë e elitës së futbollit anglez, klubet gjithashtu...

Zyrtare: Këto janë ndeshjet e xhiros së parë në edicionin e ri të Premierligës

para 3 muajve - GazetaBlic

Premier League ka hedhur shortin e ndeshjeve për edicionin e ardhshëm. Kampionati më i madh në botë, Premierliga sot ka hedhur shortin për sfidat e ekipeve angleze në kampionatin e ri 2019/20, shkruan...

Orari i ndeshjeve të Premierligës: Sezoni 2019/20 nis me superderbi

para 3 muajve - Lajm

Kampioni në fuqi, Manchester City, do ta nisë sezonin e ri të Premierligës jashtë shtëpisë kundër West Hamit, ndërsa Manchester Unitedi do të përballet me Chelsean, Në anën tjetër, Liverpooli do të përballet...

Për herë të parë, pushim dimëror edhe në Premierligë

para 3 muajve - Zhurnal

Orari i ndeshjeve të sezonit 2019/20 të Premierligës do të publikohet sot. Në këtë sezon do të jetë një ndryshim i madh: klubet e Premierligës do të kenë pushim dimëror për herë të parë në histori. Pushimi...

Hidhet shorti i sezonit të ri të Premier Ligës

para 3 muajve - Epoka e Re

Sezoni i ri i Premier Ligës nis me emocione dhe spektakël. Është hedhur paraditen e sotme shorti për edicionin 2019-2020, i cili do të nisë me një supersfidë. Java e parë do të mbyllet të dielën në orën...

Zyrtare: Ja me kë do të luajë Liverpooli në xhiron e parë të Premierligës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Premier League ka hedhur shortin e ndeshjeve për edicionin e ardhshëm.Kampionati më i madh në botë, Premierliga sot ka hedhur shortin për sfidat e ekipeve angleze në kampionatin e ri 2019/20, shkruan GazetaBlic....

Fillim dhe fund i tmerrshëm për Arsenalin në sezonin 2019/20

para 3 muajve - Sovrani

Arsenali ka zbuluar ndeshjet e tyre për sezonin e Premier Ligës 2019/20 derisa Unai Emery përgatitet për fushatën e tij të dytë si menaxher në Emirates, transmeton Sovrani.info. Gunners përfundoi i pesti...

Publikohet orari i Ligës Premier për sezonin 2019/20, java e parë nis me derbin United-Chelsea

para 3 muajve - Republika

Liga Premier ka publikuar tashmë orarin zyrtar të ndeshjeve për sezonin e ri 2019/20. Sezoni i ri në Ligën Premier do të fillojë me 9 gusht pikërisht në ndeshjen që do të zhvillohet në Anfield në mes të...

Premier League/ Sezoni i ri nis me superderbin mes dy gjigantëve

para 3 muajve - Sovrani

Kampioni në fuqi, Manchester City, do ta nisë sezonin e ri të Premierligës jashtë shtëpisë kundër West Hamit, ndërsa Manchester Unitedi do të përballet me Chelsean, Në anën tjetër, Liverpooli do të përballet...

Derbi që në xhiron e parë në Premierligë

para 3 muajve - Periskopi

Është hedhur shorti i Premierligës për sezonin 2019/20. Që në javën e parë do të ketë ndeshje interesante, siç edhe vetë liga angleze është. Në xhiron e parë Manchester United pret në Old Traford Chelsean....

Publikohet kalendari i ndeshjeve të Premierligës, derbi që në xhiron e parë

para 3 muajve - Insajderi

Premier Liga e ka publikuar kalendarin e ndeshjeve për sezonin 2019/2020. Liverpooli dhe Norwichi janë skuadrat që do të hapin sezonin e ri në Premier Ligë, të premten e 9 gushtit. Klikoni për të parë...

Kampionati i ri anglez nis me derbin United-Chelsea

para 3 muajve - KosovaPress

Premier League e nis kampionatin me një ndeshje interesante ku në “Old Trafford” luajnë Manchester United – Chelsea. Kampionati nis më 9 gusht në mbrëmje me ndeshjen Liverpool-Norwich, ndërsa kampionët...

Ndeshjet hapëse të Premier Ligës dhe ndryshimet e mëdha në sezonin 2019/20

para 3 muajve - Ekonomia Online

Janë mësuar përballjet e Premier Ligës për sezonin 2019/20, sezon në të cilën do të ketë edhe ndryshime mjaft të mëdha. Përveç VAR-it që do të jetë pjesë e elitës së futbollit anglez, klubet gjithashtu...

Sot hedhet shorti i Premierligës

para 3 muajve - Gazeta Observer

Nga ora 9:00 do të filloj hedhja e shortit të Premierligës për sezonin 20019/20. 20 skuadrat e njërës nga ligat më të forta në botë do të mësojnë kundërshtarët për gjithë sezonin. Kujtojmë se Manchester...

Zbulohen ndeshjet e xhiros së parë për vitin 2019/20 në Premierligë

para 3 muajve - GazetaBlic

Ndeshjet e xhiros së parë të sezonit të ardhshëm të Premierligës, 2019/20, janë publikuar online. Manchester City do ta nisë sezonin për ta mbrojtur titullin me ndeshje kundër Wolverhampton. Tifozët e...

Zbulohen ndeshjet e xhiros së parë të sezonit të ardhshëm të Premierligës

para 3 muajve - Zhurnal

Ndeshjet e xhiros së parë të sezonit të ardhshëm të Premierligës, 2019/20, janë publikuar online. Manchester City do ta nisë sezonin për ta mbrojtur titullin me ndeshje kundër Wolverhampton. Tifozët e...

Zbulohen ndeshjet e xhiros së parë të sezonit të ardhshëm të Premierligës

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Ndeshjet e xhiros së parë të sezonit të ardhshëm të Premierligës, 2019/20, janë publikuar online. Manchester City do ta nisë sezonin për ta mbrojtur titullin me ndeshje kundër Wolverhampton. Tifozët e...

Zbulohen ndeshjet e xhiros së parë të sezonit të ardhshëm të Premierligës

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ndeshjet e xhiros së parë të sezonit të ardhshëm të Premierligës, 2019/20, janë publikuar online. Manchester City do ta nisë sezonin për ta mbrojtur titullin me ndeshje kundër Wolverhampton. Tifozët e...

Publikohen online ndeshjet e xhiros së parë të Premierë Ligës

para 3 muajve - Arbresh

Java e parë e Premierë Ligës raportohet të jetë publikuar online. Duket se sezoni i ri do të fillojë mes finalistit të Ligës së Kampionëve – Tottenhamit dhe skuadrës së re të promovuar në ligë – Norwichit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK