http://kariera.mk

Ramos fton 500 persona në dasmën e tij, a është në listë Cristiano Ronaldon?

para 12 muajve - Alsat-M

Kapiteni i Real Madridit, e ka lënë jashtë listës të të ftuarve ish- bashkëlojtarin e tij. Sergio Ramos do të martohet këtë fundjavë me partneren e tij, prezantuesen televizive Pilar Rubio me të cilën...

E çuditshme, 500 të ftuar në dasmën e Ramos, por nuk ka vend për CR7-ën

para 12 muajve - InfoShqip

Momenti i shumëpritur po vjen. Këtë fundjavë në një nga katedralet më të famshme të qytetit të Sevilles, kapiteni i Realit të Madridit Sergio Ramos do të lidhë kurorë me partneren e tij, prezantuesen televizive...

Ramos injoron Ronaldon, nuk e fton në dasëm (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Sergio Ramos do të martohet gjatë verës dhe jashtë listës së dasmës ka lënë jashtë ish-shokun e tij, Cristiano Ronaldo. Sipas Marca, kapiteni i Los Blancos nuk e ka ftuar në dasmë sulmuesin e Juventusit,...

500 të ftuar në dasmën e Ramos, por jo edhe Cristiano Ronaldo

para 12 muajve - Iliria News

Momenti i shumëpritur po vjen. Këtë fundjavë në një nga katedralet e qytetit të Sevilles, kapiteni i Realit të Madridit Sergio Ramos do të lidhë kurorë me partneren e tij, prezantuesen televizive Pilar...

Regio Ramos martohet, por “harron” të ftoj Cristiano Ronaldo-n!

para 12 muajve - Shekulli

Këtë fundjavë do të zhvillohet ajo që po konsiderohet dasma e vitit në Spanjë, ylli i Real Madridit do të martohet me partneren e tij, Pilar Rubio. Ndërsa të gjitha mediat kanë nisur të shkruajnë për dasmën,...

Fton 500 persona në dasmën e tij, por Ramos nuk e ka në listë Cristiano Ronaldon

para 12 muajve - Periskopi

Kapiteni i Real Madridit, e ka lënë jashtë listës të të ftuarve ish- bashkëlojtarin e tij. Sergio Ramos do të martohet këtë fundjavë me partneren e tij, prezantuesen televizive Pilar Rubio me të cilën...

Dasma e Sergio Ramos e mbushur me yje, por Ronaldo nuk u ftua

para 12 muajve - Koha.net

Lista e të ftuarve për dasmën e Sergio Ramos do të jetë e mbushur me yje. Por ajo që vihet re është se kapiteni i Real Madrid nuk ka ftuar ish-shokun e ekipit Cristiano Ronaldon. Ramos  po martohet me...

500 të ftuar në dasmën e Ramos, por nuk ka vend për Cristiano Ronaldon!

para 12 muajve - Gazeta Tema

Momenti i shumëpritur po vjen. Këtë fundjavë në një nga katedralet e qytetit të Sevilles, kapiteni i Realit të Madridit Sergio Ramos do të lidhë kurorë me partneren e tij, prezantuesen televizive Pilar...

Fton 500 persona në dasmën e tij, por Ramos nuk e ka në listë Cristiano Ronaldon

para 12 muajve - KosovaPress

Sergio Ramos do të martohet këtë fundjavë me partneren e tij, prezantuesen televizive Pilar Rubio me të cilën është në një lidhje dashurie që nga viti 2012 dhe ka tre djem. Ajo që bie më shumë në sy në...

Sergio Ramos bëhet gati për dasmën e vitit, a do e ftojë Ronaldon?

para 12 muajve - Koha Jone

Sergio Ramos ka vendosur t’i japë zyrtarisht fund beqarisë. Mbrojtësi spanjoll i lidhur prej vitesh me partneren e tij Pilar Rubio ka vendosur që ta kurorëzojë lidhjen e tij në një ceremoni martesore....

E çuditshme/ 500 të ftuar në dasmën e Ramos, por nuk ka vend për CR7-ën!

para 12 muajve - SuperSport

Momenti i shumëpritur po vjen. Këtë fundjavë në një nga katedralet e qytetit të Sevilles, kapiteni i Realit të Madridit Sergio Ramos do të lidhë kurorë me partneren e tij, prezantuesen televizive Pilar...

Dasma e Sergio Ramos: E mbushur me yje, por Ronaldo nuk u ftua

para 12 muajve - Portalb

Lista e të ftuarve për dasmën e Sergio Ramos do të jetë e mbushur me yje. Por ajo që vihet re është se kapiteni i Real Madrid nuk ka ftuar ish-shokun e ekipit Cristiano Ronaldon, njofton TCH . Ramos po...

500 të ftuar në dasëm, por Ramos harron ish shokun e ekipit

para 12 muajve - Lexo

Momenti i shumëpritur po vjen. Këtë fundjavë në një nga katedralet e qytetit të Sevilles, kapiteni i Realit të Madridit Sergio Ramos do të lidhë kurorë me partneren e tij, prezantuesen televizive Pilar...

Dasma e Sergio Ramos: Е mbushur me yje, por Ronaldo nuk u ftua

para 12 muajve - Portalb

Lista e të ftuarve për dasmën e Sergio Ramos do të jetë e mbushur me yje. Por ajo që vihet re është se kapiteni i Real Madrid nuk ka ftuar ish-shokun e ekipit Cristiano Ronaldon, njofton TCH . Ramos po...

E PAPRITUR/ 500 veta në dasmën e Sergio RAMOS, s’ka vend për Cristiano RONALDON

para 12 muajve - Newsport

Sergio Ramos dhe Pilar Rubio më në fund do të martohen, me një dasmë madhështore, duke kurorëzuar lidhjen e tyre në një prej katedraleve më të famshme të Seviljes. Ramos dhe Pilar Rubio janë së bashku ...

9 vite bashkëlojtarë, Ramos injoron keq Ronaldon

para 12 muajve - Fakti Ditor

Ramos po përgatitet të martohet me prezantuesen televizive Pilar Rubio në katedralen e famshme të Sevillas këtë fundjavë. David Beckham dhe gruaja Viktoria raportohen se do të marrin pjesë, ashtu si edhe...

9 vite bashkëlojtarë, Ramos injoron keq Ronaldon

para 12 muajve - AlbPortali

Ramos po përgatitet të martohet me prezantuesen televizive Pilar Rubio në katedralen e famshme të Sevillas këtë fundjavë. David Beckham dhe gruaja Viktoria raportohen se do të marrin pjesë, ashtu si edhe...

Ramos fton në dasmë Piquen, Beckhamin dhe shumë kolegë – por jo edhe Ronaldon

para 12 muajve - The Prestige

Sergio Ramosi nuk e ka ftuar Cristiano Ronaldo në atë që është etiketuar si ‘dasma e vitit’ në Spanjë e që do të mbahet të shtunën. Katedralja e famshme në Sevilla do të jetë vendi i ceremonisë martesore...

Dasma e Sergio Ramos, e mbushur me yje, por mungon ish-shoku i ekipit

para 12 muajve - Top Channel

Lista e të ftuarve për dasmën e Sergio Ramos do të jetë e mbushur me yje. Por ajo që vihet re është se kapiteni i Real Madrid nuk ka ftuar ish-shokun e ekipit Cristiano Ronaldon.  Ramos  po martohet me...

Dasma e Sergio Ramos, e mbushur me yje, por Ronaldo nuk u ftua

para 12 muajve - Infokusi

Lista e të ftuarve për dasmën e Sergio Ramos do të jetë e mbushur me yje. Por ajo që vihet re është se kapiteni i Real Madrid nuk ka ftuar ish-shokun e ekipit Cristiano Ronaldon. Ramos po martohet me...

500 të ftuar në dasmën e Ramos, por nuk ka vend për CR7-ën!

para 12 muajve - Gazeta Liria

Momenti i shumëpritur po vjen. Këtë fundjavë në një nga katedralet më të famshme të qytetit të Sevilles, kapiteni i Realit të Madridit Sergio Ramos do të lidhë kurorë me partneren e tij, prezantuesen televizive...

Ramos injoron keq Ronaldon, ja çfarë ka ndodhur!

para 12 muajve - GazetaBlic

Real Madrid kanë luftuar për t’u ngritur që nga largimi i Cristiano Ronaldos, si brenda dhe jashtë fushës. Los Blancos humbi pothuajse një të tretën e lojrave të tyre në La Liga sezonin e kaluar, duke...

Ramos injoron keq Ronaldon

para 12 muajve - Arbresh

Sergio Ramos do të ketë një listë me të ftuar për dasmën e tij këtë fundjavë por kapiteni i Real Madrid nuk ka ftuar ish-shokun e ekipit Cristiano Ronaldon. Ramos po përgatitet të martohet me prezantuesen...

Nga futbolli tek arti dhe muzika, zbulohen “VIP”-at e dasmës së Sergio Ramos

para 12 muajve - Koha.mk

Sergio Ramos dhe Pilar Rubio do të martohen të shtunën e 15 qershorit në Katedralen e Sevilla. Në këtë ditë të shënuar për ta do të jenë pjesëmarrës disa nga fytyrat më të shquara të sportit, muzikës dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK