http://kariera.mk

Man Unitedi lë të kuptohet për të ardhmen e Pogbas dhe Lukakus

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Mediat italiane, si Football Italia, besojnë se Romelu Lukaku do të largohet nga Manchester Unitedi këtë verë, ndërsa Paul Pogba të qëndrojë. Këto lajme janë nxitur nga postimet e fundit të klubit në llogarinë...

Juventus – Manchester United, vjen takimi i parë për Pogban!

para 12 muajve - GazetaBlic

Drejtori sportiv i Juventusit – Fabio Paratici zhvilloi takimin e parë me drejtuesit e Manchester United për të diskutuar për Paul Pogba dhe Joao Cancelo, raporton Sky Sport Italia. Paratici është në Londër...

Lukaku e ka marrë vendimin përfundimtar lidhur me kalimin në Inter!

para 12 muajve - GazetaBlic

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për çështjen e sulmuesit të Manchester United, Romelu Lukaku, shkruan GazetaBlic . Përfaqësuesi belg tash e një kohë të gjatë...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

para 12 muajve - Portalb

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

para 12 muajve - Medial

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

para 12 muajve - BalkanWeb

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë...

Lukaku i “dashuruar” pas Contes dhe Serie A: E kam marrë vendimin

para 12 muajve - Koha Jone

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë...

Lukaku zbulon trajnerin e ri të Juventusit dhe gëzon Interin!

para 12 muajve - Koha.mk

Romelo Lukaku ka folur pas ndeshjes që Belgjika fitoi ndaj Skocisë për eliminatoret e Euro 2020. Sulmuesi i Manchester United, për “Sportmediaset”, ka dhënë deklarata të forta duke zbuluar të ardhmen e...

Lukaku: E kam marrë vendimin e shumëpritur!

para 12 muajve - Sovrani

Nuk është më një mister pse Romelu Lukaku është sulmuesi i përzgjedhur nga Antonio Conte, mjafton të dëgjojmë fjalët e tij: “Është diçka pozitive që Conte shkoi te Inter, për mua është trajneri më i mirë...

Lukaku thyen heshtjen, flet për të ardhmen e tij

para 12 muajve - GazetaBlic

Romelu Lukaku bëri thirrje që Manchester United të vendosë të ardhmen e tij. Sulmuesi i United, 26 vjeçar, shënoi 12 herë në Premierligë sezonin e kaluar, por e ardhmja e tij me ‘Djajtë e Kuq’ është në...

Romelu Lukaku flet rreth të ardhmes së tij

para 12 muajve - Arbresh

Romelu Lukaku ka thënë se është në dijeni se ku do të luaj sezonin e ardhshëm duke lënë të kuptohet se e ardhmja e tij qëndron larg nga Manchester United. Interi mësohet të jetë duke u përgatitur për transferimin...

Lukaku e vë në dyshim të ardhmen e tij në Man United

para 12 muajve - Ekonomia Online

Sulmuesi belg i Manchester Unitedit, Romelu Lukaku, ka thënë se ai pret që kjo verë të jetë e ngarkuar, duke hedhur kështu dyshim mbi të ardhmen e tij te “Djajtë e kuq”, mes spekulimeve se ai mund t’i...

Pogba: Tatuazhet, flokët, sjellja? Njerëzit më sulmojnë vetëm për paratë!

para 12 muajve - Koha.mk

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, është i bindur se “gjykohet ndryshe” nga futbollistët e tjerë dhe se nuk ka lidhje jeta e tij jashtë fushe, tatuazhet apo gjuha e trupit gjatë ndeshjeve. 26-vjeçari...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK