http://kariera.mk

Diego Armando Maradona i tërbuar që Sarri shkoi te Juventusi!

më 6.2019 - Koha.mk

“Im atë është tërbuar që Sarri shkoi te Juventusi, edhe pse nuk e thotë hapur! Kam biseduar me të”. Ai që flet është Diego Armando Maradona Jr, djali i ish-numrit “10” të Napolit, që ka folur për TMW Radio...

Diego Armando Maradona, i tërbuar që Sarri shkoi te Juventusi!

më 6.2019 - Gazeta Tema

“Im atë është tërbuar që Sarri shkoi te Juventusi, edhe pse nuk e thotë hapur! Kam biseduar me të”. Ai që flet është Diego Armando Maradona Jr, djali i ish-numrit “10” të Napolit, që ka folur për TMW Radio...

Maradona i zhgënjyer që Sarri shkoi te Juventusi!

më 6.2019 - GazetaBlic

“Im atë është tërbuar që Sarri shkoi te Juventusi, edhe pse nuk e thotë hapur! Kam biseduar me të”. Ai që flet është Diego Armando Maradona Jr, djali i ish-numrit “10” të Napolit, që ka folur për TMW Radio...

Sarri te Juventusi, Maradona jep përgjigjen epike

më 6.2019 - Lexo

“Im atë është tërbuar që Sarri shkoi te Juventusi, edhe pse nuk e thotë hapur! Kam biseduar me të”. Ai që flet është Diego Armando Maradona Jr, djali i ish-numrit “10” të Napolit, që ka folur për TMW Radio...

Maradona i zhgënjyer që Sarri shkoi te Juventusi!

më 6.2019 - Gazeta Observer

“Im atë është tërbuar që Sarri shkoi te Juventusi, edhe pse nuk e thotë hapur! Kam biseduar me të”. Ai që flet është Diego Armando Maradona Jr, djali i ish-numrit “10” të Napolit, që ka folur për TMW Radio...

Diego Armando Maradona, i tërbuar që Sarri shkoi te Juventusi!

më 6.2019 - Sovrani

“Im atë është tërbuar që Sarri shkoi te Juventusi, edhe pse nuk e thotë hapur! Kam biseduar me të”. Ai që flet është Diego Armando Maradona Jr, djali i ish-numrit “10” të Napolit, që ka folur për TMW Radio...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK