http://kariera.mk

Lampard trajner i Çelsit, ndihma i vjen nga… Gjermania

para 5 muajve - Shprehja.com

Lampard brenda pak ditësh pritet të bëhet trajneri i ri i Çelsit. Klubi londinez ka pranuar kërkesën e Derbit, skuadrës aktuale të trajnerit, për të paguar 4 milionë euro si dëmshpërblim për prishjen e...

Chelsea gjen trajnerin e ri, pranë zyrtarizimit të ish-legjendës së klubit

para 5 muajve - InfoShqip

Derby County i jep leje Lampardit, pritet të emërohet trajner i Chelseat Shumë shpejt pritet të zyrtarizohet rikthimi i Frank Lampard te Chelseat. Skuadra të cilën e drejton, Derby County i ka dhënë leje...

Zyrtare: Lampard merr leje që të bisedojë me Chelsean për pozitën e trajnerit

para 5 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Chelseas ende po vuan për një trajner që nga largimi i Sarrit për tek Juventusi. Sarri arrit që të firmos kontratë me klubin më të lavdishëm në itali, por që la një boshllëk të madh tek skuadra...

Derby County ia lejon Chelseat bisedimet me Lampardin

para 5 muajve - Aktuale

Frank Lampardin është edhe më afër transferimit te Chelsea, pasi Derby County ka bërë të ditur se kanë lejuar bisedimet mes të dyja palëve. Legjenda angleze pritet të largohet nga skuadra nga Championshipi,...

Derby County ia lejon Chelseat bisedimet me Lampardin

para 5 muajve - GazetaBlic

rank Lampardin është edhe më afër transferimit te Chelsea, pasi Derby County ka bërë të ditur se kanë lejuar bisedimet mes të dyja palëve. Legjenda angleze pritet të largohet nga skuadra nga Championshipi,...

Chelsea gjen trajnerin e ri, pranë zyrtarizimit të ish-legjendës së klubit

para 5 muajve - Albeu

Derby County i jep leje Lampardit, pritet të emërohet trajner i Chelseat Shumë shpejt pritet të zyrtarizohet rikthimi i Frank Lampard te Chelseat . Skuadra të cilën e drejton, Derby County i ka dhënë leje...

Frank Lampard edhe më pranë Celsea-t, ja vendimi i Derby County-t

para 5 muajve - SuperSport

Hidhet një tjetër hap i rëndësishëm që Frank Lampard të marrë drejtimin e Chelsea-t në Premier League. Klubi i Derby County-t, me të cilin 41-vjeçari ka kontratë, ka dalë me një qëndrim zyrtar, duke njoftuar...

Lampard lejohet të bisedoj me Chelsean

para 5 muajve - Arbresh

Largimi i Maurizio Sarrit e ka lënë të lirë pozitën e trajnerit të Chelseas. Tekniku italian u largua për të nënshkruar me kampionët e Serie A, Juventus. Pozitën e tij te Chelsea me shumë gjasë do ta marrë...

Derby i jep leje Chelseat të bisedojë me Lampardin

para 5 muajve - Koha.net

Derby County ka konfirmuar se i ka dhënë leje Chelseat të bisedojë me trajnerin Frank Lampard për pozitën e trajnerit në Stamford Bridge. “Me para-sezonin që po afron shpejtë për të dy klubet shpresojmë...

Chelsea gjen trajnerin e ri, pranë zyrtarizimit të ish-legjendës së klubit

para 5 muajve - InfoShqip

Derby County i jep leje Lampardit, pritet të emërohet trajner i Chelseat. Shumë shpejt pritet të zyrtarizohet rikthimi i Frank Lampard te Chelseat. Skuadra të cilën e drejton, Derby County i ka dhënë leje...

Derby i jep leje Lampardit të negociojë me Chelsean

para 5 muajve - KosovaPress

Frank Lampard pritet të emërohet si trajner i Chelseat në orët në vijim. Këtë e konfirmon edhe njoftimi i Derby Countyt, klub të cilin Lampard e ka drejtuar sezonin e shkuar, ku thuhet se ish-mesfushori...

Derby County ia lejon Chelseat bisedimet me Lampardin

para 5 muajve - Arbresh

Frank Lampardin është edhe më afër transferimit te Chelsea, pasi Derby County ka bërë të ditur se kanë lejuar bisedimet mes të dyja palëve. Legjenda angleze pritet të largohet nga skuadra nga Championshipi,...

Derby i jep leje Chelseat të bisedojë me Lampardin

para 5 muajve - Ekonomia Online

Derby County ka konfirmuar se i ka dhënë leje Chelseat të bisedojë me trajnerin Frank Lampard për pozitën e trajnerit në Stamford Bridge. “Me para-sezonin që po afron shpejtë për të dy klubet shpresojmë...

Lampard shumë afër Chelseat

para 5 muajve - Koha.net

Frank Lampard pritet të zyrtarizohet si trajner i Chelseat, në ditët në vazhdim. Ish-futbollisti anglez do të marrë drejtimin e “Bluve të Londrës”, pas largimit të Maurizo Sarrit. Sipas medieve angleze...

Zola, mentor i Lampardit te Chelsea

para 5 muajve - Gazeta Observer

Gianfranco Zola mund të qëndrojë edhe sezonin e ardhshëm te Chelsea. Italiani ka punuar si trajner i ekipit të parë në sezonin e kaluar nën urdhrat e Maurizio Sarrit – por ishte punësuar nga klubi dhe...

Zola, mentor i Lampardit te Chelsea

para 5 muajve - Arbresh

Gianfranco Zola mund të qëndrojë edhe sezonin e ardhshëm te Chelsea. Italiani ka punuar si trajner i ekipit të parë në sezonin e kaluar nën urdhrat e Maurizio Sarrit – por ishte punësuar nga klubi dhe...

Çelsi zgjedh trajnerin e ri, ia beson stolin ish-kapitenit!

para 5 muajve - BalkanWeb

Largimi i Mauricio Sarrit detyroi drejtuesit e bluve të Londrës të vihen menjëherë në kërkim të emrit që do të pasonte italianin në stolin e Çelsit. Në “Stamford Bridge” nuk kanë humbur kohë dhe kanë piketuar...

Çelsi zjedh trajnerin e ri, ia beson stolin ish-kapitenit!

para 5 muajve - BalkanWeb

Largimi i Mauricio Sarrit detyroi drejtuesit e bluve të Londrës të vihen menjëherë në kërkim të emrit që do të pasonte italianin në stolin e Çelsit. Në “Stamford Bridge” nuk kanë humbur kohë dhe kanë piketuar...

Çelsi zgjedh trajnerin e ri, ia beson stolin ish-kapitenit!

para 5 muajve - Medial

Largimi i Mauricio Sarrit detyroi drejtuesit e bluve të Londrës të vihen menjëherë në kërkim të emrit që do të pasonte italianin në stolin e Çelsit. Në “Stamford Bridge” nuk kanë humbur kohë dhe kanë piketuar...

Çelsi zgjedh më në fund, trajneri i ri prezantohet këtë javë!

para 6 muajve - Shprehja.com

Çelsi ende nuk ka vendosur për sa i përket trajnerit të ri, post i lënë bosh që nga largimi i Mauricio Sarrit drejt Juventusit. Emrat kanë qenë të shumtë që janë përfolur, por më në në fund, duket se drejtuesit...

Lampard merr drejtimin e Chelsea-s në 48 orët e ardhshme

para 6 muajve - Iliria News

Chelsea pritet ta prezantojë Frank Lampardin si trajner të ri në 48 orët e ardhshme. Legjenda e bluve, do të rikthehet në Stamford Bridge pas një sezoni të kaluar si trajner në Derby County. Roman Abramovich...

Lampard merr drejtimin e Chelsea-s në 48 orët e ardhshme

para 6 muajve - TV21

Lampard rikthehet në Chelsea Chelsea pritet ta prezantojë Frank Lampardin si trajner të ri në 48 orët e ardhshme. Legjenda e bluve, do të rikthehet në Stamford Bridge pas një sezoni të kaluar si trajner...

Punë e kryer, ky është trajneri i ri i Chelseas

para 6 muajve - OraInfo

Pas largimit të Sarrit, Chelsea ka gjetur trajnerin e ri. Chelsea do të konfirmojë Frank Lampard si menaxherin e tyre të ri këtë javë,raportojnë mediat angleze, përcjell ORAinfo. Raportet sugjerojnë se...

Chelsea marrëveshje me trajnerin e ri, kontratë 3-vjeçare për ikonën e “blues”

para 5 muajve - Sovrani

41-vjeçari Frank Lampard do të jetë trajneri i ri i Chelsea. Lajmi do të zyrtarizohet këtë javë nga skuadra londineze. E përditshmja britanike “Evening Standard konfirmon” se palët kanë arritur marrëveshjen....

Lampard merr drejtimin e Chelsea-s në 48 orët e ardhshme

para 6 muajve - RTV 21

Lampard rikthehet në Chelsea Chelsea pritet ta prezantojë Frank Lampardin si trajner të ri në 48 orët e ardhshme. Legjenda e bluve, do të rikthehet në Stamford Bridge pas një sezoni të kaluar si trajner...

Lampard në krye të stolit, kështu mund të rreshtohet Chelsea sezonin tjetër

para 6 muajve - Fakti Ditor

Përkundër suksesit në Ligën e Evropës, Sarri vendosi të largohet në drejtim të Juventus, duke lënë ‘Blutë’ pa trajner. Është ish mesfushori i skuadrës, Frank Lampard, ai që shihet si favoriti për të drejtuar...

Lampard merr drejtimin e Chelsea-s në 48 orët e ardhshme

para 6 muajve - KosovaPress

Legjenda e bluve, do të rikthehet në Stamford Bridge pas një sezoni të kaluar si trajner në Derby County, transmeton KosovaPress. Roman Abramovich tashmë ka mbajtur një takim ditë më parë në jahtin e tij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK