http://kariera.mk

Zyrtare: Real Madridi tashmë do të ketë edhe skuadrën e femrave

para 8 muajve - GazetaBlic

Real Madridi zyrtarisht do të ketë një ekip të femrave nga viti 2020 pasi ranë dakord për të blerë klubin e CD Tacon të promovuar këtë edicion, një vendim që u ratifikua nga bordi i drejtorëve të klubit...

ZYRTARE: Real Madrid bëhet me skuadër të femrave

para 8 muajve - Fakti Ditor

Në vend të kësaj, ata do të fillojnë me ekipin e tyre të femrave nga 1 korriku 2020. Gjatë sezonit 2019/20, CD Tacon do të stërvitet dhe luajë ndeshjet e tyre në Valdebebas, terrenin e stërvitjeve të Los...

ZYRTARE: Real Madrid bëhet me skuadër të femrave

para 8 muajve - AlbPortali

Në vend të kësaj, ata do të fillojnë me ekipin e tyre të femrave nga 1 korriku 2020. Gjatë sezonit 2019/20, CD Tacon do të stërvitet dhe luajë ndeshjet e tyre në Valdebebas, terrenin e stërvitjeve të Los...

Tashmë është zyrtare, tjetër lëvizje tek Real MADRID

para 8 muajve - Newsport

Duke filluar nga data 1 qershor të vitit 2020-të, Real Madrid do të ketë ekipin e femrave C.D Tacon, ku këtë sezon do të luajë dhe do të stërvitet në Valdebebas, aty ku skuadra e parë e Real Madridit kryen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK