http://kariera.mk

Milan vjen me transferim të “çmendur” nga Liverpooli

para 5 muajve - OraInfo

Dejan Lovren do të largohet nga Liverpooli dhe Reds janë më shumë se të gatshëm të shesin për çmimin e duhur. Sidoqoftë, klubi i vetëm që ka bërë hapa konkret është AC Milan, të cilët aktualisht janë...

ZYRTARE: Milan sot nënshkruan me emrin e madh

para 5 muajve - OraInfo

Milan është duke pësuar ndryshime në çdo aspekte. Maurizio Ganz do të jetë trajneri i skuadrës së Milanit për femra. Ka qenë vetë klubi kuqezi që zyrtarizoi rikthimin e një ish-lojtari të tyre, që luajti...

Një ish futbollist i Interit në stolin e Milanit

para 5 muajve - Alsat-M

Që nga 1 korriku i vitit 2019, deri në vitin 2021, Maurizio Ganz do të jetë trajneri i skuadrës së Milanit, por jo në vend të Marko Xhiampaolo, por në pankinën e ekipit të femrave. Ka qenë vetë klubi që...

ZYRTARE/ Ish-lojtar i Interit, sot nënshkruan kontratë 2-vjeçare me Milanin

para 5 muajve - Lexo

Maurizio Ganz do të jetë trajneri i skuadrës së Milanit për femra. Ka qenë vetë klubi kuqezi që zyrtarizoi rikthimin e një ish-lojtari të tyre, që luajti me fanellën kuqezi për tre sezone (1998-2001),...

Milan mund të rikthehet te Lovren për shkak të Bayern Munich

para 5 muajve - Sovrani

Nuk është sekret se Dejan Lovren mund të largohet këtë verë nga Liverpool teksa shumë klube evropiane kanë shfaqur interes për të. Edhe të kuqtë do të ishin gati ta lejonin të largohej nëse do të vinte...

Ish-lojtar i Interit, sot nënshkruan kontratë 2-vjeçare me Milanin

para 5 muajve - LajmiFundit

Maurizio Ganz do të jetë trajneri i skuadrës së Milanit për femra. Ka qenë vetë klubi kuqezi që zyrtarizoi rikthimin e një ish-lojtari të tyre, që luajti me fanellën kuqezi për tre sezone (1998-2001),...

Tjetër zyrtarizim, Milani rikthehen kuqezi një ish-lojtar të Interit

para 5 muajve - Sovrani

Që nga 1 korriku i vitit 2019, deri në vitin 2021 Maurizio Ganz do të jetë trajneri i skuadrës së Milanit, por jo në vend të Marco Giampaolo, por në pankinën e ekipit të femrave. Ka qenë vetë klubi që...

Milan takohet me agjentin e lojtarit nga Bundesliga, marrëveshja afër

para 5 muajve - OraInfo

Një ditë e rëndësishme për Milanin ishte pasditen e mbrëmshme, vëllezërit Ozdemir, përfaqësues të Ozan Kabak, arritën në Casa Milan. I riu turk është një emër i nxehtë për mbrojtjen e Marco Giampaolo,...

Kabak, gjithnjë e më afër Milanit

para 5 muajve - Koha.net

Skuadra e Milanit është afër të sigurojë shërbimet e mbrojtësit të Stuttgartit, Ozan Kabak, ka njoftuar të hënën sajti italian "Calciomercato". Bëhet e ditur se Milani tashmë ka arritur marrëveshje me...

Bayern Munich ia prish ‘pazarin’ Milanit, po ia rrëmben nga duart talentin e madh

para 5 muajve - OraInfo

Bayern Munich rivalizon Milanin për turkun, Ozan Kabak. Bayern Munich gjithnjë e më tepër po këmbëngul që të sjell në radhët e veta mbrojtësin e ri turk, Ozan Kabak nga Stuttgarti. Sipas Kicker, përfaqësuesit...

Milan afër nënshkrimit të madh, por i del një problem i papritur

para 6 muajve - OraInfo

Milan, thuhet se është optimist rreth nënshkrimit të Ozan Kabak, pavarësisht se Bayern Munich gjithashtu është pajtuar të paguajë klauzolën e lirimit prej 15 milion euro. Sipas Tuttosport, Milan do të...

Milani përgatit goditje e parë në merkato, agjenti i mbrojtësit mbërrin në Milano

para 5 muajve - Newsport

Javë e rëndësishme për merkaton e Milanit. Drejtuesit kuqezinjë kanë nisur nga puna për të përforcuar merkaton, dhe emri i parë në listë me të cilën po punohet është qendërmbrojtësi Ozan Kabak. Turku pëlqehet shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK