http://kariera.mk

Milan – Torreira, ky është lajmi i fundit

më 6.2019 - Koha.mk

Raportet në Itali janë të përhapura që Torreira dëshiron të lidhet përsëri me trajnerin e ri të Milanit, Marco Giampaolo, me të cilin punoi në Sampdoria. Megjithatë, The Telegraph citoi një burim të paidentifikuar...

Milan merr lajmin e madh, paraqet ofertën e parë për super-lojtarin

më 6.2019 - OraInfo

Fushata e tregut të transferimeve të AC Milan po bëhet gjithnjë e më interesante. Për mesfushën, Rossonerët kanë identifikuar disa caqe dhe Dennis Praet është një nga ata që po këkohet,përcjell ORAinfo....

Tronditen rossonerët, dështon transferimi i yllit të madh

më 6.2019 - OraInfo

Rossonerët, kanë marrë një lajm jo të mirë. Ylli i Arsenalit, Lucas Torreira është i lumtur në Angli dhe nuk kërkon të largohet, përcjell ORAinfo. Raportet në Itali janë të përhapura që Torreira dëshiron...

Torreira është “i lumtur” në Arsenal

më 6.2019 - Tetova Sot

Burimet e afërta të Telegraph  kanë thënë që synimi i Milanit, Lucas Torreira është “i lumtur” në Arsenal dhe nuk është duke kërkuar largim Raportet në Itali shkruanin që Torreira dëshiron që të largohet...

Zidane: Ky futbollist mund të largohet nga Real Madrid për 50 milionë euro

më 6.2019 - Fakti Ditor

Real Madrid është i gatshëm t’i vlerësojë ofertat për shitjen e mesfushorit Dani Ceballos. E përditshmja sportive madrilene “AS” raporton se trajneri Zinedine Zidane ka aprovuar nxjerrjen në shitje të...

Zidane: Ky futbollist mund të largohet nga Real Madrid për 50 milionë euro

më 6.2019 - AlbPortali

Real Madrid është i gatshëm t’i vlerësojë ofertat për shitjen e mesfushorit Dani Ceballos. E përditshmja sportive madrilene “AS” raporton se trajneri Zinedine Zidane ka aprovuar nxjerrjen në shitje të...

E duan Arsenali dhe Tottenhami, Reali ua tregon çmimin e Ceballos

më 6.2019 - Ekonomia Online

Tottenham Hotspur dhe Arsenali janë duke tentuar që në këtë afat kalimtar ta transferojnë mesfushorin e Real Madridit, Dani Ceballos. Dy skuadrat nga veriu i Londrës po e rivalizojnë njëra-tjetrën për...

Pas largimit nga Roma, ylli i madh zbulon skuadrën e re

më 6.2019 - OraInfo

Pas largimit nga Roma, ylli i skuadrës ka zbuluar se ku do të luajë. Daniele De Rossi do të luajë në Serie A edhe pas largimit nga Roma. Daniele De Rossi ka vendosur të mbetet në Serie A. Mesfushori i...

Zidane: Ky futbollist mund të largohet nga Real Madrid për 50 milionë euro

më 6.2019 - Gazeta Observer

Zinedine Zidane nuk e kundërshton largimin e këtij futbollisti nga Real Madrid. Real Madrid është i gatshëm t’i vlerësojë ofertat për shitjen e mesfushorit Dani Ceballos. E përditshmja sportive madrilene...

Sampdoria e informon Arsenalin për çmimin e dy lojtarëve të tyre

më 6.2019 - KosovaPress

Media italiane Tuttosport ka thënë se të dy ekipet, Tottenham e Arsenal janë të interesuara për futbollistët. Arsenali po shihet si favorit për t’i   transferuar të dy lojtarët, transmeton KosovaPress....

Maldini takon De Rossin, e fton të vishet kuqezi me një ofertë të parezistueshme

më 6.2019 - GazetaBlic

Daniele De Rossi, pas largimit nga Roma, ka deklaruar sot se do të vazhdojë të luajë edhe për një vit. Edhe pse ofertat nga Amerika Latine dhe Amerika nuk kanë munguar, madje të mira ekonomikisht, lojtari...

De Rossi drejt Fiorentinës

më 6.2019 - GazetaBlic

“Gazzetta dello Sport” ka njoftuar të hënën se De Rossi në parim ka arritur marrëveshje me Fiorentinën që i ka ofruar kontratë njëvjeçare me mundësi vazhdimi edhe për një vit, transmeton Koha Ditore. De...

Milani me një yll më shumë, madrilenin rrugët e çojnë vetëm në “San Siro”

më 6.2019 - Shprehja

Milani është i dëshpëruar për të sjellë një lojtar të madh në “San Siro” këtë merkato. Problemet me UEFA-n e kushtëzojnë këtë dëshirë dhe Gazidis duhet të bëjë një menaxhim rigoroz pa dalë nga kufijtë...

De Rossi drejt Fiorentinës

më 6.2019 - Koha.net

Mesfushori italian Daniele de Rossi pritet që karrierën ta vazhdojë në Serie A, te skuadra e Fiorentinës. "Gazzetta dello Sport" ka njoftuar të hënën se De Rossi në parim ka arritur marrëveshje me Fiorentinën...

Lajm i keq për Arsenalin, ylli i madh po largohet nga skuadra

më 6.2019 - OraInfo

Skuadra e Arsenalit do të përballet me një largim. Lucas Torreira raportohet se dëshiron që të ribashkohet me Marco Giampaolo në Milan, por Arsenali nuk dëshiron që ta humbet mesfushorin pa fituar mjaftueshëm...

Ylli i madh i thotë PO Milanit

më 6.2019 - OraInfo

Lucas Torreira thuhet se dëshiron të ribashkohet me Marco Giampaolo në Milan, por Arsenali nuk do të humbasë mesfushorin pa luftë. Sipas Sport Mediaset, Torreira është gati të kthehet menjëherë në Itali,...

​AC Milani i bën ofertë mesfushorit të Arsenalit

më 6.2019 - RTV 21

Torreiran ka kontratë me Arsenalin deri në vitin 2023 Milani është duke u munduar që ta transferojnë ish-legjendën e Sampdorias dhe të Italisë në ekip si trajner. Milani dëshiron që ta marrë Torreiran...

Kështu do të duket mesfusha e Milanit me Giampaolo

më 6.2019 - OraInfo

Marco Giampaolo duket sikur po kthehet në atë që ai e di me Milanin, pasi ai është i lidhur me lëvizjet për dy lojtarët e tij të mëparshëm të Sampdoria. Interesimi i playmakerit belg Dennis Praet është...

Lamtumira surprizë e yllit të Milan, tërbohet Giampaolo

më 6.2019 - Sovrani

Problem jo i vogël për trajnerin e ri të Milan Marco Giampaolo, për shkak të lajmit të fundit të merkatos në kampin kuqezi. Ndërkohë që Paolo Maldini i është përveshur punës për të përforcuar mesfushën...

Edhe Tottenham e Arsenal në garë për Ceballos

më 6.2019 - Tetova Sot

Shtohen skuadrat që e duan mesfushorin e Real Madridit. Ishte fillimisht Milani, skuadra që dukej se do të nënshkruante me Dany Ceballos të Real Madridit. Por duke parë paraqitjet e këtij të fundit në...

Maldini takon De Rossin, e fton të vishet kuqezi me një ofertë të parezistueshme

më 6.2019 - Sovrani

Daniele De Rossi, pas largimit nga Roma, ka deklaruar sot se do të vazhdojë të luajë edhe për një vit. Edhe pse ofertat nga Amerika Latine dhe Amerika nuk kanë munguar, madje të mira ekonomikisht, lojtari...

Maldini e fton De Rossin në Milan

më 6.2019 - Epoka e Re

Daniele De Rossi, pas largimit nga Roma, ka deklaruar sot se do të vazhdojë të luajë edhe për një vit. Edhe pse ofertat nga Amerika Latine dhe Amerika nuk kanë munguar, madje të mira ekonomikisht, lojtari...

Milani në garë për mesfushorin e Arsenal

më 6.2019 - Albeu

Milan dëshiron të nënshkruajë me mesfushorin e Arsenalit Lucas Torreira , siç njofton e përditshmja italiane Sport Mediaset. Rossonerët kanë identifikuar uruguaianin si një objektiv kyç për të ndërtuar...

Milani që do të vijë, rikthim në AND: Fitore me lojë të bukur

më 6.2019 - Medial

Duhet ende ta tregojë në fushën e lojës, por mediat italiane kanë projektuar që tani Milanin e Marco Giampaolo. Idetë për futbollin që ka ish-tekniku i Sampdorias dhe lëvizjet e Paolo Maldini në merkaton...

Torreira dëshiron të largohet nga Arsenali

më 6.2019 - Tetova Sot

Lucas Torreira raportohet se dëshiron që të ribashkohet me Marco Giampaolo në Milan, por Arsenali nuk dëshiron që ta humbet mesfushorin pa fituar mjaftueshëm për të Sipas Sport Mediaset, Torresira është...

Tottenham e Arsenal në garë për Ceballos

më 6.2019 - Koha.net

Shtohen skuadrat që e duan mesfushorin e Real Madridit. Ishte fillimisht Milani, skuadra që dukej se do të nënshkruante me Dany Ceballos të Real Madridit. Por duke parë paraqitjet e këtij të fundit në...

Torreira dëshiron të largohet nga Arsenali

më 6.2019 - Lexo

Lucas Torreira raportohet se dëshiron që të ribashkohet me Marco Giampaolo në Milan, por Arsenali nuk dëshiron që ta humbet mesfushorin pa fituar mjaftueshëm për të Sipas Sport Mediaset, Torresira është...

De Rossi dëshiron të qëndrojë në Serie A

më 6.2019 - Koha.mk

Mesfushori italian ka vendosur të luajë edhe më tutje në Serie A. Daniele De Rossi që vlerësohet si një ikonë e klubit të Romës, në përfundim të sezonit në Itali, njoftoi se do të largohej nga verdhekuqtë...

“Ndizet” trajneri i ri i Milanit, i do këta dy yje në skuadër

më 6.2019 - OraInfo

Milani nuk e ka ndërmend të ndalet. Raportohet se Milani është në pozicion ideal për ta transferuar Daniele De Rossin dhe Lucas Torreiran, gjersa trajneri Marco Giampaolo po mendon t’i bëjë disa ndryshime...

Milani që do të vijë, rikthim në AND: Fitore me lojë të bukur

më 6.2019 - BalkanWeb

Duhet ende ta tregojë në fushën e lojës, por mediat italiane kanë projektuar që tani Milanin e Marco Giampaolo. Idetë për futbollin që ka ish-tekniku i Sampdorias dhe lëvizjet e Paolo Maldini në merkaton...

Mediat italiane: Milan vjen me ide e lojë të bukur, ja lëvizjet e klubit

më 6.2019 - Vizion Plus

Mediat italiane kanë nisur t’i kushtojnë një vëmendje të veçantë ekipit të Milanit. Edhe pse u rendit në vend të pestë, me vetëm një pikë larg vendit të katërt e të tretë, lëvizjet e ndërmarra nga klubi...

Tottenham e Arsenal në garë për yllin e Real Madridit

më 6.2019 - GazetaBlic

Shtohen skuadrat që e duan mesfushorin e Real Madridit. Ishte fillimisht Milani, skuadra që dukej se do të nënshkruante me Dany Ceballos të Real Madridit. Por duke parë paraqitjet e këtij të fundit në...

Tottenham sfidon Arsenalin për Anderson

më 6.2019 - Koha.net

Tottenhami po sfidon Arsenalin për mbrojtësin e Sampdorias, Joachim Anderson. Arsenali ka dështuar ta transferojë lojtarin duke i bërë dy oferta, mirëpo Sampdoria i ka refuzuar, transmeton kp. Mediat italiane...

De Rossi dëshiron të qëndrojë në Serie A

më 6.2019 - Koha.net

Mesfushori italian ka vendosur të luajë edhe më tutje në Serie A. Daniele De Rossi që vlerësohet si një ikonë e klubit të Romës, në përfundim të sezonit në Itali, njoftoi se do të largohej nga verdhekuqtë...

13 lojtarë në shitje, Reali pritet të arkëtoj një shumë marramendëse

më 6.2019 - BalkanWeb

Jo vetëm blerje të bujshme por dhe largimi po aq të bujshme. Reali është kthyer në një kantier ndërtimi ku Madridi edhe një herë është shndërruar në qendrën e merkatos europiane. Të gjithë flasin për blerjet...

AC Milani i bën ofertë mesfushorit të Arsenalit

më 6.2019 - KosovaPress

Milani dëshiron që ta marrë Torreira si huazim për dy vjet dhe ta transferojë në ekip për 38 milionë euro, transmeton KosovaPress. Tash Arsenali janë duke biseduar me Torreiran, i cili është në kontratë...

Milani synon këta tre futbollistë

më 6.2019 - Epoka e Re

AC Milan po synon të përforcohet në mesfushë me Daniele De Rossin dhe Lucas Torreiran. Skuadra italiane do të luftojë edhe sezonin e ri për një vend në Ligën e Kampionëve, derisa sezonin që lamë pas përfundoi...

Telashe për Milanin, Caballos kërkohet edhe nga gjigantët e Premier League

më 6.2019 - Albeu

Edhe pse Dani Ceballos po shkëlqen me Spanjën në kampionatin Europian të 21-vjeçarëve, mesfushori nuk është në planet e Zidane te Real Madrid . Jo vetëm që raportet mes lojtarit dhe francezit nuk janë...

‘Fshesa’ e Zidane, largon mbi 10 lojtarë nga Reali, ja emrat

më 6.2019 - OraInfo

Gjatë afatit kalimtar të verës pritet që mbi 10 lojtarë të largohen nga Real Madrid. Reali ka vënë në shitje mbi 10 lojtarë, deri më tani zyrtarisht është larguar vetëm Marcos Llorente. Zinedine Zidane...

13 lojtarë në shitje, Reali pritet të arkëtoj një shumë marramendëse

më 6.2019 - Medial

Jo vetëm blerje të bujshme por dhe largimi po aq të bujshme. Reali është kthyer në një kantier ndërtimi ku Madridi edhe një herë është shndërruar në qendrën e merkatos europiane. Të gjithë flasin për blerjet...

U largua nga Roma, De Rossi vendosi të qëndrojë në Serie A

më 6.2019 - RTV 21

Tre klube italiane shprehën interes për De Rossin Mesfushori italian, Daniele De Rossi vendosi të luajë edhe më tutje në Serie A. De Rossi që vlerësohet si një ikonë e klubit të Romës, në përfundim të...

Milan ua mbyll gojën të gjithëve, po e transferon lojtarin nga Serie A

më 6.2019 - OraInfo

Fushata e tregut të transferimeve të Milan po bëhet gjithnjë e më interesante. Për mesfushorin, Rossonerët kanë identifikuar disa caqe, dhe Dennis Praet është një nga këto, përcjell ORAinfo. Belgjikani...

De Rossi befason të gjithë, vazhdon karrierën tek rivalët e Romës

më 6.2019 - GazetaBlic

Daniele De Rossi ka vendosur të refuzojë ofertat nga MLS dhe Boca Juniors, pasi ai dëshiron të vazhdojë të luajë futboll në Itali dhe Serie A. Siç është raportuar nga Sky Italia, De Rossi beson se vendimi...

Milani në telashe, në garë për Ceballos janë edhe…

më 6.2019 - SuperSport

Edhe pse Dani Ceballos po shkëlqen me Spanjën në kampionatin Europian të 21-vjeçarëve, mesfushori nuk është në planet e Zidane te Real Madrid. Jo vetëm që raportet mes lojtarit dhe francezit nuk janë të...

Milan merr lajmin e madh, Arsenal pranon ta shesë yllin te rossonerët

më 6.2019 - OraInfo

AC Milan ka nisur bisedimet me Arsenalin për mesfushorin e Uruguait, Lucas Torreira. Sportmediaset thonë se klubi i Serie A do të donte të merrte atë, i cili nënshkroi për klubin vitin e kaluar, për një...

De Rossi ?tradhëton? Romën, mbetet në Serie A

më 6.2019 - Albeu

Tifozëve të Romës me siguri nuk do t’u pëlqejë ky lajm, por në shenjë hakmarrjeje edhe ndaj drejtuesve të klubit verdhekuq që nuk i ofroi rinovimin e kontratës, Daniele De Rossi një emblemë e kryeqytetasve...

Lajm i papritur! Rossi te Milan, rossonerët me ofertë të “çmendur”

më 6.2019 - OraInfo

Daniele De Rossi ka vendosur të refuzojë ofertat nga MLS dhe Boca Juniors, pasi ai dëshiron të vazhdojë të luajë futboll në Itali dhe Serie A. Sipas raportimeve të Sky Italia, De Rossi beson se vendimi...

Arsenal gati që të dëgjojë ofertën e Milanit për Torreira

më 6.2019 - Klan Kosova

Milan ka nisur bisedimet me Arsenalin rreth mesfushorit Lucas Torreira. Sipas Sportmediaset, Rossoneri duan që ta blejnë uruguaianin i cili nënshkroi me Topçinjtë vetëm verën e kaluar, transmeton Klan...

De Rossi “tradhëton” Romën, mbetet në Serie A

më 6.2019 - SuperSport

Tifozëve të Romës me siguri nuk do t’u pëlqejë ky lajm, por në shenjë hakmarrjeje edhe ndaj drejtuesve të klubit verdhekuq që nuk i ofroi rinovimin e kontratës, Daniele De Rossi një emblemë e kryeqytetasve...

De Rossi dhe Torreira në listën e dëshirave të Milanit

më 6.2019 - Ekonomia Online

Raportohet se Milani është në pozicion ideal për ta transferuar Daniele De Rossin dhe Lucas Torreiran, gjersa trajneri Marco Giampaolo po mendon t’i bëjë disa ndryshime në mesfushë. Rossonerët kanë një...

Edhe Tottenham e Arsenal në garë për Ceballos

më 6.2019 - KosovaPress

Ishte fillimisht Milani, skuadra që dukej se do të nënshkruante me Dany Ceballos të Real Madridit. Por duke parë paraqitjet e këtij të fundit në Kampionatin Evropian U21 me Spanjën, edhe klube të tjera...

Edhe Tottenham e Arsenal në garë për Ceballos

më 6.2019 - Periskopi

Shtohen skuadrat që e duan mesfushorin e Real Madridit. Ishte fillimisht Milani, skuadra që dukej se do të nënshkruante me Dany Ceballos të Real Madridit. Por duke parë paraqitjet e këtij të fundit në...

Theo pranë Milanit, dalin kushtet e transferimit pas takimit me Maldinit

më 6.2019 - Albeu

Theo do të shkojë në Milan në formë huazimi dhe do të fitojë 2 milionë euro në sezon. Përveç Dani Ceballos, duke se dëshira tjetër e madhe e Paolo Maldinit për ta transferuar në Milan është mbrojtësi i...

S”ka kush që e ndal Milanin, vjen me tri transferime të mëdha

më 6.2019 - OraInfo

Rossonerët janë aktualisht në vrullin e punës. AC Milan dëshiron të transferojë Dani Ceballos të Real Madridit dhe gjithashtu është i etur për të mundur Romën për nënshkrimin e Jordan Veretout të Fiorentinës...

Tottenham sfidon Arsenalin për Anderson

më 6.2019 - KosovaPress

Arsenali ka dështuar ta transferojë lojtarin duke i bërë dy oferta, mirëpo Sampdoria i ka refuzuar, transmeton KosovaPress. Mediat italiane thonë se Juve, Tottenhami, Arsenali e Lyon janë të gjitha të...

Milan bënë ofertë zyrtare për lojtarin e Arsenalit

më 6.2019 - OraInfo

Milan ka nisur bisedimet me Arsenalin për mesfushorin ndërkombëtar të Uruguait, Lucas Torreira. Sportmediaset thonë se klubi i Serie A do të donte të merrte Gunner, i cili nënshkroi për Arsenalin vitin...

Transferi i parë i Giampaolos te Milani do të vije nga Real Madrid

më 6.2019 - OraInfo

Dani Ceballos pritet të jetë transferimi i parë i Marco Giampaolos te Milani. Pasi Marco Giampaolo u prezantua zyrtarisht te Milani, thashethemet kanë filluar të rriten për transferimet që mund të ndodhin...

FOTO | Maldini “kapet mat” në Ibiza, zbulohet objektivi i ri i Milanit

më 6.2019 - Shprehja

Zbulohet objektivi i ri i Milanit. Paolo Maldini është kapur në Ibiza, duke biseduar me Teo Hernandez, mbrojtësin e majtë të Real Madrid. 21-vjeçari ishte i huazuar sezonin e fundit te Real Sociedad, aty...

Ylli i Real Madrid afër huazimit tek Milan

më 6.2019 - Fakti Ditor

Përfaqësuesit e skuadrës së Milanos janë takuar me Theo Hernandez, dhe thuhet se janë afër të arrijnë marrëveshje për huazimin e tij. Huazimi i Hernandez nga ‘Santiago Bernabeu’, do t’i kushtonte Milanos...

De Rossi ‘tradhton’ Romën, luan në Serie A

më 6.2019 - Fakti Ditor

Mesfushori donte të vazhdonte aty ku kaloi gjithë karrierën e tij, me klubin e tij të lindjes, por nuk iu ofrua një kontratë të re. Ai mbush 36 vjeç muajin e ardhshëm dhe do të jetë një lojtar i lirë,...

U largua nga Roma, De Rossi vendos të qëndrojë në Serie A

më 6.2019 - KosovaPress

Daniele De Rossi që vlerësohet si një ikonë e klubit të Romës, në përfundim të sezonit në Itali, njoftoi se do të largohej nga verdhekuqtë pasi këta të fundit nuk i kishin vazhduar kontratën, shkruan KosovaPress....

Reali ka një shitje komplet një skuadër, ja sa mund të fitoj

më 6.2019 - KosovaPress

Skuadra madrilene ka vënë në shitje mbi 10 lojtarë, ndërsa deri tani zyrtarisht është larguar vetëm Marcos Llorente. ekniku francez do të afrojë edhe të paktën dy lojtarë në këtë merkato, ndërsa “MARCA”...

Real Madrid nxjer në merkato yjet,ja sa miliona euro mund të fitojë

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Reali i Madridit është kthyer i frikshëm në merkato, sepse këtë verë ka shpenzuar mbi 300 milionë euro për përforcime, por tashmë i duhet të shesë urgjentisht, për të mos shkelur rregulloren e Fair Play...

Theo Hernandez afër huazimit tek Milan

më 6.2019 - Shenja

Përfaqësuesit e skuadrës së Milanos janë takuar me Theo Hernandez, dhe thuhet se janë afër të arrijnë marrëveshje për huazimin e tij. Huazimi i Hernandez nga ‘Santiago Bernabeu’, do t’i kushtonte Milanos...

Theo shumë afër Milanit, zbulohen kushtet e transferimit pas takimit me Maldinin

më 6.2019 - Ekonomia Online

Theo do të shkojë në Milan në formë huazimi dhe do të fitojë 2 milionë euro në sezon. Përveç Dani Ceballos, duke se dëshira tjetër e madhe e Paolo Maldinit për ta transferuar në Milan është mbrojtësi i...

Milan “çmendet” pas yllit të Realit, përpilon ofertën

më 6.2019 - Newsport

Milan e ka seriozisht për Theo Hernandez. Skuadra italiane kërkon që të forcojë prapavijën dhe francezi i Realit të Madridit shihet si ideali për të mbushur hapësirat e lëna bosh nga pensionimi i Abate....

Formacioni që Real Madridi ka vënë në shitje

më 6.2019 - Arbresh

Reali ka vënë në shitje mbi 10 lojtarë, deri më tani zyrtarisht është larguar vetëm Marcos Llorente. Zinedine Zidane dëshiron të bëjë revolucion te Real Madridi dhe më së miri këtë e tregojnë blerjet e...

Formacioni që Real Madridi ka vënë në shitje

më 6.2019 - Ekonomia Online

Reali ka vënë në shitje mbi 10 lojtarë, deri më tani zyrtarisht është larguar vetëm Marcos Llorente. Zinedine Zidane dëshiron të bëjë revolucion te Real Madridi dhe më së miri këtë e tregojnë blerjet e...

De Rossi mund të mbetet në Serie A, zgjon interesimin e Fiorentinas dhe Sampdorias

më 6.2019 - Telegrafi

Daniele De Rossi (Foto: Paolo Bruno/Getty Images/Guliver)

Shokohet Roma, De Rossi vendos të luaj në Serie A

më 6.2019 - OraInfo

Ylli italian nuk pritet të largohet nga Serie A. Daniele De Rossi ka vendosur të mos transferohet te Boca Juniors ose në MLS, pretendon Sky Sport Italia, pasi ai ka vendosur të luajë në Serie A për t’i...

De Rossi mund të mbetet në Serie A, zgjon interesimin e Fiorentinas dhe Sampdorias

më 6.2019 - Arbresh

Daniele De Rossi largua nga Roma pas 18 vitesh qëndrimi në klub, derisa po lidhet me një kalim në Amerikën Latine ose në Superligën e Kinës. Por, sipas Sky Sports Italia , mesfushori italian mund të qëndrojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK