http://kariera.mk

Zyrtare/ Barça fillon largimet, 2 futbollistë i thonë ‘lamtumirë’

para 8 muajve - BalkanWeb

Valencia ka përfunduar zyrtarisht nënshkrimin me portierin e Barcelonës, Jasper Cilllessen, i cili do të jetë në gjendje të luajë në Ligën e Kampionëve si startues në sezonin e ardhshëm. Holandezi ka qenë...

Zyrtare/ Barça fillon largimet, 2 futbollistë i thonë ‘lamtumirë’

para 8 muajve - Medial

Valencia ka përfunduar zyrtarisht nënshkrimin me portierin e Barcelonës, Jasper Cilllessen, i cili do të jetë në gjendje të luajë në Ligën e Kampionëve si startues në sezonin e ardhshëm. Holandezi ka qenë...

Zyrtare: Cillessen firmos me skuadrën e Valencias

para 8 muajve - GazetaBlic

Valencia ka zyrtarizuar kompletimin e nënshkrimit të portierit të Barcelonës, Jasper Cillessen, i cili do të luaj në Ligën e Kampionëve si startues sezonin e ardhshëm Holandezi ishte portier i dytë në...

Portieri i Barcelonës lë skuadrën, ja ku po transferohet

para 8 muajve - OraInfo

Jasper Cillessen është portieri i dytë tek Barcelona e që ka vendosur ta vazhdojë karrierën në tjetër klub. Valencia ka zyrtarizuar kompletimin e nënshkrimit të portierit të Barcelonës, i cili do të luaj...

Barcelona shet yllin e njohur

para 8 muajve - Insajderi

Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen, më shumë në Insporti.com .

Zyrtare, ylli i Barcelonas transferohet te Valencia për 30 mln euro

para 8 muajve - Koha.mk

Pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen.  Gardiani, rezerva e Ter Stegen, qëndroi për tre vite te Barcelona, pasi mbërriti nga Ajax...

Vjen largimi i dytë nga Barcelona

para 8 muajve - Arbresh

Holandezi ka qenë një zëvendësues i shkëlqyeshëm për ‘Blaugranët’ që kur u bashkua nga Ajaxi në vitin 2016, por ai ishte i qartë për dëshirën e tij për të luajtur në mënyrë të rregullt dhe ai do ta bëjë...

E KRYER/ S’ka më dyshime, portieri i Barcelonës kalon testet mjekësore dhe surprizon me skuadrën e re

para 8 muajve - Newsport

Jasper Cillesen është larguar nga Barcelona, por jo nga Spanja. Portieri tashmë është transferuar tek skuadra e Valencias, duke kaluar kështu edhe testet mjekësore. Lajmi është klonfirmuar Football Espana....

Gjithçka zyrtare konfirmohet largimi i lojtarit nga Barcelona

para 8 muajve - LajmiFundit

Ndeshja e fundit që luajti me Barcelonën ishte në humbjen ndaj skuadrës   së Valencias në maji të këtij viti në “Coppa del Rey”. Koeçidencë interesante pasi skuadra që ai tashmë është transferuar, është...

Barcelona shet yllin e njohur

para 8 muajve - Arbresh

Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen. Portieri qëndroi për tre vite te Barcelona, pasi mbërriti nga Ajax në vitin 2016. Holandezi u lodh duke qenë gjithmonë në stol dhe...

Zyrtare: Nga Barcelona kalon te Valencia

para 8 muajve - Periskopi

Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen. Portieri qëndroi për tre vite te Barcelona, pasi mbërriti nga Ajax në vitin 2016, transmeton Periskopi. Holandezi u lodh duke qenë...

Tashmë zyrtare konfirmohet largimi i lojtarit nga Barcelona

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Ndeshja e fundit që luajti me Barcelonën ishte në humbjen ndaj skuadrës  së Valencias në maji të këtij viti në “Coppa del Rey”. Koeçidencë interesante pasi skuadra që ai tashmë është transferuar, është...

Zyrtare, ylli i Barcelona-s transferohet te Valencia për 30 mln €

para 8 muajve - Sovrani

Pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen. Gardiani, rezerva e Ter Stegen, qëndroi për tre vite te Barcelona, pasi mbërriti nga Ajax...

Ylli i Barcelona-s transferohet te Valencia për 30 milionë euro

para 8 muajve - Gazeta Observer

Pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen. Gardiani, rezerva e Ter Stegen, qëndroi për tre vite te Barcelona, pasi mbërriti nga Ajax...

Tashmë zyrtare konfirmohet largimi i lojtarit nga Barcelona

para 8 muajve - Gazeta Telegraf

Ndeshja e fundit që luajti me Barcelonën ishte në humbjen ndaj skuadrës  së Valencias në maji të këtij viti në “Coppa del Rey”. Koeçidencë interesante pasi skuadra që ai tashmë është transferuar, është...

E KRYER/ S’ka më dyshime, portieri i Barcelonës alon testet mjekësore dhe surprizon me skuadrën e re

para 8 muajve - Newsport

Jasper Cillesen është larguar nga Barcelona, por jo nga Spanja. Portieri tashmë është transferuar tek skuadra e Valencias, duke kaluar kështu edhe testet mjekësore. Lajmi është klonfirmuar Football Espana....

Largohet nga Barcelona, fotografohet me fanellën e ekipit të ri

para 8 muajve - Fakti Ditor

Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen është duke i kaluar ditët e fundit me ekipin kampion të La Ligës. Mediat spanjolle raportojnë se portieri holandez tashmë i është nënshtruar testeve mjekësore te...

Kryen testet mjekësore, portieri i Barcelonës pranë transferimit te Valencia

para 8 muajve - KosovaPress

Lojtari i parë që po largohet nga Barcelona, është Jasper Cillessen i cili do të nënshkruajë me Valencian, shkruan KosovaPress. Holandezi i ka kërkuar klubit ta lejonte të transferohej në një ekip tjetër...

E kryer: Tre vjet spektator, Barcelona ndahet nga Cillessen

para 8 muajve - Sovrani

Në verën e vitit 2016 Barcelona mendoi se bëri një blerje të shkëlqyer, kur shpenzoi vetëm 13 milionë euro për portierin e Ajax dhe Holandës, Jasper Cillessen . Megjithatë, holandezi nuk ka pasur hapësirë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK