http://kariera.mk

Zyrtare: Cillessen firmos me skuadrën e Valencias

para 5 muajve - GazetaBlic

Valencia ka zyrtarizuar kompletimin e nënshkrimit të portierit të Barcelonës, Jasper Cillessen, i cili do të luaj në Ligën e Kampionëve si startues sezonin e ardhshëm Holandezi ishte portier i dytë në...

Portieri i Barcelonës lë skuadrën, ja ku po transferohet

para 5 muajve - OraInfo

Jasper Cillessen është portieri i dytë tek Barcelona e që ka vendosur ta vazhdojë karrierën në tjetër klub. Valencia ka zyrtarizuar kompletimin e nënshkrimit të portierit të Barcelonës, i cili do të luaj...

Barcelona shet yllin e njohur

para 5 muajve - Insajderi

Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen, më shumë në Insporti.com .

E KRYER/ S’ka më dyshime, portieri i Barcelonës kalon testet mjekësore dhe surprizon me skuadrën e re

para 5 muajve - Newsport

Jasper Cillesen është larguar nga Barcelona, por jo nga Spanja. Portieri tashmë është transferuar tek skuadra e Valencias, duke kaluar kështu edhe testet mjekësore. Lajmi është klonfirmuar Football Espana....

Barcelona shet yllin e njohur

para 5 muajve - Arbresh

Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen. Portieri qëndroi për tre vite te Barcelona, pasi mbërriti nga Ajax në vitin 2016. Holandezi u lodh duke qenë gjithmonë në stol dhe...

Zyrtare: Nga Barcelona kalon te Valencia

para 5 muajve - Periskopi

Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen. Portieri qëndroi për tre vite te Barcelona, pasi mbërriti nga Ajax në vitin 2016, transmeton Periskopi. Holandezi u lodh duke qenë...

Ylli i Barcelona-s transferohet te Valencia për 30 milionë euro

para 5 muajve - Gazeta Observer

Pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore, Valencia ka zyrtarizuar blerjen e portierit holandez Jasper Cillessen. Gardiani, rezerva e Ter Stegen, qëndroi për tre vite te Barcelona, pasi mbërriti nga Ajax...

E KRYER/ S’ka më dyshime, portieri i Barcelonës alon testet mjekësore dhe surprizon me skuadrën e re

para 5 muajve - Newsport

Jasper Cillesen është larguar nga Barcelona, por jo nga Spanja. Portieri tashmë është transferuar tek skuadra e Valencias, duke kaluar kështu edhe testet mjekësore. Lajmi është klonfirmuar Football Espana....

Largohet nga Barcelona, fotografohet me fanellën e ekipit të ri

para 5 muajve - Fakti Ditor

Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen është duke i kaluar ditët e fundit me ekipin kampion të La Ligës. Mediat spanjolle raportojnë se portieri holandez tashmë i është nënshtruar testeve mjekësore te...

Kryen testet mjekësore, portieri i Barcelonës pranë transferimit te Valencia

para 5 muajve - KosovaPress

Lojtari i parë që po largohet nga Barcelona, është Jasper Cillessen i cili do të nënshkruajë me Valencian, shkruan KosovaPress. Holandezi i ka kërkuar klubit ta lejonte të transferohej në një ekip tjetër...

E kryer: Tre vjet spektator, Barcelona ndahet nga Cillessen

para 5 muajve - Sovrani

Në verën e vitit 2016 Barcelona mendoi se bëri një blerje të shkëlqyer, kur shpenzoi vetëm 13 milionë euro për portierin e Ajax dhe Holandës, Jasper Cillessen . Megjithatë, holandezi nuk ka pasur hapësirë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK