http://kariera.mk

Gjoka i zhgënjyer me disfatën në Hungari: Rezultati, jo i drejtë

para 7 muajve - BalkanWeb

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, foli për mediat pas humbjes 3-0 në Hungari, ndaj Debrecenit. Tekniku i verilindorëve, u shpreh se humbja me 3 gola nuk pasqyron lojën në fushë, ndërsa shpresat nuk i ka...

L.E: Kukësi mposhtet nga Debrecen, tani të gjitha gjasat tek ndeshja e kthimit

para 7 muajve - Medial

Ndeshjet e para të raundit të parë në kualifikimet e Ligës së Evropës nuk kanë shkuar aspak mirë për skuadrat shqiptare. Pas Shkupit, Teutës së Durrësit e Laçit, as skuadra e Kukësit nuk arriti të shënonte...

Kukësi shembet në pjesën e dytë, Debreceni shënon tre hërë

para 7 muajve - BalkanWeb

Nënkampionët luajtën në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ku u mund 3-0 nga ekipi i Debrecenit. Duhet thënë se pavarësisht rezultatit, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll të...

EUROPA LEAGUE/ Kukësi turpërohet në Hungari, kualifikimi mbetet ëndërr

para 7 muajve - Albeu

Skuadra e Kukësit është mposhtur me rezultatin 3-0 nga Debrecen në takimin e parë të zhvilluar në Hungari, të vlefshëm për turin e parë kualikues të UEFA Europa League . Një disfatë e thellë që e bën gati...

Kukësi shpërfytyrohet në pjesën e dytë në Hungari, pëson humbje tupëruese

para 7 muajve - Koha Jone

Kukësi është shkatërruar 3-0 në transfertë nga Debreceni në Hungari në ndeshjen e turit të parë në Europa League. Nënkampionët e Shqipërisë, edhe pse zhvilluan një pjesë të parë shumë të mirë, me raste...

Kukësi shkëlqen një pjesë loje, pastaj kapitullon pa kushte

para 7 muajve - Gazeta Tema

Vetëm një mrekulli mund të mbajë Kukësin në Ligën e Europës, pasi sot ekipi verilindor ka gabuar plotësisht 45 minuta ndaj Debrecen, duke u ndëshkuar me rezultatin e rëndë 3-0. Një rezultat i papritur...

Çfarë traume për Kukësin, Debreceni e shpërfytyron në pjesën e dytë

para 7 muajve - SuperSport

Kukësi nuk ia del të marrë rezultat pozitiv me Debrecenin në transfertë. Përkundrazi, nënkampionët e Shqipërisë, edhe pse zhvilluan një pjesë të parë shumë të mirë, me raste të shumta shënimi, i shpërfytyruan...

Kukësin e ndal shtylla, gjyqtari habit me vendimet pro Debrecenit

para 7 muajve - BalkanWeb

Nënkampionët luajnë në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ndërsa duhet thënë se në këtë 45 minutësh të parë, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll të pëlqyeshëm, ku Valdet Rama...

Skandali me Kukësin, tifozët e Debrecenit: Vritini shqiptarët!

para 7 muajve - AlbPortali

Kukësi është me një këmbë larg eliminimit nga raundi i parë në Europa League. Loading... Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka u mposht me rezultatin 3-0 nga Debreceni, por në Hungari po përflitet për pritjen...

Skandali me Kukësin, tifozët e Debrecenit: Vritini shqiptarët!

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kukësi është me një këmbë larg eliminimit nga raundi i parë në Europa League. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka u mposht me rezultatin 3-0 nga Debreceni, por në Hungari po përflitet për pritjen raciste...

Kukësi pranë mrekullisë, shtylla i mohon goli Rrocës

para 7 muajve - Albeu

Kukësi po luan takim e parë për Europa League ndaj Debrecenit në Hungari. Skuadra verilindore pati një moment të mirë në minutën e 24 për të kaluar në epërsi por gjuajtja e Eduart Rrocës u ndal në shtyllë....

Kukësi po dhuron spektakël në Hungari, Rrocën e ndal shtylla

para 7 muajve - Koha Jone

Kukësi po luan ndeshjen e turit të parë ndaj Debrecenit në Hungari. Skuadra verilindore po tregon një futboll shumë të bukur me aksione të rrjedhshme. Valdet Rama duket se ka rigjetur formën e tij më të...

Kukësi shembet në pjesën e dytë, Debreceni shënon tre hërë

para 7 muajve - Lexo

Nënkampionët luajtën në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ku u mund 3-0 nga ekipi i Debrecenit. Duhet thënë se pavarësisht rezultatit, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll të...

FOTO/ U mposhtën thellë në Hungari, tifozët e Kukësit reagojnë ashpër ndaj arbitrit

para 7 muajve - Newsport

Ndeshja Debreçen-Kukësi e vlefshme për turin parë eleminator të Europa League përfundoi 3-0 në favorin e vendasve. Pas një pjese të parë shumë të mirë nga skuadra verilindore, ata “u fundosën” në 45-minutëshin...

Zbulohen formacionet zyrtare, ja 11-shja që hedh në fushë Kukësi në Hungari

para 7 muajve - Koha Jone

Kukësi do të zbresë në fushë në orën 19:00 për të luajtur ndeshjen e parë ndaj Debrecenit në Hungari. Skuadra verilindore synon që të marrë një rezultat pozitiv për të qenë më të sigurt në ndeshjen e kthimit,...

Europa League: Kukësi e pëson keq nga Debreceni në Hungari

para 7 muajve - Periskopi

Edhe një skuadër shqiptare ka pësuar humbje në Europa League. Fjala është për nënkampionin e Shqipërisë, Kukësin që nuk ia ka dalë të marrë rezultat pozitiv në udhëtim te Debreceni që pësoi humbje 3-0,...

Kukësi zhgënjen keq, mundet nga Debreceni

para 7 muajve - LajmiFundit

Kukësi është me një këmbë larg eliminimit nga raundi i parë eliminator në Europa League. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka u mposht me rezultatin 3-0 nga Debreceni që ndryshoi fytyrën gjatë pjesës së...

Kukësi mposhtet nga Debrecen, tani të gjitha gjasat tek ndeshja e kthimit

para 7 muajve - Fakti Ditor

Ndeshjet e para të raundit të parë në kualifikimet e Ligës së Evropës nuk kanë shkuar aspak mirë për skuadrat shqiptare. Pas Shkupit, Teutës së Durrësit e Laçit, as skuadra e Kukësit nuk arriti të shënonte...

Mesfushori i Kukësit lëshon një ‘predhë’ të vërtetë

para 7 muajve - LajmiFundit

Kukësi po mat forcat me skuadrën e njohur hungareze, Debrecenin. Megjithëse takimi i parë luhet në transfertë ekipi shqiptar po dominon lojën ndërsa në minutën e 25 verilindorët ishin të pafat. Rroca lëshon...

VIDEO/ Zhgënjen Kukësi, nënkampionët munden me rezultat të thellë ndaj Debreçenit

para 7 muajve - Newsport

Debrecen – Kukësi 3-0 Debreçen: Nagy, Szatamary, Pavkovicks, Tozser, Ferenci, Takazs, Haris, Varga, Kusnyir, Szecsi, Trujic Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Rroca, Limaj, Shkurtaj,  Ethemi, Rrumbullaku,...

LIVE/ E pabesueshme! Tjetër gabim i Kukësit, Debreçeni “fundos” nënkampionët

para 7 muajve - Newsport

Debrecen – Kukësi 3-0 Debreçen: Nagy, Szatamary, Pavkovicks, Tozser, Ferenci, Takazs, Haris, Varga, Kusnyir, Szecsi, Trujic Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Rroca, Limaj, Shkurtaj,  Ethemi, Rrumbullaku,...

LIVE/ Nuk përmbahet Valdet RAMA, shënohet goli i dytë i ndeshjes së Kukësit

para 7 muajve - Newsport

Debrecen – Kukësi 2-0 Debreçen: Nagy, Szatamary, Pavkovicks, Tozser, Ferenci, Takazs, Haris, Varga, Kusnyir, Szecsi, Trujic Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Rroca, Limaj, Shkurtaj,  Ethemi, Rrumbullaku,...

LIVE/ Gafë e Cuculit, Kukësi e pëson nga mbrojtja

para 7 muajve - Newsport

Debrecen – Kukësi 1-0 Debreçen: Nagy, Szatamary, Pavkovicks, Tozser, Ferenci, Takazs, Haris, Varga, Kusnyir, Szecsi, Trujic Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Rroca, Limaj, Shkurtaj,  Ethemi, Rrumbullaku,...

LIVE/ Starton pjesa e dytë mes Debreçenit dhe Kukësit

para 7 muajve - Newsport

Debrecen – Kukësi 0-0 Debreçen: Nagy, Szatamary, Pavkovicks, Tozser, Ferenci, Takazs, Haris, Varga, Kusnyir, Szecsi, Trujic Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Rroca, Limaj, Shkurtaj,  Ethemi, Rrumbullaku,...

VIDEO/ Çfarë Kukësi në 45 minuta! Skuadra e Gjokës tremb Debreçenin

para 7 muajve - Newsport

Debrecen – Kukësi 0-0 Debreçen: Nagy, Szatamary, Pavkovicks, Tozser, Ferenci, Takazs, Haris, Varga, Kusnyir, Szecsi, Trujic Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Rroca, Limaj, Shkurtaj,  Ethemi, Rrumbullaku,...

LIVE/ Kukës europian në Hungari, arbitri kursen kartonin e kuq dhe faullin për vendasit

para 7 muajve - Newsport

Debrecen – Kukësi 0-0 Debreçen: Nagy, Szatamary, Pavkovicks, Tozser, Ferenci, Takazs, Haris, Varga, Kusnyir, Szecsi, Trujic Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Rroca, Limaj, Shkurtaj,  Ethemi, Rrumbullaku,...

LIVE/ Mrekullon Eduart Rroca, Kukësi ndalet nga shtylla

para 7 muajve - Newsport

Debrecen – Kukësi 0-0 Debreçen: Nagy, Szatamary, Pavkovicks, Tozser, Ferenci, Takazs, Haris, Varga, Kusnyir, Szecsi, Trujic Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Rroca, Limaj, Shkurtaj,  Ethemi, Rrumbullaku,...

LIVE/ Valdet RAMA dhuron spektakël, porteri vendas bën mrekullinë

para 7 muajve - Newsport

Debrecen – Kukësi 0-0 Debreçen: Nagy, Szatamary, Pavkovicks, Tozser, Ferenci, Takazs, Haris, Varga, Kusnyir, Szecsi, Trujic Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Rroca, Limaj, Shkurtaj,  Ethemi, Rrumbullaku,...

LIVE/ Kukësi tenton mrekullinë në Hungarinë, starton ndeshja kundër Debrecen

para 7 muajve - Newsport

Debrecen – Kukësi 0-0 Debreçen: Nagy, Szatamary, Pavkovicks, Tozser, Ferenci, Takazs, Haris, Varga, Kusnyir, Szecsi, Trujic Kukësi: Frashëri, Kitanovski, Cuculi, Rroca, Limaj, Shkurtaj,  Ethemi, Rrumbullaku,...

FORMACIONET/ Ndeshja me Debreçenin, Kukësi kërkon befasinë

para 7 muajve - Newsport

Kukësi do të përballet sot në orën 19:00 me hungarezët e Debreçenit për ndeshjen e vlevshme për turin e parë eleminator të Europa League. Verilindorët do të synojnë të arrijnë një rezultat pozitv që të...

Gjoka e Musolli reflektojnë besim: Të bëjmë diçka speciale

para 7 muajve - SuperSport

Në konferencën për shtyp, para ndeshjes me Debrecenin, dolën trajneri Ernest Gjoka dhe mesfushori Besar Musolli. Tekniku 49-vjeçar tregoi se ka informacionet e duhura për kundërshtarin, madje edhe pikate...

“Kur qesh dhe Gjoka”, tifozët e Kukësit mesazh para ndeshjes me Debrecenin

para 7 muajve - Newsport

Kukësi do të luajë sot kundër Debrecenit, ndeshje e vlefshme për turin e parë të Europa League. Dje, skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka i ka dhënë fund përgatitjeve duke kryer seancën e fundit stërvitore...

Lajm i madh për tifozët shqiptarë, televizioni i njohur transmeton LIVE Debrecen-Kukësi

para 7 muajve - Newsport

Mbrëmjen e sotme është radha e Kukësit për të shijuar himnin e Kupave të Europës. Nënkampionët sfidojnë hungarezët e Debrecenit në orën 19:00, por pavarësisht rëndësisë së këtij takimi, televizionet shqiptare...

Besar Musolli i jep zemër Kukësit para Debreçenit: Kemi ardhur me besim të plotë këtu

para 7 muajve - Newsport

Në konferencën për shtyp para ndeshjes  së Debreçenit me Kukësin e vlefshme për turin e pare të Europa League bashkë me trajnerin Erenest Gjoka ka folur dhe mesfushori i skuadrës verilindore , Besar Musolli....

Ndeshja në Europa League ndaj Debreçenit, Ernest Gjoka: Jemi ende në merkato, ja sa tifozë do jenë këtu

para 7 muajve - Newsport

Ditën e nesërme, Kukësi do të luajë një ndeshje shumë të rëndësishme. Verilindorët, në transfertën e Hungarisë, do të përballen me Debreçenin. Trajneri i nënkampionëve të Shqipërisë, Ernest Gjoka, është...

VIDEO/ Kukësi mbërrin në Hungari, udhëtim gjatë natës për verilindorët

para 7 muajve - Newsport

Kukësi do të luajë ndeshjen e parë të Europa League ndaj Debrecenit në transfertë. Verilindorët kanë udhëtuar ditën e djeshme për në Hungari. Me anë të një video të postuar nga vetë klubi në faqen zyrtare,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK