http://kariera.mk

Mrika dhe Arianit Nikqi kthehen në Kosovë

para 7 muajve - RTV 21

Federata Bjeshkatare Alpiniste e Kosovës mban konferencë Mrika Nikqi dhe babai i saj, Arianiti, kanë përfunduar me sukses ekspeditat në Everest, Denali, Aconcagua dhe Elbrus në kontinentet e Amerikës Jugore...

Mrika dhe Arianit Nikqi kthehen në Kosovë

para 7 muajve - TV21

Federata Bjeshkatare Alpiniste e Kosovës mban konferencë Federata Bjeshkatare Alpiniste e Kosovës mban konferencë Mrika Nikqi dhe babai i saj, Arianiti, kanë përfunduar me sukses ekspeditat në Everest,...

Mrika dhe Arianit Nikqi kthehen në Kosovë

para 7 muajve - Medial

Mrika Nikqi dhe babai i saj, Arianiti, kanë përfunduar me sukses ekspeditat Everest, Denali, Aconcagua dhe Elbrus në kontinentet e Amerikës Jugore dhe Veriore, Azi dhe Evropë për një kohë rekorde. Mrika...

Mrika dhe Arianit Nikqi kthehen në Kosovë

para 7 muajve - KosovaPress

Mrika dhe Arianiti sot kthehen në Kosovë pas disa muajve që kaluan për realizimin e këtyre ekspeditave. Me këtë rast, Federata Bjeshkatare Alpiniste e Kosovës mban konferencë. Pas konferencës organizohet...

“Mjaltë nga Shkëmbi” pjesë e PriFest

para 7 muajve - KosovaPress

Filmi do të shfaqet më 16 korrik në sheshin që mban emrin e heroit në Prishtinë. “Honey from the Rock”(Mjaltë nga Shkëmbi) është realizim i regjisorit dhe skenaristit amerikan Douglas Beck dhe atij nga...

2Ton publikon këngën ‘Ca Va’

para 7 muajve - KosovaPress

Edhe rep artisti, 2 Ton ka publikuar këngën e re, të cilës ia ka bashkuar edhe videoklipin. Kënga mban titullin  ‘Ca Va’ për muzikën dhe tekstin e së cilës është kujdesur vetë ai. Këngën mund ta ndiqni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK